PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» Võtame päikest või kuud?
by Alex Blaze Laup Jan 05, 2019 1:26 am

» Olen eemal...
by Megan Harlow Reede Jan 04, 2019 9:01 pm

» I didn't get no sleep cause of ya'll
by Carter Ryland Teis Jan 01, 2019 7:15 pm

» Jingle all the way! [MASSIKAS]
by Jasper Reeves Laup Dets 29, 2018 4:41 pm

» Kas muffinid on valmis?
by Viancente Shell Reede Dets 28, 2018 9:47 pm

» Lava taga
by Viancente Shell Reede Dets 28, 2018 9:16 pm

» Sa ju tead, et sa ei tohi siin olla?
by Roxanne Jensen Reede Dets 28, 2018 2:21 pm

» Sick of eating bunnies
by Tessa Harmon Reede Dets 28, 2018 1:28 am

» living after midnight
by Alex Blaze Nelj Dets 27, 2018 1:45 pm

» Winter Wonderland 2018!
by Carter Ryland Nelj Dets 27, 2018 11:09 am

» It's just you, me, and wine
by Megan Harlow Teis Dets 25, 2018 6:15 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Lava taga

Go down 
AutorTeade
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 306

Tegelase leht
Vanus: 19/~800
Suhteseis: Vaba ja eriti vallatu
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Lava taga   Teis Dets 11, 2018 10:50 pm

Oli vähe kohti, kuhu Viancente laagris oldud aja jooksul sattunud polnud, kuid eks need vähesedki kohad tuleb lõpuks üle vaadata ja mitte nähtud kohtadest maha kriipsuda. Neiu istus eriti rõõmsalt lava katuse äärel, kõigutas jalgu ja nautis soojust, päikest ja taas võimalust lühikestes pükstes ja crop topis olemist.

Vi ohkas meenutades taas oma Euroopa reisi, mõnda kohta ta läheks ju täitsa tagasi, aga kas praegu, mõne aja pärast või kas üldse, kahjuks oli Aruba nii võrd suurel määral röövinud koha ta südames ja ta ei suudaks seda kõike maha jätta, kuid siiski asi mille peale mõelda, võimalik, ehk isegi haarata kaasa enda armas kallis sõbranna Rosielee.

Jättes kõik muud mõtted kõrvale võttis neidis lühikeste pükste taskust enda suitsupaki, hetkeks silmitses seda ja võttis sealt ühe sigareti, süütas selle ning tõmbas mahvi, samas pilk loodusel ja ümbrusel, mis lava ümber oli - huvitav koht, imelik ainult, et polnud kuulnud, et siin mõni üritus toimunud oleks.

OT: Ramiel Hei
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ramiel Thunder
Ingel

Postituste arv : 49

Tegelase leht
Vanus: 19/ageless
Suhteseis: free as a bird
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Kolm Dets 12, 2018 5:23 pm

Laager oli imeline! See kliima oli imeline! Ramiel oli igatahes rahul oma otsusega sinna väikesele paradiisisaarele tulla, sest see nägi välja väga ilus ning tal oli seal hea soe. Võib vist öelda, et Aruba meenutas talle väga tema varasemat kodu. Ainus erinevus oli see, et siin saarel kandsid inimesed mingil põhjusel riideid. Kui nii palav oli, siis milleks? Kuna ta oli üsna kiiresti õppinud, et alasti tänaval käimine võrdub kuriteoga, siis kandis ta loomulikult ka seekord riideid, jalas shortsid ning peal õhuline maika. Tema jumala poolt valmistatud (literally) lihased joonistusid varrukateta pluusi alt kenasti välja ning tõmbasid omajagu tähelepanu. Kuna Ramiel aga ei viitsinud tol hetkel tüdrukutesabaga tegeleda, jalutas ta mööda laagrit vaiksematesse kohtadesse. Kohati selleks, et olla omaette, kohati selleks, et ta oli nagu laps, kelle uudihimu ei saa kunagi täis. Tahaks ju teada, mida seal veel leidub!

Üsna pea leidis ta ennast lava juurest, kus esimese hooga ei paistnud kedagi. Kuid ülespoole vaadates märkas Ramiel üht neidist, kes lava katusel päikese käes peesitas. Kui ta ei eksinud, siis too suitsetas. "Minu teada on laagris suitsetamine keelatud," ütles ta piisavalt valjult, et teda kuulda oleks, näol tema tavapärane lõbus muie. Läks ainult hetk ja Ramiel oli neidise kõrval katuse äärel, sättides end tema kõrvale istuma, küsimata isegi, kas teine soovib seltsi. Teleporteerumisel olid omad boonused. "Ma ei ütle, kui sina ei ütle," lubas ta mänglevalt, ulatades peopesa temapoole, lootes ilmselgelt, et neidis oma kraami jagab.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Kolm Dets 12, 2018 9:46 pm

Viancente rahuliku enda ette mõtisklemise lõpetas täiesti tänamatult vahele segav noormees, kes küll nägi kuradi kuum välja, aga pettumuseks võib tunnistada, et kõik selle saare kuumad tähendasid, kas suuremat sorti pahandusi või nad olid täielikult fuck boy ametile pühendunud, mitte, et see teda kuidagi huvitaks. Neidis turtsatas, kui kutt teda kõnetas ''Seaduse järgi ei tohi tappa ka, aga näed inimesed teevad seda.'' Lauset lõpetades, aga istus kutsika silmne noormees tema kõrval lava katuse äärel ja see lausa pani Vi'd silmi pööritama ja pobisema ''Teleporteeriumine.'' Ega ta isegi ju harrastas seda, ka siia üles saamiseks. Neidis korra piilus kuti poole, see tähendas ainult tema teada üht asja - kas see kutt siin oli deemon või ingel. Kui ingel, siis kui vaid ta teaks kellega too hetkel juttu räägib. ''Tänapäeval on selline sõna nagu palun välja mõeldud,'' sõnas Lugrecy upsakalt, kuid sellegi poolest võttis pükste taskust paki ja ulatas mister seksikusele.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ramiel Thunder
Ingel

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Nelj Dets 13, 2018 5:22 pm

Ramiel ei olnud kindel, kas tapmist ja suitsetamist saaks samasse võrdlusesse panna, kuid ta lasi sellel mööda libiseda ja ei kommenteerinud midagi. Huvitav, kas tema kõrval olev neiu oli kunagi kedagi tapnud? "Mhmh," mõmises ta neidise pobina peale, panemata tähelegi, et tegu ei olnud küsimusega. Üks tema mitmest-mitmest andest. Surelikega võrreldes oli tal maa peal äärmiselt lihtne elada. "Palumine ei ole minu teema," vastas ta naeratusega, võttes tema poole ulatatud suitsupakist ühe sigareti välja. "Palumine on rohkem surelike teema," lisas ta juurde, libistades suitsu endale sõrmede vahele. "Pealegi, sa andsid mulle ka ilma palumata või mis? Nüüd jääb üle ainult tänada." Ta pani sigareti huulile, kergitades tüdruku poole kulme. "Tuld?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Reede Dets 14, 2018 12:25 am

''Ka hästi õpetatud ja õppinud surematud oskavad palun öelda,'' pidi Vian selle peale ikka midagi veel juurde torkama, tema sõbralikuse pidi ju alati välja teenima. ''Küll sa oled üks nõudlik tegelane,'' pani siiski kogu olukord neidise muigama ja tekitas käe kohale kerge hõljuva leegikese oma näpu otsa ning suunas selle noormehe poole. Vahest meeldis talle jännata old schoolilikult tulemasina või tikkudega, kuid milleks seda kõike raisata, kui tal oli kenasti olemas omad võimed, vähemalt sellel saarel siin. ''Kui tohib, siis küsiks su nime ka,'' pöördus Vi siis juba isiklikumalt kuti poole, kui nad siin juba nii lähestikku istusid ja suitsu tegid, siis miks mitte üksteist ka teada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ramiel Thunder
Ingel

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Reede Dets 14, 2018 11:54 am

Ramiel ei teadnud kasvatusest suurt midagi. Ta teadis ainult seadustest, mis neil taevas oli ning tema teada olid mitmed need reeglid kehtivad ka maa peal. Ja seadustes ei olnud kirjas, et ta peaks palun ütlema. Rääkides aga moraalsetest kohustustest, siis.. noh.. neid ta veel nii hästi ei tundnud. Ta kehitas muiates selle nõudlikkuse peale õlgu, vaadates, kuidas neidis enda käest leegi välja võlus. "Uu, kuum," ütles ta, kui neidist hetkeks silmas, pidades sõna "kuum" all silmas rohkem kui ühte asja. Ta pani enda sigareti põlema, tõmbas sealt mahvi ning puhus aeglaselt suitsu enda suust välja. Soojas õhus ei olnud suitsu puhumine pooltki nii efektne kui jahedas. Ta ei olnudki mõelnud selle peale, mis rass tüdruk olla võiks, kuid peale seda tuletrikki oli ta peas kaks pakkumist: kas nõid või deemon. Vähemalt neid kahte rassi teadis ta natuke paremini, kui paljusid teisi. Vaatamata sellele, et Ramielile oli antud imeline võime teiste mõtteid lugeda, oli ta ammu õppinud selle välja lülitama. Mis aga ei tähendanud seda, et ta poleks saanud seda kasutada igal hetkel, kui tahtis. "Ramiel," vastas ta neiule, vaadates hetkeks teda tähelepanelikumalt. Aura oli tal igatahes tume, seega mõni helge olend ta olla ei saanud. Ta nõjatus neidisele pisut lähemale. "Las ma pakun: deemon?" küsis ta, kerge muie huulilt mitte kuhugi kadumas. Sellest oli aastaid möödas, kui ta viimati deemoniga lähedalt tutvus. Samas, siin laagris ei olnud see niivõrd suur üllatus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Püh Dets 16, 2018 9:40 pm

''Ja veel eriti kuum,'' sõnas Viancente, sest noormehe pilk reetis juba, et juttu ei olnud ainult sellest, et tuli on kuum. Neidis samal ajal juba lõpetas suitsetamisega tõmmates viimase mahvi ja see järel kustutas koni visates selle nipsuga lava taha, kus oli olukord veidi võsasem, loodetavasti see sinna peitu jäi ja ka lagunes. ''Väga meeldiv, kus juures haruldase nimena kõlab,'' nentis neidis, samas ta oli täiesti kindel, et noormees seda esimest korda ei kuulnud, samas ta polnud kindel, kuid omast kogemusest vähemalt aimas seda. ''No kui ma nüüd aus olen, siis jah,'' sõnas neidis, kui Ramiel tema olemust pakkus, ta ise oli suhteliselt kindel nüüd, et tegemist on ingliga, veidi ohtlikud deemonite jaoks, vähemalt nii oli tema harjunud elama, ega ta väga inglitega ka kokku polnud puutunud, võimalik, et üksiku korra, aga siis oli ka jube tahtmine nondel talle ots peale teha. Muud ta ei osanud öelda, kui seda, et laske elada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ramiel Thunder
Ingel

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Nelj Dets 20, 2018 10:24 pm

Ramiel jälgis, kuidas neidis koni minema viskas, mõeldes, et see jääb küll sinna pikaks ajaks. "Tõesti? Minu teada on see nimi väga kaua aega olemas olnud," ütles ta. Kui aus olla, ei olnud ta üldse kursis, millised on maailmas populaarsed nimed ja mis mitte. Tema teada pandi päris tihti inglite nimesid oma lastele. "Aga sa ei öelnud mulle enda nime," lisas ta juurde, võttes järjekordse mahvi. Kui neidis kinnitas, et on deemon, ilmus Ramieli näole järjekordne kaval muie, nihkudes talle veidi lähemale. "Väga põnev. Kas sa tead, et ma saaksin väga lihtsalt su elu lõpetada?" Polnud vast kõige parem asi, mida kellelegi öelda, kuid Ramiel tahtis testida neidise julgust.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Nelj Dets 20, 2018 11:15 pm

''Nüüd ma saan täiesti kindel olla, et sa oled väike inglike meil siin, ometigi käitumise poolest nii ei ütleks, valesse leeri sattunud?'' vaatas neidis noormehele õrnalt kissitades otsa. Viancente isegi ei kavatsenud selle teadmise pärast põdeda, lasku käia, ta oli varemgi nondega kokku puutunud, kui too talle käpa külge paneb, siis ehk ongi õige aeg. Peale Ramieli märkust hakkas Viancente lihtsalt naerma. ''Aga lase käia,'' sirutas Vi käe noormehe poole peopesa üleval pool. Eks kõik Ramieli enda valik, mida edasi teeb.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ramiel Thunder
Ingel

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Reede Dets 21, 2018 11:43 am

Ramiel muigas neidise sõnade peale, kuid ei vastanud veel midagi. Selle asemel vaatas ta, kuidas neidis kõhklematagi oma käe sirutas, üllatudes selleks hetkeks. Kuid ta ei näidanud seda välja ning võttis tüdrku käe vastu. Selle asemel, et oma surmav puudutas käiku lasta, pööras ta neidise käeselja ülespoole ning tegi sinna musi. "Sa oled julge," tunnustas ta, "ja ilmselgelt liiga ilus, et sind ära tappa." Ilmselgelt ei tapnud Ramiel ühtegi inimest ega olendit puhtalt lõbu pärast. Ta võis küll maa peale pagendatud olla, kuid ta siiski oli ingel. Ta tegi veel ühe mahvi suitsu ning lasi deemoni käest lahti. "Ma ei ütleks, et valesse leeri. Pigem minu huvid ei ühtinud nii mõnegi teise ingli omaga, seega visati mind paradiisist välja," vastas ta esimesele küsimusele lihtsalt ja ausalt. Kas ta kahetses oma mässamist? Eip. Kuigi tiivad oleksid ära kulunud küll.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Reede Dets 21, 2018 12:01 pm

Viancente'le pakkus noormehe reaktsioon ainult nalja. ''Tead üle 800 aasta elu teeb lihtsalt kord su selliseks, eriti kui su ringi liikuv keha lihtsalt on pettekujutlem, sina inglina peaksid seda teadma,'' sõnas Vi kerge muigega, kui Ramiel teda ilusaks nimetas. ''Ja sulle meeldib pigem siin maa peal, kui teie paradiisi aias?'' küsis Vi huvi pärast, mõeldes, milline see kõik seal üleval või kus iganes välja nägi, ta ise oli ju põhimõtteliselt põrgut näinud, seal midagi ilusat polnud, inimeste maailm tundus lausa paradiis selle kõrval. ''Aga ma olen Viancente, kui huvitab ka teine nimi siis Viancente Lugrecy,'' lausus neidis, meenutades noormehe enne olnud küsimust või fakti, et tema oma nime ütlemata oli jätnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ramiel Thunder
Ingel

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Reede Dets 21, 2018 12:26 pm

Lausa 800 aastat? Taevas ei olnud ajal erilist tähendust, mistõttu ei teadnud ta, kui vana ta on, kuid ta teadis, kui kaua ta oli maa peal olnud. Ja hetkel ei suudaks ta küll ette kujutada, et on 800 aastat maa peal. "Mu keha ei ole pettekujutelm. Ma olen täpselt samasugune, nagu ma olin peale seda, kui Jumal mind lõi," ütles Ramiel. Taevas olid kõik perfektsed, seega nautis ta väga maapealset ebaperfektset ilu. "Mulle meeldib siin väga, aga miski ei saa vastu sellele, mis on paradiisis. Kuid ma ei saa sinna nagunii tagasi, seega parem võtta siit kõike, mida maa annab," vastas ta. Ta igatses seda kohta, aga samas nagu ei igatsenud ka. Ramiel lõpetas enda sigareti ning viskas Viancente eeskujul selle võsa suunas. "Põnev nimi, pole kuulnudki varem," ütles ta muigega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Reede Dets 21, 2018 12:39 pm

''Ma ei pidanud silmas sind, vaid ennast, sest mu keha on pettekujutlem, sina kui ingel peaksid seda teadma, kui sind just roosa pilve sees ei kasvatatud ja ei räägitud milline üks deemon tegelikult on,'' sõnas Viancente, üritades enda ennist mõtet täpsemalt lahti seletada. ''Vähemalt siin maailmas on keegi, kes tahab ikka tagasi sinna kust ta tuli, ikkagi mind paneb üllatuma, et kui seal hea oli, siis miks sa ikkagi ära tulid,'' üritas Lugrecy asja mõista ''saan aru, et põhimõtted või lihtsalt mõtted ei ühtinud, aga sa ei teadnud, mis elu siin maa peal sind ootab või näiteks, kas tõesti ei arvestanud faktiga, et lõpetad ilma tiibadeta või midagi?'' Samas ega tema ei teadnud, kui põnev seal paradiisis olla võis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ramiel Thunder
Ingel

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Laup Dets 22, 2018 1:37 pm

Inglitele tõepoolest näidati pilte deemonitest kui ühtedest koledatest olenditest, kuid Ramiel eriti ei mõelnud selle peale. Kui Aga Viancente selle välja tõi, sai ta tolle poindist aru. "Ma parem ei mõtle sellele, milline sa tegelikult välja näha võid," muigas noormees, sest see rikuks igatahes selle pettekujutelma. Õnneks suutis ta kujutluspildid kergelt peast visata ja keskenduda sellele, mida nägi. "Ma ei saaks öelda, et ma just vabatahtlikult ära tulin," vastas Ramiel, mõeldes hetkeks. See jutt oli nii pikk ja ta miskipärast ei uskunud, et Viancente kuulata viitsib. "Ma mässasin ja mind visati välja, aga ärme räägi poliitikast. Räägime parem sinust. Kuidas sa küll 800 aastat maa peal vastu oled pidanud? Ära ei tüdine?" Ta sättis ennast rätsepaistmesse, toetas küünarnuki põlvele ning lõua käele, jäädes neidis vaatama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Laup Dets 22, 2018 2:20 pm

''Tead, paljud arvavad, et deemonina kasvatan endale sarved ja kihvad ning lisaks karvasele kehale ma olen hiigel suur, inimesel on ikka väga hea fantaasia peab tõdema,'' sõnas neidis kerge muigega, eriti arvestades fakti, et ta isegi ei liialdanud nüüd, seda oli talle isiklikult öeldud, keegi ei uskunud, et ta on lihtsalt üks must auru pilveke. ''Tead, ega ma need kõik 800 aastat pole maa peal olnud, olgem ausad ega ma täpselt ei tea kui vana ma olengi, kuid umbmääraselt arvestades ajalugu ilmselt sinna kanti,'' kehitas Lugrecy õlgu ''ega selle aja sees on ka põrgus piinlemine, tead kahju, et ma oma algset elu ei mäleta, tahaks teada, mille kuradi pärast ma enda hinge kuradile müüsin.'' Viancente ise oli üritanud meenutada, aga edutult, ta teadis, et mõned mäletavad elu, mida nad elasid, kui olid lihtsalt hinged, kuid tema kahjuks üks nendest polnud. Vähemalt mäletas elu ja aastaid deemonina. ''Aga elu maal, tead, mitte midagi erilist, see nii tavaliseks minu jaoks muutunud,'' ei osanud Vi väga midagi kommenteerida.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ramiel Thunder
Ingel

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Nelj Dets 27, 2018 12:33 pm

"Meil käisid kuulujutud, et te olete limased ja paksud väikesed elukad," naeris Ramiel, kui neidise kommentaari kuulis. Ega ta ei olnud kunagi näinud ühte oma tavavormis olevat deemonit. Üldse oli ta ainult paar korda ühega kohtunud, aga need olid inimvormis olles. Neile oldi taevas küll öeldud, et tegu on lihtsalt auruga, aga inglipoisid ei tahtnud seda ilmselgelt uskuda. Palju põnevam oli päris kuju endale ette kujutada. Ta kuulas neidise juttu, mõeldes samal ajal enda teadmiste peale deemonitest. "Ma pakun, et sa põrgusse tagasi ei igatse?" küsis Ramiel muiates. Samas, eks kodu on kodu. "See on huvitav, kuidas deemonite rass on ilmselt kõige lähedasem rass inglitele, kuid ma tean teist nii vähe. Oleks vist pidanud tihedamini maal käima omal ajal," lausus Ramiel. Eks nüüd on tal aega tutvuda nii palju nendega kui võimalik.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Nelj Dets 27, 2018 3:29 pm

"Veel hullem ju," sõnas Vi naerdes "see on nagu muinaslugudes sireenidega - näevad imeilusad välja, aga tegelik pale on see millega mees tegelikult kohtuda ei taha." Eks iga rassi ja isiku jaoks, kellele ta ütles, et on deemon tekkis neil ka oma kujutlus. "Põrgusse tagasi, tead iial ei tea, mis pähe tuleb, aga hetkel, kui nüüd aus olla, siis tõesti ei taha jah," pidi neidis tõdema. Ta küll kedagi ei teadnud, kes sinna tagasi tahtis, aga võib olla kunagi keegi. "Deemonit ja inglit ühendab ainult üks asi ma arvan, nende surematus koos paari erandiga."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ramiel Thunder
Ingel

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Reede Dets 28, 2018 7:14 pm

"Ma ei ole ühegi sireeniga kungi kohtunud," pidi Ramiel tunnistama, kuid sõna "imeilusad" pani ta igatahes sellest kohtumisest huvituma. Ei tea, kas seal koolis oli ka mõni? Ramieli natuke üllatas neidise vastus põrgu kohta, sest ta oli üsna veendunud, et vastuseks on kindel ei. Kas kogu põrgu mõte mitte ei olnud see, et sa elasid muudkui läbi enda elu kõige hullemaid hetki? Tundus uskumatu, et keegi tahaks seda tagasi. Samas, jällegi - ta ei olnud ise seal kunagi käinud. "No mõni ütleks, et nii ingel kui ka deemon on jumalikud olevused," ütles Ramiel, silmitsedes Viancentet. "Mis su võimed on? Mida sa teha suudad?" uuris ta. Kindlasti oli midagi erilist neis võrreldes suremtutega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   Reede Dets 28, 2018 9:16 pm

"Egas minagi mitte," sõnab Viancente õlgu kehitades. Tema oli neid kohanud ainult fantaasia raamatutes või filmides, mida näinud oli. "Jumalikud olevused, deemonid, tead see kõlab nagu mali, kui reaalsus, aga lohutus seegi, et keegi meist hästi mõtleb," pidi Vi ikka kõik negatiivseks keerama. "Mida ma oskan, no, see mida füüsiliselt näha on, näiteks," sõnas vian ja ilmutas peopesale taas tule leegi muutes selle tulekeraks ja sama kiiresti kui see tekkis see ka kadus. Veidi hiljem juba liigutas ta mõtte jõul maapinnal olevat pinki ühes kohast teise ja järgmine hetk istus ta sellel vaadates Ramieli poole, kes üksinda nüüd lava katuse äärel oli.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Lava taga   

Tagasi üles Go down

Lava taga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1