HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

As I lay dying

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Kyle Hamilton
Kujumuutja

Postituste arv : 990

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Kujumuutja
Loom/element: Lumeleopard

PostitaminePealkiri: As I lay dying   Kolm Jan 04, 2017 9:30 pm

4. jaanuari keskpäev. Kaks päeva sellest nõmedast õhtust, mil ta Malaka maha jättis. Kurbus kimbutas Kyle'i veel endiselt, aga ta üritas end igasuguste tegevustega hõivata, et ta selle peale eriti ei mõtleks. Neljanda jaanuari päeval oligi näha Kyle'i oma surfilauaga randa minemas ja lainetesse sööstmas. Ta peas oli tohutult palju mõtteid ja keskenduda oli tõsiselt raske, mistõttu ta ei saanud ühtegi lainet korralikult sõidetud ja kaotas pidevalt tasakaalu, kukkudes vette. Ühel hetkel otsustas mees, et on vist tark paus teha. Kyle jalutas veest välja ja jalutas oma asjadeni, mis ta ennist liivale jätnud oli. Ta torkas laua liiva sisse ja laotas rätiku liivale, visates end sellele pikali. Esialgu vaatas mees sinisesse taevasse ja jälgis pilvi, mis kiirelt möödusid, kuigi tuult palju polnud. Siiski piisavalt, et lained suured oleks. Soojakraade oli 26, seega parajalt. Ära ei tohiks kõrbeda. Ühel hetkel sulges Kyle silmad, nautides päikese paitust oma näol ja kehal.

OT: Dakota farao

Ingel

Postituste arv : 815

Tegelase leht
Rass: Ingel
Loom/element: Saatan

PostitaminePealkiri: Re: As I lay dying   Reede Jan 06, 2017 12:24 am

Dakota oli otsustanud teha väikese jalutuskäigu mererannas ning oma mõtteid selgeks mõelda. Juba üsna mitu päeva oli möödunud sellest sündmusest, mis ta elu vahelduseks pea peale keeras ja üsna morniks tegi. Saatus lausa pidi sellist vingerpussi mängima, et Dala satuks kokku mehega, kes Kyle'iga koos oli. Ilmselt oli maailm ikka tõesti väike. Vähemalt Dereki päästmine oli neidise rasket koormat kergendanud, sest mehe aitamine näitas Dakotale, et ta ei ole ometi siiski nii halb inimene. Neiul ei olnud mõtet ennast kõiges süüdistada, sest Malachai oli olnud see, kes otsuse langetas, kuid ometi tundis ka Dako end väga halvasti. Ta teadis, et tahab Kyle'iga mõni päev rääkima minna, kui selleks lõpuks valmis on.
Niimoodi mööda mereranda kõndides, tema värskest muutusest veidi lühemad blondid juuksed päikese käes säramas, märkas neidis peagi eemal liival kellegi surfilauda ja seejärel ka lamavat keha. Liikudes lähemale tundis ta figuuris ära ei kellegi mu Kyle'i. Võtnud mõne hetke mõtlemiseks, sest noormees teda märganud ei olnud, otsustas Dakota end kokku võtta ja asjaga ühele poole saada. Nii seadis ta sammud Kyle'i poole ning võttis üsna tema lähedal istet, tekitades mehe näole varju. "Hei," tervitas Dala teda sõbralikult, hääles siiski varjatud ettevaatlikus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Hamilton
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: As I lay dying   Reede Jan 06, 2017 9:10 pm

Kyle tundis selle hääle koheselt ära. Dakota. Ta oli naisega minevikus palju lähedasem olnud, kui oli seda praegu. Muidugi neil tuli asjast rääkida. Ühest kindlast teemast, millest Kyle tegelt enam rääkida ei tahtnudki. Kyle avas oma silmad ja vaatas Dakota poole. "Hei," sõnas mees ning tõusis istukile, et siis pikemalt neidise poole vaadata ja teda pisut uurida. "Blond sobib sulle hästi," teatas mees. Tal ei olnud kavatsust oma viha ja kurbust neiu peale välja valada, sest tegelikult ei olnud tema absoluutselt milleski süüdi. "Ma olen sind vähe näinud sellest ajast, kui me Rhea peol rääkisime," mainis Kyle, üritades vältida juttu Malachai'st, ent uskus, et Dako võtab teema ikkagi ise üles. "Oled tundide ja uute sõpradega hõivatud olnud, et unustasid ühe vana sõbra ära?" küsis Kyle kerge muigega, nügides Dakotat vaid hetkeks õrnalt oma küünarnukiga.

Ingel

Postituste arv : 815

Tegelase leht
Rass: Ingel
Loom/element: Saatan

PostitaminePealkiri: Re: As I lay dying   Püh Jan 08, 2017 9:09 pm

Dakota viis pilgu hetkeks kõrvale, kuid Kyle teda komplimendiga kostitas. "Aitäh sulle," sõnas ta seejärel ning silmitses taas enda kõrval istuvat sõpra. Dala igatses nende omavahelist lähedast sõprust, mis oli tõesti ajaga kuidagi kaugeks jäänud. "Mnjaa..." ei osanud neidis kuidagi midagi Kyle'ile vastata, neiu vilavas pilgus välgatav häbi- ja süütunne olid juba kindlaks märgiks, et ta oli noormeest vältinud. Kui ta oleks ehk peol või pärast seda Kyle'iga pikemalt rääkinud, ehk ei oleks nii läinud. Aga kahjuks ei saanud enam aega tagasi pöörata. "Eii, ole nüüd," lausus Dakota juba uue energiaga, huultel värelemas kerge muie. "Ma olen sind tegelikult igatsenud, mu armas sõber." Neiu toetas pea korraks Kyle'i õlale ning tõstis siis peagi selle taas, saates noormehe poole südamliku naeratuse oma väite tõestamiseks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Hamilton
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: As I lay dying   Esm Jan 09, 2017 8:33 pm

Kyle jälgis silmanurgast, kuidas Dakota oma pea korraks mehe õlale asetas ja peale temast eemaldumist naeratas. "Sa oled endiselt armas," kommenteeris kutt õrna naeratusega. "Kuule.." alustas mees. "See asi Malachai'ga. Ära muretse selle pärast. Ma tunnistan, et algul tundsin viha nii sinu kui tema vastu, aga möödunud päevade jooksul olen palju aega üksi veetnud ja mõelda saanud. Ma tean, et see polnud sinu süü - selles mõttes, et sa ei teadnud, kes ta mulle oli," rääkis Kyle, andes mõista, et nende vahel oli kõik korras. "Ma loodan, et sa ise end ei süüdista selles," lisas mees. Dakotal polnud mingit põhjust end süüdistada, nagu Kyle juba ennist väitnud oli. Kutt oli isegi mõnes mõttes õnnelik, et ta enam Malachai'ga polnud, nüüd sai ta pühenduda rohkem iseendale ja oma sõpradele, kellega ta pole üldse ühendust hoidnud. Dakota kaasaarvatud.

PostitaminePealkiri: Re: As I lay dying   

Tagasi üles Go down

As I lay dying
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1