HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Paharetid jälle koos

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Rosielee Bialas
Libahunt

Postituste arv : 87

Tegelase leht
Vanus: 18
Rass: Libahunt
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 3:51 pm

Rosielee oli saabunud lõkkeplatsile, mis oli üks kohtadest, mis peale laagri taasavamist polnud eriliselt muutunud. Vanad istumiskohad olid asendatud veidi paremas seisus ja uuemate palkidega kus istuda. Päevasel ajal ei tundnud lõkkeplats üldse nii huvitav, kus chillida, kuid siiski oli tüdruk ennast siit leidnud. Enda kohvrid jättis ta esialgu peamajja, siis viib need majja, kui teada saab, kus majas ta on. Ilmselt selles majas kus ta Viancentega oli elanud olid juba uued elanikud sees, sest Rosielee oli ka veidi viivitanud Arubale naasmisega. Siis kui Rosielee lahkus ei plaaninud ta siia kunagi tagasi tulla, kuid elu mängis huvitavaid vingerpusse ja tõi ta siiski laagrisse tagasi. Viancentest polnud Rosie samuti ammu kuulnud ning neiu polnud kindel, kas ta isegi tahtis kuulda, sest Vian oli see, kes üleöö ilma sõnagi ütlemata ära kadus. Loomulikult oleks olnud hea teada, mis neiust saanud on ja kuidas ta läheb, kuid kuna ta Arubalt lahkus, ei uskunud Rosie, et nad üldse enam näevad või kokku puutuvad.

OT: VIAAAAAAAAAAN
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 232

Tegelase leht
Vanus: 18/~700
Rass: Deemon
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 3:59 pm

Viancente lihtsalt hulkus ringi, tal isegi polnud mingit kindlat plaani, kuhu ta välja kavatses jõuda või mis edasi peaks saama hakkama. Kuna ta majakaaslane polnud suurt tema teema, näis vaikne ja Vian nagu rikutud neiu ikka lihtsalt ei tahtnud kedagi rikkuma kuidagi hakata ka, siis ei tahtnud ta omas majas enam passida, vaid leidis ja otsis võimalusi sealt põgeneda, et seal võimalikult vähe aega mööda veeta. Neidis pani endale suitsu ette ja süütas selle, see kord muidugi tulemasina, mille oli viitsinud enda kotist üle otsida enne välja tulemist. Lõpuks märkas ta mingit kohta ja näis, et seal oli ka juba keegi, mitte lihtsalt keegi, vaid jube tuttav inimene. Silmi kissitades astus ta samme lähemale ja üritas selja tagant aru saada kellega nüüd seal tegemist oli. See oli lausa veidi segadust tekitav olukord hetkel. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 4:26 pm

Rosielee tundis suitsu haisu, tal oli selle peale üldse üsna terav nina. Suitsuhais pani ta pead keerama ning üllatus üllatus, neiu kellest sa äsja mõelnud oli seisis temast meetreid eemal ja tegi suitsu. Saatus ilmselt mängis vingerpussi. Ilmselt olid Viancente ja Rosielee siiski kokku loodud. Rosielee polnud aga siiani kindel mida ta Vianile öelda tahtis ja, kas üldse midagi tahtis, sest ta oli siiski Viani peale üsna solvunud. Aga mängida, et Rosielee Vianit üldse ei näinud oli ka vale, seda ka seetõttu, et ka Vian oli Rosieleed märganud. Rosielee lehvitas vianile vaikselt käega, sest erilist tuju Viancentele kaela hüpata tal hetkel ei olnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 4:36 pm

Viancente tundis ära koheselt isiku, kes seal seisis kui too end ümber pööras. Rosielee. Samas ta oleks soovinud kohe ka maa alla vajuda või õhku haihtuda, kas või ära surra siin ja kohe. Toona kui ta läks, siis ta ei mõelnud sugugi Rosie peale, kes samuti temast siia maha jääb, kes alati olnud tema usaldus allikas, see saatuslik päev ihkas ta hing ainult kättemaksu Ryanile, mõtlemata siis teistele toredatele ja headele inimestele, kellele oleks võinud ju midagi öelda mineku kohta või vähemalt peale seda lahkumist ühendust võtta, Vian aga polnud ühtegi asja neist teinud - egoistlik ja ülbe nagu ta vahest oli või isegi viimasel ajal tihti. Jõudnud neidisele lähemale tundis ta end veidi isegi kohmakalt ja kuna oli märganud Rosielee lehvitust, siis sõnas veidi alandlikult häälel ''Tsau!'' Ainus, mis ta lootis oli see, et Rosie teda maha ei löö. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 6:13 pm

Rosielee oli kahevahel, kas muutuda hundiks ja minna Vianile kallale või jääda inimeseks ja teha seda sama. Neiu valis hoopis kolmanda variandi ja ei teinud midagi. Vaatas vaid enda ette. Viancente Tsau, ajas ta vihaseks. Kas neiu kavatses käituda nagu midagi ei oleks olnud? Nagu kõik oleks täpselt sama ja nagu ta ei oleks lihtsalt õhku haihtunud. Veel vähem ühendust võtnud? Rosielee ise ka ei võtnud, tema isekus ei lasknud. Ja arvamus, et kui Viancente sõnagi lahkumata lahkus, siis miks peaks Rosie ise pingutama, et temaga ühendust hoida. Rosielee polnud päris tükk aega kindel mida Vianile vastata ja seetõttu ta üsna pikalt vaikiski. "Ilmutad end jälle korra?" küsis Rosielee kulmukergitusel Viancente poole vaadates.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 6:23 pm

Kuna Rosie näis olevat pahane, kuid mitte nii väga vägivaldne, siis neidis hoidis veidi vahemaad nende vahele ning vaatas maha, kui neidis talt sellise äkilise küsimuse küsis. Tegelikult tal oli plaan jääda ja mitte kunagi enam kuhugi kaduda, kuid iial ei teadnud ja seda ei saanud ka kuidagi lubada, vastasel juhul oleks pettumus teistes veel suurem. ''Ma tean, et minu ära minek oli andestamatu ja mu sinule mitte rääkimine samamoodi, olin egoistlik, mõtlesin ainult sellel hetkel endale ja kättemaksmisele, aga jah..,'' sõnas neidis vaikselt, kuid ta teadis väga hästi, et Rosin teda ka kuuleb. Samuti sai ta aru, miks ta peale pahane ollakse, vähemalt niigi palju. Ainus, mis ta praegu teha sai oligi lepituse otsimine, sest aega ta tagasi keerata ei osanud ning kõigele lisaks pidi ta meenutama, et ta on deemon, deemoni kohta oli tal liigagi palju südant hetkesel juhul. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 6:40 pm

"Tegelikult mind väga ei huvita," pahises Rosielee. Kui aus olla oli ta selle aasta jooksul leppinud sellega, mis oli ja ta ka teadis Viancentet. Kui Vian vihane oli siis ta maksis kätte, vahel nii, et ka need, kes asjas süüdi polnud said valu. "Mis kutsikas arvas.. või noh Ryan?" küsis Rosielee, seda teadis neiu ometi, et Viani ja Ryani vahel oli kuum leek olnud, millele veeämber peale kukkus ja Rosie natuke soovis, et Ryan oleks kõrvetada saanud, sest Ryani pärast sai ka Rosielee kõrvetada. "Istu maha," ütles ta," sama hästi võin ma Ryani peale kõik enda viha välja elada."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 6:52 pm

''Ma ei ole teda veel kohanud, ma ei tea kas üldse kohtangi, ma ei tea, kas ta on üldse kuskil siin või ei, ühe sõnaga me ei tea temast mitte midagi, sest ma pole temaga peale lahkumist sõnagi rääkinud, kuid usun, et ta on edasi liikunud,'' sõnas Vian peale ühe palgi peale end istuma seades. See mida ta rääkis tegi talle endalegi isegi veidi haiget või noh mõte sellest, et ehk on Ry'l keegi teine ja too teine saab nautida Ry'ga koos olemist nii nagu seda oli Viancente teinud kunagi,  tegelikult päris palju aega tagasi isegi. Kuidas ta ka ei võidelnud kogu selle värgiga, siis sisimas ta ikka igatses teda kuidagi, aga deemon oli tugev ja sellist jama ei saanud endale ükski deemon ka lubada. Suva, et deemonid kui armuvad siis ka ainult korra oma terve elu jooksul. Ja Vian'i elu, see on olnud pikk, täpselt piiri vaim isegi ei teadnud, kuid ümardada võis ilmselt 800 kanti. See pani ta isegi mõttes muigama. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 7:27 pm

"Ega ma ka ei tea," ütles Rosielee,"aga ta võiks siin olla, paistab, et siin nii mõnigi on vana olija." seda ütles Rosin seepärast, et oli siia jalutades mõnda tuttavat nägu näinud. Viha enda parima sõbranna vastu hakkas haihtuma ning hea oli temaga jälle koos olla ja rääkida. "Mis sa tegid siis see aeg, kui sa nii öelda 'peidus' olid?" uuris Rosielee, sest teda huvitas see päriselt ka milleg sõbranna tegelenud oli. Võibolla oli Vian endale hoopis mingi deemonist kuti leidnud, kes blondiini jalust niitis või niitis sõbranna tema jalust, mis on ka väga võimalik.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 7:41 pm

''Ma ei olnud peidus tegelikult, ma olin täiesti avalikult mööda Euroopat ringi reisimas, aga miks ma siia tagasi tulin oli ikka igatsus ja number üks asi oli soe kliima, midagi muud ikka, Euroopas ma igatsesin vahepeal lausa oma lühkasi ja bikiine,'' sõnas neidis kerge muigega, aga samas oli see suurepärane kogemus ja ta vanematel oli väga hea meel, kui kuulsid, et Vi tahab maailma näha ning loovutasin talle suure sülemiga raha. Nad olid valmis talle üks kõik kuhu juba elukoha ka ostma, kui neidisele vaid seal meeldima peaks. Peaasi, et ta enam lollusi ei teeks ning nende tütar oleks tore ja korralik. Ega nemad ei teadnud, et seda armast keha valdas tegelikult deemon mitte neil reaalselt sündinud tütar. Tänu vanusele oli vähemalt kogemust ning probleeme ka ei esinenud. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 7:52 pm

Rosielee krimpsudas suud ja vaikis.. või et Vian ei olnud peidus aga ühendust ka ei võtnud ega otsinud. "Nojah, kui Euroopas siis Euroopas, vähemalt nägid siis selle koha ära. Võlusid mingi uue noormehe ka ära?" uuris Rosin. Tema oli terve selle aja veetnud Austraalias kuhu ta perekond nüüd kolinud oli. Sobitas nendega veidi suhteid ja aitas õe edututele vastumürgi otsingutele kaasa. Rosielee ei olnud kunagi aru saanud, miks ta õde seda libahundi värki nii väga vihkas. Näiteks Rosinale pakkus see küll rõõmu ja andis tunde nagu ta kuuluks kuhugi ja oleks osake millestki suurest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 7:56 pm

''Üks noormees on võib-olla isegi vähe öeldud, kui arvestada kui palju riike Euroopas koos on,'' sõnas selle peale Vian natukene napi sõnaliselt. Talle ei meeldinud, et tema eluviis oli selline olnud nagu oli, lohakas oleks ilmselt sellele õige sõna, aga samas oli see kohati ka parim lohutus sellest, mis toimus ja toimunud oli. Ta oli enda peale pahana, aga samas ei olnud ka. ''Ma tean, et sa siiski oled mu pahane, eriti nüüd kui tead, et ma peidus ei olnud, mul on tõesti kahju,'' sõnas neidis, üritades siis veel kord vabandada, Rosielee oli siiski ta parim sõbranna ja tema ees oli ta valmis vabandama ka selle sama asja eest 10 aastat hiljem või igapäev, kui neiu vaid seda sooviks. Muidu ta endas pettunud ei oleks, aga nähes parima sõbranna pettunud pilku, siis lihtsalt miski sisimas sundis lausa endas pettunud olema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 8:08 pm

"Küll ma üle saan," arvas Rosielee ning naeratas sõbrannale. See, et ta Vianit veidi kägistada tahaks voolas siiani ta veres ning mõte, et Vianit nagunii ära tappa ei saa, andis talle hoogu ainult juurde. Rosielee muigas iseenda mõtete peale. "Ma eeldan, et me enam samas majas ei ole?" küsis Rosielee ja joonistas näpuga maha kujundeid. Rosinale pakkus põnevust see kellega ta nüüd sama maja jagama pidi, kas mingi vana olijaga või kellegi uuega või on neil võimalik siiski kuidagi nii orgunnida, et Vian ja Rosie saaksid koos ühte majja. Rosielee vaatas uuesti Viancentele otsa ja nägi, et tüdruk kahetses tõesti, et ta ühendust ei olnud võtnud, kuid Rosie tahtis teda siiski natuke veel praadida. Ta võis sellest kõigest homme ka üle saada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 8:15 pm

''Seda sa ütled koguaeg, Hunterist lubasid sa ka üle saada,'' sõnas Vian neidist veidi müksates ja kergelt muiates. See oli nii olnud. ''Aga ei, me ei ole jah ühes majas, mu hetkeseks kaaslaseks on keegi väga igav ja teistsugune ning ma olen liiga mitte korralik ilmselt selle inimesega koos elamiseks, ma sobin ainult sinuga koos elama, sest sa oled sama laisk kui mina,'' sõnas Vi nii mööda minnes ja vaatas mitte põlevat lõkkeplatsi. Üks lõke oleks küll tore olnud, kuid mitte keset päeva, kui päike põhimõttelisel lagipähe lõõmas. Neidis sättis end lõpuks palgi peale pikutama ja vaatas taevasse. ''Tead, vahest tahaks lennata,'' sõnas ta täiesti suvaliselt, et ometigi nende vahele mingit vaikust ei tekiks, sest asi mida Vian kindlasti vihkas oli vaikus, üks ebamugav ja nõme vaikus. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 8:30 pm

"Hunteriga on teine asi," pobises Rosielee.. tema ja Hunteri teema oli kohe palju tulisemaks muutunud ja tegelikult oli täitsa elujõus metsatulekahju jätkuvalt. "No vähemalt sul on katus peakohal ja tead kellega sa maja jagad, sest mul pole sellest veel õrnaaimugi.. loodan, et mind lihtsalt kuskile urgu magama ei saadeta, öeldes, et ah sa oled nagunii loodud kuskil urus magama, et meil veel pole sulle maja, mine pikuta sopa sees." seletas Rosielee. Viancentega oli nii hea üle pika aja rääkida. "Ma võin su õhku visata. Ühe korra jaksan, rohkem ma ei luba. Meeter on piisavalt kõrge?" uuris neiu muiates edasi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 9:45 pm

''Kaks meetrit ei venita välja?'' küsis neidis veidi kulme kergitades ja vaatas kuidagi Rosie poole. Ta teadis, et see ilmselt ei õnnestuks Rosie'l nii kui nii, enne suudab Vian neiu üles visata, kui neiu tema. ''Kui nüüd aus olla, siis Hunter'iga olete väga nunnud koos, seega ärge üritagegi lahku minna või siis minge kohe kokku, musid kallid,'' sõnas Vi vaikselt itsitades. Rosielee'ga olemine tegi ikka olemise palju paremaks, seega Vian veedaks reaalselt mitmeid õhtuid nüüd järjest temaga, et tuju oleks õigel tasemel ja ei saaks kuhugi langeda enam. ''Sinuga on nii hea koos olla,'' ütles Vian ootamatult oma mõtte välja ''hakka või lesbiks.'' Neidis muidugi hakkas peale seda laginal naerma ja ootas täiega Rosie reaktsiooni, mis ilmselt hea ei saanud olema. Seda vähemalt arvas tema. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 10:13 pm

"Kui ma su kuskilt katuselt alla lükkaks siis venitaks palju rohkem," muigas Rosielee ning kujutas seda korra ka juba ette, kuidas ta enda parima sõbranna kuskilt katuselt alla lükkaks. Ilmselt oleks ta kohe terve laagri kõige ebapopulaarsem tüdruk ja ta ei imesta kui laagri juhatus ta siit silmapilgutuseta välja viskaks. "Ei meil on Hunteriga juba kuupäev paika pandud kui lahku läheme, eeee, täpselt aastavahetusel. Uuel aastal mõlemad vabad," kinnitas Rosie, kuid tegelikult ei olnud neil Hunteriga mitte mingit plaani lahku minna. Tegelikult olid nende plaanid hoopis lõbusamad, et kõiki lollitada. Rosielee süda sulas justkui jääst, kui Vian ütles talle, et temaga on hea koos olla. "Kui sa lesbiks hakkaksid siis ma hakkaks biks, et Hunterit sinuga natuke salaja petta." naeris Rosie Vianiga kaasa.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 10:24 pm

''No ma võin ka siis bi'ks tegelikult, sest no mõne mehe võtaks ka vahepeal, et sind petta,'' sõnas Viancente Lugrecy selle peale naerdes. Ilmselt kui keegi oleks hetkel nende juttu pealt kuulanud, siis oleks mõelnud, et mingil määral imelikud või midagi, kuigi tegelikult olukord nii ei olnud. ''Tead, sa oled kallis mulle,'' sõnas neiu kerge naeratusega hellitavalt, ise peale seda vaikselt endamisi naerdes. ''Kus juures, reisil avastasin, et elu ilma meesteta on tegelikult lihtsam, kui elus koos meestega, neid on lihtsalt meil vaja, et meie maailma lapsi juurde tekiks või midagi,'' sõnas Vi õlgu kehitades ''no olgu, mõneks asjaks on nad veel toredad, aga samas nendega on jälle nii palju probleeme. Sa ei ole nõus?''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 10:50 pm

"No vot, ideed tulevad," kiitis Rosielee takka. Ja ilmselt kui keegi oleks neist tõesti pealt juhtunud kuulma, siis oleks inimesed tõesti mõelnud, et kaks neiut on imelikud."Sa oled mulle ka väga kallis," vastas neiu Vianile. "Ilmselt sellepärast naisi maailmas rohkem ongi, et noh.. me olene intelligentsemad ja üleüldiselt targemad," muigas Rosielee oma juttu jätkates. Ennast võis ikka vahepeal maailmatippu kiita, tegelikult kippus Rosiel seda päris tihti ette tulema, aga see ei mängi erilisst rolli. "Aga ütleme nii, et suuremad lollused siin maailmas saadavad korda mehed nii, et ma olen täielikult nõus."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 11:04 pm

''Me oleme ühed targad olendid, ma mõtlen naised, muidugi deemon ja libahunt ka, aga nagu hetkel on teemaks naised ja mehed eksole,'' sõnas Vian selle peale muigega. ''Mõni mees on tark ka, aga sellisel juhul on üli harva kena, kui mees on kena, siis ta on veidi loll ka lisaks või siis tal on mingi kiiks juures lihtsalt, kas või see, et on räige fuckboy näiteks,'' seletas seda meeste teemat Vian edasi, kuigi ta teadis, et ta sõbrannal on kutt ju täitsa olemas, aga seda enam suutis ja oskas Rosin selle kohta kaasa rääkida. Vian ajas enda tagasi istukile ja vaatas taas lagedat ja tühja lõkke platsikest. ''Kunagi peaks mõne legendaarse Vian'i ja Rosie peo tegema,'' sõnas Vi muigega neidise poole vaadates.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 11:27 pm

"Ilmselgelt," nõustus Rosielee taas viancentega. "Tead, see ei pea pidu olema, et see legendaarne oleks. Ma ütleks, et ükskõik, mis me teeme on legendaarne," muigas neiu, "aga pidu oleks hea küll, siuke pisike.. või siis suur, mõlemad kõlavad hästi. Ja siis võiks mingi maja rentida kui suur pidu on ja hullult promo teha sellele ja mingi vinge laulja kutsuda ja värki särki.." itsitas Rosielee.. tegelikult ilmselt nii suurt pidu ei tulnud, kus mingi vinge laulja oleks tulnud. Need vinged lauljad tahtsid üsna vinget raha ka nii, et targem oli ise paar pitsi sisse võtta ja midagi teiste ees ümiseda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Nelj Dets 29, 2016 11:33 pm

''Ei, see on tõesti tõsi, et me ei peagi midagi tegema, et legendaarsed olla, me lihtsalt juba seisama legendaarselt, aga lihtsalt nagu,'' sõnas Vian veidi mõtisklevalt ''tahaks ühte legendaarset Rosie ja Viani pidu noh, tead küll.'' Neidis mõtiskles veidi, kohati tahaks väikest pidu ja samas tahaks suurt pidu samuti. ''Tead, kõige pealt peaks tegema ühe väiksema peo, kuskil saunas või midagi,'' seletas neidis ''hiljem jälle mingi räme suure peo, suvila taolises kohas mingi räige rahvaga, siuke korralik massikas ikka.'' Noh peoloom nagu Vian oli, siis tuli alati midagi korda saata, midagi eriti katastroofilist ja üks nendest asjadest oli korralik maja pidu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 12:01 am

"Jajaaa.. selle saunaga on selline värk, et ma pole väga saunalembe, aga saunas peaks ikka veel vist mullivann alles olema? Seal võin ma jätkuvalt sulistada," saunaga meenus talle see kui ta Ryani ja Sethiga ükskord saunas oli olnud ja asjad kohati natuke käest ära läksid. "Majapeo poolt olen ma kümne varba ja kümne sõrmega," Arubalt oli puudu üks Viani ja Rosie möll. Rheal oli alles mingi pidu olnud küll, kuid Rosin isiklikult sinna ei jõudnud, sest oli liiga hilja saabunud. Küll ta muljetest peagi kuuleb. "Ma tahaks räigelt vahukomme grillida praegu," pobises neiu hetkeks Viani poole vaadates ja siis tühja lõkkeplatsi enda ees, oleks Rosin teadnud, et ta kauemaks siia jääb siis oleks võibolla paki ostnud ja siia tulnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 12:16 am

Kui nüüd täiesti aus olla, siis Rosie jutt pani Vianit isegi mõtlema selle sauna peo peale mis neil kunagi olnud oli ja siis jälle tuli teemaks see Ryan. Ta oli igal pool, vähemalt Viancente arvates igal pool. Mida ta ka ei üritanud noormehe unustamiseks see ei õnnestunud tal nii ehk naa, isegi terve tema poole maailma reisi jooksul oli Ryan ikka ja jälle ta meeltes. "Ma ei jõudnudki küsida, kuidas su läinud on? Või küsisin? Enda meelest mitte," sõnas Vi Rosielee'd vaadates. Tal küll ei tulnud meelde, et ta küsis seda. "Aa ja Hunter, kuidas temal läheb?" uuris neidis veel lisaks. Ta pidi ju kõik asjad välja uurima. Ei saanud midagi uurimata jätta nii lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 12:28 am

Rosielee polnud päris 100% kindel, kas ta teadis mis Viancente ja Ryani vahel juhtus.. või noh neiu enam-vähem teadis, aga polnud päris kindel, kas ta kõike täpselt teadis. "Ei küsinud vist. Noh minul on hästi läinud. Hunteriga leidsime üksteist peale laagrit uuesti ja ma käisin vanematel ja õel külas ja ütleme nii, et kõik on noh.. väga hästi. Ma arvan, et Hunteril pole ka millegi üle kurta, vähemalt mina ei tea, et oleks." vastas Rosielee üsna lühidalt. "Mind tegelt huvitab, mis riikides sa Euroopas käisid ja, mis sa nägid ja noh.. tapsid ära ka kellegi või?" Rosin itsitas oma viimase küsimuse peale.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   

Tagasi üles Go down

Paharetid jälle koos
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next