Aruba laager
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat



Latest topics
» I'm gonna give all my secrets away
Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeby Nathaniel Holt Reede Juul 03, 2020 8:41 pm

» Üksik hunt leiab ikka vahest karja üles.
Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeby Carter Ryland Teis Juun 30, 2020 6:29 pm

» REGISTREERIMINE!
Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeby Alyssa O'Doherty Reede Juun 19, 2020 1:56 pm

» Mittekohustuslikesse õppeainetesse registreerumine!
Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeby Jane Ryder Teis Juun 09, 2020 9:29 pm

» Carter Ryland
Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeby Carter Ryland Teis Juun 09, 2020 9:15 pm

» Nora Holmes
Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeby Nora Holmes Nelj Juul 04, 2019 10:15 pm

» Olen eemal...
Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeby Megan Harlow Reede Jan 04, 2019 9:01 pm

» Winter Wonderland 2018!
Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeby Külaline Nelj Dets 27, 2018 11:09 am

» Vaba aeg laagris
Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeby Jane Ryder Püh Dets 23, 2018 10:50 am

» Athena Bentley
Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeby Athena Bentley Püh Dets 23, 2018 12:20 am

» TEATED
Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeby Jane Ryder Reede Dets 21, 2018 8:40 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

 

 Plotte sulle ja mulle!

Go down 
AutorTeade
Gabriel Smirnov
Deemon
Gabriel Smirnov


Postituste arv : 149
Join date : 27/12/2016

Tegelase leht
Vanus: 20
Suhteseis: Vallaline
Loom/element:

Plotte sulle ja mulle! Empty
PostitaminePealkiri: Plotte sulle ja mulle!   Plotte sulle ja mulle! Icon_minitimeNelj Dets 06, 2018 12:32 pm

Kes: Surmavaenlane
Idee: Isik, kes oli võrdlemisi hea sõber selle kehaga, mille Gabriel põrgust naastes üle võttis.
Sugu: Kujutan seda tegelast ise ette meessoost isikuna, aga olen avatud ideedele!

Kes: Poolõde/poolvend/kasuõde/kasuvend
Nimi: Eesnimi võiks midagi sarnaselt tavalist olla nagu John on, aga põhimõtteliselt mul on ükskõik.
Vanus: Noorem kui 20 vb? Pole otseselt oluline.
Idee: Isik, kelle üle Gabriel oma "eelmises elus" väga kade oli, sest lisaks võimetele oli see õde/vend enamuse ajast kodust eemal ja samas kui John tavalise inimesena oli kodus ja hoolitses nende haige ema eest (või muud sarnast, Gabriel ise ei mäleta seda täpselt)
*Siia ümber võiks veel midagi põnevat punuda nagu et ainult üks neist kind of hakkab teist ära tundma ja siis kas nad tahavad üldse üksteisega suhelda enam jms. Või siis straight up nad flirdivad üksteist ära tundmata või muud sarnast ja siis on max awkward ja draama kui välja tuleb. Endless possibilities!


Kes: Ingel kellega Gabriel üritab semutseda
Idee: Üks osa Gabrieli eneseotsingutest on välja kujunenud selliseks, et ta püüab kõiki inimesi veenda et ta on tore ja hea ja kõike seda ja mitte mingi pähpäh deemon. Aga ta ei ole ise selles üldse kindel, et ta hea on ja ta on alateadlikult endale pähe võtnud, et ta ei saa kuigi halb olla, kui ta ingliga sõber on. Also ta potentsiaalselt kardab seda isikut räigelt palju sest ingli puudutus on talle surmav ja kõik see. See võiks vb olla selline vähe awkward sõprus ja võib-olla see ingel arvab, et teda stalgitakse ja muud sellist.


Kes: Casual flirt
Idee: Keegi kes on lihtsalt tavaline sõber ja kerge silmarõõm Gabrielile ning peab seda väga naljakaks, kuidas Gabriel kardab rohkemat kui lihtsalt väga, väga leiget flirti ning armastab teda sellega kiusata ja lihtsalt näha, kui endast välja ja lollakalt käituma ta deemoni panna suudab. Potentsiaalselt tegelikult mitte huvitatud Gabrielist nii väga kui tunduda võib.
Tagasi üles Go down
 
Plotte sulle ja mulle!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Aruba laager :: Welcome to Aruba! :: Otsingud-
Hüppa: