PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajatLatest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 
 

 Rasside tutvustus

Go down 
AutorTeade
Jane Ryder
Laagri juhataja
avatar

Postituste arv : 82
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Vanus: 32
Rass: Elemendivaldaja
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Rasside tutvustus   Esm Märts 18, 2013 4:12 pm

NB! Foorumis ei ole võimalik olla inimene.

Elemendivaldajad
Inimesed, kes suudavad tuld, vett, maad, õhku ja elektrit juhtida. Neid inimesi on vähe, kes suudavad taltsutada elektrit. Kõige tavalisemad elemendid, mida on kohatud vardjate seas, on tuli ja vesi. Harva esineb juhuseid, kus üks inimene juhib kahte elementi, neid inimesi nimetatakse Avatarideks.
Elemendivaldajad on surelikud! Nad vananevad nagu inimesedki.

Vertirid
Inimesed, kelle jõud on mitmekordistunud tavainimese omast. Samuti on neil üks kindel loom, kes on nende ustav kaaslane ning kes viib nad ratsutades ühest kohast teise (näiteks lõvi). Vertir ja tema loom suhtlevad mõtte kaudu. Nad mõistavad suurepäraselt inimkeelt, seega saab käsklusi anda ka rääkides. Vertiriks saab siis, kui inimene taltsutab looma. Mõnel kulub selleks kuid, mõnel isegi aastaid.
Vertirid on surematud! Teatud vanuses nende vanus jääb püsima ning nad enam ei vanane. Igal vertiril on see erinev.

Kujumuutjad
Kujumuutjatel on võime võtta kindla looma kuju. Täisvereline kujumuutja sünnib siis, kui mõlemad vanemad on samuti kujumuutjad. Esimesed tunnused hakkavad tekkima juba 10-aastaselt - enne seda elab kujumuutja täiesti tavalist inimelu. Nende tugevus on samuti inimesest mitmekordselt tugevam, kuid muidu on nad nagu tavalised inimesed. Kujumuutjaks on võimalik vaid sündida.
Kujumuutjad on surelikud! Nende eluiga on umbes kolm korda pikem kui tavainimese oma ehk kulub kolm aastat, et nad saaksid ühe numbri võrra vanemaks.

Vampiirid
Vampiire on olemad kõik võimalikke erinevaid liike, kuid enamasti on kõige enim-levinud, enim-tuntud need, kes toituvad inimeste või loomade verest.
Vampiirid on surematud. Enamikud neist ei maga, kuid leidub ka neid, kes saavad sellisesse n.ö uneks nimetatud seisundisse langeda.
Vampiirid on küll surematud, kuid see ei tähenda, et nad on võitmatud - neid on endiselt võimalik tappa. Kõige levinuimates legendides räägitakse, et selleks tuleb lüüa puuvai läbi nende südame, nende saatmine päikese kätte(kuigi päikest ei kannata vaid mõni üksik vampiiriliik), siseelundite eemaldamine ja vampiiri põletamine ning keeva vee valamine vampiiri haua kõrvalisse auku.
Vampiiride eemale peletamiseks pidavat aitama küüslauk, pühavesi, hõbedast esemed, ristid, piiblid või Taaveti täht.
Teatud vampiirid ei saa tuppa siseneda enne, kui neile on selleks luba antud.
Õigeusu uskumuste järgi ei lahku pärast surma hing kehast 40 päeva jooksul. Mõnel pool kaevati surnud sellepärast 3–7 päeva pärast üles ja kui surnukeha polnud hakanud kõdunema, löödi neile puuvai südamesse, et vältida inimese muutumist vampiiriks.
Mõndadel(enamikul tegelikkuses) vampiiridel on ka võime 'muuta' inimene, kelle verd nad on joonud, muuta enda suguseks - vampiiriks.

Libahundid
Nagu vampiire, on ka libahunte erinevaid liike.
Kõige levinuimad libahundid on inimesed, kes on saanud hammustada libahundilt ning seetõttu ka samasuguseks moondunud. Nemad muutuvad eluohtlikuks tapamasinaks igal täiskuul ning sel ajal juhib neid täielikult hundiinstinkt, nende sees elav loom ja nad ise ei ole suutelised mõtlema ega tegutsema. Hommikuti nad isegi ei mäleta, et midagi oleks juhtunud. Hundina võivad nad maha murda ka oma parima sõbra või armastatu, kui too juhtub läheduses olema.
Teised, vähem levinud, libahundid on need inimesed, kes saavad hundiks moonduda isetahtsi, või kes moonduvad juhul, kui on endast väljas, ärritunud või vihased. Nemad suudavad ennast ka mingil määral kontrollida ning nende muundumine ei käi kuu tsükklite järgi.
Reeglina ei saa libahundid järglasi, kuid kui see juhtub, on 99,9% võimalus, et ka laps, järglane saab selle 'needuse' endale.
Kõige levinuim viis libahunti tappa on hõbekuuliga tulistamine. Usutakse, et mingil algusajal, kui inimene on libahundiks saanud, on teda võimalik ka 'ravida'. Kuid kuidas, seda teavad vaid vähesed.
Libahundid on surelikud! Nende eluiga on umbes kolm korda pikem kui tavainimese oma ehk kulub kolm aastat, et nad saaksid ühe numbri võrra vanemaks.

Nõiad
Nõidu on kahte liiki - võlurid, ehk pigem tuntud kui nõidadena (heatahtlikud) ja nekromandid. Kõik nõiad on surelikud! Samas on neil võimalus nii end kui ka teisi surelikke olendeid surematuks muuta, kuid seda teavad väga vähesed ja kõige kogenumad nõiad.

Tavaliselt nõiad ehk võlurid ei sünni võluväega, kuid omandavad selle õppimise, harjutamise või saatanalt mangumisega. Ent juhtub sedagi, et niisugune võime on neile juba sündides kingitud ning seitsmenda poja seitsmendal pojal või seitsmenda tütre seitsmendal tütrel on vaistlik loitsimisanne. Üldiselt arvatakse, nagu teeniksid nõiad saatanat, kuid mõned peavad seda valeks ning kinnitavad, et ristiusu algkirik sai neist valesti aru. Just selle pärast kirik neljandast kuni kaheksateistkümnenda sajandini piinas ja koguni elusalt põletas neid, keda kahtlustati nõidumises.
Enamasti on võlurid ka alkeemikud ja astroloogid. Alkeemikud olid esimesed keemikud, keda kõige paremini tuntakse katsete järgi luua elueliksiir, mis kingiks surematuse kõigile, kes seda joovad, ning valmistada tarkade kivi, mis muudaks lihtmetallid täiuslikuks kullaks. Aga nad sooritasid palju muidki eksperimente ning nende peamine eesmärk oli süvendada teadmisi ja tarkust, lootes, et nõnda täiustatakse ka ennast.
Astroloogid usuvad, et Kuu ja planeedid avaldavad maisele elule tugevat mõju ning et nende täpne asend inimese sünnihetkel võib rääkida palju tema isiksusest ja ettemääratusest. Astronoomidest võlurid kandsid oma kübarale ja mantlitele astronoomilisi sümboleid nagu kaarte, mis aitasid neil ennustada, millal külvamiseks või viljalõikuses kõige parem aeg.

Nekromandid harrastavad musta võlukunsti. Nende maagia on harva heatahtlik, tavaliselt aga ohtlik. Nekros tähendab kreeka keeles "Surnud" ning nekromant on see, kes kutsub surnuid endale appi. Ehk surnumanaja. Samuti on nekromantidel ka võime inimest tagasi ellu tuua, kuid vaid mõned hetked peale inimese hukkumist, kui hing pole veel kaugele rännata jõudnud. Ellu äratamiseks peab nekromant andma ära teisele inimesele tükikese endast ja samuti ka osa oma iseloomust. Liiga palju ellu äratamisi sooritanud nekromant võib muutuda tühjaks ja täiesti tundetuks, mõtteta kujuks. Selliste kõrvalnähtude hirmus nekromandid tavaliselt hoiduvad säärasest teost.

Inglid
Inglid on vaimse rassi hulka kuuluvad tiivulised ja pühad olendid, kes on pärit taevast. Nad on väga tugevad ning nende loojaks on Jumal. Kuigi mõlemad inglid ja inimesed on loodud Jumala poolt, on inglid väga erinevad, kuna neile on antud üleloomulikud võimed. Nende õige olek on siis, kuid nende pikad suured sulelised tiivad on väljas, mille abil on neil võimalik ka lennata, kuid tiibasid on võimalik ka ära peita.
Inglid on surematud! Ehk teatud vanuses lõpetavad nad vananemise, kuid sellegipoolest on viise, kuidas neid tappa (lähemalt allpool).

Võimed:
★ Supertugevus
★ Teleportreerumine
★ Haavatamatus
★ Hääle kui ka välimuse jäljendamine (vaid kellegi, keda nad on elus näinud)
★ Mõtete ja hinge lugemine
★ Tappev puudutus (tugevam ingel võib juba puudutades inimese või üleloomuliku olendi tappa).
★ Mõtetega manipuleerimine
★ Fotograafiline mälu
★ Aja peatamine
★ Vaimude tajumine

Nõrkused:
Ingleid on väga raske tappa, kuid see on võimalik ja siin all on välja toodud variandid, kuidas neid tappa või neid nõrgemaks muuta.
★  Eksortsismi salm: Kui inimene või muu olend lausub teatud salmi või laulab seda, siis on võimalik ingleid tagasi taevasse saata. See salm on kirjas vaid vanades nõiaraamatutes.
★  Pühatuli: Parim viis inglit kinni hoida on, kui ingel on keset põlevat ringi ja põlemiseks on kasutatud pühatule õli. Ingel ei saa ringist lahkuda ja kui ta tuld katsub, siis ta sureb.
★  Inglinuga: Kui pussitada inglit südamesse inglinoaga, siis ta sureb. Teadaolevalt on alles ainult üks inglinuga maailmas ja keegi ei tea, kus see on, kuid seda on otsitud juba aastatuhandeid.
★  Rist: Kui risti, millel on Jeesus peal, näitada inglile, ei saa too inimesele haiget teha. Üleloomulike olendide puhul see ei kehti ja seetõttu kasutavad Hunterid risti.

Deemonid
Deemonid on inimhinged, keda on põrgus piinatud ja kes on muutunud südametuteks olendideks. Võib hoiatada, et kõik deemonid ei ole südametud – mõni on peale põrgupiinasid veel inimlikkuse säilitanud. Nende õige olek on must aur. Mõnda inimesesse sisenedes ja tema üle kontrolli võttes, sisenevad deemonid musta auruna suu kaudu. Inimesekujul olles saavad deemonid oma silmad mustaks, punaseks, kollaseks või oranžiks muuta. See oleneb tema tugevusest. Toituvad inimverest.
Deemonid on surematud! Ehk teatud vanuses lõpetavad nad vananemise, kuid sellegipoolest on viise, kuidas neid tappa (lähemalt allpool).

Võimed:
Nõrgemad deemonid ehk mustasilmsed:
★ Inimese üle kontrolli saavutamine
★ Maagia ja nõiduse teadus (osalt ka kasutamine)
★ Objektide liigutamine
★ Supertugevus
Keskmise tugevusega deemonid ehk punasilmsed:
Eelmainitud võimed +
★ Teleportreerumine
★ Soovi täide viimine
Tugevad deemonid ehk kollase-/oranžisilmsed:
Eelmainitud võimed +
★ Tule tekitamine
★ Kontroll valguse üle (sh päikese)
★ Kontroll alateadvuse üle

Nõrkused:
Sool – deemonitel pole võimalik ületada soolast tõmmatud joont.
Pühavesi – kui deemon puutub kokku pühaveega, siis ta põleb surnuks.
Raud – rauaga pussitades deemoni vigastused paranevad väga aeglaselt; kui rauaga südamesse pussitada, deemon sureb.
Eksortsism – õigeks rituaaliks on vaja nõida, kes saab eksortsismiga deemoni tappa.
Ingli puudutus – nagu ennist mainitud, võib ingli puudutus tappa inimese või üleloomuliku olendi. See kehtib ka siin puhul.

Fööniksid
Fööniks on naturaalkujult põlev lind (lind, kes on leekides), kuid tal on võimalik muutuda inimeseks ja enamuse ajast peituvadki fööniksid inimkehas. Neid kutsutakse vahel Tulejumalateks või Päikesejumalateks ja neile on antud ka igavene elu. Fööniks linnuna on pikkuselt keskmise inimesega võrreldav. Vanadel kreeklastel oli fööniks ristiusu sümboliks ja seetõttu teda peetakse pühaks olendiks.
Fööniksiks on võimalik nii saada kui ka sündida. Kui üks vanem on fööniks ja teine inimene või üleloomulik olend, sünnib tõenäoliselt hübriid. Kahe fööniksi paaritumisel sünnib täisvereline fööniks. Need loomad on haruldased ja arvatakse, et väljasuremisohus. Siiski on võimalik fööniksiks saada vaid inimesel ja seda koos nõia abiga - kui lind ta enda tulega täielikult tuhaks põletab ning hiljem tuha nõiale viib, kes vastava loitsu teeb. Loits on raske ning nõuab väga võimsat nõida, mistõttu ei oska seda enamus nõidasid ja sellest tulenebki fööniksite vähene levik.

Tugevused: meelekontroll, tuli, supertugevus, superkiirus, kiire paranemisvõime, võimalus tabada, kui keegi valetab.
Nõrkused: raud (tapab), eksortsism (põletab fööniksi enda tulega surnuks).

Hübriidid
Hübriid on olend, kellel on tunnuseid mitmelt olendilt. Siin foorumis, kes tahab olla hübriid, saab ise valida need kaks olendid, kelle segu ta on ja mõlemalt olendid umbes võrdselt tunnuseid. Aga ei ole nii, kui on näiteks ingli ja elemendivaldaja segu, siis on tal olemas kõik inglivõimed ja oskab täielikult oma elementi valdada. Ingli võimeid on tal mõned ja elemendi valdamine on kontrolli alt väljas. Kui valite endale loomaks hübriidi, siis kontrollin kolmekordselt teie tegelase ankeedi üle ja kui miski mind vaevama jääb, võtan ühendust. Tegelase ankeedil peab väga selgelt kirjas olema, missugused võimed hübriidil on (ka avastatud kui ka avastamata). Hübriidide arv foorumis on hetkel piiratud!
Hübriidide toit oleneb puhtalt rassist. Kui üks pool peaks olema vampiir või deemon, on elutegevuseks kindlalt vaja verd. Hübriidide nahk on tugev, end tavainimese kombel pehme ja sama temperatuuriga. Hübriidile on omane see, et ta on surematu! Tema vanemad võivad olla surelikud, ent nende laps ehk hübriid on surematu ja vanus jääb teatud ajal seisma ning hübriid ei vanane seejärel enam kuidagi. Samuti on hübriide väga raske tappa. Hübriidie tapmiseks on olemas eraldi loits, mis vajab tugevat nõida ja väga suurt energiat. On peaaegu sajaprotsendiline võimalus, et peale hübriidi tapmist sureb ka nõid, kes rituaali läbi viis.
Kuigi hübriidid on surematud, ei ole nad siiski viljatud. Neil on võimalik järglasi saada vaid endasugusega! (ehk samadest olenditest segunevad hübriidid saavad omavahel järglasi). Hübriidid on ka mitmekordselt tugevamad kui teised eelmainitud olendid. Nende kuulmine, nägemine, haistmine on üleloomulik.
Hübriide on maailmas vähe, kuid neist kõige levinumad on vampiir-libahunt hübriid ja langenud ingel (deemon-ingel hübriid).
LIMIIT 2! TÄIS!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
 
Rasside tutvustus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kahetuhande üheksanda aasta raamatud.
» 2015

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Aruba laager :: Welcome to Aruba! :: Tutvustus & reeglid-
Hüppa: