PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajatLatest topics
» Lava taga
by Viancente Shell Eile kell 10:50 pm

» Jingle all the way! [MASSIKAS]
by Kyle Hamilton Eile kell 8:37 pm

» TEATED
by Kyle Hamilton Eile kell 11:43 am

» Sorry for killing your cat
by Rosielee Bialas Eile kell 10:37 am

» Võtame päikest või kuud?
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 11:56 pm

» Burn in hell
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 10:31 pm

» Mittekohustuslikesse õppeainetesse registreerumine!
by Ramiel Thunder Esm Dets 10, 2018 10:27 pm

» Ramiel Thunder
by Ramiel Thunder Esm Dets 10, 2018 9:26 pm

» Kas muffinid on valmis?
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 9:17 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 
 

 Rasside tutvustus

Go down 
AutorTeade
Jane Ryder
Laagri juhataja
avatar

Postituste arv : 85
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Vanus: 32
Suhteseis:
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Rasside tutvustus   Esm Märts 18, 2013 4:12 pm

NB! Foorumis ei ole võimalik olla inimene.


Elemendivaldajad
Inimesed, kes suudavad tuld, vett, maad, õhku ja elektrit juhtida ning kontrollida. Neid inimesi, kes suudavad elektrit kontrollida, on vähe ja seetõttu on elekter üks haruldasemaid elemente. Kõige tavalisemad elemendid, mida on kohatud elemendivaldajate seas, on tuli ja vesi. Harva esineb juhuseid, kus üks inimene juhib kahte elementi, neid inimesi nimetatakse Avatarideks, kuid kõnekeeli kutsutakse neid ka hübriidideks.
Elemendivaldajad on surelikud! Nad vananevad nagu inimesedki, ent neil on võime muutuda surelikuks nekromandi maagia läbi.


Vertirid
Vertirid on olendid, kes suudavad juhtida mingit kindlat looma. Looma leiavad nad endale nii, et esmalt peavad looma taltsutama ja selleks võib kuluda mõni nädal, aga ka aastaid, olenevalt looma kui ka tema tulevase omaniku iseloomust. Vertir suhtleb oma loomaga mõtte kaudu. Taltsutatud loomad mõistavad suurepäraselt inimkeelt, seega saab neile käsklusi anda nii mõtte teel kui ka rääkides. Lisaks on vertiri jõud mitmekordistunud inimese omast. Vertirid on surematud! Teatud vanuses nende vanus jääb püsima ning väliselt nad enam ei vanane. Igal vertiril on see vanus aga erinev. Vertiri loomadeks saavad olla suuremad loomad (kaslased, põder, karu jms), aga mitte liblikas, mõni lind, kass, koer jne. Vertiride loomad on ka pisut suuremad kui tavalised loomad, kuna peavad siiski suutma oma omanikku kanda.


Kujumuutjad
Kujumuutjatel on võime võtta kindla looma kuju. Täisvereline kujumuutja sünnib siis, kui mõlemad vanemad on samuti kujumuutjad. Esimesed tunnused hakkavad tekkima juba 10-aastaselt - enne seda elab kujumuutja täiesti tavalist inimelu. Nende tugevus on samuti inimesest mitmekordselt tugevam, kuid muidu on nad nagu tavalised inimesed. Kujumuutjaks on võimalik vaid sündida. Kui ta muundub loomaks, siis jäävad riided temast maha või rebenevad. See tähendab, et kui kujumuutja muundub tagasi inimeseks, on ta ihualasti. Kujumuutjad on surelikud! Nende eluiga on inimesega võrreldes sama pikk.


Vampiirid
Vampiirid on surematud olendid, kes toituvad kas inim- või loomaverest. Inimverest toituvad vampiirid on tugevamad, ent on ka neid, kes ei taha inimestele haiget teha ja seega on vampiiride mõistes taimetoitlased, toitudes loomaverest. Samas on neile siiski vaja ka tavalist inimtoitu elutegevuseks. Samuti on vaja und elutegevuseks. Vampiirid on tavainimestest mitu korda tugevamad - in fact, mida vanem on vampiir, seda tugevam ta on. Vampiiride üks peamisi andeid on meelekontroll ehk kui vampiir räägib kellelegi midagi, kasutades oma meelekontrolli annet, siis jääb ta vampiiri öeldut uskuma. Kui vampiir on näljane ja valmis verest toituma, kasvavad tema silmhammastest kihvad ning silmad tõmbuvad punaseks.
Vampiirid on küll surematud, kuid see ei tähenda, et nad on võitmatud - neid on endiselt võimalik tappa. Kõige levinuimates legendides räägitakse, et selleks tuleb lüüa puuvai läbi nende südame, neid saata päikese kätte, süda eemaldada või vampiir põletada. Legend räägib ka tõde, kõikide nende võimaluste abil saab vampiiri tappa. End päikese eest kaitsmiseks kannavad vampiirid võluri poolt nõiutud sõrmust, kaelakeed, käeketti või muud ehet, mis laseb neil päikesevalguse käes kõndida. Lisaks on vampiirile surmav libahundi hammustus ja seda on võimalik ravida vaid võluri poolt loitsitud võlujoogiga. Vampiiride nõrkuseks on ka see, et nad ei saa tuppa siseneda enne, kui neile on selleks luba antud. Vampiiridel on aga võime muuta inimesi endasuguseks, jootes neile enda verd ning võttes seejärel neilt elu. Vastsündinud vampiir peab otsejoones toituma inimverest, vastasel juhul ta sureb.


Libahundid
Libahundid on olendid, kel on võime muunduda hundiks. Libahundiks on võimalik saada vaid inimesel, kes saab hammustada teise libahundi käest. Libahundile mõjub kõige halvemini täiskuu, mil nad muutuvad eluohtlikuks tapamasinaks. Nad ei suuda sel ajal end kontrollida, sel ajal juhib neid täielikult hundiinstinkt, nende sees elav loom ja nad ei ole ise suutelised mõtlema ega tegutsema. Samuti muutuvad nad tahtmatult siis, kui ärrituvad. Libahundid on võimelised ise muunduma, aga parema meelega ei teeks seda, kuna hundiks muundumine on kohutavalt valus. Selleks, et muundumine enam valus ei oleks, tuleb korduvalt, täpsemalt sadu kordi, elu jooksul muunduda ja ühel hetkel libahundid enam muundumisel valu ei tunne. Libahundid saavad järglasi ja tema järglastel on samuti võimalus libahundi geen pärida. Kõige levinuim viis libahunti tappa on hõbekuuliga tulistamine. Üleüldse mõjub libahuntidele hõbe väga mürgiselt, kuid teatud hõbedaga tehtud haavadest on libahundid isegi välja tulnud, aga seda vaid võluri või nekromandi abiga. Kui libahundid on moondunud hundi kujule, on neil omavahel võimalik suhelda mõtete abil. Libahundid on surelikud! Nende eluiga on inimesega võrreldes sama pikk.


Nõiad
Nõidu on kahte liiki - võlurid ja nekromandid. Kõik nõiad on surelikud! Samas on neil võimalus nii end kui ka teisi surelikke olendeid surematuks muuta, kuid seda teavad väga vähesed ja kõige kogenumad nõiad.
Tavaliselt nõiad ei sünni võluväega, kuid omandavad selle õppimise, harjutamise või saatanalt mangumisega. Ent juhtub sedagi, et niisugune võime on neile juba sündides kingitud ning seitsmenda poja seitsmendal pojal või seitsmenda tütre seitsmendal tütrel on vaistlik loitsimisanne. Üldiselt arvatakse nagu teeniksid nõiad saatanat, kuid mõned peavad seda valeks ning kinnitavad, et ristiusu algkirik sai neist valesti aru. Just selle pärast kirik neljandast kuni kaheksateistkümnenda sajandini piinas ja koguni elusalt põletas neid, keda kahtlustati nõidumises.
Enamasti on võlurid ka alkeemikud ja astroloogid. Alkeemikud olid esimesed keemikud, keda kõige paremini tuntakse katsete järgi luua elueliksiir, mis kingiks surematuse kõigile, kes seda joovad, ning valmistada tarkade kivi, mis muudaks lihtmetallid täiuslikuks kullaks. Aga nad sooritasid palju muidki eksperimente ning nende peamine eesmärk oli süvendada teadmisi ja tarkust, lootes, et nõnda täiustatakse ka ennast. Astroloogid usuvad, et Kuu ja planeedid avaldavad maisele elule tugevat mõju ning et nende täpne asend inimese sünnihetkel võib rääkida palju tema isiksusest ja ettemääratusest. Astronoomidest võlurid kandsid oma kübarale ja mantlitele astronoomilisi sümboleid nagu kaarte, mis aitasid neil ennustada, millal külvamiseks või viljalõikuses kõige parem aeg. Võlurid on tihedalt seostatud ka loodusega, kuna võlujookide tegemiseks on neil vaja erinevaid taimi.
Nekromandid harrastavad musta võlukunsti. Nende maagia on harva heatahtlik, tavaliselt aga ohtlik. Nekros tähendab kreeka keeles "Surnud" ning nekromant on see, kes kutsub surnuid endale appi. Samuti on nekromantidel ka võime inimest tagasi ellu tuua, kuid vaid mõned hetked peale inimese hukkumist, kui hing pole veel kaugele rännata jõudnud. Ellu äratamiseks peab nekromant andma ära teisele inimesele tükikese endast ja samuti ka osa oma iseloomust. Liiga palju ellu äratamisi sooritanud nekromant võib muutuda tühjaks ja täiesti tundetuks, mõtteta kujuks. Selliste kõrvalnähtude hirmus nekromandid tavaliselt hoiduvad säärasest teost. Ka nekromandid oskavad inimestele ja teistele üleloomulikele olenditele kinkida igavest elu, kuid seda läbi rituaali, mis kutsub esile surnud hingi.


Inglid
Inglid on vaimse rassi hulka kuuluvad tiivulised ja pühad olendid, kes on pärit taevast. Nad on väga tugevad ning nende loojaks on Jumal. Kuigi mõlemad inglid ja inimesed on loodud Jumala poolt, on inglid väga erinevad, kuna neile on antud üleloomulikud võimed. Nende õige olek on siis, kuid nende pikad suured sulelised tiivad on väljas, mille abil on neil võimalik ka lennata, kuid tiibasid on võimalik ka ära peita.
Inglid on surematud! Ehk teatud vanuses lõpetavad nad vananemise, kuid sellegipoolest on viise, kuidas neid tappa (lähemalt allpool).
Võimed: supertugevus; teleportreerumine; haavatamatus; hääle kui ka välimuse jäljendamine (vaid kellegi, keda nad on elus näinud); mõtete ja hinge lugemine; tappev puudutus (tugevam ingel võib juba puudutades inimese või üleloomuliku olendi tappa); mõtetega manipuleerimine (töötab sarnaselt nagu vampiiride meelekontroll); fotograafiline mälu; vaimude tajumine.
Nõrkused:
Ingleid on väga raske tappa, kuid see on võimalik ja siin all on välja toodud variandid, kuidas neid tappa või neid nõrgemaks muuta.
Eksortsismi salm: Kui inimene või muu olend lausub teatud salmi või laulab seda, siis on võimalik ingleid tagasi taevasse saata. See salm on kirjas vaid vanades nõiaraamatutes.
Pühatuli: Parim viis inglit kinni hoida on, kui ingel on keset põlevat ringi ja põlemiseks on kasutatud pühatule õli. Ingel ei saa ringist lahkuda ja kui ta tuld katsub, siis ta sureb.
Inglinuga: Kui pussitada inglit südamesse inglinoaga, siis ta sureb. Teadaolevalt on alles ainult üks inglinuga maailmas ja keegi ei tea, kus see on, kuid seda on otsitud juba aastatuhandeid.
Rist: Kui risti, millel on Jeesus peal, näidata inglile, ei saa too inimesele haiget teha.


Deemonid
Deemonid on inimhinged, keda on põrgus piinatud ja kes on muutunud südametuteks olenditeks. Julgen siiski väita, et kõik deemonid ei ole südametud – mõni on peale põrgupiinasid veel inimlikkuse säilitanud. Nende õige olek on must aur. Mõnda inimesesse sisenedes ja tema üle kontrolli võttes, sisenevad deemonid musta auruna suu kaudu. Inimesekujul olles saavad deemonid oma silmad mustaks, punaseks, kollaseks või oranžiks muuta. See oleneb tema tugevusest. Deemoni tugevus (ja ka silmade värvus) omakorda sõltub sellest, kui kaua teda on põrgus piinatud. Mida kauem, seda tugevam ta on. Deemonid muutuvad tugevamaks ka ajaga, mil nad on inimkehas elanud, aga tõeline silmavärv sellest neil ei muutu. Deemonid vajavad und, inimverd ja inimtoitu elutegevuseks. Loomaveri deemoni puhul ei aita.
Deemoniks on võimalik saada, kui inimene läheb põrgusse. Põrgusse minemiseks peab tegema lepingu Kuradiga ehk sisuliselt mingi teatud asja eest müüd sa oma hinge Kuradile maha. Tavaliselt sõlmitakse leping kellegi teise heaolu saavutamiseks, sest endal ei ole selle heaoluga põrgus midagi teha. Põrgus toimub piinamine. Igal ühel on see pikkus erinev - võib kesta tunde, võib kesta aastaid. Pärast põrgupiinu saadetakse inimene maapinnale tagasi musta auruna, kus tal on võimalik läbi suu siseneda inimese kehasse ja seal üle võtta kontroll ükskõik, kui kauaks. Seega keha nad saavad endale ise valida ning jääda sinna nii kauaks, kui ise soovivad. Mainin ära ka fakti, et kui deemon on inimkehasse sisenenud, siis keha lõpetab vananemise. See, kui palju deemon mäletab peale põrgupiinu oma endisest elust, oleneb sellest, kui kaua piinad kestsid. Peale seda, kui deemon siseneb inimkehasse, siis inimhing sureb. Kui deemon kehast väljub, on see inimene täielikult surnud ja deemon saab uue keha valida.
Kuna deemonid on teatavasti kurjad olendid, siis maailmas hävitatakse deemoneid, kes on soovivad halba ja tapavad inimesi. Aruba laagrisse võetakse vastu vaid deemonid (ja ka nekromandid), kes on andnud vande, et nad ei tee halba ja tahavad elada vaid rahus.
Deemonid on surematud! Ehk teatud vanuses lõpetavad nad vananemise, kuid sellegipoolest on viise, kuidas neid tappa (lähemalt allpool).
Võimed:
Nõrgemad deemonid ehk mustasilmsed: inimese üle kontrolli saavutamine; objektide liigutamine; supertugevus
Keskmise tugevusega deemonid ehk punasilmsed: eelmainitud võimed + teleportreerumine
Tugevad deemonid ehk kollase-/oranžisilmsed:
Eelmainitud võimed + tule tekitamine; kontroll alateadvuse üle
Nõrkused:
Sool – deemonitel pole võimalik ületada soolast tõmmatud joont.
Pühavesi – kui deemon puutub kokku pühaveega, siis ta põleb surnuks.
Raud – rauaga pussitades deemoni vigastused paranevad väga aeglaselt; kui rauaga südamesse pussitada, deemon sureb.
Eksortsism – õigeks rituaaliks on vaja nõida, kes saab eksortsismiga deemoni tappa.
Ingli puudutus – nagu ennist mainitud, võib ingli puudutus tappa inimese või üleloomuliku olendi. See kehtib ka siin puhul.


Fööniksid
Fööniks on naturaalkujult põlev lind (lind, kes on leekides), kuid tal on võimalik muutuda inimeseks ja enamuse ajast peituvadki fööniksid inimkehas. Neid kutsutakse vahel Tulejumalateks või Päikesejumalateks ja neile on antud ka igavene elu. Fööniks linnuna on suuruselt umbes kulliga võrreldav. Vanadel kreeklastel oli fööniks ristiusu sümboliks ja seetõttu teda peetakse pühaks olendiks.
Fööniksiks on võimalik nii saada kui ka sündida. Kui üks vanem on fööniks ja teine inimene või üleloomulik olend, sünnib tõenäoliselt hübriid. Kahe fööniksi paaritumisel sünnib täisvereline fööniks. Need loomad on haruldased ja arvatakse, et väljasuremisohus. Siiski on võimalik fööniksiks saada vaid inimesel ja seda koos nõia abiga - kui fööniks inimese enda tulega täielikult tuhaks põletab ning hiljem tuha nõiale viib, kes vastava loitsu teeb. Loits on raske ning nõuab väga võimsat nõida, mistõttu ei oska seda enamus nõidasid ja sellest tulenebki fööniksite vähene levik.
Tugevused: meelekontroll; tuli; supertugevus; superkiirus; kiire paranemisvõime; võimalus tabada, kui keegi valetab.
Nõrkused: raud (tapab); eksortsism (põletab fööniksi enda tulega surnuks).

Hübriidid
Hübriid on olend, kellel on tunnuseid mitmelt olendilt. Siin foorumis, kes tahab olla hübriid, saab ise valida need kaks olendit, kelle segu ta on ja mõlemalt olendid umbes võrdselt tunnuseid. Aga ei ole nii, kui on näiteks ingli ja elemendivaldaja segu, siis on tal olemas kõik inglivõimed ja oskab täielikult oma elementi vallata. Selle näite puhul on hübriidi võimed näiteks järgmiselt: ingli võimeid on tal mõned ja elemendi valdamine on kontrolli alt väljas. Kui valite endale loomaks hübriidi, siis kontrollin kolmekordselt teie tegelase ankeedi üle ja kui miski mind vaevama jääb, võtan ühendust. Tegelase ankeedil peab väga selgelt kirjas olema, missugused võimed hübriidil on (ka avastatud kui ka avastamata). Hübriidide arv foorumis on hetkel piiratud!
Hübriidide toit oleneb puhtalt rassist. Kui üks pool peaks olema vampiir või deemon, on elutegevuseks kindlalt vaja verd. Hübriidide nahk on tugev, ent pehme ja normaaltemperatuuriga. Hübriidile on omane see, et ta on surematu! Tema vanemad võivad olla surelikud, ent nende laps ehk hübriid on surematu ja vanus jääb teatud ajal seisma ning hübriid ei vanane seejärel enam ealeski. Samuti on hübriide väga raske tappa. Hübriidide tapmiseks on olemas eraldi loits, mis vajab tugevat nõida ja väga suurt energiat. On peaaegu sajaprotsendiline võimalus, et peale hübriidi tapmist sureb ka nõid, kes rituaali läbi viis. Hübriidid on mitmekordselt tugevamad kui teised eelmainitud olendid. Nende kuulmine, nägemine, haistmine on samuti üleloomulik. Hübriide on maailmas vähe, kuid neist kõige levinumad on vampiir-libahunt hübriid ja langenud ingel (deemon-ingel hübriid).
LIMIIT 3! TÄIS.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
 
Rasside tutvustus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Aruba laager :: Welcome to Aruba! :: Tutvustus & reeglid-
Hüppa: