PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» Võtame päikest või kuud?
by Alex Blaze Laup Jan 05, 2019 1:26 am

» Olen eemal...
by Megan Harlow Reede Jan 04, 2019 9:01 pm

» I didn't get no sleep cause of ya'll
by Carter Ryland Teis Jan 01, 2019 7:15 pm

» Jingle all the way! [MASSIKAS]
by Jasper Reeves Laup Dets 29, 2018 4:41 pm

» Kas muffinid on valmis?
by Viancente Shell Reede Dets 28, 2018 9:47 pm

» Lava taga
by Viancente Shell Reede Dets 28, 2018 9:16 pm

» Sa ju tead, et sa ei tohi siin olla?
by Roxanne Jensen Reede Dets 28, 2018 2:21 pm

» Sick of eating bunnies
by Tessa Harmon Reede Dets 28, 2018 1:28 am

» living after midnight
by Alex Blaze Nelj Dets 27, 2018 1:45 pm

» Winter Wonderland 2018!
by Carter Ryland Nelj Dets 27, 2018 11:09 am

» It's just you, me, and wine
by Megan Harlow Teis Dets 25, 2018 6:15 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Karaoke night!

Go down 
AutorTeade
Rosielee Bialas
Libahunt

Postituste arv : 143

Tegelase leht
Vanus: 20
Suhteseis: having fun
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Karaoke night!    Kolm Dets 12, 2018 6:37 pm

Rosielee oli Google abil üles otsinud koha, kus toimus täna karaoke laulmine. Mitte, et ta laulda oskaks, aga seal oli alati tore seltskond, kellega tuttavaks saada ja siis mõnda laulujoru ümiseda. Ja noh joomise vastu polnud ka midagi. Veidi hakkas see alkoholilembus käest minema, aga kui probleemi ei tunnista, siis probleemi ei ole. Üksi oli Rosie tulnud, sest Vian ajas muid asju ja sellist teist parajalt head joomakaaslast ei olnud neiu veel leidnud. Aga täna kavatses ta seda teha.

Baaris üleliia palju rahvast ei olnud nii, et Rosielee võttis istet leti ääres ja tellis endale ühe klaasi vaadisiidri. Viskas kõrre sinna sisse ja lasi pilgul käia üle saali. Enamus, kes seal istusid, olid kõik juba meeldivalt joogised. Nüüd pidi neiu ise ka hoo sisse saama, natuke joogisena jooksis jutt vabamalt ja noh, lõbusam oli ka.

Mõne siidri pärast oli Rosiel tuju juba hoopis rõõmsam ning ta palus endale raamatu, millest hakkas valima oma karaoke lugu. Valik oli nii suur ja nii lai!

OT: Derek
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Derek Jones
Deemon

Postituste arv : 101

Tegelase leht
Suhteseis:
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Karaoke night!    Kolm Dets 12, 2018 6:58 pm

Kui Dereku sõbrad tegid ettepaneku reede õhtul linna peale minna, eeldas mees, et nad lähevad mõnda klubisse või pubisse nagu tavaliselt. Ta ei kuulanud ka, mis aadressi semud taksojuhile ütlesid, niisiis oli kuti üllatus suur, kui nad karaokebaari ees maha pandi. Mees ei pidanud absoluutselt viisi, aga baari sisenedes veendus ta kohe, et see siin küll kedagi ei huvita. Parajasti laval lõõritav purjus näitsik laulis kõik noodid mööda, aga rahvas juubeldas sellegipoolest. Võib-olla sellepärast, et tšiki miniseelik oli laval hüplemise käigus üsna kõrgele üles rullunud. Deemon järgnes sõpradele baarileti juurde, kus üksteisevõidu shotte hakati tellima. Derekul oli neid juba vähemalt viis hinge all, kui eemal tuttavat nägu märkas. Vabandanud end sõprade seltsist, liikus mees brünetitari poole - tšikk oli raudselt ka laagrist pärit, või siis mängis alkohol juba kujutlusvõimega trikke. "Ou! Ma tean sind ju!" teatas ta rõõmsalt. "R... Ro... Midagi R tähega, onju?" ei karanud neiu nimi siiski pähe ja selles ei saanud isegi alkoholi süüdistada. "Vali midagi, mille sõnu ma ka tean!" nõudis mees ning kummardus raamatut vaatama, et näha, mis lood siis ka valikus olid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Karaoke night!    Kolm Dets 12, 2018 7:54 pm

Karaoke baar oli igati väga tore koht. Rosielee ei pannud uusi tulijaid tähele vaid nägi hoolega vaeva, et enda kokteiliklaasi põhja näha. Rosie oli nii pühendunud, et ehmus kui teda kõnetati. Kui neiu pilgu tõstis nägi ta enda ees seismas noor eest, keda ta oli ka varem näinud, laagris. "ah?“ ei saanud Rosin esimese hooga aru, mis tüüp oli öelnud. " Mina olen tuttav ja sina oled tuttav, " noogutas ta. " Ma teen näo, et sa tegelikult tead mu nime, sest muidu on see mu egole väga solvav. Rosielee on," muigas tüdruk. Kui aus olla oli ta noormehe nime varem kuulnud küll ja viis nime ja isiku kokku ka. "Sina olid see.. Paul, jah? “ muigas tüdruk. Derek või Paul, vahe polnud väga suur. Neiu lappas veidi raamatu lehti ja pani lõpuks näpu Beyonce laulule Single ladies. "Ma arvan, et see on imeline valik. "
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Derek Jones
Deemon

Tegelase leht
Suhteseis:
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Karaoke night!    Kolm Dets 12, 2018 8:11 pm

"Jah, Rosielee, see oligi mul kohe keele peal," valetas Derek, sest tegelikult poleks ta sinnakantigi pakkunud. Mis teha, kui nimemälu kõige parem polnud, eriti mis puudutas selliseid pooltuttavaid tegelasi. "Noh, ilus nimi, ilus tüdruk... Või oli see vastupidi?" muigas mees. Pärast viit shotti ei tundunud see pick up line üldse nii cheesy kui muidu. "Ah?" kortsutas deemon kulmu, kui neiu tema nimeks Paul pakkus. Parem oleks, et tšikk tegi nalja! Tema pani vähemalt esitähegagi täppi. "Ma olen Derek, aga sa tegelikult teadsid seda küll, eks?" takseeris Travis tütarlast muigvelsui. Derek oli tema meelest palju lihtsam nimi meelde jätta kui Rosielee. Mees naeris, kui nägi, millise laulu kasuks Rosielee otsustas. "Oled lihtsalt oma vallalise-staatuse üle uhke või on suhteelu viimasel ajal traagiline olnud?" uuris mees leebelt. See oli ju see klassikaline laul, mida tšikid kuulasid,  kui olid just poisist lahku läinud või midagi? "Aga ma tean vähemalt selle refrääni, nii et mulle sobib," kiitis ta valiku siiski heaks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Karaoke night!    Kolm Dets 12, 2018 8:56 pm

"Kindlasti oli," muigas neid. Ega see väga levinud nimi pole jah. Rosielee turtsatas ja vaatas mehele otsa, kui ütles: "Hea üritus, aga kindlasti mitte see, mis tänapäeval naisi jalust niidaks." Cheesy oli see küll, aga noh kompliment, mis seal peidus oli tegi ikka jälle tuju rõõmsamaks. Isegi kui see oli selline nagu oli. Rosie patsutas käega letile ja käskis baarmenil 2 tekiila shotti neile nina alla seada. "Ikka teadsin jah, kuuma kuti kohta liigub sõna kiirelt," muigas hunt ja tõstis ühe kahest shotist suule. Teise lükkas ta mehele. Paul oli ka väga nunnu nimi, aga Derekile sobis Derek nimeks paremini. Rosielee itsitas koos Derekuga enda valitud laulu üle. "See laul on classic ja ei ole üldse seotud sellega, et mu eks on idioot ja ma ei taha teda enam kunagi näha," okei, võibolla natuke oli. Ja võibolla tõesti oli see classic murtud südametega neiude laul. Aga tavaliselt oli see ka laul, mille sõnu enamik teadsid. Rosin ise oli ka kõige osavam refrääni lauldes. “Kui sa neid tantsuliigutusi ei tea, siis kaob pool võlu ära, “ nõustus Rosin peanoogutuse saatel iseendaga. Et kontrollida Dereki teadmisi näitas ta talle mõne liigutuse ette ja ümises samal ajal vaikselt refrääni.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Derek Jones
Deemon

Tegelase leht
Suhteseis:
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Karaoke night!    Kolm Dets 12, 2018 11:00 pm

"Tahad väita, et see ei mõjunud üldse?" kergitas Derek kulmu, kui neiu tema pick up line'i maha laitis. "Naised, ausõna... Muutute ikka järjest nõudlikumaks," lisas ta muiates. Mees jälgis heakskiitvalt, kuidas Rosielee neile shotid tellis. Ega ta ei plaaninudki viiega piirduda. "Või nii?" võttis ta enda oma vastu. Komplimente oli alati tore saada, eriti ilusatelt naistelt, mõjusid egole hästi. "Mille terviseks võtame?" uuris mees, kui oli märjukese huulile tõstnud. "Ah, suva, toreda õhtu terviseks või midagi... proosit!" lõi ta hetk hiljem käega ning kallas klaasi sisu kurgust alla. Klaasi langetanud, tegi deemon õrna grimassi, enne kui alkohol sisikonna kuumaks küttis ja mehe huulile laia naeratuse tõi. Kange kraam. "Oh sa vaesekene," muigas Travis laagrikaaslase sõnade peale. "Sa käisid ju Hunteriga, eks?" hakkas kutile midagi meenuma. Nad olid kutiga vahel pidudel koos jooke lahendanud, aga sellega noormeeste sõprus ka piirdus. "Teda polegi viimasel ajal laagris näha olnud. Mis, läksite nii traagiliselt lahku, et mees põgenes ära?" muigas Derek, aimamata, et triivis täiesti õiges suunas. Deemon oli juba piisavalt svipsis, et Rosie eeskujul mõnda liigutust proovida, kuni ta mõistis, mis totrusega ta tegeleb ja kui naeruväärne ilmselt välja näeb. "Hea nali, kuule, jääb ära," turtsatas kutt ning lõpetas sekundipealt, teeseldes, nagu eelmist kümmet sekundit poleks olnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Karaoke night!    Kolm Dets 12, 2018 11:11 pm

"Hea küll," muigas Rosie ja patsutas Derekit õlale. "Naised väärivadki ainult parimat, vähimaga lihtsalt ei lepi," vähemalt Rosielee oli endale lubanud nii, et enam ta ei armu ja ei torma peaees suhtesse. Ta soovib enne näha, et kutt tooks talle taevast tähed kui väga vaja. Ka neiul ei olnud joomiseks erilist põhjust vaja. Kui alkoholi antud, siis tuli see ära juua ja Rosin tegi seda väga meelsasti. "Väga hell teema, Derek," muigas neiu magushapult, "pean kõvasti joogisem olema, et enda armuelu peaaegu äsja tutvunuga arutada." Mitte, et see oleks olnud väljakutse, kuid momendil ta pigem vältis Hunterile mõtlemist, sest mõte, et ta kuskil laias ilmas elu nautis ajas marru. Rosielee naeris valjult, nii et pool baari kuulis ta harakanaeru nii, et neiu kattis suu kätega. Suurest naerust tekkisid ka pisarad silma, aga see oli ilmselt ka sellest, et alkohol oli ta palju rõõmsamaks muutnud, kui ta oli varem. "Palun, see on väga nunnu," kiitis neiu noogutusega takka."Ja no ma ju olen kurb, äsja lahku läinud ja nii," lisas ta, et Derekit õhutada laulma ja tantsima.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Derek Jones
Deemon

Tegelase leht
Suhteseis:
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Karaoke night!    Nelj Dets 13, 2018 4:42 pm

"Seda räägivad kõik äsja lahkuläinud naised, aga pärast leiavad ikka samasuguse jobu," muigas Derek. Ta oli seda enda sõbrannade puhul küll ja veel täheldanud. Võisid ju kindel olla, et enam sama viga ei tee, aga lõpuks oli armastus ikkagi pime. Mehe kulm kerkis Rosielee reaktsiooni peale - oligi midagi sellist olnud või? Rohkem ta praegu igaks juhuks uurima ei hakanud, kui see neiule nii hell teema oli. Ega teda teiste suhtedraama väga ei huvitanudki, aga seda oleks ta küll teada tahtnud, mis Hunterist siis sai. Oli nende vahel ju siiski midagi sõpruse laadset olnud. "No sellisel juhul, bottoms up," innustas ta tütarlast oma klaasi tühjendama ning jälgis muigega, kui too seda ka tegi. "Nunnu? Ma ei mäleta, millal keegi viimati mind selle sõnaga kirjeldas," muigas noormees. Ta oleks eelistanud 'kuum' või 'seksikas', aga ju vist sobis 'nunnu' ka. "Kui sa kurb oled, siis ma võin sulle veel mõned shotitiirud välja teha, aga tantsima ma küll ei hakka. Mitte seda igatahes," raputas mees naeruselt pead, leides, et on selleks siiski veel liiga kaine. "Mu keha pole loodud niimoodi liikuma." Niisama muusika rütmis puusi liigutada, seda juba võis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Karaoke night!    Nelj Dets 13, 2018 7:06 pm

"Noh.. jah," pidi neiu Derekiga nõustuma, sest eks see tõsi oli. Rosielee oli isegi ühe nõmediku juurest teise juurde läinud ja nii rohkem kui ühe korra. Nüüd oligi targem võtta ette elus periood, kus ta toetus ainult iseendale. Neiu jõi enda klaasi tühjaks ja asetas selle letile. Kahjuks ei saanud neid tantsusamme, mis oli Derek teinud, liigutada ei kuuma ega seksika alla. "Mul on rõõm olla esimene, keda sa mäletad, kes sulle nunnu ütles," muigas naine. "See oli kõigest mu odav trikk, et su puusad nõksuma saada ja paistab, et see kukkus läbi, ütles Rosie, "aga tasuta alkoholist ei ütle ma täpselt nii kaua ära, kui ma ise saan ka osta.“ Sooline võrdõigus või, kuidas seda siis nimetatakse. "Igatahes, kui sul mulle paremat laulu pakkuda ei ole, siis ma panen meie nimed selle lauluga kirja," ütles ta. Natuke lappas neiu veel lauluraamatut, kuid midagi erilist talle silma ei hakanud. Olgem ausad, silm väga ei suutnud enam sirget rida lugeda ka. Enda lauluoskustes muutus Rosin aga aina kindlamaks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Derek Jones
Deemon

Tegelase leht
Suhteseis:
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Karaoke night!    Nelj Dets 13, 2018 10:28 pm

"No ma ostan siis sulle ja sa osta mulle," naeratas Derek säravalt, nagu oleks just millegi geniaalsega lagedale tulnud. Joodud alkohol oli vaikselt, kuid kindlalt pähe hakkamas. Sama hästi oleks võinud siis juba kumbki iseendale osta, aga nii poleks see ju väljategemine olnud. "Oot-oot, meie nimed?" kortsutas mees laagrikaaslase sõnade peale kulmu. Kui nüüd järele mõelda, sai ta aru küll, kuidas neiule võis jääda mulje, et tema ka lavale ronida kavatseb. "Ma tahtsin tuttavat laulu selleks, et lava ees sulle kaasa elada," selgitas kutt elavalt pead raputades. "Pealegi, mu sõbrad ootavad mind ja...-" jätkas ta kindlameelselt, käsi valmis viipama sinnasuunas, kuhu ta semud endast maha jätnud oli, aga neid polnudki enam seal. Tore. Travis kaalus teisi vabandusi, aga need oleksid kõik liiga argpükslikult kõlanud. Ja mis see üks laul siis ära ei olnud, kui mõtlema hakata? "Ma oskan ainult refrääni," tuletas ta meelde. Pärast nii mitut shotitiiru, kui keel juba küllaltki pehme, lähevad ilmselt sellegi sõnad sassi. "Ja seda tantsu ma ka teha ei kavatse."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Karaoke night!    Nelj Dets 13, 2018 11:32 pm

"Teeme nii," nõustus Rosie Derekiga. Väljategemine oli palju lõbusam, kui ise joogi ostmine. "Kas sa lõid araks?" küsis neiu kulmukergutusega, huulil muie. Nii purupurjus Rosie veel ei olnud, et üksi lavale lõõritama minna, aga paar kokteili veel ja ta võis palju muud veel teha. "Ja paistab, et su sõbrad on jalga lasknud nii, et mina olen su ainuke kaaslane," naeratas naine Derekile, kui too oli avastanud, et sõbrad olid lahkunud. Mingit lava ees kaasaelamist nüüd küll neiu mehelt ei olnud, publikut jätkus küll. Rosie naeratas võidurõõmsalt, sest Derekil ei olnud mõjuvat põhjust, et talle ei öelda. Tüdruk palus paberi, millel nimed kirja panna, öeldi, et nende laul on viies. "Nii nüüd on tehtud," ütles ta, "laulad täpselt nii palju kui mäletad ja silm seletab ja no tantsida võiksid ka. Ma arvan pooled 40 aastased paneks sulle käpa peale." Õnneks jooksid karaoke sõnad ka pisikese teleri peal. Iseasi oli see, kas silm ka nii palju seletas, et sõnad välja lugeda. " Ma arvan, kui sa ennast minu järgi liigutasid, ei oleks su tantsul ka häda midagi võiiii," venitas tüdruk i häälikut, "solvusid sa äkki selle peale, et ma ütlesin, et sa tantsid nunnult? “
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Karaoke night!    

Tagasi üles Go down

Karaoke night!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1