PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» Võtame päikest või kuud?
by Alex Blaze Laup Jan 05, 2019 1:26 am

» Olen eemal...
by Megan Harlow Reede Jan 04, 2019 9:01 pm

» I didn't get no sleep cause of ya'll
by Carter Ryland Teis Jan 01, 2019 7:15 pm

» Jingle all the way! [MASSIKAS]
by Jasper Reeves Laup Dets 29, 2018 4:41 pm

» Kas muffinid on valmis?
by Viancente Shell Reede Dets 28, 2018 9:47 pm

» Lava taga
by Viancente Shell Reede Dets 28, 2018 9:16 pm

» Sa ju tead, et sa ei tohi siin olla?
by Roxanne Jensen Reede Dets 28, 2018 2:21 pm

» Sick of eating bunnies
by Tessa Harmon Reede Dets 28, 2018 1:28 am

» living after midnight
by Alex Blaze Nelj Dets 27, 2018 1:45 pm

» Winter Wonderland 2018!
by Carter Ryland Nelj Dets 27, 2018 11:09 am

» It's just you, me, and wine
by Megan Harlow Teis Dets 25, 2018 6:15 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Võtame päikest või kuud?

Go down 
AutorTeade
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 306

Tegelase leht
Vanus: 19/~800
Suhteseis: Vaba ja eriti vallatu
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Võtame päikest või kuud?   Esm Dets 10, 2018 9:45 pm

Raske aeg selja taga otsustas Vi aja maha võtta rannas, kuigi ta juhtus sinna taas hilisel õhtutunnil, siis pidi ta leppima, et see kord päikest taas võtta ei saanud, kuid samas õhus oli endiselt tunda soojust, päike oli taas alles loojunud ja kuskilt otsustas piiluma hakata poolik kuu ning üksikud tähed. Neidis seadis end ühe palgi peale istuma ja vaatas sinna tehtud tule aset, tundus, et ei juhtuks midagi, kui ta kuskilt puid juurde muretseks ja sinna väikse lõkke teeks. Mõeldud tehtud, 15 minutit hiljem mängles tema ees juba tuli, mis meeleldi puid nagu näljane sõi.

Neidis nagu ikka ei käinud ringi tühjade käte või siis parem öelda tühja kotiga, võttis ta siis kotist enda rõõmuks ühe purgi siidrit ja avas selle, tundus tänasesse õhtusse eriti ideaalne, eelkõige siis, kui mõni õpetaja või hoopis kooli juhtkonnast keegi peale ei satu. Neidis süütas ka oma sigareti ning vaatas siis taeva poole mõeldes kadestades lindude ja inglite peale, kes ringi said lennata, ise oleks ka meeleldi ühe võimaluse võtnud.

Vahe peal mahvides ja siis jälle siidrit lahjendades ta siis seal istus, ihuüksi, ümber vilisemas ülimalt õrn tuul ning ees mänglemas tuli.

OT: Alex, aga annan loa ka teistel liituda Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Postituste arv : 154

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis:
Loom/element: Must ronk

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   Esm Dets 10, 2018 10:10 pm

Mõnus alkoholi surin veenides, jalutas Alex mööda mereanda loopides oma paljaste jalgadega liiva enda ees ning imetledes vaikselt väljailmuvaid tähti hämarduvas taevas. Täna oli neidis jälle varakult juba omaette alkoholi libistama hakanud. Mitte et ta mingi depressioonis alkohoolik oleks, kuid kergelt purjakil olekus on ju maailm palju lõbusam paik. Niisiis oligi ta tegelikult randa tulnud, et rahulikult ilma segajate ja tujurikkujate valvsate silmade pideva jälgimiseta promill sisse saada ning siis edasi vaadata kas kuskil midagi põnevat toimub.
Omaette veepiiril keerutades ja jalutades nägi ta vilksamisi silmanurgast midagi värelevat, mis teda kohe köitis. Kuna õhtujahedus hakkas vaikselt nahavahele pugema seadis neidis kärmed sammud sinnapoole, lootes, et see värelev tuluke on lõke ja äkki tuleb sooja tuleasemega kaasa ka mõni meeldiv seltsiline.

Kui Alex juba päris ligidal oli, tundis ta võbelevate leekide valguses ära Viani. Esimese reaktsioonina mõtles ta, et laseb sealt jalga ja otsib ehk mõne uue näo, kuid mõtles siis ikkagi ümber ning potsatas Viancente kõrvale istuma. "No tervist püromaan, mida siis täna põletame?" tervitas ta maasistuvat ja sigaretti mahvivat neiut. Sõnad tulid tema suust veidi valjemalt kui ta seda plaaninud oli, kuid eks alkohol ole juba oma töö teinud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   Esm Dets 10, 2018 10:23 pm

Viancente oli juba vaikselt omas maailmas, kuid siiski kuulis kellegi lähenevad samme, nii pea kui neidis tema kõrvale istuma potsatas, tundis Vi Alex'i ära, peale viimast korda nad vist näinud ei olnudki, too kord olid nad päris purju end joonud ja nende tegemised olid võtnud huvitava raja, mis raja täpsemalt jääb ainult ennustamiseks, sest Vi poolt õhtut kahjuks või õnneks ei mäletanudki. Neidis vaatas korra neidise poole, tõmbas ühe eriti suure mahvi ja peale selle välja puhkumist otsustas ka oma suu siis avada ''Ma arvan, et sõbralikus, vastutulelikus, hoolimine ja peaaegu kõik inimesed siin maa peal võiks sinna täitsa ära põletada küll.'' Tõenäoliselt kõlas ta eriti depressiivselt, aga seda ta ei olnud, ometigi oli veel palju asju millega tegeleda tuli, aga tänaseks õhtuks otsustas ta need välja lülitada. Selle kõrvale lükates suunas neidis oma siidri purgi Alex'i poole, ehk temagi soovis, ega tal neid kotis ainult üks polnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   Esm Dets 10, 2018 10:45 pm

Kuuldes Viancente vastust puhkes Alex naerma ja patsutas neidisele sõbralikult õlale. "Minugipoolest," lausus neidis läbi naeru ning võttis Viani poolt pakutud siidripurgi vastu. Õldiselt ta küll siidrit juua ei eelistanud kuid kuna tema enda poolik tekiilapudel jäi ilmselt kuskile täna läbikäidud rajale, sobis ükskõik mis promillidega jook, et lõbusat tuju edasi hoida. "Et siis su eelmisest lausest võib järeldada, et ega sul vist kõige helgemalt ei lähe jah?" küsis Alex lõbustatult enne kui purgist suure sõõmu magusat jooki võttis ning silmanurgast Vian'it jälgis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   Esm Dets 10, 2018 11:56 pm

Vian muigas ainult selle peale, kui Alex naerma hakkas tema öeldu peale, jumal tänatud, et kellelegi ta veel nalja pakkus. Peale oma siidri purgi loovutamist võttis Viancente endale kotist uue ja avas selle lõpetades ka oma suitsuga ning viskas sellest järele jäänud osa otse tulle, mis endiselt edukalt põles, kuid ilmselt peagi vajas mõnda puu juppi juurde. ''Pigem nagu kuidas võtta, kelle jaoks halb, kelle jaoks hea,'' pidi Vi tõdema, tegelikult ta ei saanud elu üle kurta, deemoni kohta ta oli veidralt hea südamega, et lausa imelik, et temast veel ingel polnud saanud. ''Pigem ei lähe heldelt nendel, kes mu ümber on, seega täna elu, et sa minuga mingi eriti lähedane pole,'' naeris selle peale Vi veel lisaks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   Esm Dets 17, 2018 11:49 pm

Mängides Vianilt saadud siidripurgiga, jõllitas Alex enda ees olevat võbelevat lõket ning tundis kuidas õhtujahedus teda vaikselt maha hakkas jätma, sest leegid soojendasid ümbritsevat õhku päris hästi. Ta lonksatas veel ühe sõõmu läägelt magusat siidrit. "No seljuhul tunnen kaasa neile, kes su ümber on ja tänan õnne, et ma nende hulka ei kuulu," muigas neidis Viani öeldud sõnade peale. "ometi ei tundu sa esmapilgul just kõige hullem inimene olevat, et sind ümbritsevatel inimestel kehvasti võiks minna, samas vahest esmamulje ka petab," lausus Alex silmitsedes Viancentet hetkeks. "Mis sa siin niimoodi üksi istud üldse, või ootasid kedagi, kes polnud mina ja rikkusin su idüllilise õhtu oma kohaleilmumisega?" uudishimutses neidis taaskord üht lonksu oma purgikesest limpsates.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   Teis Dets 18, 2018 10:26 pm

''Asi pole ehk selles, et ma ei näe selline välja, vaid pigem selles, et ma olen üks peaaegu südametu ja põrgus piinatud must suitsu pilveke,'' sõnas Vi kerge muigega, ideaalne iseloomustus tema kohta ja see tuli otse tema enda suust ''aga võib olla sellepärast ma tõmbangi probleemseid inimesi ligi, aura selline.'' Neidis kehitas veel oma mõtete peale õlgu. ''Ma ei tea, ma koguaeg hulgun kusagil ringi, ma loodan, et mu majakaaslane üldse usub, et ma päriselt ka olemas olen,'' vastas neidis muiates ''aga võin sind lohutada, palk on suur ja lai, seega idüllilisse õhtusse mahume me isegi koos ära.''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   Teis Dets 18, 2018 10:57 pm

"Karmid sõnad, selliselt neiult, veider kohe kuulda," üritas Alex naeru tagasi hoida. "aga vahest ehk on parem olla südametu kui kõike liiga palju tunda," lausus ta mõttesse vajudes. Ta võis ju endast kõigile ükskõikse südametu bitchi mulje jätta, oli ju seda niivõrd lihtne teeselda, kuid selle fassaadi taga on siiski peidus ka neiuke pehmema südamega." Hmm, äkki sa tõesti tegelikult ei eksisteerigi ja oled hoopis mu kujuteldav kaaslane neis õhtutes, mil igavus jalaga perse taob ja mil üksi joogitarbimine liialt depressiivse ja alkohooliku mulje jätab?" naljatles Lexi veidi ise samal ajal Vianit näpuga surgates, et kindlaks teha kas ta ikka päriselt tema kõrval istub.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   Teis Dets 18, 2018 11:11 pm

''On tõesti karmid,'' vastas neidis mõtisklemist teeseldes, kuid siis turtsatas ainult ja võttis lõpuks lonksu siidrit, mille ta ju ainult joomiseks avanud oli. ''Tead ma pigem mängiks südametut, kui oleks reaalselt südametu, sest sind on aasta kümneid või lausa sadu põrgus hoitud ja igat pidi piinatud, päris tõsiselt,'' pidi Vian tunnistama, kuigi samas ta ei teadnud kumba pidi parem oleks, seega ta pidi leppima sellega, mis tal oli. ''Hmm, las ma mõtlen.. tead.. ausalt öeldes,'' mängis Vi taas mõtisklemist ja togis neidist vastu ''ma oleks meeleldi su kujutletav sõber, ainult ainus tõsi asi on see, et kõik näevad mind, sinu kurbuseks või rõõmuks.''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   Nelj Dets 27, 2018 1:55 pm

Viani lause pani ka Alexi mõtlema"No ehk on sul tõesti õigus, vahest tulevad tunded ka kasuks. Vist. Vähemalt mingigi vaheldus tühjusetundele." Neidis kaanis oma siidripurgikese tühjaks ning surus selle pooleldi liiva sisse seisma. Kui Vian teda vastu torkis puhkes Lexi naerma ning tõmbus veidi eemale."Ai, see diil mulle ei meeldi, hea meelega näeksin sind üksi. Mulle ei meeldi asju jagada." muigas ta seda öeldes. Kujuteldavat joomakaaslast omada oleks ju iseenesest päris fun, kuigi kõrvaltvaatajatele tunduks see ilmselgelt hullemeelsena ja ega siis vast olex Alex Aruba asemel kuskil kaugel kinnises asutuses mitme luku taga.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   Nelj Dets 27, 2018 3:47 pm

"Täiega tõsi," lausus Vi kõhklemata. "Kuigi selle tühjuse tunne on siis hea, kui keegi sulle haiget üritab teha või tahab teha," sõnas Vi oma õlgu kehitades ja võttis taas kord lonksu oma joogist. "Soovid uut jooki?" küsis Vi neidise poole vaadates, kui too purgi liiva sisse surus. "Õlut peaks ka koti põhja pool olema." Vi kuulas Alex'i heietusi ja lootuseid kujutletavast joomakaaslasest "Tead ma oleks ilmselt kõigile ideaalne kujutletav jooma sõber."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   Laup Jan 05, 2019 1:26 am

Alex kehitas Viani lause peale õlgu. "See võib küll imelikult kõlada, aga ma arvan, et see haigetsaamise tunne tuleb kohati kasuks siiski. Esmapilgul võib tunduda, et see küll võimalik pole, aga tegelikult õpetab see tunne niimõndagi ja arvan, et tasakaalustab emotsioone." üritas neidis oma mõtteid seletada. "Selles mõttes, et ma vist ikkagi pigem eelistan tundeid omada, Elu kõlab palju vahvamana nii."
Kuuldes, et Viancente õlut mainis, kaevuski Alex koti põhjapoole ning tõmbas sealt välja ühe õllepurgi, mis talle siidrist ikka kordi paremini mekkis.
"Ma arvan, et ideaalne joomakaaslane oled sa täpselt sellisena nagu sa hetkel oled, siin ja päriselt, mitte lihtsalt mu peas minu ettekujutluste vili," puhkes Alex naerma, oli see ju ka tõsi, hulluks tembeldatult siin Arubal vist väga kaugele siiski ei jõuaks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Võtame päikest või kuud?   

Tagasi üles Go down

Võtame päikest või kuud?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1