PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» Võtame päikest või kuud?
by Alex Blaze Laup Jan 05, 2019 1:26 am

» Olen eemal...
by Megan Harlow Reede Jan 04, 2019 9:01 pm

» I didn't get no sleep cause of ya'll
by Carter Ryland Teis Jan 01, 2019 7:15 pm

» Jingle all the way! [MASSIKAS]
by Jasper Reeves Laup Dets 29, 2018 4:41 pm

» Kas muffinid on valmis?
by Viancente Shell Reede Dets 28, 2018 9:47 pm

» Lava taga
by Viancente Shell Reede Dets 28, 2018 9:16 pm

» Sa ju tead, et sa ei tohi siin olla?
by Roxanne Jensen Reede Dets 28, 2018 2:21 pm

» Sick of eating bunnies
by Tessa Harmon Reede Dets 28, 2018 1:28 am

» living after midnight
by Alex Blaze Nelj Dets 27, 2018 1:45 pm

» Winter Wonderland 2018!
by Carter Ryland Nelj Dets 27, 2018 11:09 am

» It's just you, me, and wine
by Megan Harlow Teis Dets 25, 2018 6:15 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Kas muffinid on valmis?

Go down 
AutorTeade
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 306

Tegelase leht
Vanus: 19/~800
Suhteseis: Vaba ja eriti vallatu
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Kas muffinid on valmis?    Esm Dets 10, 2018 9:17 pm

Viancente oli juba paar nädalat mõelnud plaani, kuidas rääkida Ryan'iga teemast, mis teda kummitab. Jumal tänatud, et samal päeval kui Alex talle kogu teema välja rääkis noormehele ukse taha ei jõudnud või temaga kuskil kokku ei jooksnud - tänu sellele oli Ry veel elavate kirjas. Kas saatuse tahtele või lihtsalt juhusele polnud nad mitu nädalat ka laagris kuskil näinud, ta oli valmis kuulma juba uudist, et kutt taas lihtsalt jalga lasknud, mis ei üllataks tegelt Viancente't üldse. Samas Vian'il endal oli nii palju tegemist Rosielee parandamisega ja haavade õmblemisega, seega hea, kui leidis võimalust endagi elu elada, kas või natukene. Too tüdruk oli hetkel nagu kutsikas, kes pahandust aina tegi või ligi tõmbas.

Peale pikemaajalist uurimist oli ta saanud teada või pigem välja pinninud Ryan'i elukoha laagris - mis tähendas, et noormees veel siin peatub. Kuigi ta polnud kindel, kas keegi oli Ry'le juba seda rääkima jooksnud, et üks saatanlik naine ta elukohta teada tahab saada, seisis ta sellegi poolest nüüd kuti maja ukse taga ning lootis ja samas ei lootnud, et too kodus on, ta polnud kindel, kas ta tahab, et ukse avaks noormehe majakaaslane või Ryan isiklikult.

Paar kiiret hinge tõmmet sisse ja välja tõstis ta käe ning kostitas ust paari kiire valjema koputusega mõttes tiirlemas ainult üks asi - palun ära ole kodus, palun ära ole kodus. Kuna temast selline argpüks sai, ei tea ta isegi.

OT: Ryan cheers cheers
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Postituste arv : 584

Tegelase leht
Vanus: 20
Suhteseis:
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Esm Dets 17, 2018 9:41 pm

Oli järjekordne rahulik õhtu Arubal ning Ryan oli viimasel ajal taas rohkem trummide mängimist harjutanud. Vahepeal oli elu jube kiire ja segane olnud ning see lemmiktegevus oli jäänud veidi kõrvale. Tundes, et ta hakkab rooste minema, sebis kutt omale väikese komplekti majja, kus oli hea harjutada. Peamiselt tegeles ta sellega muidugi bändiruumis, aga end soojaks mängida oli hea ka kodus - seda muidugi juhul, kui majakaaslane parasjagu seal ei viibinud. Kuna too oli aga välja läinud, kasutas Ry rahuliku meelega võimalust. Otsustanud väikese pausi teha, läks Ryan kööki ning tõmbas sügavkülmast välja ühe Jägermeistri. Leidnud külmikust kokat, kallas kutt endale ühe koksi kokku ning võttis siis sõõmu. Mõnust mõmisedes pani Ryan pudelid tagasi ning hakkas trummipulgad ühes käes, koks teises, tagasi trummide poole sammuma, kui kuulis parasjagu koputusi uksel. Oli ta kedagi ootamas? Õrnalt kulmu kortsutades läks Ryan ukse juurde ning avas selle kerge vaevaga. Seejärel jäi poiss järsult seisma ning üllatust oli näha ka tema näol. "Viancente?" küsis Ryan õrnalt kulmu kergitades, sest neiu näoilmelt oli keeruline midagi välja lugeda.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Esm Dets 17, 2018 10:50 pm

Viancente oli juba valmis alla andma ja lahkuma, kuid just sellel hetkel kui neidis tahtis ümber pöörata ning minema kõndida avanes uks ja ukselt ei vaadanud vastu keegi muu, kui Ryan ise. Neidis märkas Ry käes olevaid esemeid ja sai isegi aru, et oli teda seganud õppimise või harjutamisega, kuid hetkel polnud see sugugi oluline. Vi ei hakanudki küsima luba, vaid trügis noormehest mööda, sest nii vaid kindlustas enda jaoks kõik, vähemalt selle, et Ryan ta nina ees ust kinni ei löö ja teda vastusteta jätab. ''Palun selgita mulle, miks sa neidudega nii käitud, ma saan aru, et ma olen südametu tõbras, aga milles oli süüdi Alex ja ehk ka teised neiud?'' küsis ta keset tuba seiste jäädes, ise vaatas pigem aknast välja, kui üritas Ry pilku otsima hakata.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Esm Dets 17, 2018 11:05 pm

Ryan astus Viancente teelt eest, kui neiu järsku ta majja sisse trügis. "No tere sullegi," lausus ta pigem omaette nina alla. Ry oli neiu käitumisest vägagi segaduses, sest viimane kord kui nad nägid, olid asjad pigem rahulikud olnud. Aga no too neiu oli kergesti süttiv ning Ryan kartis alati pigem halvimat. Lükanud ukse neiu järel kinni, keeras noormees end ümber ja silmitses keset tuba seisma jäänud Vianit. Neiu sõnu kuuldes sattus Ry hetkeks väga segadusse. "Millest sa räägid?" küsis kutt rahulikul häälel samal ajal, kui võttis lonksu oma joogist. Paari hetke peale jõudis Ryanile kohale, et Viancente räägib ilmselt peol juhtunust tolle kena neiuga. Aga kust kurat see info juba temani oli jõudnud ja mida ta üldse kuulnud oli? Sellised asjad muutusid tihtilugu suust suhu levides, kaldudes tõest kõrvale.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Esm Dets 17, 2018 11:40 pm

''Millest ma räägin,'' pistis nedis kulm kortsus selle peale ja vaatas kutile lõpuks otsa ''mis mõttes nagu?'' Neidis oli üllatavalt pettunud, sest ta lootus, et Ryan ausalt kõik ära räägib oli tal kõrgel olnud. ''Kas ma pean tõesti kõik ise rääkima või sulle meelde tuletama, kuidas sa neidiste peale kihla vead?'' vaatas ta vägagi pettunud ilmega noormehele otsa. Hea, et ta oli oma piinad põrgus ära tundnud, seega võimalik fakt, et Ryan ka tema peale kellegagi kihla oli kunagi vedanud ei teinud talle absoluutselt haiget. ''Tore, et naised nii väärtuslikud on,'' neidis põhimõtteliselt sosistas selle viimase osa.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Teis Dets 18, 2018 6:14 pm

Ryan vaatas hämmeldunud pilguga Viancentet. Talle tekkis tunne, et Alex oli ise jutud lahti lasknud, sest vaevalt Charlie midagi kellelegi maininud oleks - vend oli peol juba niigi suht purupurjus, seega ta tõenäoliselt isegi ei mäletanud midagi. Ry läks sisemiselt veidi keema, et tema kohta jälle jutud laiali on läinud, aga ega Arubal miskit peitu ei jää. Pealegi tundus olukord neiu jaoks päris halb, sest Ryanil ei olnudki talle võimalusi selgitusi jagada. Nüüd ta võis seda vähemalt Vianile teha. 

"Vaata," alustas noormees rahulikult ning liikus diivani poole. Nõjatudes õrnalt vastu selle seljatuge ning asetades trummipulgad käest, tõstis Ry pilgu ja silmitses Viancentet. Tema viimane lause tegi haiget, kuid kutt surus selle tunde kõrvale. Vian peaks ju ometigi teadma, et mees tegelikult hoolis teiste tunnetest. Ta lihtsalt oli sitt vabandaja ning ei olnud veel Alexit üles otsinud, et seda teemat üles võtta. "Ma räägin selle loo sulle lihtsalt ära, sest sa oled ilmselt kuulnud ainult ühte poolt," lausus kutt lõpuks ning lonksas veel veidi oma jooki. Ta ei teadnud, kas suunata Vianit kuskile või lasta tal keset tuba edasi seisma jääda.

"Olin sellel peol koos Charliega ja me olime mõlemad üsna lakku täis. Vedasime kihla, et kui mul õnnestub peolt suudlus saada, siis on ta mulle 25 sees. Ilmselgelt oli see naljaga öeldud, sest sa peaksid ju ometi teadma, kuidas me, kutid, lihtsalt loobime pidevalt." Ryan tegi kerge mõttepausi ning jätkas siis rahulikul häälel: "Tol hetkel oli Alex just peole sattunud ning ta tundus üksik. Ta jäi mulle silma ning mul oli vaja lihtsalt väikest lüket, et mitte viimasel hetkel end alt vedada, kui talle läheneda otsustasin. Saan aru, et see ilmselt jätab vale mulje, aga ma ei kurat küll ei läinud temaga juttu puhuma mingi kuradima raha pärast." Ry hääles toimus kerge murre, kuid noormees rahunes taas kiirelt. "Me jäime rääkima ning ühel hetkel läksid asjad lihtsalt loomulikult kaugemale. See ei olnud mul isegi plaanis, aga ma arvan, et sa tead ka väga hästi, kuidas vahel lihtsalt lõpetad kellegagi midagi rohkemat tehes." Noormees tegi sügava pausi ning vaatas Viancentele silma. Ega nemadki olid ju alguses igast plaanimata vallatusi teinud ja jumala kindlalt oli neiu ka teiste noormeestega sama teinud. "Hiljem lihtsalt pidin nagu väike pedekas Charliele nina alla hõõruma, et ma nii hale ei ole, et ma kellelegi enam peale ei läheks. Kahjuks Alex sai sellest valesti aru ja ma ei jõudnud talle isegi selgitusi anda." Ry võttis järjekordse lonksu ning tõstis taas pilgu, mis oli vahepeal põrandat silmitsema jäänud. "Sitt lugu, mis muud."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Teis Dets 18, 2018 10:20 pm

Viancente tahtis veel suud avada, kuid kui Ryan rääkima hakkas, siis ta ei tahtnud kuidagi vahele segada, tal oli õigus anda ka oma poolne seletus kogule teemale ning pidi jätma kõrvale korraks oma kujunenud arvamused. Eks see tõsi ole, et ta võib-olla oli omad järeldused natukene liiga kiiresti teinud, kuid sellepärast ta ka end enne kogus ja mõtles asja läbi, kui Ry ukse taga lõpetas, ta pigem ootaski selgitust, ta ei tahtnud uskuda kellestki midagi sellist, vähemalt nii arvas tema.

''Kas sa ikka mõistad, et sa oleks kogu selle asja ära saanud hoida ainult sellega, et otsid Alex'i üles ja selgitad seda samamoodi, isegi kui ta kuulata ei taha, siis ta kuulaks, mitte, et see midagi olematuks muudaks, aga sellegi poolest,'' pidi Vi siiski välja ütlema oma hingesopis eksinud lootuse, et kutt siiski otsustab teha selle sammu ''see muudaks vägagi palju, küll mitte minu või võib olla sinu jaoks, aga ma usun, et Alex'i jaoks.'' Tüdruk isegi turtsatas oma sõnade peale, südametu kohta peaaegu, et väärtuslikud sõnad.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Nelj Dets 20, 2018 10:41 pm

Ryan jälgis silmadega pingsalt Viancentet, kui neiu rääkis. See oli silmnähtav, et neiu oli Ry selgituse peale rahunenud ning leebunud. Vähemalt sellega oli hästi läinud. Noormees noogutas mõistvalt. "Vaata," ütles Ryan ja raputas siis õrnalt muiates pead. "Too hetk ma tõesti tahtsin talle selgitada olukorda. No tõesti nagu." Kuti ette ilmus pilt tollest õhtut ning kuidas ta tegelikult oli sitaks kotti saanud. "Aga kui üks kuradi tugev tots sulle ikka munadesse virutab, siis tõesti ei kannata kedagi üles otsida päris sellel hetkel," lõpetas Ry oma jutu mõtte ning pööritas kergelt enda peale silmi, võttes seejärel oma koksist väikese lonksu. Too hetk ei olnud ta võimeline kuskilegi poole liikuma. Ta oli küll libahunt ning paranes kiiremini, kuid tol neiul oli samamoodi palju rohkem jõudu kui normaalsel inimesel. See on see üleloomulike värk, kurat. 

Peale väikest pausi jätkas Ryan: "Ma tõesti olen kaalunud ta üles otsimist, aga tead, ma ei ole kindel isegi, mida ma talle täpselt ütlema peaks. Arvestades seda, kui agressiivne ta too õhtu oli." Kutt kehitas kergelt õlgu ning lükkas siis end diivani naljast taas püsti ja astus paar sammu köögi suunas. "Ausalt ma isegi ei tea, kust ma teda täpselt otsima peaks. Mõnes mõttes lihtsalt lootsin, et ehk ma satun kunagi peale talle nii, et saan midagi öelda. Ah, kurat, ma tegelikult tõesti ei tea." Ry õlad vajusid korra veidi longu. Mõnel hetkel võis tal teiste inimeste tunnetest täielikult pohhui olla, aga Vian oskas alati nii hästi ta südametunnistusele suruda. "Tahad sa midagi juua?" küsis kutt vahelduseks.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Nelj Dets 20, 2018 10:59 pm

Viancente kui väga ka ei üritanud turtsatust, mis tal tekkis tagasi hoida, siiski see ka kerge naeruga välja temast tuli, ta teadis väga hästi millist nägu võis noormees kellele otse jalge vahele virutati teha võis. ''Ma tean, et see pole naljakas, aga sorry, ma tõesti ei saa seda tagasi hoida,'' ütles neidis muigega Ry poole vaadates, kes kindlasti teda hukka juba mõistis. ''Little pussy oled, nagu alati,'' pidi siiski Vi õelalt midagi veel vahele torkama, see polnud tema lihtsalt, kui ta seda ei teinud. ''No me pole vist kunagi kaines peaga koos olnud, seega kui jagad,'' lausus Vian õlgu kehitades ja otsustas siis juba istet võtta diivanil, millele Ryan oli mõned hetked tagasi toetanud, hoolimata sellest, et ta ideaalis räägib ja lahkub, siis nüüd oli jube tahtmine jääda. Ta vaatas veidi majas ringi ja meenutas esimest korda, kui nad kuti pool lõpetasid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Nelj Dets 20, 2018 11:44 pm

Ryan heitis Viancente turtsatuse peale talle terava pilgu. "Ei vabanda välja," lausus ta kerge muigega. "Raudselt mõtled seal, et paras mulle," lisas kutt veel ning viis hetkeks pilgu aknast välja. Päike hakkas vaikselt loojuma ning Aruba oli ikka nii kuradi ilus. Ta oli õnnelik oma otsuse üle, et aastaid siin laagris veeta. See koht oli kodu, koht kus ta sai olla tema ilma muretsemata. Polnud lihtne olla üleloomulik olend kuskil mujal maailmas, kus seda tavaliste inimeste eest varjama pidi. 

Viani kommentaari peale pööritas Ry lihtsalt silmi, ta juba oli harjunud selle peale mitte midagi ütlema. Mõnikord viitsis ta tüdrukuga põksida, aga hetkel ta tõesti ei tahtnud pihta hakata. Niigi oli see olukord üsna veider. "Joomine ei ole iseenesest halb," lausus Ryan kahemõttelise lause. Viancentel oli omamoodi tõsi taga, sest tahes tahtmata jäi nendele kahele pudel kätte ka siis, kui nad veel kuum teema oli. Ometigi hoidis mingi magnet siiani neid kuidagi üksteise ümber lendamas nagu kärbes ümber palava pudru. Neil oli sädet, selle vastu ei saanud ju ometi vaielda. Ry liikus kööki ning avas külmkapi: "Mul on pakkuda õlle, veini ning jänksi - mida soovid?" hüüdis kutt veidi valjemalt, et Vian teda elutoa poolt ka kuuleks. Miski pakutust loodetavasti ometi sobis. Köögis seistes liikusid ka Ryani mõtted tahtmatult tõsiasjale, et nii kuradi tihti sattusid nende kohtumised ja taaskohtumised olema köögis. Puudus veel, et nad taaskord muffineid hakkaksid küpsetama.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Reede Dets 21, 2018 12:01 am

''Kui ma nüüd valetaks, siis ütleks, et ma just ei mõelnud sellele, et paras, olid ära teeninud,'' sõnas Vi ingelliku naeratusega, kes selle vastu ikka saab, vähemalt vaevalt, et Ryan, küll ta nii mõndagi mäletas. ''Aga ma vabandan tegelt end alati välja, sa tead seda isegi,'' lausus neidis meelitavalt, ise peale seda muiates.

''Joomine pole halb - oleneb tõesti, mis nurgast vaadata, ma pole vist mingi paar nädalat täiesti kaine olnud, kui kooli tunnid välja jätta,'' sõnas Viancente naerdes, sest nii see juba oli, kui väga ta ka vastupidist väita ei tahtnud oli ta täiesti käest ära läinud ja nüüd ta istus ikkagi siin ja üritas otsustada mida joogiks valida. ''Veinist on mul siiber, seega su armsa hellitus nimega jook kõlab täitsa hästi, kui seda shotidena pakud,'' valis Vi lõpuks midagi välja. Läheb taas käest ära. ''Ega ma ei mäletagi, kas muffinid üldse valmis said?'' ütles ta ootamatult oma mõtte ka välja.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Reede Dets 21, 2018 1:16 am

"Seda muidugi," nõustus Ryan naeratades. Tundub, et vähemalt ühes osas polnudki kumbki neist muutunud. Samasugused joogigurmaanid nagu ikka ja alati. "Hästi paned mees," lisas kutt nüüd juba päriselt naeruga, kui Viancente väitis, et on juba päris head paar nädalat tsüklis olnud. Elu on lill, kui sees on promill - nii ju juba öeldi. "Jänkushotte võin sulle pakkuda küll," kiitis Ry neiu valikut heaks, "aga selleks sa pead oma perse kööki vedama." Samal ajal, kui noormees Vianit kööki ootas, võttis ta sügavkülmast välja oma liitrise Jägermeistri ning seejärel otsis kapist üles shotiklaasid. Kallanud enda koksi viimased tilgad kõrist alla, oli ta ka ise valmis shottideks. Kui juba oleks joogiseks läks, siis tuleb ikka korralikult võtta. "Oh johhaidii, ütlen ise ka ausalt, et sa olid liiga distracting selleks, et ma neist muffinitest midagi mäletaks," vastas Ryan mesiselt, kuid mõtles seda ometigi tõsimeeli. Viancente oli sitaks ilus neiu, see oli fakt. Kallanud jänksi shotiklaasidesse, oli Ry valmis koos neiuga neid võtma.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Reede Dets 21, 2018 12:11 pm

''Ma kahjuks ainult oma perset kööki vedada ei saa, terve keha sinu pettumuseks küll,'' hüüdis Vi end diivanilt püsti ajades ja võttes suuna sinna, kus Ryan hetkel pesitses. ''Tead ma ise ei teagi kas selle tüsklis olemise üle uhke olla või pigem end kokku võtta, sest ma pole vist kunagi nii pikalt tsüklis olnud,'' sõnas Lugrecy kui lõpuks kööki oli jõudnud ja vaatas kuidas Ry juba hoogsalt shote valas. ''Tead, kui mage on shote teha kuskil köögis, kui oled harjunud kuskil baaris, pubis või midagi,'' pidi ta siiski ära mainima, kuid vinguda ei saanud, hea, et üldse juua pakuti, mitte sala alkohoolikult üksi. ''Või et distracting,'' muigas ta ning võttis laualt ühe shoti klaasi juues selle ühe kiire lonksuga lõpuni, ise üllatudes, et mingitki maitset või kerget kõrvetust kurgus tundis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Kolm Dets 26, 2018 1:55 am

"No eks ma siis pean sellega leppima, päris hirmus lugu ikka," vastas Ryan muiates. Terve keha on ju tegelikult ikka palju suurem võit kui lihtsalt kellegi perse. "Aga ma võin sinuga koos tsüklis olla ja siis saame koos uhked olla," lisas noormees silma pilgutades. Mitte, et ta ise tegelikult poleks iga päev midagi kasvõi kergelt alkohoolset joonud, aga kuna alkohol läks juba alla nagu vesi, siis ta isegi ei mõelnud selle peale, et reaalselt tsüklis on. Tal vist olid tegelikult probleemid, aga no kellel meist poleks. "Ah ära vingu, kuskil suvalises baaris, pubis või midagi pole mind, seega ma arvan, et sa peaksid pigem õnnelik olema." Ry kallas shoti hooga kurgust alla ning lasi kuuldavale kerge mõnuohke, kui selline asi üldse eksisteerib. "Oh, vägagi distracting," ütles noormees mesiselt ning jälgis neiu reaktsiooni. "Teeme veel ühe ringi?" küsis Ryan Jägermeistrit käes olles ning seda õrnalt küsides tõstes.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Kolm Dets 26, 2018 2:08 am

"Leppimisega on tihti hirmus lugu," sõnas Vian selle peale kerge muigega "lausa võid koos minuga tsüklis olla jah, see tekitab eriti uhke tunde." Neidis jälgis kuidas Ryan oma pitsile ka lõpu peale tegi ja ristas käed rinnale, kui Ry uut shoti pakkus, eriti suur võimalus ju viia tähelepanu neidise rindadele ning järgmisel hetkel haaras ta noormehe käest jänku pudeli. Ise oma teo üle uhke olles jooksis neidis verandale eriti viisakalt veel enda järel ukse kinni lükates. Neidis jäi seisma ja korkis suurima rõõmuga pudelilt korgi ja kummutas pudelit, ei mujale kui otse kurgust alla.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Kolm Dets 26, 2018 2:22 am

"Ma oleksin lausa imeliselt hea meelega sinuga koos tsüklis, armas Viancente," märkis Ryan kerge naeruga. Talle meeldis neidisega koos olla, neil kuidagi klappis. Elu muudkui lükkas neid lahku, aga kuidagi jõudsid need kaks hinge ikka ja jälle üksteiseni. Kui Viancente järksu Ry pudeli ära krabas, jäi vend korraks segaduses seisma ning jälgis siis, kuidas neiu lõbusalt välja lippas, jänku pudel käes. "Oh sind küll," pomises Ryan omale nina alla ning haarates siis köögilaualt tobipaki ja tulemasina, kõndides seejärel neiule järele. Lükanud ukse lahti ja värske õhu kätte astunud, jälgis Ry naerusui, kuidas Vian jänksi korralikult alla kallas. "Sinna mu alkohol läheb, mine või varusid täitma," sõnas kutt muiates ning istus seejärel Viancente lähedale basseiniäärele, silmitsedes neiu kaunist ja nooruslikku keha.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Kolm Dets 26, 2018 2:31 am

"Julged üldse varusid täitma minna või?" küsis Vian selle peale lõbustatult, lõpuks oli ilmselgelt selle liigse kummutamise lõpetanud. "Ilmselgelt seal kus on alkohol sinna poole tõmbun mina, seega ära liiga palju alkoholi tarvita," neidis silmitses kuidas tema Ryan suitsupakk käes basseini äärele istus ja hoolimata sellest kui sõbralik ta ka olla ei tahtnud tuksatas talle ikka deemonlik idee pähe. Neidis asetas rõõmsalt pudeli maha, kork oli tema hoogsa avamise peale juba kuhugi plehku pannud. Ja nii ta siis jooksis valmis kõik jõu varud ja nii see Ryan poiss tema poolt selja tagant ka hoo sai, et basseinis meeldiv õhtune suplus teha.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht
Suhteseis:

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Reede Dets 28, 2018 9:29 pm

"Miks ma julgema ei peaks? Kardan, et jood kõik ära?" küsis Ryan lõbusa naeruga. Kui nad juba omale Aruba laagris käimist lubada suutsid, siis ei olnud alkoholivarude täiendamises ka probleemi. Tegelikult oli Ry isegi üllatunud, et varud kuidagi väga väikeseks jääma hakkasid, tavaliselt tema suurde külmkappi midagi ära ei mahtunudki, sest kõik oli jooki täis. Mitte, et ta alkohoolik oleks või midagi. "Tean siis, et käin alati alkoholiga ringi, vähemalt midagi, mis sind minu poole tõmbab," mainis noormees ning kergitas üht kulmu kutsuvalt. Vahepeal asetas ta tobipaki ja tsäksi endast kõrvale basseiniäärele ehk selleks ajaks, kui Viancente kutile hoogu andis, ei lennanud vähemalt need koos Ryaniga vette. "Oi türa," ütles Ry naerdes, kui veepinnale kerkis. Tõusnud püsti, tõmbas kutt seljast musta värvi särgi. "Oleks võinud siis vähemalt enne selle ära tõmmata või midagi," mainis ta naerulsui ning viskas märja kaltsu eemale. Õnneks olid tal jalas šortsid, millega ta niigi tihti ujumas käis, seega sellest oli kutil sügavalt pohhui. Rahulikult astus Ryan terrassile ning jooksis seejärel kiirelt neiu juurde, tõmmates tüdruku oma õlale ja hüpates seejärel koos temaga basseini. Ega kättemaks on magus.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    Reede Dets 28, 2018 9:47 pm

''Sa peaks jah kartma seda, et ma joon kõik ära ja see mõjub mu olematule tervisele ja ma suren maha,'' sõnas Vi naerdes, tema ilmselt on viimane isiksus, kes pidi muretsema, et alkohol mingi asja temas hävitab. ''Et siis midagigi jah?'' jõudis Vi veel midagi enne öelda, kui Ryan ta enda käte vahele haaras ja kinkis talle sama kogemuse, mille oli temale Ryan kinkinud. ''RYAN,'' müksas neidis pahaks pandavalt kutti, kuigi too nägi hetkel eriti kuum välja ''sina ravid mu terveks, kui ma haigeks peaks jääma.'' Ilmselgelt mõlemad teadsid, et Viancente haigeks jäämine oli sama võimatu, kui alkoholiga tema tervise hävitamine.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Kas muffinid on valmis?    

Tagasi üles Go down

Kas muffinid on valmis?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1