PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» Lava taga
by Viancente Shell Eile kell 10:50 pm

» Jingle all the way! [MASSIKAS]
by Kyle Hamilton Eile kell 8:37 pm

» TEATED
by Kyle Hamilton Eile kell 11:43 am

» Sorry for killing your cat
by Rosielee Bialas Eile kell 10:37 am

» Võtame päikest või kuud?
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 11:56 pm

» Burn in hell
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 10:31 pm

» Mittekohustuslikesse õppeainetesse registreerumine!
by Ramiel Thunder Esm Dets 10, 2018 10:27 pm

» Ramiel Thunder
by Ramiel Thunder Esm Dets 10, 2018 9:26 pm

» Kas muffinid on valmis?
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 9:17 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Burn in hell

Go down 
AutorTeade
Rosielee Bialas
Libahunt

Postituste arv : 112

Tegelase leht
Vanus: 20
Suhteseis: Free as a wolf
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Burn in hell    Kolm Dets 05, 2018 9:58 pm

Rosielee oli vastupidiselt enda tavalisele tujule, täiesti morn, mossis ja maruvihane. Sellest, et Rosin vahepeal rase oli, teadsid vähesed, seda, et ta enam rase ei olnud teadsid samuti vähesed. Aga seda, et Hunter Forbes oli kahel jalal käiv suurim idioot, teadis vist Rosin üksi. Neiu ei jaksanud seda argpüksi ära kiruda. Vahel oli tahtmine Huntile järgi joosta.. ja ta pea otsast rebida.. või olgu, teha talle samamoodi valu nagu oli kutt teinud Rosinale.

Rosielee oli katusele läinud kastiga. Kastis oli 3 veini, 20 pilti ja 3 Hunter pluusi. Polnud maha jäänud ka süütevedelik ja tikud. Suures masenduses mõtles Rosin end purju juua ja Hunteri asju põletada, kutti ennast neid kahjuks põlema panna ei saanud, aga tahtmine oli suur.

Rosie koukis esimeselt pudelit korgi maha ja võttis suure lonksu veinipudelist. Täpselt neiu ei mäletanud, kust ta need pudelid saanud oli, aga see oli kõige väiksem mure. Ta kavatses alustada teraapiatundi iseendaga. Ta sättis Hunteri pusa kenasti maha ja kallas sellele süütevedelikku peale, siis viskas tiku ka järgi ning istus veidi kaugemale maha. Rosin vaatas põlevat pusa klomp kurgus. Ta tundis nagu oleks teda sadamiljon korda keegi noaga selga pussitanud ja siis ükshaaval neid nuge keeranud. Kõik tundus nii halvasti. Rosin pani taas pudeli suule ja võttis karbist pildi, kus olid tema ja Hunter ligi 2 aastat tagasi. Rosin viskas pildi põleva pusa peale. Raske oli mõista kuidas Hunter võis selline argpüks olla ja lahkuda Arubalt kohe, kui sai teada, et Rosin on rase. Rosielee viskas veel paar pilti lõkkesse ja soovis, et Hunt põleks päriselt.

Ot: vian mu vian
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 257

Tegelase leht
Vanus: 20/~800
Suhteseis: Vaba ja eriti vallatu
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Re: Burn in hell    Kolm Dets 05, 2018 10:37 pm

Viancente oli juba peaaegu terve päeva kulutanud sellele, et leida üles oma sõbranna, kes kaotsi läks peale seda, kui Hunter saarelt lihtsalt argpükslikult jalga lasi. Kahjuks käib ringi, aga tema sõbrannale sarnane keha ja tema lootus, et õige hinge ka tagasi sinna saab oli kõrge. Ta oli juba piisavalt väsinud, et alla anda, kuid otsustas siiski veel viimast kohta proovida. Katus. See koht oli nagu neetud, natukene, sest sinna läksid kõik katkise südame või hingega tegelased, kaasa arvatud tema, kui meenutada Ryani taas nägemist, kuid surus mõtted maha sellest mehest, ta oli tema peale hetkel liigagi pahane ja praegune prioriteet oli Rosie, tema vaene väike Rosie.

Neiu jõudis katusele ja polnud palju vaja, kui nägi Rosinat maas kükitamas, kõrval pudel veini ja vaatas, kuidas põles mingi asi, kahjuks oli asi juba piisavalt söestunud, et aru saada, millega tegemist täpsemalt oli.

''Ma olen sind terve päev otsinud, sina kükitad siin ja lakud nagu vana parm,'' sõnas neiu pahaks pandavalt, vanasti oli see olnud siiski tema ülesanne ja Rosielee otsis teda igalt poolt taga ning ka vajadusel vedas koju, võib olla nüüd rolli vahetus ''kaua sa töinad selle tõpra pärast, varsti siuke tunne, et lähen otsin ta üles ja peagi teda enam siin planeedil pole.''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Burn in hell    Nelj Dets 06, 2018 7:44 pm

Oma suures masenduses ei pannud Rosie oma parima sõbranna saabumist esialgu tähele, kuid neiu teadis, et Viani eest oli võimatu peidus püsida. Rosielee isegi ei tahtnud Viancente eest peidus püsida, sest just tema suutis tuju paremaks teha ja mõtted mujale viia. Vahel oli tõesti Rosin see, kes Vianit taga ajas, lohutas ja hoidis juukseid kui too oksendas.

Rosielee mühatas Viancente öeldud lause peale. "Täitsa noor veel," itsitas ta, "aga parmu koha pealt ma küll vastu ei hakka." Parajad parmud olid nad Vianiga koos, sest alatihti olid just nemad kaks, kes kuskil keelatud kohas alkoholi jõid ja nalja tegid. "Tead ma olen selle, selle igavese tõpranäo peale nii vihane, et ma tahaks.." ja jutt katkes, sest Rosie ei tahtnud välja öelda, mis halbu asju ga korda tahaks saata. Küll Vian ise ka teab. Rosie viskas terve kasti asju väiksesse lõkkesse ja surus veinipudeli Viancente kätte." Tead, täna me joome sellepärast, et me oleme elulõpuni vallalised kaunitarid," Rosin mõtles peale öeldut veidi ja lausus taas :" tähendab mina olen, sinul lähima saja sajandi jooksul surma pole kavas saada.“ Nüüd oli ta nukker, et tema päris surematu polnud, kuid selle vea saab ka kindlasti parandada ükskord kui mõne nekromandiga jutule saab. Õeh, ise ka ei tea mida tahab.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Burn in hell    Nelj Dets 06, 2018 11:42 pm

"Tead, kui sa seda tema taga ulgumist ei lõpeta, siis ma annan küll inim maailmaga alla," sõnas Vi Rosie vingumist kuulates. Aeg oli üle saada, sest sellest jamast oli juba liiga palju möödas, samas ega ta ise peaks ka üle saama Ryani käitumisest ja laskma tollel väilkese selgitus töö teha. Kuigi kogu see teema polnud üldse tema asi, ta ei teadnud, kes nad üldse Ryaniga olid, kindlasti mitte paar ja kas nad üldse sõpradeni isegi küündisid. Neiu lõpetas mõtte lõnga, sest sai aru, et kaldus mõtteis kursilt kõrvale.

Viancente läks kükitas Rosina kõrvale vaadates ainiti talle otsa "Tüdruk ma räägin päris tõsiselt, on aeg." Ta pidi üritama, mingi võimalus pidi olema, et see neiu tal siin ees korda teha - ehk aitaks mingi mees või hoopis pidu?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Burn in hell    Laup Dets 08, 2018 11:44 pm

Rosin muigas ning püüdis oma pisarad kuivatada, ta isegi ei viitsinud midagi enam öelda. Maalim ilma meesteta oli palju parem, lillelisem, ilusam. Mehed tõid ainult tüli. "Ma arvan, et ma ei võta enam mitte kunagi ühtegi meest omale. Ma lihtsalt kavatsen olla üksi oma elu lõpuni." Idee poolest võiks Vi ka nii teha ja selle Ryani unustada kus kurat. "huvitav kui ma selle tuha siia jätan, kas sellest tuleb suur jama? “ mõtles Rosin valjult. Ilmselt tuleks. Isegi siis kui Jane ja teised laagri töötajad olid juba korda saadetavate rumalusega harjunud. Ross pani pudeli suule ja vaatas taevast. Kull-kull-kull. Elu oli nii raske.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Burn in hell    Püh Dets 09, 2018 11:14 am

''Kuule, aitab küll sellest lakkumisest,'' lausus Vian ja haaras oma sõbranna käest pudeli, aimates, et peale seda on ta surnud ka, kuigi tema tapmine oli nii öelda võimatu, aga Rosin oleks selleks kindlasti mingi mooduse leidnud, kas või inglile maksnud. ''Koristama selle jama ära ja laseme jalga ka siit,'' lisas neidis kõigele lisaks võttes teised kaks pudelit veini ka igaks juhuks, sest teadis, et suht kasutu oleks selle ühe ära võtmine. Võtnud poolikust pudelist lonksu, nentis ta, et see vein just kõige hullem polnudki see kord, arvestades mitmeid eelmiseid kordi. ''Sina ja ilma meesteta on sama, mis libahunt ilma hundita, seega ära tule mulle üldse rääkima,'' hakkas neidis naerma Rosina väite peale, et too kavatseb elu lõpuni üksik olla.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Burn in hell    Esm Dets 10, 2018 10:16 pm

Esimese hooga ei osanud Rosielee reageerida sellele, kui Vian pudeli käest kiskus. "Aga see maitseb niiii nii hästi," ohkas ta. Pudeleid ja tagasi kiskuma ei hakanud. Rosin tampis enda tossuga viimased leegid ja lükkas jalaga põlenud tuha laiali. Küll tuul selle laiali kannab. Pool põlenud rõivad haaras neiu endale näpu otsa, et need prügisse viia. Aga veini osas oli Rosin see kord kallimad valinud, kvaliteetne vein sobib imehästi südamevaluks. "Jaa olgu, ma võtan kuus meest endale.. jah, vähemalt kuus," noogutas neiu ja hakkas kõndima suunas, kust sai katuselt maha, "kui mul on kuus mees ja kolm neist on jobud siis teised kolm on ikka normaalsed."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Burn in hell    Esm Dets 10, 2018 10:31 pm

''Kuus meest või kuust naist või kass, mul vahet pole kelle sa endale võtad, peaasi, et ta normaalne oleks,'' kostis Viancente selle peale ning muigas, kui neiu sinna poole suundus, kust lõpuks välja saab ilma, et oleks kuidagi Vi'ga kaklema hakanud, just jookide pärast, nii kergelt ta veel läinud polnudki. ''Aga vähemalt saad siis teha statistika iga mitmes kutt on jobu või midagi, loodame, et mitte iga esimene,'' ütles neidis välja, eks lootus oli lollide lohutus ka. ''Mis sa arvad, kui millalgi mingi pidu teha?'' kostis siiski ta välja ka endalegi ootamatult tulnud idee, mis sellest ikka kinni hoida, Vi ja Rosin polnud just seda tüüpi, kes oleks näpuga järge ajanud laagri reeglite osas, Vi ise juba rikkus neid igapäev ja imestas, et ta veel siin on ning välja pole visatud, kuigi ta ometigi valmistus selleks igapäev.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Burn in hell    

Tagasi üles Go down

Burn in hell
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1