PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» Võtame päikest või kuud?
by Alex Blaze Laup Jan 05, 2019 1:26 am

» Olen eemal...
by Megan Harlow Reede Jan 04, 2019 9:01 pm

» I didn't get no sleep cause of ya'll
by Carter Ryland Teis Jan 01, 2019 7:15 pm

» Jingle all the way! [MASSIKAS]
by Jasper Reeves Laup Dets 29, 2018 4:41 pm

» Kas muffinid on valmis?
by Viancente Shell Reede Dets 28, 2018 9:47 pm

» Lava taga
by Viancente Shell Reede Dets 28, 2018 9:16 pm

» Sa ju tead, et sa ei tohi siin olla?
by Roxanne Jensen Reede Dets 28, 2018 2:21 pm

» Sick of eating bunnies
by Tessa Harmon Reede Dets 28, 2018 1:28 am

» living after midnight
by Alex Blaze Nelj Dets 27, 2018 1:45 pm

» Winter Wonderland 2018!
by Carter Ryland Nelj Dets 27, 2018 11:09 am

» It's just you, me, and wine
by Megan Harlow Teis Dets 25, 2018 6:15 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Jingle all the way! [MASSIKAS]

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Megan Harlow
Nekromant

Postituste arv : 530

Tegelase leht
Vanus: 20/22
Suhteseis: Vallaline
Loom/element: Nekromantia

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Nelj Dets 13, 2018 6:06 pm

Megan oskas ainult viisakalt pead noogutada Kyle'i lause peale, et polnud tahtmist kauemaks tuppa jääda. Enamus peod Rhea juures ongi vist Megan ainult toas istunud ja õue väga pole jõudnud. Mis puutus müra tasemesse, siis eks ta oli muidugi vaiksem kui sees, kuid sellegi poolest oli seda välja kuulda. Nii palju kui Megan ei oleks ka üritanud siis tal vist ikka ei õnnestunud varjata oma kergelt üksildustunnet, mille Kyle arvatavasti temast välja ka luges. "Las tüdruk lõbutseb ka natuke," naeratas Jennifer kutile enne kui veinipudeli oma suule tõstis. "Nate'iga jätsin kahekesi, ei tea kus nad läksid või mis nad teevad.." täpsustas naine siis oma eelmist lauset peale paari veini lonksukest. "I feel you," nõustus Harlow sellega, et  tuttavaid nägusi majas oli vähe. "Uued näod on villa ära vallutanud, ei tea kas kõik vanad on juba laagrist siis ära läinud või nad pole kohale jõudnud," mõtiskles Megan valjult. Muidugi oli peol selliseid nägusid ka, keda ta varem näinud oli, kuid otseselt ju kõigiga ei suhtle. "Ma ei tea, ma pole veel jõudnud oma asju sinna viia. Ma tulin täna otse lennujaamast siia. Asjad on minu ja Rhea toas." pidi Megan tunnistama, et oli alles täna jõudnud saarele tagasi. Megan teadis väga hästi, et Kyle räägib endast, kuid siiski jäi viisakaks ja vastas õlgu kehitades: "Mina ei meeldinud oma eelmisele majakaaslasele ning ma valisin lihtsama tee ja vältisin kokkupuudet."

Viimati muutis seda Megan Harlow (Reede Dets 14, 2018 4:29 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Postituste arv : 712

Tegelase leht
Vanus: 20//22
Suhteseis: Keeruline
Loom/element: Elekter

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Nelj Dets 13, 2018 8:43 pm

Nathaniel Holt kirjutas:

Nathanielil ei ole kunagi Megani vastu midagi olnud, tema nähvamine oli tulnud vaid sellest, et naine oli sekkunud tema ja Rhea vestlusesse. Peale koristamist olid nad rahvamassi keskele kahekesi jäänud ning see ei olnud küll hea koht, kus suhelda. Võiks olla ikka mõni vaiksem koht olla. "Ja, võiks. Sinu tuppa ehk?" küsis Nate. Saanud Rhea'lt jaatava vastuse, võttis ta automaatselt neidise käest kinni ja juhatas teda läbi inimeste trepini, kust sai teisele korrusele ja sealt Rhea tuppa. Sinna jõudes lasi kutt tüdruku käest lahti. "Anna andeks, kui see ebamugavust sulle valmistas. Ma ei tahtnud sind inimeste keskele ära kaotada," palus tüüp vabandust selle eest, et oli tüdrukul käest kinni võtnud. "Su suvila näeb muidu vägev välja nende jõulukaunistustega," lausus kutt siis, kohati vältides nende omavahelist jutuajamist. Pealegi ei teadnud ta, kust alustada. Võib-olla Rhea oskab kuidagi selle teemaga algust teha?

"Mmm.. minu tuba sobib hästi jaa," nõustus naine ja oli ülimalt kindel, et see tuba ka tühi oli. Vanad elanikud teadsid hästi, kus asus Rhea magamistuba ja see oli enamasti koht, kuhu kellelgi eriti asja ei olnud. Eks mõni uus võis ikka sinna ära eksida aga parem oleks, et keegi seal enda amelemis sessiooni ei tee. Kui Nathaniel neidise käest kinni võttis, tundis Rhea kuidas ta põsed kergelt õhetama hakkasid. Ta pole juba ammu mehe puudutust tundud ja nautis seda hetkel väga, nii palju et pigistas õrnalt noormehe kätt vastu. "Aa.. eii kõik on korras, pole midagi" sõnas ta kerge viivitusega kuna ei saanud aru mille eest Nate vabandab. Armas oskab ta ikka olla. "Aitäh, mina ja Kyle nägime veits vaeva ka ikka" lausus neidis naeratades. Ilma Kyleta poleks ta suutnud nii palju ära korraldada ja arvatavasti oleks mingi hetk pooleli jätnud. Niikuinii peo lõpuks on enamus kaunistusi katkiselt maas. "Kuidas sul siis muidu läinud on? Pole suhelnud sinuga kahjuks väga" proovis hübriid kuidagi juttu alustada, ise samal ajal voodile istudes ja poisile märku andes, et ka temagi võiks sama teha.

Libahunt

Postituste arv : 21

Tegelase leht
Vanus: 19
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Kolm Dets 19, 2018 5:47 pm

Mavi polnud esialgu kindel, kas minna Rhea suvilasse jõulupeole või mitte. Ta ei olnud kellelegi rääkinud, et tuli laagrisse tagasi ja seega ei osanud keegi teda ka oodata. Samas, kas oli üldse keegi siin laagris veel, kes teda igatses? Rhea võib-olla, kuigi nende suhtlus oli ka väheseks jäänud. Igatahes mõtles Mavi selle üle nii kaua, kuni kõik bussid olid juba läinud. Kahjuks või õnneks oli Lucas veel laagris, kellega ta kokku sattus ja kes tüdrukule küüti pakkus. Pakkumise võttis neiu aga vastu.
Saabudes oli Mavi eesmärk leida üles Rhea, kuid see tal kahjuks ei õnnestunud, mistõttu võttis naine suuna köögi poole. Ta nägi seal ühte tuttavat nägu, Derekut, kelle seltsiks oli hetkel üks brünett tütarlaps. Mavi oleks heameelega kutti tervitanud, kuigi ei tahtnud neid kahte segada, kuna tundus, et nad olid üpriski lähedased. Äkki see oli Dereku tüdruksõber? Lisaks piinas Mavit veel see, mis oli umbes kaks aastat tagasi nende vahel juhtunud ja nad ei ole sellest ka rohkem rääkinud ning peale juhtunut eriti ka kokku puutunud. Kui siis, ainult Mojito klubi kohtumistel, aga sinna Mavi enam ei kuulunud. Samuti oli köögis ka Charlie koos Jasperiga, kuid ka neil olid juba omad kaaslased platsis. Vähemalt nii tundus neidisele.
Köögis oli ka teine tuttav nägu, täpsemalt Lucas, kelle kõrvale Mavi end seisma sättis. "Sorry, you're stuck with me," teatas Mavi naeratades. Ta oli kaks aastat Lucase sabarakk olnud ja ei kavatsenud sellest positsioonist veel loobuda. "Miks sa nii üksi siin oled? Ei näinud kedagi tuttavat?" küsis naine seejärel. Ega Mavi pole ise ka näinud - paljud näod seal suvilas olid tema jaoks tundmatud.

Välimus
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Postituste arv : 108

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Kolm Dets 19, 2018 5:57 pm

Nathanielile meeldis Rhea kätt hoida. Alati oli meeldinud. Loomulikult ei olnud tunded neidise vastu veel kuhugi kadunud, ent nad olid põhjusega lahku läinud ja seega tuli oma eluga edasi minna. Tuli välja, et Rhea oli koos Kyle'iga maja üles sättinud. Nate tundis, kuidas ta pisut ärritus neidise öeldu peale, kuna see oli kaudselt üks põhjustest, miks nad olid lahku läinud. Nathanielile ei meeldinud, et Rhea oli rohkem aega oma (meessoost) sõpradega veetnud kui temaga. Nüüd oli neidis vaba, et teha seda, mis ta tahab, kuid see ei tähenda, et see Nate'ile haiget ei teeks... Oma ärritunud olekut ta aga välja ei näidanud, vaid lihtsalt noogutas neidise öeldu peale ning viis pilgu eemale. Rhea palve peale istus ta tüdruku voodile, tema kõrvale. "Tahad ausat vastust? Päris halvasti," ei hakanud Nathaniel valetama. "Mul on raske ilma sinuta, aga ega muud valikut pole..." lisas ta veel selgituseks. "Ma arvan, et ongi parem, kui me puutume võimalikult vähe kokku. Äkki on siis parem võimalus, et üksteisest üle saada," arvas Nate ja neelatas raskelt. Ta ei tahtnud seda, aga pidi oma eluga kuidagi edasi liikuma. "Kuidas sul läinud on?"

Võlur

Postituste arv : 16

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Kolm Dets 19, 2018 6:13 pm

"Inglismaal? Oled sealt pärit või käisid puhkamas?" uuris Roxanne, võis ju olla emb-kumb. "Tore? Ausalt, vara veel öelda. Mul on segased tunded siin viibimise osas," sõnas naine ebalevalt, teadmata, kas peaks Derekule rohkem selgitama või mitte. Kui tüüp soovib rohkem teada, siis eks küsigu. Mis puutus aga Roxanne'i flirtimisse, siis tegelikult ei olnud see üldse naise moodi ennast kohe niimoodi letti panna. Enamik kutte, kellega ta flirtinud on, on siiski ilma temata pidanud koju minema, sest Rox on kuttide osas üpriski valiv olnud. Derek aga jäi talle esimesest hetkest silma ja ta ei oleks sellele absoluutselt vastu, kui saaks tüübiga öö veeta. Aga eks hetkel oli veel vara rääkida.
"Hea kuulda," sõnas naine muiates ja tõstis klaasi huultele, et kokteilist kange lonks võtta. "Tõesti?" oli Roxanne üllatunud, kuna ta reaalselt ei olnud kohanud inimest, kes ütleks kanepile 'ei'. Tema seltskonnas oli see olnud tavaline asi, mida pidudel tarvitatakse ja noh, eks ta oli vähe pidutsenud inimestega, kes tema seltskonda ei kuulunud. "Oleneb kanepist. Mõni tekitab mõnusa rahustava tunde, nagu hõljuksid pilvedes. Ma olen mõlema otsa sattunud," vastas Roxy. Ta oli erinevaid proovinud ja nüüdseks leidnud diileri, kes müüb head rahustavat, ent naerukrampe tekitavat kanepit. "Pohmaka ennetamiseks tuleks enne magamaminekut vett juua. Mõjub hästi," soovitas Roxanne, kuigi uskus, et Derek juba teadis seda. Kuna tema oli surelik, pidi naine taolisi nippe oma kogemustega õppima. Pohmakat ei osanud ta küll ära võluda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jasper Reeves
Hübriid

Postituste arv : 22

Tegelase leht
Vanus: 20
Loom/element: Fööniksi & vertiri hübriid, loom puudub

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Kolm Dets 19, 2018 6:30 pm

Vivienne Fairholm kirjutas:
Tavaliselt oli tõesti nii, et mehed tegid esimese sammu, kuid Vivienne ei käitunud stereotüüpse tšikina. Kui juhtus nägema isikut, kes talle huvi pakkus, läks kohe juurde ja tegi juttu. Argusega elus kaugele ei jõua! Eks olnud Vivile eeliseks ka tema kena välimus. Neidis teadis isegi, et hea välja näeb, mistõttu sai ta väga harva kelleltki korvi. Enamasti oli siis tegemist kas sirgete tüdrukutega, kelle tuvastamisel Vivi radar natuke eksis (või olid need tšikid veel eitusfaasis), või kuttidega, kellel oli tüdruksõber juba olemas ning petmise vastu huvi ei tundnud. "Vau, nii kaua!" imestas Vivienne, kui kuulis, et Jasper Arubal juba väga pikaajaline asukas. "Ma oletan, et see koht siis väga nõme ei olegi, kui nii kaua juba vastu oled pidanud," lisas näitsik muigega. Polnud ju Aruba laager mingi kohustuslik paik, kus viibida, nagu on tavalised koolid. "Siiani tundub kõik tipp-topp. Tunnid on huvitavad, seltskond ka kirju. Kui siin esimest päeva ringi jalutasin, mõtlesin, et sattusin äkki kogemata hoopis modellilaagrisse," rääkis Vivi, näol lai naeratus. Vaevalt oli ta ainus, kelle arvates liikus Arubal kahtlaselt palju piltilusaid olevusi ringi. "Mhmh, mis oleks tekiila ilma laimi ja soolata," polnud Vivil ka selle pakkumise vastu midagi. Enda pitsi kätte saanud, tõstis neidis oma kätt sellega ülespoole, andes nii teistele märku, et tema on valmis shoti ära tegema.

"Vastupidi just - see koht on ideaalne! Tunnistan ausalt, et see kuumus viskab vahest kopa ette ja tahaks vahepeal lund näha, aga muidu on kõik super," kiitis noormees Arubat kui ka saarel asuvat laagrit nagu see oleks maailma parim paik kus olla. "Ilusaid olendeid on siin palju," tõdes Jasper muheledes, kui Vivienne mainis, et oleks nagu modellilaagrisse astunud. Noormees nõustus neiu öelduga ja pudistas siis soola käele, kui oli pitsi näppude vahele võtnud. "Terviseks!" lausus tüüp laia naeratusega ning lõi siis pitsi nii Vivienne'i kui ka Charlie' omaga kokku. Sool käelt limpsitud, tekiila kurgust alla kallatud, haaras ta kiirelt hammaste vahele laimi. Mm, mõnus. "Ma teen tekiilast mõneks ajaks pausi nüüd," teatas Jasper, kuna ta oli kolm shotti põhimõtteliselt järjest teinud. Parem on vahepeal lahjemaga jätkata, et peo algus kohe lappama ei läheks. "Tahad ka mingit siidrit või asja? Ma uuriks külmkapist, mis seal head leidub," pöördus tüüp Vivienne'i poole. "Muide, mis rassist sa oled?" küsis Jasper.

Kujumuutja

Postituste arv : 1135

Tegelase leht
Vanus: 20/23
Loom/element: Lumeleopard

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Kolm Dets 19, 2018 6:39 pm

Lõbutseb? Rhea leidis mingi tüübi kuskilt, kellega lõbutseda? See oleks olnud Kyle'i küsimus, kui Megan poleks järgmisena täpsustanud, et Rhea oli kuskile Nate'iga kahekesi vestlema läinud ja Megan oli selle tagajärjel üksi jäänud. "Kas nad mitte lahku pole läinud? Või on neil siis mingi on ja off värk?" uuris tüüp Megani käest, kes jagas seda olukorda kindlasti paremini kui Kyle. Megani vastust kuulates tõstis noormees oma pudeli suule ja võttis sealt lonksu. "Kes siin ikka võiks veel kohale jõuda? Pigem jõulude aegu inimesed lendavad laagrist oma perede juurde," arvas Kyle õlgu kehitades. Tüüp noogutas, kui Megan sõnas, oli otse lennujaamast Rhea suvilasse tulnud. "Kus sa käisid üldse?" küsis noormees seejärel. Kuna nad Meganiga ei olnud varem praktiliselt üldse suhelnud, siis ei teadnud Kyle suurt midagi tüdruku elust. "Ma siiski usun, et üksteisele mittemeeldimine oli mõlemapoolne," arvas Kyle ja tõstis taaskord pudeli huultele, et sealt sõõm võtta. Küll aga oli see viimane lonks sellest pudelist. "Mul sai jook otsa. Ma läheks võtaks köögist uue. Tuled kaasa?" küsis Kyle. Saanud Meganilt jaatava vastuse, liikusid noored tagasi majja sisse ja kööki. Üllatus-üllatus, seal seisid koos Lucas ja Mavi. Kyle astus neile kahele lähemale, kergelt naeratades. "Hei! Jõudsitegi viimaks," sõnas ta neile mõlemale, jäädes siis Lucasele pikemalt otsa vaatama, kuna ei teadnud, kuidas kuti ümber käituda võiks. Peagi aga viis ta pilgu eemale, vastasel juhul oleks see vast poisile ebamugavaks muutunud.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Kolm Dets 19, 2018 9:42 pm

Jah, Kyle oli üks neist noormeestest, kellega Rhea palju suhtles, lisaks neile oli tal viimasel ajal palju uusi sõpru tekkinud. Laagri elanikkond vahetus alatasa ja seega tuli alati uusi inimesi peale, kellega sõprussuhteid luua sai. Tõesti oli see ka üks põhjustest, miks Rhea ja Nate enam koos ei ole. Neidis muidugi ei mõistnud nii väga miks meest see häiris. Võib-olla sellepärast, et hübriid on ennast alati vabakshingeks pidanud, teinud seda mida ise soovib ja suhelnud nendega kellega ise tahab. Jah, muidugi mõistab ta ka noormeest, et ehk oleks ta pidanud veelgi rohkem talle tähelepanu pöörama, kuid jah. Enam pole selle jaoks midagi teha. Scrary jäi võlurit uurima, kui ta oli tema kõrvale istunud. Mees nägi samasugune välja, kui ta viimati teda nii lähedalt nägi, kuid juuksed on ainult natukene muutunud. Lühemad- mitte küll nii palju kui Rheal endal. Ta tundis kuidas teda pitsitas kerge valu, kui Nate ausalt rääkima hakkas. Muidugi oli ta õnnelik, et mees ei valetanud talle, kuid raske oli seda siiski kuulata. Eriti valus oli aga siis, kui Nate hakkas ülesaamisest rääkima. Naine ei tahtnud mehest ülesaada, kuid ei teadnud kuidas ta ka asju parandada oleks võinud. "Oeh, ma ei teagi, raskelt on läinud," tunnistas naine valuliku naeratusega. Tal on küll sõbrad ümber olnud, kuid just nendel hetkedel igatses ta noormeest kohe eriti palju. "Ma olen sind... igatsenud Nate," lisas ta juurde, tundes kuidas talle klomp kurku tekib,"..kohe väga."

Nekromant

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Nelj Dets 20, 2018 6:52 pm

Megan kehitas Kyle'i küsimuse peale õlgu ja lausus: "Nii palju kui ma tean, siis olid koos, läksid lahku, olid uuesti koos ja nüüd jälle mitte jne. Ming on-off käib neil jah. Aga lühidalt ja kokkuvõtvalt: It's complicated." See polnud küll Megani ja Kyle'i asi arutada, et kellega Rhea koos on, aga samas on Rhea siiski neile mõlemale oluline inimene.. I guess? Vähemalt Megani jaoks küll. Megan kohendas end veidike ja võttis siis veinipudelist järgmise lonksu. Kuna ta oli seda üksinda väikeste lonksude kaupa joonud siis oli tal seda veel pudelis üle poole. Kyle'i küsimuse peale, et kes siia ikka võiks veel tulla ei osanud Jennifer midagi öelda.. Või noh.. oskas aga ta ei tahtnud seda Kyle'ile just teha. "UKs, lähedaste juures." jäi nekromant napisõnaliseks. Ta käis tegelikult külas ainult oma õel, kes siis märkamatult ka nende väikse venna üheks päevaks enda juurde võttis. Vanemate juurde minekust ei olnud neiu aga väga vaimustatud teatud põhjustel. Kui kutt mainis midagi üksteisele mitte meeldimisest, siis muigas Megan märkamatult pudeli taga, sest kutt kasutas sõna 'on' asemel 'oli'. Natuke liiga rutakas järeldada, et nende vahel nüüd järsku kõik korras on, kuid mine tea. Võib-olla tõesti on aeg suutnud midagigi parandada. Järjekordset lonksu võttes enne Kyle'i sai kutil ka jook otsa ja kutsus Meganit kaasa uue järele. Pigem vist viisakusest? "Mhmh, mis siin väljas ikka üksinda istuda," oli Harlo siiski nõus kasvõi korraks tuppa minema. Jennifer järgnes Kyle'ile kööki ja see, keda nad nägid, muutis Megani rõõmsaks/õnnelikuks. Üle pika aja nägi ta taaskord Lucast, kellega laagrist eemal oleku ajal peaaegu üldse ei suhelnud. Kuuldes oma peokaaslase, Kyle'i, lauset tegi Megan korraks suured silmad.. Nii,et Kyle teadis, et Lucas on tagasi/tulemas aga Megan mitte? Sellegi poolest suutis nekromant kiirelt oma imestunud näo ära peita. Megan astus kohe lähemale pakkudes Lucasele kallistust ja tervitas nii kutti kui ka tema kaaslast, Mavi. Kui Lucas oli kallistusega nõus sosistas Jennifer oma crushile vaikselt kõrva: "Didn't expect to see you here, but I was hoping.."

Võlur

Postituste arv : 29

Tegelase leht
Suhteseis: single pringle
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Nelj Dets 20, 2018 7:09 pm

Remy jälgis kuidas teine akna kallal askeldas. Ega muud peale vaatamise praegu teha ei olnud, aidata ka väga ei saanud. Gabrieli jutt ajas noormehe väga segadusse nii, et lihtsalt seisis piinlikult vaikides. Olles siin alles nii uus ei saanud ta väga aru, mida kutt eelmise elu all mõtles. Kõik tundus väga ulmeline. Wes oli küll terve elu selliste fantaasia maailmade keskel elanud, aga see, et midagi päriselt eksisteerib oli veel raske hoomata. Remy tegi mental note'i, et peab hiljem teiselt selle kohta küsima, aga praegu oli tähtsamaid asju. Gabriel oli nimelt akna lahti saanud. Remy noogutas heaks kiitvalt. Siis tuli talle kohale, et nüüd kui aken on lahti peab sellest päriselt ka läbi minema. Wesley üritas hetkelist hirmu oma näol varjata laialt naeratades ja küsides: "Kumb enne läheb, mina või sina?" Ausalt öeldes kui ta tõesti pidi läbi akna ronima eelistas Remy teha seda teisena, samas üsna kindlasti ei kavatsenud ta seda mainida.

Elemendivaldaja

Postituste arv : 960

Tegelase leht
Suhteseis: Vaba
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Nelj Dets 20, 2018 9:06 pm

Lucas polnud vahepeal sentimeetritki liikunud. Vaatamist oli palju - jõi oma kohvi ja jälgis teisi. Üks nägu võõram kui teine, kolmas rohkem purjus kui neljas. Mitte keegi ei tulnud temaga lobisema ja Lucasel oli selle üle isegi hea meel. Tal ei olnud täna tahtmist uutega suhelda. Ta oli reisist ja asjaajamistest väsinud ja tagasi tulemisest nii pinges, et ta ei julgenud isegi jooma hakata. Kohv sobis väga hästi.

Ühel hetkel oli aga Mavi tema kõrval. Selle vastu polnud tal midagi, et neiu tema ligi tuli. Tema seltskond on alati puhas rõõm olnud. Ka siis, kui neil mõlemal kurb ja kassiv aeg oli. “Kuule jaa, maja on nagu õige, aga vist valele peole tulime,” vastas kutt omase huumoriga. Eks mõni nägu oli tuttav ka, aga kedagi sellist ei olnud silmanud, kellega ta kunagi suhelnud on. Isegi peo perenaist pold kuskil. Huvitav, kus Kiisu...eh, siin! “Jõudsin juba muretseda, et sa oled enne ära vajunud, kui ma jõuan,” vastas kutt Kyle’ile vastu muiates. Tahtmata silmsidet nii pikaks venitada, et kummalgi neist veider hakkaks ja kõrvaltvaatajatele küsimusi tekitaks, viis Luke pilgu neiule, kellega koos Kyle kööki saabus. Mingi brüneti endale tänaseks välja valinud? Väga kohatu mainida, et väga ilus piiga tal täna?

Aga kui see neiu suu lahti tegi, Lucast tervitas ja teda kallistada tahtis, jäi Lucas täiesti sõnatuks. See hääl kuulus Meganile ja kui Lucas neiule silma vaatas, tundis ta Megani ära ka. Esiteks - Megan nägi sitaks kuum välja ja teiseks, mis ajast nad Kyle’iga läbi saavad? “Seda on hea kuulda,” sosistas Luke tüdrukule vastu, enne kui nad teineteist embusest vabastasid. Lucas võttis kohvitassi, mille ta kallistamise ajaks Mavile hoida andis, enda kätte tagasi ning võttis sellest veidi jahtunud joogist sõõmu.

Vertir

Postituste arv : 48

Tegelase leht
Loom/element: Jaaguar

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Laup Dets 22, 2018 1:14 pm

"Olgu, seda on meeldiv kuulda. Järelikult valisin ikka õige koha," järeldas Vivienne noormehe sõnadest. Temagi esmamulje oli positiivne, kuid eks saab edaspidi näha, mismoodi siin elu olema hakkab - kui palju sõpru/vaenlasi tekib jne. Vivi naeratas, kui Jasper temaga nõustus, et siin palju ilusaid olendeid ringi liikus. Nagu näha, siis polnudki tema esimene, kes seda märkas. Peagi tegi ka Vivienne oma tekiilashoti ära, lüües eelnevalt pitsi enda uue seltsilisega kokku. Loomulikult ei kavatsenud neidis piirduda ainult selle joogiga, vaid kavatses alkoholi juurde võtta. Poleks ju õige pidu, kui Vivi ennast kapsaks ei jooks ning hommikul kellegi (pool)võõra kõrval ei ärkaks. "Siidrit võib küll vahelduseks võtta. Pirnimaitselist näiteks?" arvas tüdruk, kui Jasper temalt uue joogi kohta küsis. Olgugi et Vivienne end korralikult täis juua plaanis, ei kippunud temagi sellega kiirustama. Õhtu oli alles noor! "Ma olen vertir," vastas Vivienne kuti küsimusele, "ja sina... las ma pakun... kujumuutja?" Miskipärast tekkis Vivil tunne, et Jasper võiks olla kujumuutja, aga kui tüdruk eksis, on kutil võimalus teda parandada.

Nekromant

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Laup Dets 22, 2018 9:24 pm

Kui nüüd väga oskuslikult jälgida siis oleks võinud aru saada, et Lucas ei tundnud Meganit alguses äragi, sest tõepoolest - neiu oli ju pea terve laagris oldud aja koguaeg blondi peaga ringi jooksnud ja aega veetnud, kuid nüüd värvinud pea brünetiks. Lucase vastust kuuldes lõi Megani nägu veel rohkem särama, vaatamata sellest, et nad siis üsna koheselt ka üksteisest embusest vabastasid. "Kohvi?" kergitas Jennifer kulmu, esitades siis Lucasele ühesõnalise küsimuse. "Sa pole kunagi peo alguses ju kohvi joonud, alati meiega koos millegi kangemaga alustanud. Karsklaseks oled hakanud?" üritas siis Megan ka sujuvalt juba Lucasega juttu teha. Küll tal on hiljem ka aega välja uurida, et miks kutt teda terve laagrist eemal oleku aja sõna otseses mõttes ignoreerinud oli.

Deemon

Postituste arv : 151

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 23, 2018 9:55 pm

"Ma võin katsejänes olla!" teatas Gabriel rõõmsameelselt, kergendatud faktist, et nad saavad juba õige pea sellest piinlikust olukorrast välja ja võivad minna tagasi peole ja ennast täis juua ja siis mitte midagi mäletada. Või vähemalt teeselda, et nad mitte midagi ei mäleta. Jah, kõlas äärmiselt hästi.
Deemon ronis vetsupotile ning oli juba valmis aknast välja sukelduma, kui ta tajus kui reaalselt väike see auk ikka oli. "Kui ma siia kinni jään siis too mulle lihtsalt pudel smirnoffi, et ma võiksin ennast täis juua ja mul vähemalt oleks selgitus, miks ma olen see idioot, kes vetsu aknavahele kinni jäi," sõnas ta tagasi vaadates ja muiates, enne kui oma ülakeha sealt käed ees läbi pressima hakkas. See oli halb, halb mõte. Halb mõte.
Ta sai oma ülakeha välja. Jahe tuuleiil sasis ta higiseid juukseid ja silitas ta õhetavat palet. See oli täitsa kena. Ta vaatas alla maapinna poole ja oh kurat see oli kaugel. Ja siis korraga tuli see järjest lähemale ja ta maandus valju vandumise saatel vetsu aknaalla.
"Ma olen elus!" teatas ta rõõmsalt püsti hüpates.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Hamilton
Kujumuutja

Postituste arv : 1135

Tegelase leht
Loom/element: Lumeleopard

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 23, 2018 9:58 pm

Kyle noogutas mõtlikult Megani jutu peale, oskamata midagi kommenteerida. Eks noored ise teavad, mis teevad ja kuidas neil parem on. Kyle'ile tundus samuti, et midagi nagu oleks veel Rhea ja Nathanieli vahel, aga samas ei ole ta kummagi osapoolega sellest rääkinud ja ega polnud tarvis ka. Peaasi, et õnnelikud oleksid oma otsustega.
Köögis olles Kyle ei läinud Lucast kallistama nagu seda tegi Megan. Alati, kui Kyle nägi Lucast ja Meganit koos, tekkis tema sees põlev armukadedus ja see ei olnud endiselt kuskile kadunud, kuigi nad läksid lahku juba ammu. Õnneks nad ei kallistanud seal kuigi kaua ning Kyle sai rahulikumalt hingata. Talle meenus põhjus, miks ta üldse oli kööki tulnud - vaja oli uus jook võtta. Seekord otsustas tüüp vähe kangema jaoks ja leidis kapist viina, millest tegi endale Cocaga segu ja pani veel jääd ka sekka. Seejärel naasis ta Lucase, Megani ja Mavi juurde.

Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 23, 2018 10:08 pm

Ausalt oma tunnetest rääkimine oli päris raske Nathanieli jaoks olnud. Siiani olid nad Rheaga seda vestlust vältinud - või oleks õigem öelda, et Nate oli seda vältinud - kuid nüüd oli see käes ja mis neil ikka enam kaotada oli. Võis ausalt kõik välja käia ning südamel hakkab ka kergem. "Ma olen sind ka igatsenud, Rhea," sõnas Nate, vaadates Rhea helesiniste silmade sügavusse. Suutmata pilku eemale viia, tundis Nate, kuidas ta oleks tahtnud Rhea'd suudelda, kohe väga, ent kuna nad olid lahus, siis ei olnud see mehe arvates hea idee. Igatahes ei olnud see keemia nende vahel kuhugi kadunud. "Mul on tõesti kahju, et kõik nii läks. Usu mind, ma tahaks, et seda annaks parandada," sõnas tüüp vaikselt ja raske ohkega, libistades sõrmed läbi oma kohevate mustade juuste. "Ma ilmselgelt tahtsin sinult liiga palju tähelepanu ja ei olnud nõus vähemaga leppima. Ma arvan, et ma ei lepiks vähemaga ka tulevikus.." tunnistas Nate, olles vägagi teadlik sellest, et nende lahkuminek oli siiski suuremas osas tema süü - võimetus leppida selle ajaga, mida Rhea sai talle võimaldada. Kuti jaoks oli seda aga liiga vähe. "Rhea, sa olid... oled mulle kogu mu maailm. Ta lihtsalt tahtsin tunda nagu ma oleks sama sinu jaoks."

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 23, 2018 10:25 pm

Jasper noogutas neiu soovi peale ja otsis Vivienne'ile külmkapist ühe pirnimaitselise siidri, mille ta seejärel neidisele ulatas. Endale võttis ta sama - tundis hea valik olevat. "Tahad purgist juua või mingi klaasi sisse kallata?" uuris kutt. Ta oli Rhea suvila pidudel varemgi käinud ja seega teadis, kus mis asub. Vivienne'il ilmselt polnud õrna aimugi, kuigi otsimise peale leiaks neiu kindlasti klaasid üles. "Jalutada tahaksid? Rhea suvila taga on mõnus tiik, mille ümber võiksime natuke aega jalutada," pakkus Jaz, vihjates sellele, et oleks heameelega tüdrukuga kahekesi vaiksemas kohas, mitte selle kära keskel. Samas oli kutil veidi halb tunne, et pidi oma sõbra üksi jätma ja eriti veel koos oma eksiga, aga Charlie oli suur poiss ja saab ilmselt ise hästi hakkama. "Vertir? Lahe," sõnas Jasper ja naeratas. "Kas sul loom on?" küsis noormees. "Päris kujumuutja mitte, aga sa oled ligidal," sõnas noormees, üritades vihjata sellele, et on fööniks. Ei tea, kas Vivienne tahtis arvamismängu mängida või oleks Jasper pidanud lihtsalt kohe teatama, kes ta täpsemalt on? Kutt mõtles hetke ja otsustas siis teise variandi kasuks. "Ma olen tegelikult hübriid. Üks osa minust on fööniks, teine vertir."

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Esm Dets 24, 2018 3:35 pm

Ka Rhea polnud väga inimene, kes tuleks ja räägiks, mis tal mõtteis on. Ta küll suhtles inimestega palju, kuid harva rääkis, mis ta tegelikult südamel on. Kuid Nate'ga oli asi teine- ta tahtis mehele rääkida sellest, mis ta südamel on ja kuidas ta tunneb. Tore, kuigi samas ka valus, oli kuulata, et ka noormees oli teda igatsenud. Vähemalt tundus, et tal olid samasugused tunded siiamaani nagu Rheal endal. Oeh, kuidas oleks tahtnud hübriid hetkel mehele kaela lennata ja teda kõvasti kallistada. Korraks oli tal ka tunne, et teeb seda, kuid siis asus mees uuesti rääkima ning Rhea viskas selle mõtte hetkel peast välja. "Ka mina soovin, et me saaks seda parandada," vastas naine koheselt, andes kergelt vihjata, et ta oleks nõus uuesti proovima, kui Nate seda ise tahaks. Kuid jah, tähelepanu saamisega oli nende suhtes probleeme olnud. Naine lihtsalt ei osanud ennast nii palju mehele anda, kui ta oleks seda soovinud. Tal oli vaja suhelda väga palju ka enda teiste sõpradega. "Nate, sa oled siiani minu jaoks kõige tähtsam inimene," ei suutnud naine ütlemata jätta ning viis enda käe mehe kaelale, et pöidlaga ta põske silitada. "Ma lihtsalt ei mõistnud, et võib-olla ma tõesti ei andud sulle piisavalt tähelepanu ja sain sellest aru alles siis, kui juba liiga hilja oli."

Vertir

Postituste arv : 48

Tegelase leht
Loom/element: Jaaguar

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Teis Dets 25, 2018 3:34 pm

"Purk sobib. Ma ei ole nii valiv selles suhtes," vastas Vivienne, haarates juba siidripurgi enda kätte, et see lahti teha. Milleks ikka nõusid niisama määrida? Niikuinii on selle maja omanikul järgmisel päeval päris palju koristamist ees. "Ma ei märganudki enne siin mingit tiiki. Aga kui sa seda juba mainisid, võiks jalutama minna küll," ei olnud Vivi sellelegi mõttele vastu. Rahvast oli köögis niigi palju, seega oleks ehk kõigil mõnusam, kui nad siit lahkuvad. "Mul on jaaguar, täitsa kuulekas juba. Aga arenemisruumi veel piisavalt," sõnas Vivienne, kui Jasper temalt looma kohta küsis. Kaslased olid Vivile juba lapsena meeldinud, neist rääkides hakkasid tüdrukul kohe silmad särama. Vivil oli isegi kahju teistest olenditest laagris, kes endale lemmiklooma ei tohtinud võtta. Temal selline probleem puudus. Kuulnud, et ta on lähedal, valmistus Vivienne juba oma teiseks pakkumiseks, milleks oleks olnud libahunt, aga noormees jõudis temast ette. "Vinge värk! Hübriidid on väga haruldased," ei saanud Vivi jätta mainimata. "Kumma olendi omadused sul paremini välja on arenenud?" tahtis tüdruk nüüd teada.

Elemendivaldaja

Postituste arv : 960

Tegelase leht
Suhteseis: Vaba
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Reede Dets 28, 2018 8:45 pm

Eks seda oligi arvata, et keegi ikka selle teemaks võtab, et miks ta juba purjus ei ole või sinna poolel teel. Pikk õhtu veel ees, küll jõuab vägijooke ka tarbima hakata. “Mu meelest on päris kange kohv,” kehitas Lucas oma joogivaliku peale õlgu ja muigas. Ei olnud praegu see aeg ja koht, et hakata siin südant puistama ja rääkima sellest, miks ta otsustas enne maad kuulata, kui alkoholi järele haarab. Ei ole karsklaseks hakanud, aga selline viinakõri nagu ta enne laagrisse tulemist oli, pole ta enam ammu. Need ajad on möödas. Võib-olla tulevad kunagi tagasi nagu moega kipub olema. “Mu joogivalikust kummalisem on see, et mis ajast te kaks kõrvuti seistud saate?” viis Luke jututeema hoopis sellele, et Kyle ja Megan läbi saavad. Vahepeal on midagi muutunud ja kumbki pole talle sellest iitsatanud? Nagu öeldud, Meg näeb kuumem välja kui kunagi varem, hakkas Kyle’ile meeldima? Või see, et Lucast laagris polnud ja kumbki polnud piisavaks põhjuseks, et Luke jääks, suutsid nad sõjakirve maha matta? Ega Lucas teadnud, et Megangi vahepeal Arubalt ära oli.

Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Laup Dets 29, 2018 4:09 pm

Nate ei teadnud, kas nende suhtest saaks veel asja, kui nad üritaks uuesti. Kutt oleks seda tahtnud ja oleks sellega nõus olnud, ent ei tahtnud samamoodi südamevalus lõpetada nagu praegu. Samas oli nii raske oma peaga kaineid otsuseid teha, kui süda tahtis vaid Rhea't. "Kui ma olen sulle kõige tähtsam inimene, siis miks oli nii raske minuga rohkem aega koos veeta?" ei mõistnud ta. Rhea oli pidevalt teinud plaane oma sõpradega, et vaevu jättis aega Nathanieli jaoks. "Ongi ilmselt nii, et ei mõista, mis sul oli, kuni oled selle kaotanud," sõnas kutt vaikselt. "Ma tahaks ülekõige uuesti proovida, aga.." lausus Nathaniel seejärel veelgi vaiksemalt, peaaegu sosinal, vaadates samaaegselt Rhea'le otsa, "..see lahkuminek on mu jaoks nii raske olnud ja ma ei taha seda uuesti läbi elada."

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Laup Dets 29, 2018 4:41 pm

"Okei, kuidas soovid," sõnas Jasper ja ulatas purgi Vivienne'ile. "Kui oled ainult maja ees viibinud, siis sealt see tiik vist ei paistagi. Tagahoovi jõudes on seda eemalt juba näha," teatas noormees ning, siider ühes käes, võttis ta teise käega Vivi omast kinni, et tüdruk läbi rahvamassi välisukseni juhatada ja sealt välja astuda. Ta ei tahtnud ometigi neidist inimeste vahele ära kaotada. "No way! Jaaguar!?" sõnas Jasper õhinal, tema silmad säramas. "Ma olen alati endale jaaguari loomaks tahtnud. Mul veel teda ei ole ja kellegi teisega ka ei lepi," teatas Jasper seejärel. "Võib-olla veidi imelik küsimus, aga.. oleks sul midagi selle vastu, kui ma saaks su jaaguariga kohtuda?" küsis noormees lootusrikkalt. Ta on ühte jaaguari näinud, keda on proovinud taltsutada, ent see oli päris tige loom. Arubal ei ole ta aga ühtegi kohanud, isegi mitte mõne vertiri loomana. "Haruldased ja," nõustus Jasper noogutades. "Mõlema? Selles suhtes, et ma olen laagris nii kaua viibinud ja õppinud fööniksi võimeid kui ka loomade taltsutamist. Loom ise on veel puudu."

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   

Tagasi üles Go down

Jingle all the way! [MASSIKAS]
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4