PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» Lava taga
by Viancente Shell Eile kell 10:50 pm

» Jingle all the way! [MASSIKAS]
by Kyle Hamilton Eile kell 8:37 pm

» TEATED
by Kyle Hamilton Eile kell 11:43 am

» Sorry for killing your cat
by Rosielee Bialas Eile kell 10:37 am

» Võtame päikest või kuud?
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 11:56 pm

» Burn in hell
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 10:31 pm

» Mittekohustuslikesse õppeainetesse registreerumine!
by Ramiel Thunder Esm Dets 10, 2018 10:27 pm

» Ramiel Thunder
by Ramiel Thunder Esm Dets 10, 2018 9:26 pm

» Kas muffinid on valmis?
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 9:17 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Jingle all the way! [MASSIKAS]

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Hannah Holden
Kujumuutja

Postituste arv : 36

Tegelase leht
Vanus: 20
Suhteseis: Vaba
Loom/element: Rebane

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Nelj Dets 06, 2018 6:28 pm

Hannah seda kallistust ei oodanud, sest ta oli Jasperit täna juba näinud ja ta ei ole ise eriline kallistaja, aga heeej, kui su parim sõber tahab sind emmata, siis sa embad teda tugevasti vastu! Ehk siis tegelikult pole Annie’l kallistuste vastu midagi, ta lihtsalt ei kipu neid ise algatama.
“Ma ju ütlesin, et tulen?” oli neiu üsna kindel, et ta oli maininud, et ta tahab tulla küll, aga ta ei tea, kas jõuab, kuna oli end laagri ametlku jõulupeo abikäeks lubanud. Aga ei läinud üldse nii kaua aega seal, kui Hannah kartnud oli. “Sest sa tulid minuta peole,” vastas tüdruk. Ei, neil ei olnud Jasperiga mingit kokkulepet selle osas, aga nad on nii palju ninapidi koos, et mõne kõrvaltvaataja jaoks tekitaks see kindlasti küsinusi, et miks üks ilma teiseta kuhugi saabus. Kunagi käisid kõlakad ka, et nad on paar, aga tänaseks ei usu seda enam ilmselt keegi. Nad on mõlemad tõestanud, et nende vahel pole peale tugeva sōpruse mitte midagi enamat.
“Aei, ma lähen tervitan teisi ka, pärast otsin teid üles, sobib?” keeldus Hannah praegu kuttidega jookide võtmisest. “Välja arvatud, kui teil mingid linnud külje all on,” lubas Annie, et ta end poiste plaanidesse segama ei hakka.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Postituste arv : 102

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Nelj Dets 06, 2018 8:54 pm

Nate märkas samuti, et Rhea ja Megan jõllitasid eemalt kahte kutti. Äkki peaks Nate ikka peolt lahkuma? Võib-olla Rhea'd häiris kuti kohalolek? Ta kindlasti ei tahtnud olla seal, kui see tüdrukule ebamugavust valmistab. "Kõlab nagu hea plaan," ütles Nate ja oli valmis Remy köögi poole juhatama, kuid nende ette astusid nii Megan kui ka Rhea. Nathanieli üllatuseks oli Megan see, kes suu lahti tegi ja palus neil rõõmsamad näod pähe teha. "Tere," sõnas Nate kohmetult, kuid üritas Megani juhise järgi rõõmsam välja näha ja manas selleks näole näole laia naeratuse. "Kuidas see on? Rõõmsam?" küsis Nate, endiselt demonstreerides oma sunnitud naeratust. "Loodetavasti ei riku ma kellegi pidu ära," sõnas kutt, kuid ei uskunud, et tema kohati mossis olek peaks kellegi peo ära rikkuma. Seejärel taandas oma naeratuse taaskord neutraalsele ilmele. "Rhea, kui sind häirib mu kohalolek, siis mul ei ole mingit probleemi ära minna," teatas noormees oma eksile rahuliku hääletooniga, mõeldes seda täiesti tõsiselt. Ta oli sinna peole niikuinii vastu tahtmist tiritud ja Remy oleks vast samuti meelsamini olnud laagris kui peol.

Hübriid

Postituste arv : 18

Tegelase leht
Loom/element: Fööniksi & vertiri hübriid, loom puudub

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Nelj Dets 06, 2018 9:08 pm

Jasper selle eest oli suur kallistaja ja ei pannud üldse pahaks, kui saab oma sõbrannat mitu korda päevas emmata. Nad ei olnud küll ainult mõni tund näinud, aga siiski oli Jaz arvanud, et Hannah kohale ei jõua, seega oli neidise peol nägemine ootamatu üllatus. "Sa mainisid, et sa pole kindel, kas jõuad. Ma ütleks, et sa pole isegi hiljaks jäänud, pidu pole kuigi kaugele veel jõudnud," arvas Jasper. Rahvast oli aga palju ja mõnes teises kandis, kuhu mehe silmad hetkel ei ulatunud, võis juba segadus valitseda purjus inimeste näol. Kuigi Jasper ja Hannah olid nagu sukk ja saabas, võis neid harva ka lahus näha. Näiteks nüüd, mil kutt oli peole tulnud kahe Wale'iga. Ta ei uskunud, et Hannah sellepärast tegelikult solvunud oli, pigem lihtsalt tögas. "Okei, have fun. Näeme hiljem, kindlasti," lubas Jasper. Tal polnud terve õhtu plaan ette tehtud, kaasaarvatud see, kas leiab mõne neiu või mitte. Ta oleks väga okei sellega, kui ei leiaks. Jaz aga teadis, et ühel hetkel Charlie jätab ta omaette ja liigub mingi neiuga kuskile privaatsemasse kohta ning siis peab ta kas Hannah üles otsima või muu seltsilise leidma. Malachai oli nüüdseks üldse kuskil omapead. "Teeme siis kahekesi mõned shotid algatuseks?" pakkus Jasper sõbrale peale seda, kui Hannah oli rahva sisse kadunud.

Võlur

Postituste arv : 10

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Nelj Dets 06, 2018 9:21 pm

"Ma olen uus, jap. Mitte nüüd tuttuus, olen laagris mõne nädala juba viibinud, aga mõne teisega võrreldes ikka väga uus," vastas tütarlaps, meenutades erinevaid inimesi, kellega ta laagris tutvunud oli ja kellest mõned on saarel veetnud juba aastaid. "Kaua sina oled siin olnud?" uuris naine seejärel. Ta kahtles, et Derek uus oli, vastasel juhul poleks ta osanud ära arvata, et neiu laagrisse praktiliselt äsja saabunud oli. Roxy naeratas, kui Derek mõistis, et tütarlaps oskab pidu panna. Eks tema pidutsemised on vahest üsna kaootiliseks kätte ära läinud, kuid see on suuremas osas ka tema endise seltskonna süü, kes armastas narkot tarvitada, varastada ja linna peal laamendada. Igatahes on Roxanne igasugu lollustega hakkama saanud ja kellegi suvilat ei kavatsenud ta nüüd lõhkuma hakata. "Pole tarvis vaeva näha - ma arvan, et ma juba leidsin kellegi," sõnas naine mängleva muigega, hoides pilku Derekil, et tema reaktsiooni näha. Kutt ei saanud kindlasti nii rumal olla, et ei saaks aru, et Roxanne temast räägib. "Loodan, et sellisel juhul tead oma piiri. Ma olen kindel, et sind homme mäletan," lausus Roxy kindlameelselt. Dereki-sugune mees ei ununeks tal ära ja Roxanne, erinevalt paljudest teistest pidutsejatest, oskas hästi piiri pidada. "Muide, kas sa peale alkoholi muid meelemürke tarbid?" uuris naine, "mul on piip ja veidi rohelist kaasas. Võin sinuga jagada, kui huvi pakub."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Charlie Wale
Fööniks

Postituste arv : 126

Tegelase leht
Vanus: 19/21
Suhteseis:
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Reede Dets 07, 2018 2:15 am

Charlie oli samal ajal rahvast pilguga kamminud kui Jasper tüdrukuga rääkis. Tundus, et mõned suurimad peolõvid olid veel puudu, kuid enamus rahvast, keda Will tavaliselt pidudel nägi oli kohal. Asjad võisid varsti üsna põnevaks minna, aga Charlie polnud veel midagi teha jõudnud. "Jaa, muidugi," vastas kutt juba ees kööki kihutades, aega polnud raisata.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Megan Harlow
Nekromant

Postituste arv : 512

Tegelase leht
Vanus: 20/22
Loom/element: Nekromantia

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Reede Dets 07, 2018 5:56 pm

"Juba parem," naeratas Megan pead noogutades Nate'ile vastuseks. Ei tasu ju peol mossitada. Kui juba kohale tuldi siis tasub ennast vabalt tunda. Eriti kui tegemist oli Rhea peoga siis olid peaaegu kõik siia oodatud. "Kui sa selle armsa poisi ka suudad rääkima panna siis pole kellegi pidu rikutud." vihjas veel Megan tema jaoks uue näo peale. Nate'i järgmine lause pani aga Megani kulmu veits kortsutama, kuid seda ka ainult sekundiks. Selle peale pööras ta pea korraks oma sõbranna poole. Kuna Rhea oli Meganile just mõni hetk tagasi öelnud, et ta tahaks Nate'iga rääkida aga ei tea kuidas või mida, siis otsustas Megan ise, sõbralikult selle asja nende vahel lahendada. Ei ole vaja, et mingi draama nüüd nende kahe vahel tekiks. Nad oleksid ju koos üli nunnud. "Rhead ei häiri su kohal olek, usu mind, ma olen ta parim sõbranna. Keegi ei pea kuskile minema. Parem ongi, et sa siin oled." kõlas üle naise huulte. Meganil oli veel hea tuju ja oli valmis peoga alustama. Parem oleks, kui keegi seda nüüd kohe alguses ära ei rikuks. Harlo viis siis oma pilgu sõbrannale ja noogutas talle aeglaselt, et saada kinnitust, kas Rhea nõustub temaga või mitte. Naise silmad peatusid järgmisena Remy peal, kes neist neljast veel kõige vaiksem oli olnud. "Ja ma olen Megan," naeris neiu kergelt, hoides silmsidet Remyga. Tema ja Rhea tutvustuse vahel oli piisavalt palju mula olnud, et võib-olla uus kutt ei jõua järge pidada. Nate, Rhea eksina, teadis Meganit varasemalt.

Võlur

Postituste arv : 27

Tegelase leht
Suhteseis: single pringle
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Reede Dets 07, 2018 6:30 pm

Ausalt öeldes oleks Remy tahtnud lihtsalt haihtuda...või siis enda taga oleva seinaga ühte sulanduda nagu kameelion, aga ta mõistis, et ka Nate ei tunne end kõige mugavamalt. Selle lühikese aja jooksul millal nad tuttavad oli olnud polnud nad küll väga suuri jutte veel rääkida jõudnud nii, et Wes ei saanud päris aru, mis toimub, aga sõpra ta ka üksi jätta ei kavatsenud. "Mina olen Remy," tutvustas kutt ennast hetkeks Rhea'le otsa vaadates. See, et Wes ebasotsiaalne oli ei tähendanud, et ta ebaviisakas tahaks olla. Kui jutt edasi läks jäi Remy närviliselt naeratama ja oma käsi mudima, ta ei osanud nendega midagi ette võtta. Muidugi ta pidi ta kohe draama juurde sattuma, Nate'il oli õigus, kutt oleks tahtnud olla ükskõik, kus, aga mitte seal, kus ta hetkel oli. Siis nimetati Remyt veel armsaks ja tundis end kergelt punastamas, kas asi saab veel hullemaks minna? Jah, sai. Kui Megan end tutvustas lausus Wesley taas oma nime, see kord sirutas ta ka tervituseks oma käe. Tundus, et Megan ei märganud seda nii, et Remy laskis oma käe piinlikult alla ja lootis, et keegi teine seda ei näinud.

Vertir

Postituste arv : 32

Tegelase leht
Loom/element: Jaaguar

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Reede Dets 07, 2018 9:33 pm

Vivienne oli Aruba laagris täiesti uus, mistõttu polnud neidisel veel erilisi sõprussidemeid tekkinud, kuid seltsiva inimesena hakkas Vivil üksi olles kiiresti igav. Kuna olukord tahtis muutmist, sättis temagi end kellegi Rhea-nimelise juures toimuvale peole (või pigem läbule, nagu ta poole kõrvaga kuskilt kuulnud oli). Vivi õnneks nõustus üks laagriline, kelle nimi tal kohe pärast selle kuulmist ununenud oli, tüdruku peopaika sõidutama. Vaevalt oli Vivienne suvilasse sisse jalutanud, kui ta oma algse kaaslase juba hülgas, kuna tüüp polnud absoluutselt Vivi maitse. Viimane tundis mõistagi sellise käitumise pärast pettumust, kuid Vivi polnud piisavalt viisakas, et oleks pidanud vajalikuks vabandada. Kui ei ole huvitatud, siis ei ole! Kindlasti leidub peol mõni teine kutt (või miks mitte ka tšikk), kes vertiri jaoks ahvatlevam tunduks.
Umbes kümne minuti möödudes üks kompu talle viimaks silma hakkaski, täpsemalt köögis, kust Vivienne oli lootnud endale juua leida. Noormees oli pikka kasvu, tumedate juuste ja tumedate silmadega ning kandis sinist särki ja musti pükse, mis polnud midagi üleliia uhket, ent ometi sobisid talle täiuslikult. Kutt polnud parajasti küll üksi, vaid mingi teine (vist sõber) oli ka seal, aga Vivi ei tundnud end sellest häirituna. Kui tema leiab, et keegi on kuum, siis lähebki juurde ning ütleb seda, mitte ei looda, et teine ise esimese sammu teeb. Silunud veidi juukseid, manas Vivienne näole võluva naeratuse ning klõbistas oma kõrgetel kontsakingadel kuttide juurde. "Tere! Mina olen Vivienne, Arubal täiesti uus nägu. Siin tundub vinge pidu olevat," pöördus näitsik alguses korraga mõlema noormehe poole, kuigi oma pilguga õgis ta ainult üht (Jasperit). Mitte et teiselgi viga oleks olnud, kuid Vivi leidis, et piisab esialgu ühest ka.

Spoiler:

Deemon

Postituste arv : 143

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Laup Dets 08, 2018 11:03 am

Gabriel seisis maja ees. Ausalt öeldes oli ta endaga päris rahul, et tal oli nii palju orienteerumisoskust, et kohale jõuda. Ta surus telefoni oma taskus sügavamale. Jah, tal tõesti olid imelised kaardilugemisanded ja asi ei olnud üldse GPS-is.
Deemon oli veel nii verivärske laagrilane, et ta ei tundnud mitte kedagi. Vaadates seda muljetavaldavat maja, mis oli kaetud jõuluehetega, kuigi mitte kusagil ümbruses ei olnud lund, tundis kutt kummalist jõnksu oma kõhus. Kõik oli talle nii võõras ja ta ei olnud täiesti kindel, et ta sellega harjuda suudab. Ta kohendas oma tumedat t-särki ja sama tumedaid musti, veidi rebitud pükse. Ta oli äärepealt turtle-neckiga majast välja jalutanud, et oma tatoveeringuid varjata, kuid siis ümber mõelnud ja hoopis veidi hõbedast karda ümber oma kaela salli eest keeranud.
Ta oli valmis sellele uuele maailmale ja uuele elule võimaluse andma.

Gabriel astus suvila ukse juurde, koputas paar korda ettevaatlikult ja jäi ootama. Mida, ta ise ka ei teadnud. Ta astus sisse.
Kutt teadis väga hästi, et ta mitte kedagi nendest inimestest ei teadnud, aga ometi oli ta mingil põhjusel üllatunud, kui ta seda avastas. Deemon võttis kiirelt suuna köögile, mille leidmiseks kasutas ta oma hästi arenenud kuuendat meelt - võõrastes-majades-köögi-leidmis-meelt. Totaalselt asi mis eksisteerib. Alkoholi valikut nähes oli ta pisut shokeeritud ning võttis tagasihoidlikult endale ühe väiksemamõõdulise siidri. Uuesti ringi vaadates ja püüdes välja mõelda, millise inimesega oleks kõige targem juttu tegema hakata tundis ta korraga, kui naeruväärne ta selles olukorras välja näeb - pikk, tatoveeritud kutt tumedates riietes, kard sallina kaelas, õõtsub piinlikult laua juures ühe siidriga ja vaatab ringi nagu laps kes on poes oma ema ära kaotanud.
Siis nägi ta aga korraga nägu mille ta ära tundis, suvila omanik Rhea. Jumal tänatud, et ta enne tulekut teisi laagrilasi piisavalt sotsiaalmeedias stalkinud oli või ta ei olekski teadnud kelle ees vabandada, kui ta kogemata midagi ära lõhub.
"Hei! Rhea, eks ole? Kena maja," sõnas ta sõbraliku noogutusega, olles paar sammu tüdrukule lähemale astunud ning otsustas siis oma siidri äärmiselt casual-ilt lahti teha ja olla räigelt cool kui ta sellest nii muuseas lonksu võtab. Ta tõmbas selle naga ülesse, mille abil siider avanema pidi ning teadis koheselt, et ta on kõik ära rikkunud. Kostus kihinat ning valge vaht poolenisti purskas purgist välja, kattes üleni kuti käe randme osa ning voolates veel ka Rhea suvila ilusale põrandale. "Oh," kommenteeris ta oma tegu lollakalt. Tore. Imeline. Hei omanik! Sul on kena maja! Las ma valan selle siidriga üle!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Postituste arv : 698

Tegelase leht
Vanus: 20//22
Suhteseis: Keeruline
Loom/element: Elekter

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Laup Dets 08, 2018 7:23 pm

Rhea jälgis Nate veidikene. Ta polnud poissi kaua näinud ning oli tore teda jälle näha. Oli ka näha, et Nate polnud just vaimustusest sellest, et ta siin on aga vähemalt oli ta ennast siiski kohale vedanud. Järelikult nii hull asi ka olla ei saanud. "Aaeii jaa, kõik on korras, mul on heameel et sa siin oled," lausus Rhea ka lisaks peale Meganit, et ei jääks tunne, et sõbranna neidise eest kõik rääkimise ära teeb. Loodetavasti lähevad asjad nüüd helgemat teed pidi. "Nate kuule.." alustas Rhea lõpuks uuesti juttu kuid ega ta väga kaugele sellega ei jõudnud, sest kaugusest kuulis ta enda nime. Hüüdjaks tundus olema võõras inimene kuid siiski viis hübriid enda pilgu sinna suunas ning nägi kuidas üks noormees temani kõndis. Uus nägu- huvitav kust ta Rhead juab teab. "Aitäh!" sõnas ta naeratusega, imeline kui inimestele tema maja meeldib. Järgmisel hetkel aga tegi noormees oma joogi lahti, mis aga igalepoole, kaasa arvatud põrandale pritsis. "Oh, pole midagi, ikka juhtub" lohutas hübriid noormeest ja kinkis talle sooja naeratuse, isesamal ajal kööki paberit otsima minnes. Õnneks leidis ta selle kiiresti ja asus põrandalt siidrit ära pühkima. Palju seda õnneks ei olnud kuid kleepuma jäi küll veidikene.

Võlur

Postituste arv : 102

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 2:45 pm

"Megan, sa mõistad, et minu öeldu oli suunatud Rheale, mitte sulle? Ma usun, et ta oskab ise ka enda eest rääkida," muutus Nate pisut tigedaks, et Megan end sunniviisiliselt sellesse vestlusesse toppis. Ta oleks tahtnud Rhea'ga rääkida kahekesi, nelja silma all, mitte keset massilist rahvast. Millest aga rääkida, seda ei osanud isegi Nathaniel mitte öelda. Kutt oli valmis kuulama seda, mida Rhea talle rääkima hakkas, aga järgmisel hetkel kommenteeris üks tundmatu nägu neidise suvilat ning seejärel õnnestus tüübil veel siidrit maha ajada. Nojah, ikka juhtub. Kahju küll, et ta ei saanud kuulda, mis Rhea'l öelda oli. Sellegipoolest otsustas ta neidist aidata siidri ära koristamisel. Ta tegi majapidamispaberi niiskeks ja pühkis põranda üle sealt, kust Rhea oli siidri ära pühkinud. Seejärel kuivatas Nate selle koha ära. "Nii, nüüd ei tohiks eriti kleepuma ka jääda," sõnas Nate, kui ta lõpetanud oli ja viskas siis paberid köögi prügikasti. Kutt pesi enda käed ära, kuna need ka pisut kleepusid ning seejärel jalutas ta Rhea juurde tagasi. "Rhea, mida sa ennist ütlema hakkasid?"

Hübriid

Postituste arv : 18

Tegelase leht
Loom/element: Fööniksi & vertiri hübriid, loom puudub

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 3:06 pm

Jasper järgnes Charlie'le kööki. "Tekiilashotid?" pakkus kutt, aga ei hakanud isegi vastust ootama, teades, et Charlie on enam kui okei sellega. Ta otsis välja kaks shotiklaasi, soola, tekiilapudeli ja laimi. Ta lasi Charlie'l pitsid täis kallata samal ajal, kui ta ise laimitükke lõikas. Kui laimitükid olid valmis, pitsid täis kallatud ja sool käele pudistatud, võttis ta shotiklaasi kätte ja lõi selle Charlie omaga kokku. Jasper lakkus käelt soola, võttis shoti ja toppis seejärel laimitüki suhu, imedes tsitruselise vilja kibedat mahla kangele joogile peale. "Veel?" küsis tüüp, kuid kallas juba shotiklaase täis. Teine ring sai kohe otsa tehtud. Seejärel ilmus kahe noormehe juurde üks pisemat kasvu armas tumedapäine tüdruk, kes end tutvustas ja teatas, et pidu tundub päris vinge olevat. "Tere, Vivienne. Ma olen Jasper ja see on minu sõber Charlie," tutvustas kutt nii ennast kui oma semu, kelle poole ta parasjagu käega viipas, kui tutvustamine Charlie'ni jõudis. "Nii et sa oled täitsa uus. Kui uus täpsemalt, kas alles täna jõudsid?" uuris Jasper jutu jätkuks. Nooruk märkas, et Vivienne'il ei olnud parasjagu jooki käes ning talle tundus, et oleks ebaviisakas, kui ta tekiilat ei pakuks, mida nad Charlie'ga parasjagu lahendasid. "Sa tekiilashotti tahad? Kui see liiga kange sinu jaoks pole."

Elemendivaldaja

Postituste arv : 5

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 3:29 pm

Valeria tegi läbi rahva teed kööki, ühes käes väike käekott, mida ta järelvalveta ei raatsinud jätta, ja teises tühjaks joodud veiniklaas. See viimane vajas nüüd täitmist, seega tantsiskles naine läbi inimmassi, aeg-ajalt vabandusi pomisedes, eesmärgiga skoorida endale üks pudel Pinot Noiri ja kaduda siis tagasi õue, kus polnud nii umbne ja lärmakas. Laua juures jäi Adele silma tuttav näolapp - Charlie. Muidugi, see kutt oleks tõenäoliselt komberdanud peole ka karkudel või poolhalvatuna. Naisele ei jäänud ka märkamata, et mehel polnud veel ühtki tibinat käe otsas, mis oli omaette haruldane nähtus. Kui keegi lõunamaise välimusega kaunitar ka kuttide juurde ilmus, näis tema tähelepanu olevat suunatud rohkem Jasperile. Ouch. Ameeriklanna liikus lauani ning esialgne plaan haarata pudel veini ning eksi seejuures mitte märkama teha ununes täiesti. "Noh, kus su tibid on? Mis sul pole lööki enam või?" pöördus naine eksi poole ning kõrvaltvaatajale võis see tunduda kui sõbralik nöökamine, kuid pilgus, millega neiu Charliet silmitses, oli midagi mürgist. Naine oskas korvi saada ja ta oskas lahkuminekuid täiskasvanu kombel lahendada ning siiamaani olid need kõik tal sõbralikult kulgenud. Aga keegi ei jäta teda maha niimoodi päevapealt ja ilma õige põhjenduseta, nagu seda tegi Charlie; see oli lihtsalt alandav.

Outfit:

Nekromant

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 4:18 pm

Kui Nate Megani peale tigedaks muutus pööritas naine silmi. "Chillax Himbo," olid ainsad sõnad mis üle Megani huulte mehele vastuseks kajasid. Kah asi mille peale tigedaks minna. Nate peaks üldse õnnelik olema, et Rhea praegu tema juures on, sest Megan oli just see, kes ta sinna tiris. Megan raputas aeglaselt naeratades pead ja viis siis oma pruunid silmad Remy peale, kuid kaua ta neid seal hoida ei saanud, sest üsna pea suutis keegi nende selja taga siidrit maha ajada, millele suvila perenaine ja ta "ustav teener" kohe reageerisid ja koristama hakkasid. Megan vaatas kõike toimuvat kõrvalt muigega, kuid siiski meenus talle taaskord Nate'i sõber Remy, kes oli väga häbelik ja siiani väga midagi peale oma nime öelnud ei olnud. "Remy, lähme vaatame endale mingid joogid, mis me ikka siin tühjade kätega kuival maal kuivame. Kurgus juba janutab." kostus lõbus hääletoon Harlowi suust. "Või kardad sa oma sõbrast eemalduda?" ei saanud Megan siiski salakavalalt küsimata jätta.

Fööniks

Postituste arv : 126

Tegelase leht
Vanus: 19/21
Suhteseis:
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 4:43 pm

"Davai," nõustus Charlie ja lõi sõbraga kokku oma klaasi kui kõik valmis pandud. Kutt nõustus ka uue ringiga. Seda kõike oli veel vähe, kuid asi hakkas juba lõbusamaks muutuma. Siis ilmus noormeeste juurde üks uus nägu... üsna ilus uus nägu. Kuid koha oli aru saada, kellele neidis konksu taha ajas nii, et Charlie lihtsalt tervita neidist muiates, "Hei!" Kutt võttis ka kolmanda klaasi ja hakkas nüüd neid ise täis valama tüdruku vastust ootama. Nagu, kes tuleks siia peole ja keelduks shottidest? Willil oli üsna hea meeleolu, kuid siis kohtus ta pilk Valeriaga ja tuju langes märgatavalt. "Minu tibid alles tulevad, aga mida sina siin üksinda teed?" küsis Charlie pooleldi naljatades, pooleldi mürgiselt vastu. Miks see tüdruk teda küll rahule ei jätnud? Kas kutt ei olnud ennast piisavalt selgelt väljendanud? Teda ei huvitanud Valeria enam.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Vivienne Fairholm
Vertir

Postituste arv : 32

Tegelase leht
Loom/element: Jaaguar

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 4:46 pm

"Meeldiv tutvuda," sõnas neidis sõbralikult, kui mõlema tüübi nime teada sai. Vaevalt oli aga Vivienne kuttidega juttu alustanud, kui ta silmanurgast märkas, et üks tüdruk, kes ka täitsa kenake välja nägi, samuti nende poole piilus. Ouch, ega ometi mitte armukade tüdruksõber? Pikalt Vivi selle üle siiski juurdlema ei jäänud. Kui too piff peaks õiendama tulema, siis tõmbab ehk natuke tagasi. Hetkel ei näinud aga põhjust, miks ta lahkuma peaks. "Ma saabusin 2. detsembril. Kuulsin, et siin on uusi veel, aga praegu on mul endiselt raske aru saada, kes on kes ja kaua keegi siin olnud on," seletas tüdruk, kui Jasperi-nimeline kutt uuris, millal ta Arubale oli jõudnud. Esialgu hoidis Vivienne üsna madalat profiili, et olukorraga tutvuda, aga nüüd talle sellest aitas. Tuli enda tõelist loomust näidata ja pidutsema hakata! "Võtaks küll ühe shoti," ei hakanud Vivi pipardama, kui Jasper talle jooki pakkus. Vivi oli juba kange alkoholiga harjunud ega leidnud, et paar shotikest talle liiga võiks teha. Kui too neid ennist veidi kaugemalt jälginud tšikk ka platsi ilmus ning Charlie-nimelise tüübiga rääkima hakkas, haistis Vivienne sealt kerget armukadedust, ent ei hakanud oma tähelepanekut kõva häälega välja ütlema. Las klaarivad ise oma asju!

Võlur

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 4:56 pm

Peagi ilmus grupi juurde üks uus kutt. Remy polnud teda varem näinud, kuid sellest polnud midagi imelikku, ta oli ka alles üsna uus. See uus tüüp suutis oma siidrit maha ajad, mis tegi Wesi õnnelikuks. Mitte, et ta pahatahtlik oleks olnud, vaid, et vähemalt pole ta ainus, kes on awkward ja kohmakas. Wesley oleks ise kindlasti täpselt sama teinud või isegi midagi hullemat samas olukorras. Aitama ta ei hakanud, sest esiteks ta ei teadnud, kus midagi asub ja teiseks Nate ning Rhea juba tegelesid kahjustuste likvideerimisega. "Eee... okei," nõustus Remy kui Megan tema poole pöördus, nüüd hakkas kutt ka janu tundma kui neidis seda mainis. "Muidugi mitte," vastas Wes närviliselt naeratades, sest ta valetas. Noormees oli eeldanud, et ta saab vähemalt ühe tuttavaga kogu aeg koos olla, kuid paistis, et nii ei lähe. Nate'il oli nii palju draamat, et ta polnud sõpra juba ammu enam tähele pannud.

Deemon

Postituste arv : 143

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 5:01 pm

"Ei ma... " hakkas Gabriel vastu ajama, kui suvila omanik ise koheselt koristama sukeldus. Kui ka mingi võõras kutt tüdruku põrandapesuettevõtmisega ühines pöördus Gabriel lihtsalt kraanikausi poole, tõstes oma tilkuva siidri ja seda hoidva käe põranda kohalt ära. Ta haaras mingi lapi ning tegi ka enda ja oma siidripurgi puhtaks. Oma õnneks avastas ta tagasi rahva poole pöördudes, et nad olid sellest piinlikust olukorrast juba edasi liikunud ja rääkisid millestki muust. Ta tajus õhus nüüd ka kerget pinget ja pidas paremaks lahkuda.
"Sorry,"lausus kutt veel viimaks, üpriski vaikselt nii et ta ausalt öeldes kahtles, et keegi teda üldse kuulnud oli. Okei, okei. Kõik on korras, ikka juhtub, lausus ta mõttes iseendale. Kerge värin sellest piinlikust vahejuhtumist ikka veel kehas hakkas ta köögist lahkuma. Ta tõstis siidri huulile ja võttis suure lonksu, tajudes et ta vajab juhtunu ununstamiseks midagi kangemat ning kõndis siis äärepealt kellelegi sisse. Seekord suutis deemon oma naha aga päästa ning hüppas kiirelt eemale, enne kui oleks tumedasse riietatud kuti (Remy) samamoodi siidriga üle valanud nagu põranda. "Woah, pääsesid. Poleks seda ilusat pluusi ära määrida tahtnud," sõnas Gabriel vabandavalt ja tõstis oma vaba käe siidri kohale, lihtsalt igaks juhuks, kui järgmisena jook omavoliliselt sealt välja peaks püüdma hüpata. Ausalt öeldes ei mäletanud kutt, et sotsiaalsed olukorrad nii keerulised oleksid olnud, aga samas oli ta ka harva piisavalt hull, et ilma tuttavateta kuhugi minna.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Douglas Z. Jackson
Nekromant

Postituste arv : 6

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 5:19 pm

Vaatame siis ära, kuidas siin pidutsetakse, mõtiskles Douglas endamisi, kui rahvast täis suvilasse sisenes. Esimene asi - leida üles alkohol. See õnnestus kutil päris libedalt, arvestades asjaolu, et ta viibis peopaigas esimest korda ega osanud majas absoluutselt orienteeruda. Sellise rahvahulga juures polnud tubades navigeerumine samuti kõige lihtsam. Edasi suundus mees õue, üks käsi hoidmas õllepudelit ning teine teksade taskust suitsupakki otsimas. Nikotiininälg vajas rahuldamist ning nii palju kutil siiski viisakust jagus, et majas sees mitte tossutada. Nõjatunud vastu majaseina, läitis nekromant sigareti ning tõmbas plotskist sügava mahvi, pilk ümbrust vaagimas. See peatus pikemalt ühel kenal blondiinil aianurgas, kelle juures midagi Dougi tähelepanu haaras. Enesekindlalt lükkas mees end seina najalt lahti ning jalutas naiseni, huvitumata faktist, et keegi meesterahvas talle juba seltsi pakkus. "Suitsu?" sirutas ta paki naise suunas, juhuks, kui teine soovima peaks, endal huulil vildakas muie.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Megan Harlow
Nekromant

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 5:20 pm

Megan ja Remy hakkasid sealt köögi nurgast, oma nelja liikmelisest seltskonnast vaikselt juba ära liikuma, et siis endale mingid joogid haarata, kuid vaevu jõudsid nad kaks sammu teha kui Gabriel Remyle napilt otsa 'jooksis'. Õnneks oli deemonil piisavalt kiired reaktsioonid, et seda kokkupõrget siiski vältida. Megan raputas aeglaselt pead, sest see deemon oli naise jaoks võõras. Megan haaras siis köögi kapi pealt valge veini pudeli. Mingit klaasi ta ei raatsinud otsima hakatada, sest tema plaan oli jätta Nate ja Rhea kahekesi vestlema. "Mida sa juua sooviksid?" küsis Megan siis oma täna õhtuse esimese peokaaslase käest, kelle ta Nate'ilt ära oli röövinud. "Ära ole nii pinges, tulid ju pidutsema." jagas nekromant soovitusi võlurile.

Vertir

Postituste arv : 47

Tegelase leht
Vanus: 21-aastane
Loom/element: Hunt

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 5:25 pm

Adelaide oli juba arvestanud sellega, et ilmselt jääb Malachai tema ainukeseks seltskonnas tema õhtul... või nii mõtles ta selle hetkeni, mil ootamatult veel üks noormees kohale ilmus. Nojah, too ei paistnud ilmselgelt tegevat numbrit sellest, et noorel naisel juba seltskond olemas oli. Adelaide muigas kergelt. "Kui sa nii lahkelt pakud," võttis ta võõralt kutilt, kelle nime ei teadnud, suitsu vastu, et see siis enda taskus pidevalt oleva tulemasinaga ka põlema süüdata, enne kui sigareti huultele viis. Polnud neiul õrna aimugi, kellega tegu on, aga seltskond on siiski seltskond, eks ole. Hetkel jagas ta end siiski veel nii Malachai kui ka uustulnuka vahel. "Ega sa ei arva, et liiga hilja kohale jõudsid? Pidu juba ju täies hoos."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Remy Jensen
Võlur

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 5:38 pm

Remy oli rahulikult paar sammu kõndinud kui nad jälle uue tüübiga kokku juhtusid. See kord oleks too Wesiga peaaegu kokku põrganud, kuid suutis viimasel hetkel kõrvale hüpanud. See ei tähendanud, et Remy poleks ehmatanud ja ébainimlikku häälitsust teinud, mida ta kohe ka sügavalt kahetses. "Pole midagi," lausus Remy natuke ehmatusesest hingeldades. Ta tundis kuidas süda veel kiiresti tagus. Meganile kehitas kutt vastuseks õlgu, "Mida soovitad?" Roxy oli küll Wesi tema eluajal üsna mitmele peole vedanud, kuid noormees oli enamasti nurgas telefonis passinud kuni oli aeg õde koju talutada. Nii oli tal teadmisi alkoholist... või sellest, mida peol juuakse üsna vähe. Megani soovituse peale Wesley lihtsalt naeratas. Ta ei osanud mitte pinges olla.

Nekromant

Postituste arv : 6

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 5:39 pm

Douglas sirutas suitsupaki ka võõra kuti suunas, puhtalt viisakuse mõttes, enne kui selle tagasi taskusse libistas. Siis maandus tema pilk taas naisel. "Liiga hilja? Terve öö on veel ees," turtsatas noormees muigvelsui, sigareti küljest tuhka lahti koputades. Enamik pidusid olid alguses surmigavad, kui rahvas veel kaine ja tõeline prasnik polnud veel lahti läinud. "Või on teil siin selliseid peod, kuhu on mõtet kellapealt kohale tulla?" kergitas Jackson kulmu. Raske uskuda, aga tuli vanemaid olijaid usaldada. "Ja mis värk nende jõulukaunistustega on? Sellises palavuses pole mingid õiged jõulud," avaldas kutt arvamust, kelle jaoks need samuti veidi kohatult mõjusid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Adelaide Rainwater
Vertir

Postituste arv : 47

Tegelase leht
Vanus: 21-aastane
Loom/element: Hunt

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 5:48 pm

Adelaide kehitas õlgu. "No kui sa nii arvad... võib ju loota, et pidu ei vaju liiga ruttu ära," sõnas ta. Samas on naine siiski õpetaja, seega polnud tal plaanis end koos õpilastega purju juua, vaid ikka mõistlikul ajal tagasi oma majakesse suunduda. Hetkel oli aga kell veel piisavalt vähe, et selliseid mõtteid Adel ikka peas ei olnud. "Ei mina tea. Ei satu nii tihti sellistele pidudele, siin ju põhiliselt õpilased ümberringi." Muidugi oli noor õpetaja enda õpilastest kõigest mõned aastad vanem, aga kerge staatusevahe siiski ju oli. "Eks kuidagi peab siin ka meeleolu looma... ei saa ju meie sinna parata midagi, et nii soojas kliimas asume," märkis Adelaide mõtlikult. Lumest võib siin küll ainult und näha, aga jõulukaunistused natuke ikka tekitasid jõulutunnet. "Adelaide, muide," taipas ta lõpuks siis ka end tutvustada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Megan Harlow
Nekromant

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   Püh Dets 09, 2018 5:48 pm

Kui aus olla siis Remy häälitsuse peale oleks Megan tahtnud südamest naerma plahvatada, kuid, et kutile vähem piinlikust tekitada, siis suutis naine ennast vaevu vaos hoida. Mine tea, äkki jookseb veel minema ka ja siis peab Megan kellegi teise omale peokaaslaseks leidma. "Minu valik on siin," tõstis Megan korraks Remyle nähtavale selle valge veini pudeli, mille köögist kaasa oli haaranud. "Kui sa tahad võime jagada aga teades Rhead siis siit majast võib leida kõike, ma ei tea mida sa ise eelistad." kehitas Jennifer õlgu ja juhatas nad mõlemad siis elutuppa kus muusika mõnusalt mängis. Võimalus oli ju diivanile istuda aga seda ta siiski ei teinud. Megan võttis pudeli otsast kaks lonksu ja siis vaatas kavala naeratusega Remyle uuesti otsa. "Aga enne ei tohi midagi juua kui sa sellest pinges olekust lahti saad," avaldas Harlow oma mõtteid kutile ja hakkas aeglaselt tantsuliigutusi tegema. Sellega andis ta kutile mõista, et kui nad paar kiiremat tantsuliigutust teevad siis ehk suudab võlur ka oma häbelikust olekust lahti.

PostitaminePealkiri: Re: Jingle all the way! [MASSIKAS]   

Tagasi üles Go down

Jingle all the way! [MASSIKAS]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next