PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» Lava taga
by Viancente Shell Eile kell 10:50 pm

» Jingle all the way! [MASSIKAS]
by Kyle Hamilton Eile kell 8:37 pm

» TEATED
by Kyle Hamilton Eile kell 11:43 am

» Sorry for killing your cat
by Rosielee Bialas Eile kell 10:37 am

» Võtame päikest või kuud?
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 11:56 pm

» Burn in hell
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 10:31 pm

» Mittekohustuslikesse õppeainetesse registreerumine!
by Ramiel Thunder Esm Dets 10, 2018 10:27 pm

» Ramiel Thunder
by Ramiel Thunder Esm Dets 10, 2018 9:26 pm

» Kas muffinid on valmis?
by Viancente Shell Esm Dets 10, 2018 9:17 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

best friends reunited

Go down 
AutorTeade
Kyle Hamilton
Kujumuutja

Postituste arv : 1098

Tegelase leht
Vanus: 20/23
Suhteseis: Vallaline
Loom/element: Lumeleopard

PostitaminePealkiri: best friends reunited   Püh Dets 02, 2018 9:20 am

Kyle oli ainuke, kes teadis, et Lucas koos Maviga tulevad laagrisse tagasi. Lucas ei olnud kellelegi teisele oma tulekust iitsatanud ja Mavi.. tema kohta Kyle täpsemalt ei teadnud, aga eeldas, et ka neidise tulek oli saladuseks jäänud. Kyle võttis nad mõlemad lennujaamast peale ja sõidutas laagrisse. Kui nad olid oma toa kätte saanud, lasi Kyle Lucasel ainult kohvrid tuppa panna ning röövis seejärel noormehe ära. Kyle teatas uhkusega, et tema suvila on peale kolme aastat viimaks täielikult valminud. Vanemad plekkasid suvila taastamise kinni, ent neil oli kindel pilt mõtteis, millist nad tahaks. Selle pildi saamiseks otsisid nad kõigepealt head arhitekti peaaegu poolteist aastat. Ja teine poolteist kulus planeerimisele ja ehitusele. Nüüd oli suvila viimaks püsti ja hoopis teise näo saanud. Ja Kyle tahtis, et Lucas oleks esimene, kes seda näeks. Pealegi saab ta nii poisiga kahekesi kvaliteetaega veeta enne, kui Rhea, Megan, Dakota ja teised Lucase tema juurest ära röövivad. Populaarne poiss oli ta oma sõprade seas ja nemad olid kannatamatult ootanud Lucase tagasitulekut.

Peale tunniajast sõitu parkis Kyle oma auto garaaži ette. See maja ei näinudki enam välja nagu õige ja vanamoodne suvila, vaid pigem nagu luksuslik villa. "Siin me oleme," sõnas Kyle, kui autost välja astus. "Ma esitlen sulle - minu uus suvila!" sõnas noormees naeratades ja suunas mõlemad oma käed teatraalselt maja pole. "Naljakas on see, et mu vanemad raiskasid üle kolme aasta oma elust, et ehitada siia täpselt selline suvila nagu neil mõtteis oli, aga ise seda üldse ei kasuta," lisas tüüp. Ta otsis seejärel taskust majavõtme ja kõndis välisukse juurde, et see lukust lahti keerata ja esikusse astuda. Kyle jättis oma plätud esikusse enne, kui edasi astus. "Tead, ma olin juba täitsa lootuse kaotanud, et sa kunagi siia üldse tagasi tuled," mainis kutt, suutmata hetkel oma õnne uskudagi, et Lucas nüüd tema kõrval seisis. Üle fucking pika aja.

OT: Lucas Love

See on see teema, kus endine suvila hävis: klikk.

Elemendivaldaja

Postituste arv : 936

Tegelase leht
Suhteseis: Vaba
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: best friends reunited   Püh Dets 02, 2018 8:46 pm

Lucasel polnud õrna aimugi, kes ja kas teda laagrisse tagasi ootasid. Esimest korda tuli ta siia Kyle’i pärast, kõikidel järgmistel kordadel oli Kyle küll peamiseks põhjuseks, miks tagasi tulla, aga talle oli ka palju teisi väga häid sōpru tekkinud.
Kui ta eelmise aasta alguses tegi otsuse Arubalt lahkuda, oli ta kindel, et ei naase enam. Ta ei tundnud end enam Lucasena, kes ta alati olnud oli. Ta oli katki, segaduses ega omanud enam mingit eesmärki. Kyle’iga jäi ta edasi suhtlema, Mavi võttis ta koju kaasa, teistele ütles vaid head aega samal hommikul kui ära läks.
Aga nüüd on ta tagasi. Seekord iseenda pärast. Tal on terve igavik elada ja ta kavatseb seda nautida ning selle kõrval ellu viia kõik enda unistused. Rahulikult, järjekorras, rapsimata. Aega tal on.

Lucas viia oma kohvri ja kitarri majja, mille võtme ta sai. Ta ei teadnud, kellega ta maja jagab, sest tema majakaaslast polnud kohal. Oligi parem, sest tal polnud veel tahtmist kellegagi suhelda. Kyle oli elevil oma suvila näitamisest ja Luke ei tahtnud sellel päikesel kustuda lasta, mistõttu ta ruttaski sõbra Range Roverisse tagasi ilma, et oleks otsinud mingitki märki sellest, kellega ta tuba jagab.

Sõidu ajal sai kutt Kyle’ilt teada, et Rhea korraldab õhtul enda suvilas jõulupeo. Lucasel oli üht-teist vaja veel korda ajada, aga ta lubas peole kohale tulla nii ruttu kui saab.

“Sa pidid mulle oma suvilat näitama, mitte kellegi paleed,” oli Luke selle suurusest hämmingus. Ta astus autost välja ning järgnes selle villa omanikule. Majja sisenenud, järgis ta sõbra eeskuju, võttes jalanõud jalast. “Miks nad seda ei kasuta?” ei saanud Lucas aru. Vihmase ja külma Inglismaa vahelduseks Arubale puhkama tulek oleks ju päris mõnus, seda enam, et siuke loss ootab. Majad kipuvad lagunema, kui nendes ei elata. Aga see pole laagrist väga kaugel - Kyle saab seal kasvõi igal õhtul käia. Põhimõtteliselt võiks kutt seal elada ka, kui viitsiks igal hommikul tund aega laagrisse tundidesse sōita.

“Oleks Mavi Inglismaale jääda tahtnud, ma poleks tulnudki,” rääkis Lucas, “vähemalt mitte veel. Ma oleks oodanud, kuni Mavi saab omale teised inimesed ümber. Kuni ta enam ei vaja mind. Kuni ma ei ole talle enam ainus perelaadne toode.” Mavi oli nende aastatega Lucasele pereliikmeks saanud. Isegi tema vanemad kohtlesid neidu nagu oleks tegemist nende enda tütrega, Lucase õega. “Kui sa nii napakalt õnnelik ei oleks mu tagasituleku üle, siis ma vist oleks ka siiatulekut veel edasi lükanud. Just vanemate pärast. Veider on mõelda, et kõige hiljem paarikümne aasta pärast ma enam neid külastada ei saagi. See ei ole ikka veel päriselt kohale jõudnud, et ma ei jää enam päevagi vanemaks.”

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: best friends reunited   Püh Dets 02, 2018 9:06 pm

Kyle oli juba Rhea'le lubanud, et aitab tal enne peo algust üht-teist tema suvilas kõik valmis sättida. Loomulikult tahtis ta ka, et Lucas sinna tuleks, mistõttu viis kutt sõbra asjaga kurssi ja teatas, et tal on lausa kohustus sinna kohale ilmuda. "Mu vanemad ei tahtnud ilmselgelt mingi tavalise suvilaga enam piirduda. Kuigi hubane tundub ta mulle sellegipoolest," arvas Kyle õlgu kehitades. Ta ise oli igatahes küll selle villaga väga rahul ja oleks tõepoolest võinud seal elada, kuid mugavam oli laagris elada. Sealsed majad olid samuti korralikud ja lihtsam oli tundides käia. "Neil endil on vist liiga kiire elu, et puhkust lubada. Mul on tunne, et nad olidki selle mulle ja Kevinile mõelnud kasutamiseks, kuid Kevinit pole ma ka siin saarel enam ammu näinud," rääkis tüüp. Tema kaksikvennal oli hoopis teine elu Pariisis ja tundus, et ka temal polnud õigeks puhkuseks aega.

"Seega... sa tulid ainult Mavi pärast?" küsis Kyle, nägu pisut nukraks vajunud. Tundub, et enam ei olnud nii, et Lucas on seal, kus Kyle. Igatahes ei olnud nad selle kahe aasta jooksul kuidagi lahku kasvanud, kuigi Kyle oli seda kartnud küll. "Sina ja Mavi... Kas te olete koos?" küsis kutt viimaks, neelates seejärel raskelt. Tema süda tagus rinnus, kuna kartis, et sealt võib tulla vastus, mida ta kuulda ei tahtnud. Vahet pole, et nad Lucasega enam ammu koos ei olnud, siis ei tahtnud Kyle, et tüüp kellegi teisega oleks. See oli poisist väga enesekeskne ja ta teadis, et Lucasel on õigus olla kellega iganes ta tahab ning Kyle tahtis üle kõige, et tema parim sõber õnnelik oleks. Aga sügaval sisimas tahtis ta Lucast vaid endale hoida. "Kusjuures, ma pole üldse selle peale mõelnudki, et ma enam vanemaks ei jää. Pole mulle ka vist veel kohale jõudnud." Kyle'i vanemad ja kaksik olid teadlikud sellest, et ta enam ei vanane. Õnnelikud nad polnud, ent nad ei saanud ka midagi teha, sest Kyle rääkis neile siis, kui see loits oli juba tehtud. "Köök ja elutuba on ühenduses. Teisel korrusel on ka pisem elutuba ja viis magamistuba. Tegelikult ei ole see maja üldse nii suur, kui arvata võiks."

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: best friends reunited   Püh Dets 02, 2018 10:47 pm

“Suur valge karvane vaip?” Lucase nägu venis naerule, kui ta seda pehmust elutoa põrandal nägi. “Huvitav, kaua see fluffy valgena püsib? Esimese filmikani?” Kyle on oodatud panustama. “Aga tundub küll hubane. Kuigi praegu on väga võõras tunne,” rääkis Luke. Vana suvila oli nii koduseks saanud, et see veel mälestusteta maja alles saab omaks.
“Aruba on neil ilmselt risti-põiki läbi käidud ka ja tahavad ehk muud maailma ka näha,” arvas Lucas, et üks Kyle’i vanemate siin mitte olemise põhjus võis selles olla. Kevinil ilmselt on muud huvid, kui uhkes villas suvitada, on teine kuidagi rohkem tarkusi taga ajavam.
“Ei-ei, ma mõtlesin seda, et...see siiatulek oli niipidi, et mina tegin Mavile ettepaneku tagasi tulla. Tema tuli siia minu soovil, mitte vastupidi.” Luke on see, kes Mavit edasi-tagasi tassinud on. Ilmselt mingi igatsus Mavil Aruba vastu siiski oli, muidu poleks tema nõusse saamine ilmselt nii libedalt läinud.
“Miks sa kõlad, nagu see oleks maailma kõige kehvem asi, mis juhtuda saaks?” ei mõistnud Luke, mis saaks Kyle’il selle vastu olla, kui nad Maviga koos oleks.
“Ma arvan, et see hetk tuleb alles siis, kui reaalselt näeme, et teised me ümber saavad kortsud. Huvitav, kas see kuidagi sõprust ka muudab, kui meie ei vanane, aga teised küll? Meie hing ju ka vanemaks ei jää...meil ei tule seda vanaduspõlve, mil rahu ja vaikust tahaks, ei tule seljavalusid ja väsimust.”
Lucas vaatas alumisel korrusel ringi, näperdas mööblit ja erinevaid pindu, testis diivanit ja vaatas riiulil olevaid fotosid. “Väljast tundus tõesti lahmakam, aga seest on päris armas,” nõustus Lucas, et tegu on parajalt auure, ent mitte hiiglasliku hoonega.

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: best friends reunited   Esm Dets 03, 2018 9:35 pm

"Kes ütles, et inimesed siia üldse oodatud on? Peale sinu, muidugi," sõnas Kyle, nägu samuti naerule venimas. "Aga mis puutub sellesse vaipa, siis hakkab see päris palju keemilise puhastuse vahet käima," arvas kutt. Polnud tema valik see vaip sinna paigutada, aga praegu oli kena ja kohev. Varsti enam mitte. "Nojah, nemad veetsid saarel aega enne seda, kui ma siia laagrisse tulin," vastas Kyle. Kõlas loogiliselt, et neil oli saar läbi käidud ja selle tõttu tahtsid nad teisi kohti külastada.

"Okei," vastas Kyle Lucase selgituse peale. "Mis põhjusel sa otsustasid siis tagasi tulla?" tahtis nooruk ka seda teada. Luke oli maininud oma võime arendamist, ent äkki oli ka muid põhjuseid?

"See ongi, mõnes mõttes. Ma pole lihtsalt harjunud veel mõttega, et võin sind ühel päeval kellegi teisega koos näha. Aga ära saa valesti aru, kui see hetk käes on, siis ma kavatsen sellega kuidagi leppida, olgu sinu uus armsam siis Mavi või kesiganes," rääkis Kyle. Ta ei kavatsenud Lucast, oma parimat sõpra kaotada. Enam mitte. Minevikus oli ta mitmeid valesid valikuid sellega seoses teinud ja kuti mitmel korral endast eemale lükanud. Kahe aasta jooksul oli Kyle enda arvates täiskasvanumaks muutunud, kuigi oli asju, mis tahtmatult teda ärritas. "Aga kas sa võiksid vähemalt selles suhtes aus olla ja mulle rääkida?" palus noormees seejärel, viies oma anuvad silmad sõbrale.

"Eksole," naeratas tüüp. Tema arvates oli ka armas. "Pealegi rand on kohe tagaaias - how cool is that!?" Loomulikult oli see varem ka, ent tal ei olnud suvilat üle kahe aasta ja nüüd saab jälle selle üle rõõmu tunda. "Tahad magamistube ka näha?"

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: best friends reunited   Teis Dets 04, 2018 6:52 pm

“Ma rohkem enda pärast muretsesingi,” tögas Lucas iseend - ta on raudselt esimene, kes rummikoksiga selle vaiba sisse õnnistab. Püsimatu sahmerdis nagu ta on. “Keemiline sai just ühe püsikunde juurde! Nii tore, et su vanemad sisustust valides kohalikele ka mõtles.” Ilmselt on liiv siiski see, mida selle vaiba seest kõige rohkem leiduma hakkab. Suvila asub liivaranna kaldal siiski.
“Võib-olla nad natuke ootavad seda ka, et sa neid ise kutsuks siia? Et sa näitaks ise huvi üles selle vastu, et sa neid näha tahad?” pakkus Luke veel ühe variandi, miks ta vanemaid seda suvilat külastamas ei näe.

“Kohusetundlik koolijüts tuli õpinguid jätkama,” lausus Lucas nagu sõdur - tõmbas jalaga kraapsu ja andis au. Ta nägi kohutavalt napakas välja, aga lause oli tõsi. Pole mingit muud põhjust kui see, millest ta oli Kyle’ile juba enne rääkinud.

“Ma ei kavatse sinuga kunagi võõramaks jääda, aga kui sulle tundub, et see nii on, siis anna teada. Ma võib-olla ei oska end kohe kõige ja kõige vahel jagada nii, et kõigile piisaks. Sa oled mul kauem olemas olnud kui ükski plika seda kunagi olema saab, sinuga ma olen no vaatama absoluutselt kōigest ikkagi semuks jäänud...meie vahel ei muutu midagi sellepärast, kui ma peaks kellegi leidma,” muutus Luke tõsiseks. See ei ole nii, et keegi tuleb ja vahetab Kyle’i koha tema elus enda vastu. “Luban, et annan sulle esimesena teada, kui keegi kasvõi ainult mu huviorbiiti satub.” Seda ta lubada ei saa, et Kyle’i arvamust kuuldse enda oma muutma hakkaks. See võib juhtuda, aga kui Kyle ütleb üht, aga Lucase süda teist, siis kuulab Luke ikka südant.

“Absoluutselt!” tahtis Lucas magamistube näha. Vannitube ja muid vahvaid ruume ka! Kõik tundus praegu uus ja põnev. Kõik oligi uus ja põnev.

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: best friends reunited   Teis Dets 04, 2018 9:26 pm

"Nojah, miks ma ei imesta - sa oled kindlasti see kõige suurem mustuse tootja," naeris Kyle kergelt. Valge vaip on ja jääb kuni Kyle'i jaoks saab pidevalt keemilise vahet jooksmine liiga tülikaks. Hetkeseisuga ei ole keegi peale tema ja Lucase seda maja näinud ning kõik oli kenasti puhas. Vanemad olid ka näinud, kuid läbi videokõne, mille Kyle neile maja näitamiseks korraldas. "Kohalik äri peab ju ka õitsema," leidis ta muheledes. "Tead, ma pole selle peale mõelnudki. Nad üldiselt ei ole olnud inimesed, kes hoiaksid soovid enda teada. Kui tahavad midagi, ütlevad selle ka välja," arutles Kyle Lucase pakkumise üle. "Kuid võiks siiski neilt küsida, eriti nüüd, kus uus suvila on püsti," lisas ta.

Lucase soovi peale õpinguid jätkata Kyle vaid noogutas, arvates, et tal ei ole omalt poolt teemale midagi lisada. "Ma tean, mul on hea meel, et sa ei kavatse mind välja vahetada, kui kellegi leidma peaksid. Suhete puhul on vahest nii, et veedetakse kogu vaba aeg koos ning sõbrad jäävad tahaplaanile... ma loodan, et nii meiega ei juhtu," sõnas tüüp. Eks neil mõlemal oligi aeg oma eludega edasi liikuda. Võib-olla Lucas oligi, aga Kyle veel ei olnud. "Väga hea," arvas ta, "annab mulle rohkem aega selle ideega ära harjumiseks." Enne on vast seda raske teha, kui keegi reaalselt on Lucase silmapiirile ilmunud. Kui see hetk peaks kunagi saabuma, üritab Kyle oma sõbra suhtes vaid toetav olla. Lucas väärib kedagi, kes suudaks ta õnnelikuks teha ja kes on siis Kyle, et selle vahele astuda?

"Davai, ülemisele korrusele," kamandas Kyle naeratades ja sammus seejärel trepist üles kuni jõudis teise korruse elutuppa. Sealt viis edasi koridor, kus olid kõik magamistoad. "Minu magamistuba on selline," lausus ta, kui uksest sisse astus ja lasi seejärel ka Lucasel tuba uurida. "Voodi on päris pehme, võid katsetada," pakkus kutt, kuid jooksis seejärel ise hoopis voodi juurde ja hüppas sellele laia naeratusega. Kena pehme ja vetruv voodi tõukas vastu ka, pannes Kyle'i üles-alla põrkama.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: best friends reunited   Kolm Dets 05, 2018 10:21 am

“Võib-olla mingi uhkuse küsimus?” pakkus Lucas, “et nad ei taha pealetükkivad olla, aga loodavad, et sina ise oleksid huvitatud sellest, et nad tuleks.” Võib täiesti vabalt olla, et Kyle’i vanemad ei tahagi siia kuuma Arubasse tulla. Enne vist teada ei saa, kui ei küsi?

“Kui meegi peaks kunagi minusse ära armuma, siis peaks ta väga hästi teadma, kui olulisel kohal on minu jaoks sõbrad ja seiklemine. Ma ei oska nii, et pean hakkama kellelegi aru andma, et kus ja kellega ma plaanin aega veeta. Ma ei tee plaane.” Ta lihtsalt on igal pool, kus on põnev. Tavaliselt on põnev seal, kus on inimesi. Lucas ei ole see, kes viitsib igal vabal hetkel kuskil kellegagi kudrutada.

Luke võttis üles minnes kaks trepiastet korraga. “See tuba on praegu täiega igav,” märkis Lucas, “ma ootan seda, kuni siia tuppa elu tekib.” See magamistuba andis selgelt teada, et ega seal majas ei elata. Kõik on nii piinlikult korras ja iga asi sätiud. See ei ole üldse selline tuba, mille peale Lucas kohe öelda võib, et see tema parimale sõbrale kuulub. Kui see fluffyga tuba veel tundus hubane ilma, et seal end koduselt tunned, siis selle magamistoaga Lucas seda väita ei saanud.
Lucas hüppas Kyle’i eeskujul vetruvale voodile, põrgates samuti üles-alla. “Et siis voodi asemel sai batuut valitud, jah?” Lucas sättis ennast voodi äärele istuma ja hüpitas end veel veits üles-alla. “Tead ka, kui ebamugav batuudil seksida on?” Väga oluline aspekt voodi juures! Lucas eelistad kõvemaid madratseid. Neid, mis võtavad tema keha kuju, mitte ei vaju tema raskuse all kokku ega püüa teda voodist välja põrgatada.

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: best friends reunited   Nelj Dets 06, 2018 7:04 pm

"Nad ei tundu mulle sellised inimesed, aga võib-olla?" ei osanud Kyle mingit kindlat vastust anda ja kehitas seetõttu õlgu. Ta ei olnud üle kuue aasta oma vanematega korralikult suhelnud ja inimesed muutuvad kindlasti selle aja jooksul. Kuna ta ise Inglismaale minna ei raatsinud, oleks viisakas vanemad Arubale kutsuda, kasvõi aastavahetuseks. "Tead, ma arvan, et teen selle ära. Räägin nendega ja küsin, äkki tahavad tulla," sõnas Kyle peale lühikest mõttepausi. Sellisel juhul kavatses ta venna samuti kutsuda - oleks terve pere üle pika aja jälle koos.

"Jah, ma mäletan seda hästi," teatas Kyle kerge kurbusega, viies pilgu hetkeks maha, kuid tõstis oma silmad mõne sekundi pärast tagasi Lucasele. Talle ei meeldinud üldse, kuidas Luke näiteks Meganiga pidevalt koos oli. Tõsi, tol ajal nad elasid samas majas, aga siiski. Kyle ise oli just vastupidine inimene - ta veedaks kogu oma vaba aja oma armsamaga, kui vaid saaks. Sellepärast nad võib-olla kokku ei sobinudki, kuna tahtsid suhtest erinevaid asju? "Igatahes, kui keegi sinu ellu ilmub, pead neile selle kindlasti selgeks tegema. Muidu astuvad suhtesse samasuguste ootustega nagu mina."

"Siin majas pole keegi veel elanud, võib-olla sellepärast. Ei ole näha, et siin keegi isegi ööbinud oleks. Mul pole vist dušigeeligi siin," arutles Kyle. Suvila oli ka tema jaoks üpriski uus. Kodune pole ta igatahes küll, vähemalt veel mitte, kuid see on ka harjumise asi. Lucase hüpe voodisse pani Kyle'i veelkord põrgatama. "Nalja teed!? Voodi teeb pool tööd eest ära," sõnas tüüp kergelt naeratades, mõeldes hetkeks, kui vinge võis seks sel pehmel voodil olla. Ta oleks peaaegu pakkunud Lucasele, et 'davai, tahad järgi proovida?', kuid suutis end viimasel hetkel tagasi hoida, kuna, arvestades nende minevikku, oleks see olukord kohmetuks muutunud. Mitte, et ta tegelikult ei tahaks seda järgi proovida... "Vaade rõdult on vähemalt mõnus," mainis Kyle, kui voodilt maha ronis ja siis rõduukseni kõndis, et see lahti teha ja rõdule astuda. Ilus vaatepilt rannajoone ja ookeaniga avanes tema silme ees.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: best friends reunited   Püh Dets 09, 2018 5:40 pm

“Kuna sa neid viimati nägid üldse? Nagu...silmast-silma, mitte nutitehnoloogia vahendusel?” küsis Lucas eksilt. “Ma nägin neid...eile...või üleeile,” Lucas ei suutnud meenutada, kaua ta tripp Inglismaalt Arubale kestis ja kas ta nägin Kyle’i vanemaid samal hommikul, kui tulema hakkas või on ta viimane mälestus varasemast ajast. Ta oli üsna magamata, kui Arubale lend lähenema hakkas. “Ja nad küsisid minu käest, et kuidas sul läheb, kuigi nad teadsid väga hästi, et mina pole ka sind tükk aega näinud,” rääkis Lucas edasi. “Ju nad arvavad, et jätad neile midagi rääkimata või lihtsalt tunnevad, et on sinuga kaugemaks jäänud ega julge end pealetükkivamaks teha? Ma ei tea, kardavad, et kaugenes veelgi?” Mitte, et Luke oleks teadlik sellest olukorrast või kuti vanemad talle pihtinud oleks, aga see oli lihtsalt see, mis mulje talle kui kõrvaltnägijale asi tundus. Ta võib totaalselt eksida, aga tal võib ka ōigus olla. Kyle’i asi välja uurida, miks ta vanemad nii käituvad. “Kiidan mõtte heaks!” julgustas kutt sõpra.

Tjah, eks see oligi see, mille pärast nende suhe ei toiminud. Natuke veider tundub Lucasele see, et vaatamata sellele, et nad ei ole enam koos, ei taha Kyle ikka Lucast kellegi teisega koos näha, kuigi see oli puhtalt ainult Kyle’i otsus, et nad enam suhtes ei ole. Ise ei taha ja kellelegi teisele ka ei anna! Kyle on kaks aastat Lucaseta siin saarel endale seltskonda ja tegevust leidnud, eks näis, palju nad nüüd reaalselt koos toimetama hakkavad. Igatahes on kindel see, et Luke Kiisule kõigest räägib, mis tema elus toimib.

“No maaa ei tea, tahaks ikka ise oma tõugete peremees olla, mitte madratsi taktis õõtsuda,” ei olnud Lucas ikka üldse vetruvate madratsite fänn. Igaühele oma. Lucas jalutas sõbra järel rõdule, seisis tema selja taha, asetas oma käed ühe ühele poole Kiisut ja teise teisele. Ta hoidis rõdupiirdest kinni ja nõjatas oma suu kuti kõrva juurde. “Romantiline!” kommenteeris Lucas teatraalsusega üle pingutades, õhates nagu naisterahvas selle üle, kui ilus kõik on.

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: best friends reunited   Esm Dets 10, 2018 3:42 pm

“Silmast-silma nägin ma neid viimati kevadel vist? Nad käisid suvila ehituse osas mõneks päevaks Arubal, siis sain nendega aega veeta,” vastas Kyle. “Nad on sellest ajast saadik imelikult mu ümber käitunud, kui rääkisin neile, et olen nüüd surematu. Nad ei tahtnud seda otsust eriti toetada, aga kui neile rääkisin, oli see juba tehtud ja muud valikut neil üle ei jäänud,” lisas kutt peale lühikest mõttepausi, mille jooksul suutis oma peas arutada, et äkki võiski asi tema surematuses olla. “Kuid sellele ei saa vastu vaielda, et ma olen nendega kaugemaks jäänud. Vahemaa teeb paratamatult nii inimestele,” arvas ta, meel ja ilme muutumas nukramaks. “Tõttöelda, ma isegi igatsen Inglismaad. Jõulud on kohe-kohe siin. Võib-olla lendakski jõuludeks Inglismaale, teeks neile üllatuse?” arutles Kyle oma mõtteid nüüd valjult ja jätkas mõne sekundi pärast, “samas, ma ei tahaks Aruba jõulupeost ilma jääda.”

“Kui sulle vetruv madrats ei sobi, siis siin majas on teisigi voodeid, mis seksimiseks paremini peaksid sobima. Need ei ole nii pehmete madratsitega,” rääkis Kyle. Ta teadis väga hästi, sest oli madratsid kõik läbi istunud ja külalistubade voodite madratsid olid tunduvalt kõvemad. Neil oli küll kattemadrats peal, mis olemise pisut pehmemaks tegi, aga üldjoontes olid need siiski kõvad madratsid, mis hästi ei vetrunud.
Rõdul olles vaatas Kyle kaugusesse, kuni ühel hetkel tundis Lucast enda selja vastus ja kutti endale kõrva sosistamas. “Tead, ongi romantiline,” sõnas kutt, arvates, et Lucas oli tema üle nalja teinud. Ilmselt oligi. Seejärel pööras ta end sujuvalt ringi, et kutile pikemalt vastu vaielda ja täpsustada, miks see vaade romantiline oli, aga Lucas oli talle nii kuradi lähedal ja see viis poisi mõtted peast kaugele minema. Kyle’i läbisid kuti läheduse tõttu külmavärinad, süda hakkas kiiremini rinnus tuksuma ja sõnu ei suutnud suust välja sikutada. Mõtlemata, lähenes Kyle oma eksile kiirelt ja surus huuled kuti omadele. Oh, kuidas ta oli seda igatsenud, Lucase soojad huuled tema omadel.. Aga kui mõistus jällegi maa peale tuli, eemaldus Kyle poisist ja peitis piinlikkusest oma näo käte sisse. Fuck, anna andeks, ma üldse ei mõelnud…” sõnas noormees, olles kindel, et nende sõprus oli nüüd sammu tahapoole astunud. Kuid see suudlus oli Kyle’i mõistma pannud, kui palju ta tegelikult Lucast igatsenud oli. Eks ta teadis seda juba enne, küll aga ei teadnud Kyle seda, et ta polnud karvavõrdki oma eluga edasi liikunud ja Lucasest üle saanud.

PostitaminePealkiri: Re: best friends reunited   

Tagasi üles Go down

best friends reunited
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1