HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Ma tahan seda unustada

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Kyle Hamilton
Kujumuutja

Postituste arv : 990

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Kujumuutja
Loom/element: Lumeleopard

PostitaminePealkiri: Ma tahan seda unustada   Teis Jan 03, 2017 2:16 pm

Klassiruumid olid päevasel ajal tavaliselt kõik avatud. Seal hulgas ka muusikaruum, mis oli varustatud igasuguste instrumentidega. Kyle'i enda majas trumme ei olnud - kui oleks olnud, siis Megan oleks vist hulluks läinud - ja seetõttu pidi noormees hoopiski peamajja ronima ning muusikaklassiruumi üles leidma, teades, et seal tunde hetkel ei olnud. Lisaks leopardina ringi jooksmisele aitas ka trummide tagumine, ent päris segaseks ei tohi ka minna, muidu lõhub veel pulgad ära. Kyle sulges ilusti ukse enda järel ja kõndis trummideni, istudes nende taha. Ta võttis pulgad kätte ja vajus hoopis mõttesse mõneks hetkeks. Ta ei saanud Malachai'd ja kogu seda jama oma peast välja. Teda pole varem petetud ja see tunne oli ikka sitt küll. Samas, ei ütleks, et Kyle Malachai'sse armunud oli. See suhe oli veel liiga värske, kuigi tunded olid mehe vastu küll suured olnud ja loomulikult selline asi teeb haiget. Kyle tahtis vaid seda asja oma peast välja saada ja eluga edasi liikuda. Äkki trummidel tagumine aitas? Viimaks rebis Kyle end mõtetest välja tagasi reaalsesse maailma ning asus trumme mängima.

OT: Lucas

Elemendivaldaja

Postituste arv : 899

Tegelase leht
Rass: Elemendivaldaja
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Teis Jan 03, 2017 3:03 pm

Lucasel lõppes just elemendivaldamise tund ja ühtlasi oli see ka tema viimane tund täna. Õhtu poole pidi ta fotograafiatunni tarbeks korra pildistamas käima, aga selleni oli veel kõvasti aega. Eks ta pärast õhtusööki läheb
Mööda koridori klassiruumist väljapääsu poole kõndides, kuulis Luke muusikaklassist trummide häält. Arvake ära, kes on esimene, kes Lucase mõtetesse ilmub, kui ta just selle muusikainstrumendi tagumisest tulevate löökide häält kuuleb. Lucasel polnud aimugi, kas Kyle on praegu kuskil tunnis või mis ta teeb või mis kutil üldse täna plaanis on, aga mingi osa temas soovis, et see, kes praegu trumme mängib, ongi Kyle. Suurem osa temast soovis, et see pole tema sõber, sest Gossipist loetu põhjal ei ütleks Lucas, et Kyle praegu niisama vabast tahtest mingeid lugusid harjutab.
Mäletades, kuhu seal klassiruumis trummikomplekt paigutatud on, suunas ta muusikaklassi ukse avamisel oma pilgu koheselt sinnapoole. Võttis sekundi, et pilk trummide tagant paistva kuti ära fokusseeris. "Oledki sina," ütles Lucas, sulgedes sisenemisel enda järelt ukse.

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Teis Jan 03, 2017 6:03 pm

Kyle'i trummide tagumist võis nimetada agressiivseks, sest ta paugutas nendega valjult ja kiirelt. See klassiruum ei olnud just kuigi helikindel, ent asus kaugel tähtsate peade ja õpetajate kabinettidest, seega loodetavasti tema mäng kedagi ei seganud. Kyle ei teadnud ise ka, mida ta täpsemalt mängib. See tema enda välja mõeldud kiireloomuline trummisoolo, mida ta mängis, kui oli vihane või närvis. Lisaks sellele soolole tegi mees veel omaloomingut. Ta ei kuulnud, kui keegi ukse avas ja sisse piilus, ent silmanurgast nägi midagi liikumas, seega viis oma pilgu ukse poole. Lucas. Ta ei teadnudki, kas ta tahtis kutiga hetkel rääkida või mitte. Ta oleks tahtnud küll kellegagi rääkida, aga sellistest asjadest Luke'ga rääkimine tundus, nagu see oleks ebameeldiv ja awkward nende mõlema jaoks. "Mina, jah," vastas Kyle. "Otsisid mind või?" küsis ta kergelt segaduses ilmega, sest tundus, nagu Luke olekski teda otsinud.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Teis Jan 03, 2017 7:03 pm

Lucas raputas pead. Ei otsinud. Ta piilus sinna klassi ainult sellepärast, et näha, kas seal on Kyle või keegi teine. Ta ei mõelnud üldse sellele, et mis saab edasi sellest hetkest, kui ta selle kellegi trummimängule niimoodi vahele segab. Oleks mingi võõras olnud, oleks ta mingi kommentaari stiilis "hästi paned" öelnud ja jalga lasknud. Mõne teise tuttavaga oleks võib-olla pisut koos jämminud. Aga see siin oli Kyle ja Luke teadis enam-vähem, miks kuti trummimäng nii jõuline oli. Polnud koht, kus nalja visata ja sellest rääkimine...noh, Lucas ei just õige inimene Kyle'i lohutama või veenma, et küll ajaga paremaks läheb. Lucas jalutas trummikomplektile lähima aknani ja kerge hüppega maandus ta sellele istuma. "Kui ma siin üleliigne olen, siis ütle," lausus Luke. Kyle ei pea tema pärast mängimist katki jätma.

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Kolm Jan 04, 2017 1:30 am

Kyle taipas, et Luke oli siis ilmselt juhuse järgi sinna klassi sattunud. Trummide põristamist on ju mujalegi kuulda ja eks uudishimu kutsub. Noormees jälgis, kuidas Lucas end aknalaual sisse sätib nagu ootaks ta, et Kyle edasi mängiks. "Ei ole. Mul ei ole midagi publiku vastu," vastas Kyle. Tema tuju kuidagi muutunud ei olnud, kuigi Lucas suudab alati tema mõtted mujale viia. Äkki ka seekord. Kyle mõtles, et mängib edasi, ja nii ta tegigi. Aga seekord ei mänginud ta enam nii jõuliselt, vaid normaalselt. Rahulikumalt. Kuigi ta oleks tahtnud oma endist trummisoolot jätkata. Pisut mängides, tema soolo muutuski agressiivsemaks. Talle pole kunagi meeldinud tagasihoidlik olla, seda ka trumme mängides.
Ühel hetkel tundus õige aeg, et lugu lõpetada. Kyle asetas pulgad trummidele ja viis pilgu Lucasele, ise kergelt hingeldades nagu oleks kogu hinge mängu valanud. Tegelikult ta ju oligi ning Lucas oli sellele tunnistajaks. "Kuidas meeldis?" küsis ta sõbra käest. "Ma eeldan, et sa oled lugenud või kuulnud juba, mis juhtus. Seega, mul oli vaja pisut auru välja saada," selgitas Kyle, miks tema mäng oli niivõrd jõuline ja isegi kohati emotsionaalne olnud.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Kolm Jan 04, 2017 6:43 pm

Lucas ei teadnud Kyle’i ja Malachai lugu. Seda, kuidas see alguse sai ja kui tõsine nende suhe oli. Seega ei teadnud ta, mis täpsemalt Kyle’i nii endast välja viis ja millega ta kõige rohkem haiget sai. Luke lootis, et see poleks ligilähedalegi sellele, mida Lucas tundis, kui Kiisu ta maha jättis mingite tobedate kõlakate pärast. Veel lootis ta, et Kyle Dakotat ei süüdista.
Luke imetles Kyle’i oskust oma viha kuhugi positiivsesse suunata – oli selleks siis jooksmine, trummimäng või surfamine. Kas see just hea oli, et ta oma meelistegevusi vihahoos tegi, aga kindlasti parem viis enese lohutamiseks ja mõtete korrastamiseks kui Lucase komme sellises olukorras kuhugi üksi jooma minna.
Lucas hetkeks mõtles juba, et Kiisu ei julge enam tema ees end välja elada, kui Kyle trumme palju rahulikumalt tagus, kui siis, mil Luke alles uksest sisse tuli. Aga lõpp läks siiski raevukamaks ära. „Korraks arvasin, et lõhud trummid ära,“ ei vastanud Luke otseselt, kuidas talle meeldis. Luke noogutas, pilk murelik, kui Kyle oma eeldusest rääkis. „Ma loodan, et sul temaga ühtegi tundi pole, ta ei oska sind hinnata.“

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Kolm Jan 04, 2017 8:52 pm

Kyle turtsatas kergelt. Tema ja lõhub trummid ära. Tegelikult oli see jah, võimalik, aga ta oskas end nii palju tagasi hoida, et mitte neid ära lõhkuda. "Nii kaugele ma kindlasti ei lähe," teatas Kyle. Kuuldes, mida Luke järgmisena ütles, viis kutt pilgu maha, sest tal oli tõepoolest üks tund, mida Malachai õpetas. "Kahjuks on. Ma arvan, et lähen täna või homme direktrissi juurde ja küsin, kas võin selle ümber vahetada. Kui ma ilusti palun, siis äkki lubab," vastas Kyle. Ta ei olnud tegelikult vibulaskmist üldsegi Malaka pärast valinud, vaid sellepärast, et see tundus tore aine olevat. Pealegi, see, et tema kutt seda õpetas, oli vaid boonuseks. Või noh, endine kutt. "Anna andeks, et ma sulle varem rääkinud pole, et mul keegi oli.. ma pole osanud seda kuidagi sulle öelda," lausus Kyle, viies pilgu Lucasele. Nad ei rääkinud ka vahepeal pikka aega ning endiselt tundus veel, nagu nendevaheline suhe vajab parandamist, et nad saaksid oma sõpruse samale tasemele, mis see enne oli. Kui üldse saavad. "Ma ei ole veel isegi Dakotaga rääkinud. Ma ei tea, mida talle öelda..."

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Kolm Jan 04, 2017 10:27 pm

Oli hea teada, et Kyle ka vihahoos end päris ära ei unusta ja ikka teadvustab endale, mida teeb. "Ja mis sa talle põhjuseks tood?" küsis Lucas, kulmu kõrgele tõstetuna. Teda tõesti huvitas, mida Kyle kavatseb Jane'ile öelda. Tõtt ta rääkida ei saa. Dakota pääseks sellest puhtalt, aga Kyle ja õpetaja Wale olid siiski mõlemad teadlikud, kuhu nad end mässivad. Lucas ise pole pidanud proua Ryderiga mingeid läbirääkimisi pidama, mistõttu ta polnud üldse kursis, kui vastutulelik naine on. Positiivne on vähemalt see, et see ei ole kohustuslik aine, mida Malachai Kyle'ile annab.
Luke tõi kuuldavale kerge ohke ja sättis end sinna aknalauale mugavamalt, kui Kiisu vabandas, et sellest suhtest talle ei rääkinud. "Pole minu asi, kas sa oled kellegagi või ei." Jah, Lucast muidugi huvitas, kas Kyle'il on keegi silmapiiril või kas ta kellegagi suhtes on, aga vahet tegelikult tema jaoks ei olnud. Lucasel on ainult see õhkõrn lootus, et ehk suudavad nad oma sõpruse taas üles ehitada. Ja ehk ühel päeval kohta Luke kedagi, kes kustutab tema tunded Kiisu vastu. "Ashton, ega sa Dakotat milleski süüdista? Tema on siin ingel." Lucase hääl oli tõsine ja pilk sügavale Kyle'i silmadesse suunatud.

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Nelj Jan 05, 2017 12:03 am

"Et mul tekkis huvi ühe teise aine vastu rohkem?" arvas Kyle, kuigi teadis ise ka, et see ei olnud mingi põhjus. "Ma loodan, et ta aktsepteerib seda põhjust, sest paremat mul ei ole. Pealegi, ise maksan laagrimaksu ja peaksin saama valida, mida õpin, isegi kui muuta tahan. Tunnid pole niikuinii veel kaua kestnud," lisas ta. Kyle polnud ise ka varem Ryderiga kokku puutunud, aga loota võis, et naine oli mõistev ja nõustus selle vahetusega.
"Ma tean, aga.. ikkagi," sõnas Kyle. Ta tundis, nagu tal oleks mingi kohustus Lucasele rääkida suhetest oma elus. Varem rääkis ta poisile ju kõigest, isegi siis, kui nad suhtesse astusid. "Ei, ei süüdista. Tema ju ei teadnud, et minu ja Malachai vahel oli midagi. Ma tean, et see on vale, aga mul on ikkagi mingi raev Dakota vastu," lausus Kyle. Ta tundis end sellepärast ka halvasti, sest tõepoolest ei olnud neiu milleski süüdi. Aga ta hoolis endiselt Dakotast väga palju ja kui sinu poiss-sõber ning parim sõbranna koos magavad, siis tekitab see viha ka süütute inimeste peale.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Nelj Jan 05, 2017 11:05 pm

"See võib läbi minna, kui sulle rohkem vabaaineid tunniplaani ei mahu," arvas Lucas, et kui kutt pole viite ainet valinud, siis Jane pigem ütleb selle põhjenduse peale, et Kyle et võtku siis see üks, mis rohkem huvi pakkuma hakkas, veel lisaks. "Või pead sa väga veenvalt rääkima, et see teine aine sulle rohkem meeldib ja mõlemat korraga sa õppida ei suuda. Samas, see tähendab seda, et mingi aine pead sa reaalselt asenduseks valima ka." 'Lihtsalt meeldib rohkem' või 'tundub huvitavam' ei ole just erilised argumendid. Aga kumb variant on parem - õppida mehe käe all, kelle alles maha jätsid või õppida ainet, mis tegelikult huvi ei paku?
"Aga sa tahad?" küsis Luke lootusrikkalt. Kyle teab ju, et võib Lucast sajaprotsendiliselt usaldada? Kes ei tahaks, tal oleks keegi, kellele kõigest rääkida, teades, et mitte midagi kunagi lekkima ei hakka? Viimati tundus Kyle'il Luke'i usaldamine vägagi küsimärgi all olevat. Gossipi lehes olevad sõnad tundusid Kiisu jaoks palju väärtuslikumad ja ausamad kui Lucase sõnad.
Lucas tõmbas käe läbi juuste ja toetas pea vastu külma akent, kui Kyle'i viimast lauset kuulis. Sekund hiljem sulges kutt silmad ja naeratas. "Kurat, kui hea see ikka oleks, kui saaks ise valida, et mida ja kelle vastu tunned," ohkas Luke. Aga ei - valida saad ainult seda, kuidas sa asjadesse suhtud.

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Reede Jan 06, 2017 8:42 pm

Kyle kuulas Lucast ja pidi tõdema, et nii võis asi minna jah. Ryder võib lihtsalt öelda, et võta see üks siis juurde, ei pea kohe vahetama. Kurat. "Ma ei ole viite ainet valinud, seega..." jättis Kyle lause pooleli, sest Luke oskas juba omad järeldused teha. "Ma ei taha temaga enam kokku puutuda. Loll olin, et selle aine valisin," sõnas Kyle ja ohkas raskelt. "Ma ikkagi lähen ja räägin. Võin ju üritada, äkki veab. Mõtlen midagi välja," lisas ta, üritades endale lootust anda, et äkki saab vibulaskmise mingi muu aine vastu vahetatud.
"Muidugi tahan. Sa oled alati olnud esimene inimene, kellele ma tahan rääkida kõigest, mis mu elus toimub. Isegi siis, kui me riius olime," vastas Kyle sõbra küsimusele. Kutt oleks tahtnud rääkida Pariisist, oma elust, New Yorkist ja Malachaist.. kuigi temast rääkimine oma endisele kutile oleks veider olnud. Mis sest. Nad ju lubasid puhtalt lehelt alustada, sõpradena.
"Oleks. Aga see on vaid unistus," pidi Kyle tunnistama. "Mida sa siis kellegi vastu nii väga tunda tahaks?" küsis noormees, "või mida sa tunda ei tahaks?" Kyle'le tundus, nagu Lucas tahaks midagi oma elus muuta, kuna oli sellise soovi ilmavalgele toonud. Samas ei tahtnud Kyle vastust sellele küsimusele, sest Lucase soov oma tundeid muuta oli seotud temaga?

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Laup Jan 07, 2017 4:28 pm

"Aga kui ütled, et see ikka ei huvita sind? Et need paar tundi, mis toimunud on... et said aru, et ikka ei ole sinu jaoks," pakkus Lucas ühe variandi veel välja, kuidas Kyle asja proua Ryderile serveerida võiks. "Sa ei ole loll, Ash," ohkas Luke, "Kust sina pidid teadma, et see tüüp sind petma hakkab? Malachai on loll, et su niimoodi maha mängis."
Saanud veelkord kinnitust sellele, et side tema ja Kyle'i vahel on tugevam, kui Lucas eales arvata oleks osanud, oleks Luke tahtnud Kiisut kallistada. Aga ta ei julgenud. Mine, kurat, tea, mida Kyle sellest välja loeb. Et Lucas üritab teda sellisel haavatud hetkel ära kasutada? Luke ei riskinud. Liiga värske on nende taassuhtlemine.
Luke avas sõbra viimase pärimise peale silmad ja vaatas talle otsa pilguga, mis küsis selgelt, et kas Kyle mängib lolli või ta tõesti ikka veel ei saa aru, et Luke ei ole temast üle saanud? Lucas isegi ei teeskle, et ta on.

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Laup Jan 07, 2017 11:30 pm

"See võib-olla ajaks asja ära, jah," oli Kyle nõus. Kõlas ju nagu ehtne põhjus, miks mingist tunnist ära saada. "Ta hakkaks kindlasti küsima selliseid asju, nagu kas mul oli õpetajaga probleeme," lisas tüüp. Seljuhul pidi ta lihtsalt valetama ning isegi selle küsimuse jaoks peaks üks vale võtta olema. "Ma tunnen end küll lollina, et usaldasin, et ta võiks mulle truu olla," lausus Kyle, "ma ei taha sellest enam rääkida."
Kyle jäi Lucasele otsa vaatama. Ta tahtis ja ei tahtnud samaaegselt, et Luke selle lihtsalt välja ütleks. "Olgu, saan aru, aga sa võiks selle lihtsalt välja öelda," sõnas Kyle, kuigi see ei teeks asju nende kummagi jaoks lihtsamaks. "Tead, kui mina saaks kontrollida seda, kuidas ma tunnen, siis ma võtaks tagasi kogu selle armukadeduse Megani vastu, mis meie suhte lõhki lõi. Ja muidugi ka need segased tunded, millest keegi, kaasaarvatud mina, aru ei saanud. Ma lihtsalt armastaks sind nii, nagu sa seda väärt oled," rääkis tüüp pikemalt. Ta tõesti kahetses, et ei suutnud Lucast armastada nii sügavalt, nagu sõber teda armastas. Eks see oli ka üks põhus, miks nad lahku läksid.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

"Kui see ei kõlba, siis..." jättis Lucas lause lõpetamata. Siis ta tõesti ei tea, kuidas Jane Ryderi südant liigutada. Siis peab Kyle leppima sellega, et eks talle tundi annab, hästi lähedale tuleb, kui õigeid võtteid näitab, kuidas vibu hoida. Toetab küünarnukki, et õpilase käsi õigesse asendisse panna. Toob oma põse Kiisu põse vastu, et näha, kuidas läbi sihiku asi paistab. Luke oleks nii mõndagi selle usaldamise kohta öelnud, aga kui sõber sellest rääkida ei taha, siis Lucas suruma ka ei hakka.
Luke hoidis lihtsalt pilku Ashtoni silmadel, kui kutt talle otsa vaatama jäi. "Ash, ma.." alustas kutt, viies siis pilgu aknast välja. Ta ei jätkanud oma lauset. Vaatas vaid kaugele silmapiirile. Mingil hetkel hakkas Kyle rääkima. Lucas kuulas, aga ei vaadanud sõbra poole. Ta ei tahtnud seda kuulda. Sügaval sisimas oli ta alati teadnud, et Kyle ei ole teda kunagi niimoodi armastanud kui Lucas teda ega hakka seda kunagi tegema, aga kuni Kiisu seda otse välja polnud öelnud, tundus lootust olevat. Nüüd oli see läinud, aga ehk oligi Lucasel seda kuulda vaja? Ehk oligi tal vaja, et viimnegi lootus kaoks, et ta saaks lõpuks oma eluga edasi minna? See ei kustuta tema tundeid sõbra vastu, aga võib-olla aitab kuidagi. "No nüüd suutsid küll päris selgeks teha, et meist ei saa kunagi asja," ütles Lucas, vaatas taas sõbra poole ja muigas, "Aga sellest sa ei pääse, et ma sind Kiisuks kutsun."

PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan seda unustada   

Tagasi üles Go down

Ma tahan seda unustada
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sa teed seda ise.
» Segased tunded.
» Ma teadsin seda..
» Kommi tahan
» Tarkade kivi otsinguil