HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Liigutage peput

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 232

Tegelase leht
Vanus: 18/~700
Rass: Deemon
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Liigutage peput    Esm Jan 02, 2017 11:05 pm

Kuigi Viancente polnud trenni inimene otsustas end majast välja ajada ja võttis sammud juba hästi natukene tuttava hoone poole - ta oli lihtsalt mingi päev selles mööda jalutanud ja meelde jätnud. Nagu Rosinale lubatud sai, siis ta otsis alkoholile ja tubakale asendust ja tegeles tervislikema asjadega, kui need kaks asja. Astunud spordisaali sisse oli saal täielikult või noh peaaegu pime, sest loojuv päike veel natukene valgust ruumile andis, ta lülitas sisse ühe lampide rea ja suundus tõenäolise spordivarustuse ruumi ukse poole. Sinna sisse astudes pidi ta tõdema, et tal oli väga palju valikuid, mida teha, kuid lõpuks võttis ta suvalise korvpalli, sest see oli nendest kõikidest pallidest talle kõige tuttavam. 
Neidis lippas tagasi saali ja pani pikide juurde jõudes palli korra maha, mis muidugi kohe ka oma koha pealt ära otsustas liikuda, sellest ta ennast häirida ei lasknud ning võttis rahulikult endalt seljast ära dressipluusi ja jäi nii lihtsalt oma trenni retuuside ja sportrinnahoidja väele. 
Neidis haaras taas maast palli ja tegi paar põrgatust vastu maad jõudes nii piisavalt lähedale korvile ning proovis peale viset korvile. Esimene vise kahjuks ebaõnnestus. 

OT: FLEURRRRRR
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Postituste arv : 127

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Elemendivaldaja
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Esm Jan 02, 2017 11:41 pm

Fleur ei olnud absoluutselt spordi inimene, kuid ajaolude sunnil oli ta siiski liikumas spordisaali suunas. Neiu arvas, et tal oleks vaja luudel olevat liha suurendada ning, mis on selleks parem koht kui spordisaal. Nimelt oli ta kokku juhtunud üllatavalt sõbraliku deemoniga, aga see ehmatas neidu piisavalt, et tal oleks vaja veidi enesekaitset õppida. Küll ta youtube ja poksikotiga hakkama saab.
Spordisaali jõudes nägi ta enda üllatuseks vaid üht neidu seal toimetamas, korvpalliga. Seda ei õnnestunud Fleuril näha, kas blond tüdruk ka sisse viskas või mitte, aga blondiini nägi ta palli põrgatamas küll. Fleur viskas enda tuulejope ühele pinkidest, mis saalis oli ning otsis poksikoti asukohta, kuid millegi pärast ta seda ei leidnud. Ilmselt oli see kuskil veidi kõrvalisemas ruumis, uksi ta katsuma ei kippunud, sest muidu blondiin, kes palli põrgatas arvab, et Fleur veidrik, kes taharuumidesse proovib pääseda ja, kes teab mida seal korda saata. Blond tšikk nägi piisavalt ohtlik välja ka nii, et neid ei tahtnud sellega riskida. Fleur sidus juuksed hobusesabasse ja lähenes väikeste sammudega blondi tüdruku poole, et temaga siiski tutvust teha. Äkki tema teadis, kus kohas see poksikott ennast peidab, sest kuskil see loogiliselt mõeldes ju olema pidi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Teis Jan 03, 2017 4:11 pm

Lugrecy tegi taas kord paar põrgatust palliga ja viskas selle korvi poole ning tema õnneks lendas pall see kord sisse. Ta oli küll kellegi samme saalis kuulnud, kuid sellele tähelepanu ta pöörama ei hakanud, ilmselt ka keegi veel, kes tahab trenni teha või midagi. See polnud ainult tema jaoks mõeldud koht, et sellel üldse häirida lasta saaks. Neidis võttis taas oma palli, mis tema juurde täpselt tagasi põrkas ning viskas uuesti, kuid see kord nii õnneks ei läinud ja pall põrkas vastu korvi äärt ja peale seda maha ning väikeste põrgetega temast eemale. Lug keeras ennast ümber ja märkas, et pall peatus täpselt ühe neidise juures, ilmselt tema oligi see salapärane, kes oli samuti mõelnud veidi aega siin veeta. ''Hei,'' hõikas Lug naeratusega ja lootis sellega neidise, kes tema jaoks täiesti võõras oli, tähelepanu saada ''ole armas, viska pall tagasi, ma ei viitsi kõndida.''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Teis Jan 03, 2017 5:20 pm

Fleur ei olnud seda märganudki, et pall ta kõrvale veeres ning võpatas kui keegi teda kõnetanud oli. Blond neiu kaugemal pälvis ka kohe Fleuri tähelepanu ning tüdruk võttis palli enda kätte ja veeretas selle palli ajutisele omanikule tagasi. "Spordisaalis on minu teada kombeks sportlik olla," ütles Fleur kui oli palli tagasi saatnud. Loodetavasti karmi välimusega tüdruk lauset kuidagi ähvardusena ei võtnud ja Fleurile kallale ei tormanud. Neiul nimelt oli kombeks igasuguseid ohtlikke olukordi välja mõelda, see oli lihtsalt üks neiu kiiksudest. "Ega sa ei tea, kus see poksikott siin olema peaks?" uuris neiu kui oli veidi julgust kogunud. Sport polnud üldse tegelikult Fleuri rida, kuid siiski oli ta siia tulnud eesmärgiga ja oleks pettumust valmistav siit lihtsalt minema jalutada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Teis Jan 03, 2017 5:36 pm

''Ma tean,'' sõnas neidis kerge muigega ''aga no ma teen seda kõike siin pigem oma sõbranna rõõmuks ja no võib-olla ka endale tõestamiseks, et pole ma midagi nii hullult laisk.'' Vian võttis palli tagasi enda kätte ja põrgates seda paar korda. ''Poksikotist rääkides, siis seda ma ei näinud, käisin varustuste ruumis, kõike muud jama oli, aga toda ma küll ei märganud, võib-olla oleks isegi tolla kasuks siis otsustanud, kõvasti etem kui see pallikene siin,'' sõnas Lug ja viskas palli taas korvi poole teele ning nüüd õnnestus tal taas üks vise, loodetavasti ei kavatse järgmine jälle nässu minna, sest siis oleks küll jube pettumus või lihtsalt üks mage needus. Lõppude lõpuks ajab selline asi neidist veidi kurjaks ka, nii ei saa normaalselt palli mängidagi ju.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Teis Jan 03, 2017 9:34 pm

"No, kui sa ennast siia juba vedanud oled ja ka palli kätte võtsid, siis ma ei ütleks, et sa laisk oled," lausus Fleur ning asus ennast siis venitama. "Eks ma pean siis ilma poksikotita kuidagi hakkama saama," lausus ta veel. Ta ei kujutanud kuidas täpselt ilma poksikotita oma lihasmassi kasvatada, kuid ilmselt pidi ta nii kui nii enne veidi rühti harjutama. Hiljem võis kõhulihaseid ka pumbata, aga enne tuleks end soojaks teha. Fleur märkas ka seda, et blondil neiul ei õnnestunud eriti see korvpall, aga ega neiu ise teda kuidagi aidata ka ei osanud. Sport üleüldse oli üks ta nõrkadest külgedest. Fleur tegi oma venitusharjutused ära ja asus siis kahte soojendusringi jooksma ümber spordisaali. "Miks sa ennast siis laisaks pead?" uuris Fleur kui oli esimese ringi ära jooksnud ning blondist neiust möödunud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Teis Jan 03, 2017 9:40 pm

''Ma ei pea end laisaks, vaid ma olengi laisk, see on fakt, see pole arvamus,'' sõnas Viancente selle peale muigega ja viskas palli, mis taas sisse lendas ja see teda rõõmu tundma pani. ''Varem ma pigem pidutsesin või magasin selle asemel, et siin palli loopida, mida ma pole mingi paar aastat tegelikult kindlasti teinud, aga noh, tuleb nüüd liigutada ja natukene end treenida ka, muidu väsib üldse ära, kui midagi raskemat tegema peab,'' lausus Vi ja püüdis enda tagasi põrkava palli kinni ja viskas selle uuesti kohe ilma põrketa korvi ning seda sai lausa perfektseks viskeks nimetada, sest see lendas ideaalse kaarega liigagi täpselt korvi. See vise tegi küll neidise eriti rõõmsaks ja pani teda rahulikult edasi mängima ja veidigi rohkem liigutama. Võib-olla see oli see, mida Rosielee mõtles, veidi usku endasse ja juba liigutad end iseenesest tegelikult.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Kolm Jan 04, 2017 1:51 am

"Kui laisk siis laisk," kordas Fleur teist jooksuringi lõpetades Viancente sõnu. Eks tegelikult oli neid ise ka üpris laisk, igapäevaselt ta peale surfamise sporti ei teinud, kui seda sai spordi tegemiseks nimetada. Aga ega Fleur ebatervislikku elu ka ei elanud, nimelt ta ei suitsetanud ega tarbinud alkoholi ega muid uimasteid, magas ta ka keskmiselt 7-8 tundi ööpäevas, see oli tema jaoks täpselt paras. Aastatega sisse harjunud rutiin. Neiu oli terve elu selline pailaps olnud. "Kirev elu," oskas ta vaid blondi neiu jutu peale vastata. Fleurile jäi silma ka see, kuidas blond neiu sopsu viskas. (See Rosielee pidi ikka väga tark ja hea sõbranna olema Very Happy) "Sa paistad siiski heas vormis olevat, oskad mõnd nippi õpetada, kuidas ma ennast kaitsta saaksin?" uuris Fleur lootes, et võõras neid teda mõne oskusega kostitab ja tüdruk siit sama nõrgana minema ei pea minema kui spordisaali tulles.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Kolm Jan 04, 2017 12:27 pm

''Võimalik, et veidikene lausa liiga palju kirev,'' muigas selle väite peale neidis. Vian oli liigagi huvitava eluviisiga, kuna ta oli totaalselt õhtu ja öö inimene, siis ta vahel sai magama alles 4-5 ajal hommikul kui kõik valgeks hakkas minema, muidugi liikles ta ka päeval, aga see oli vahepeal tema enda jaoks isegi ootamatu, kui ta normaalsel ajal ärkas. Endale oli nüüd lubanud, et ta saab oma elu joonele ja samuti hakkab normaalsel ajal magama ning ärkama, mitte, et see teda takistaks uinakuid päeval tegema. ''Ma pean kurbusega tunnistama, et ma eriti hea pole käsivõitluses või noh ma olen liiga tugev, et seda nii väga vajaksin,'' tunnistas Vi ausalt, ta küll mõnda liigutust oskas, mida talle õpetatud oli, aga sellegi poolest ei olnud ta selles värgis eriti hea ''aga noh, midagi ma võin ju proovida õpetada sulle, vähemalt proovida, aga selle jaoks on igaks juhuks vaja matte, et sa viga ei saaks.'' Vian enda pärast küll ei muretsenud. Ta oli deemon, vajaduse korral sai teleportida end kuhu iganes soovis ja lisaks tal oli jõudu ka piisavalt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Kolm Jan 04, 2017 5:25 pm

"Ma usun, et ma olen mitmeid kordi halvem, ükskõik millises võitluses," kinnitas Fleur. Neiu polnud nimelt mitte kunagi kedagi löönud või veelvähem kellelegi haiget teinud, see oli tema iseloomuga täielikus vastuolus. "Kui see sinu korvpalli ei sega siis ma võtaks neid sinu õpetusi kuulda küll," ütles neid, kuid blondi jutt hirmutas teda veidi. Mida neid talle õpetada kavatses, kui matte vaja oli. Noh, nende peal oleks pidanud nii kui nii õpetama, kuid Fleur lootis, et ta pikali maha ei kuku. Viga võis Fleur inimesena väga kergelt saada ja ega tal kuskile ohu eest põgeneda ka ei olnud. Pidi lihtsalt, kas ohule vastu seisma või alla andma. "Kus need matid on?" uuris Fleur, ju need olid ka kuskil varustuse ruumis, sest maas vedelemas neiu neid ei näinud. Tüdruk oleks ise neile järgi näinud, aga ta ei teadnud päris täpselt, kus see varustuse ruum oli ja jätkuvalt ei kippunud ta kõiki uksi üle katsuma, lootma jäi ta uue inimese abile, kes ta ees seisis. "Enne kui sa mind kolkima hakkad, ma olen Fleur," tutvustas neiu end viisakalt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Kolm Jan 04, 2017 8:50 pm

''No mulle ongi plussiks minu ebainimlik tugevus,'' tõdes neidis selle peale, kui neiu talle kurtis, et ta on halvem üks kõik millises võtluses. ''Ei sega, kui nüüd aus olla, ega mul erilist plaani ei olnud midagi kindlat siin teha, lõpuks tüütaks see palli loopimine nii kui nii ära,'' sõnas Vian naeratusega, pealegi polnud tal seltsilise vastu ka midagi, ehk isegi ongi veidi põnevam ja lõbusam. ''Ära muretse, ma ei kavatse sind mitte kuidagi maha koksata või kolkima hakata, matid on lihtsalt sinu jaoks, et ma saaks sulle liigutusi näidata, et inimene maha suruda, vaevalt sa tahaks lihtsalt selle põranda peal olla, see oleks valus,'' muigas Viancente, kui neidis kolkimis jutu teemaks tõi ''ma olen Viancente Lugrecy, eelisatn Vian'i kasutamist, lihtsam ilmselt ka.'' Neiu suundus siis pall käes selle ruumi poole, kust ta oli saanud enda palli, loodetavasti seal ikka on mingit matid, mis põrandale maadlemiseks panna, tundus vähemalt loogiline asi, mis võiks seal olla.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Nelj Jan 05, 2017 1:16 am

Fleurile jõudis aina rohkem kohale see, et ta paistis selle laagri jaoks olevat liiga inimene. Elemenditaltsutajana tundis ta ennast jube nõrgalt, sest veega ta hetkel veel midagi teha ei osanud ning seal hulgas ei taibanud ta seda ka enda kaitseks kasutada. Ilmselt oli see üks asjadest, millega ta kavatses lähitulevikus tegelema hakata. Samuti õppis ta ka tundides palju uut juurde. "Siis, kui ei sega kasutaks ma su abi igati ära ja, kas need maha surumise nipid toimivad ka siis kui isik on minust oluliselt pikem ja ka tugevam?" uuris Fleur. Seda näiteks neiu teadis, et kõige parem oli lüüa otsa vastu nina, sest ninaluu oli tegelikult üsna haprake ja valmistas ka meeletult suurt valu kui see katki oli. "Meeldiv tutvuda, Viancente," ütles neiu. Ta ei hakanud, seda valjult mainima, et Vianil huvitav ja ilus nimi oli. Fleur arvas, et uus tuttav kuuleb seda niigi igaühe käest, kellele ta enda nime ütleb. Tüdruk järgnes Vianile, et ruumist, kus loodetavast olid matid, need ka välja lohistada. Kuigi Vian oli supertugev siis tahtis Fleur viisakusest siiski aidata.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Nelj Jan 05, 2017 11:49 am

''See, kas inimene on sust suurem ei loe tegelikult asja juures suurt midagi, alati kõigile tunduvad siuksed suured ja musklis mehed ning turvad üli jubedalt, sest neil on lihasmassi ja ilmselt nad siis on jube suured vastu hakkad ja sellepärast keegi nendega mässata ei julgegi, aga siit tuleb üks pisike aga, see et inimene suudab üles tõsta 120 kilogrammi ei näita mitte kuidagi, et ta suudab kuidagi sinu- või minusugusele õblukesele vastu hakata, kui tead õigeid võitlemis nippe, mida kõige parem on siin laagris ammendada võitluskunsti alt, siis usu mind, sa teed selle suures ja musklis turvamehele ära küll,'' sõnas neidis selle peale, kui tüdruk mainis pikkust ''kuid keerulisem on juba tugevusega, sellega on veidi raskem võidelda, aga ka sellega saame hakkama ja seda saame katsetada ka, sest jah, mina.'' Neidis tõenäoliselt juba luges vaikselt Fleuri mõttest välja, et too oleks midagi Vian'i nime kohta öelda ning see pani ta õrnalt muigama isegi, sest see oli juba kuidagi nii tavapärane. ''Näed täitsa olemas, ma arvan, et meile piisab kui võtame 4 tükki, peaks olema päris normaalne ala siis, kui jääb väikseks võib kaks tükki juurde ka võtta,'' sõnas neidis ja tõmbas mattide hunnikust neli tükki juba ära ning asus neid saali vedama, mis tema jaoks oli isegi mitte hingeldama võttev tegu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Nelj Jan 05, 2017 3:07 pm

Fleur noogutas kaasa ja kuulas hoolega Viancente juttu. Tegelikult oli ta ise ka midagi sellist varem kuulnud, kuid lihtsalt jutuga ei saanud neid kuidagi kellelegi vastu hakata. Vaja oli nippe, millega sai kahe meetrise mehe sekunditega maha suruda. Samuti oli Fleur niikuinii võitluskunstide tundi ennast kirja pannud, kuid väike ettevalmistus ka selle tunni jaoks ei teinud halba. Kui Vian ütles, et tugevusega saab tema peal harjutada tundis Fleur taas ennast abitu ja nõrgana. Pidi ta just elemendivaldajana sündima? Taas tundis neid liiga tavalisena ennast. "Mul peaks tugevuse jaoks ilmselt ka veidi lihasmassi olema, kuid usu mind, seda ei ole," ütles Fleur ohates, see olukord tundus kohati lootusetu, kuid neiu tahtis ennast kaitsma õppida. Kuulanud ka Viancente madratsi jutu ära oli valmis Fleur teda aitama, kuid ilmselgelt oli näha, et Vian Fleuri abi ei vajanud. Neiu lonkis talle taas järele ja aitas tüdrukul madratsid maha paika panna. Neid tugevdas enda hobusesaba ja astus madratsite peale ning jäi käed kõrval, lootusetu näoga, Viani poole vaatama. "Mida ma enda kätega teen? Ma olen filmides neid poose näinud küll, aga ma ei tahaks ennast naeruvääristada kui need poosid seal valed on," selgitas Fleur end.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Reede Jan 06, 2017 12:22 pm

''Sa saad selle lihasmassi ja muu jamata ka hakkama, on väga palju erinevaid liikumis võtteid ja üldse võtteid, mis ongi mõeldud just sinusuguste neidiste jaoks, mitte mõne suure lihamäe jaoks, ega ühelt neiult ei ootakski, et ta oleks 100 kilone rammumees või midagi,'' sõnas selle peale Vi kerge muigega, ega temal endal ka seda lihast ei olnud kuskil nii väga palju ''minu jõud on tagatud minu rassist mitte minu kehast või midagi.'' Vian muigas, kuid neidis mainis filmis nähtud liigutusi. ''Filmidega on jaa see eriti naljakas asi, et ega need liigutused mis sa seal näed ei pruugi üldse tõesed olla ja kuidagi abiks, tegemist siiski näitlejatega,'' lausus ta ''aga kätega tee seda mis on su jaoks loomulik. Kui sa jalutad näiteks pimedal tänaval, siis sa ei käi ringi ju nagu ninja vaid ikka nagu inimene, käed kõrval või telefon käes või mida iganes, vähemalt minu puhul on nii.'' See kõik oli muidugi tema puhul, sest ta ei kartnud neid pimedas varjuvaid kolle ja muid elukaid, kelle eest ta end kaitsta sai.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Reede Jan 06, 2017 2:23 pm

"No, siis ma ootan, mis sul mulle pakkuda on," ütles neiu naeratades. Viancente süstis talle enesekindlust, kuid Fleur ei olnud kindel, kas sellest piisab. Praegu võibolla piisas sellest, kuid, kes teab, mis siis saab kui ta päriselt sellisesse olukorda satub. "Kahjuks, minu jõud peab tulema minust endast, sest ma pole supertugev," ohkas Fleur, tegelikult natuke oleks tahtnud olla, aga tavaline inimene, kes suutis vett mõjutada, oli ka hea olla. "Käed kõrval, jah," ütles Fleur enda tunnuse välja käies ning pani käed kõrvale ja vaatas taas Viancente poole. Neiu ise kahjuks või õnneks pidi siiski neid pimeduses peituvaid kolle kartma, sest nii tunneb ta ennast lihtsalt kindlamalt, kuigi arvatavast üleloomuliku vastu ei saaks ta nendega mitte midagi teha. See pani mõtlema, et peaks ära õppima, kuidas veega keegi ära uputada. Tegelikult see uputamise teema või üldse tapmise teema polnud just Fleuri rida, aga selle võis kõik enesekaitse paanikaks lugeda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Reede Jan 06, 2017 11:54 pm

''Okei, jätame selle tugevuse jutu nüüd sinna paika, eksole,'' sõnas neidis selle peale, kui Fleur jälle mainis, et tema supertugev pole, Vian teadis väga hästi neidiseid, kes seda samuti polnud ning said enesekaitsega hakkama, siis saab ka Fleur. ''Ma pakun, et sa ei tea absoluutselt mitte midagi sellest teemast,'' ütles Vi selle peale ja tegi siis järsk liigutuse ja jooksis Fleuri poole sirutades välja oma käed neiu külgede juurde ning kuna nad olid seinale lähedal, siis oli kiirelt neidis vastu seina. ''Näed, hetkesel juhul sa jääd niisama seisma ja liigud vooluga kaasa, kuid pead teadma sellisel juhul, et inimesel on kindlad nõrgad kohad, näiteks kui võtta üks klassikaline mees, siis üks koht on lõug, kuna sa oled lühemat kasvu, siis selle nipi kasutamine on lihtne, kui vastane on piisavalt lähedal sulle, siis lihtsalt vajud veidi madalamale ja põhimõtteliselt hüppad õhku ja tänu sellele lööd peaga talle vastu lõugu, selle tõttu põrkub kindlasti vastane tagasi ning sul on võimalus joosta,'' seletas neidis talle, see oli üks nipp mida oli õppinud ja mis oli meeles, kuna ta ise oli lühikene.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Püh Jan 08, 2017 10:19 am

"Ei tea," noogutas Fleur. Pikemalt ta vastata ei julgenud, sest jutt pidi sinna paika jääma ja nad pidid asja kallale asuma. See, et Fleur vait oli tähendas seda, et neiu oli süvenenud. Sekund peale seda, kui ta oli oma kaks sõna vastanud oli ta vastu seina ja Viancente tema ees. Tüdruku hingamine oli märkamatult kiirenenud ning ta kuulas, mida Vian räägib. Seisma jäi Fleur tõesti, sest rünnaks vastase poolt oli tulnud ootamatult, aga ega siis päriselt samuti need ründajad hüüa, et nüüd ma tulen! Fleur kogeles Viani käte vahel kinni olles ja kuulas neiu esimese antud nipi ära. Loodetavasti tuli neid siiski veel. "Me seda ju ei proovi päriselt järgi eks?" küsis neiu kartes siiski surematule haiget teha ja noh, natuke ta kartis enda peavalu pärast ka, mis teda kostitada võis. Juhul kui asi päriselt peaks juhtuma Fleur ei kõhkleks ja hüppaks vastasele nii kõvasti vastu lõuga kui vähegi võimalik.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Püh Jan 08, 2017 2:30 pm

''Ma ise olen ka pealt näha tegelikult selline pisike õbluke neiu, seega rünnakud minu vastu on samad, mis sinu vastu ja alati ma ei pea võtma virutama inimesele, vaid võin ka enese säästmiseks neid võtteid kasutada, eriti kui see nüüd Arubal näiteks juhtuma peaks, sest kui ma kasutaks oma tugevust ja pealt peaks nägema inimene, siis oleks asjaga veidi kehvad lood, tead küll,'' sõnas neidis Fleurist eemale astudes. 
''Järgmist varianti sa saad aga kombineerida sellega, mis ma just sulle õpetasin ja pea meeles, me eriti neid hetkel üksteise peal ei kasuta, kui ainult siis näitlikult, et sul tuleks see liigutus sisse, mitte kui pätt tuleb, siis hakkad siin minu sõnu meenutama,'' lausus Vi kergelt naerdes, see oleks veidi julm, kui nad üksteise peal reaalselt neid asju proovima hakkaks. 
''Vahepeal on vastane veidi kindlameelsem ja kui sa ära oled talle peaga vastu lõugu virutanud, siis see ei pruugi teda sugugi peatada, kuna enamus neidude ründajaid on mehed, siis järgmine liigutus oleks kohe põlvega kubemesse ja peale seda, kui ta küüru vajub siis virutad küünarnukiga talle vastu selga, mis paneb ta maha varjuma. Teine varjant on põlvega vastu nina lüüa ja kuna nina on inimese üks vägagi hell koht, siis see peataks ta tegevuse igal juhul, kui just põlvega munadesse saamine talle meeldiv oli,'' seletas neiu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Nelj Jan 12, 2017 9:02 pm

Pisike oli Viancente küll, kuid selles, et ta õbluke oli tahtis Fleur vastu vaielda. Uus tuttav nägi piisavalt karm selle jaoks välja, et keegi talle ligi ei kipuks. Kuigi samas võrgutav välimus töötas selle vastu. "Ärme neid üksteise peal kasuta jah," kinnitas neiu, sest polnud kindel, et ta omal kahel jalal siit minema läheks, kui Viancente neid tema peal peaks kasutama. "Ja ma annan endast parima, et kõik see meelde jätta, ütleksin, et see on lausa hädavajalik," ütles Fleur ja keskendus neiu jutule. Ta kujutas ette kuidas endast pikemale tüübile vastu lõuga hüppab ja jalaga kubemesse lööb ja küünarnukiga veel selga ka, päris badass.. pidi ta tõdema. "Kust sa seda kõike küll tead?" ohkas neiu suurest imestusest. Fleur ise võis mõnel muul alal tark olla, kuid kohe kindlasti mitte enesekaitse ning jumal tänatud, et Viancentel selles kogemust oli ja, et ta ei pidanud vaevaks enda teadmisi ka Fleuriga jagada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

''Ma tean küll mida sa mõtled ja ära arvagi, et mind rünnatud pole, ma ei näe kõigi jaoks karm välja,'' sõnas Vi, kes lihtsalt suutis Fleuri pilgust nii mõndagi välja lugeda, ta silmad oleks just kui seda teksti tootnud. ''Kõige parem on jaa, aga võib olla on hea, kui sa äkki näitlikult minu peal proovida, ma mängin seda paha kurja pätti ja saa siis üritad minust jagu saada,'' sõnas neidis välja pakkudes ning suundus tagasi madratsite peale. Ta oli neiu abitamiseks ja õpetamiseks täitsa kõik läbi tegema, kas või sada protsenti reaalselt, kuid tõenäoliselt Fleur ise seda ei tahtnud. ''Läbi tegemine aitab meelde jätta,'' lisas Vi, sest teda oli see aidanud. ''Ja kui ma nüüd aus olen siis mul oli kunagi üks jube hea eratreener, kelle mu vanemad minu lõbustamiseks palkasid ja ta siis proovis ja õpetas mulle igast asju,'' sõnas neidis. Vian'il oli olnud lausa eriti tore eratreener, tema jaoks nagu onu või vanem vend või keegi, kes alati tema jaoks olemas oli, kuid jah, neidis lõpuks pühendus muudele asjadele ja nii ka ta vanemad lõpetasid mehele maksmise ning teda enam neidis ei näinud ka.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Liigutage peput    

Tagasi üles Go down

Liigutage peput
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1