HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

If everything can be as good as this lunch

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Hannah Holden
Kujumuutja

Postituste arv : 29

Tegelase leht
Vanus: 18
Rass: Kujumuutja
Loom/element: Rebane

PostitaminePealkiri: If everything can be as good as this lunch   Laup Dets 31, 2016 10:31 pm

Hannah'l tekkis väike paus lõuna ajal, mida ta otsustas söömiseks kasutada. Hommikul oli ta niigi sisse maganud ja hommikusöögiks kiirelt ainult banaani ära söönud. Midagi toekamat kulus ära, et ikka õhtuni rõõmsa tujuga vastu pidada.

Sööklasse sisenenud, otsis ta kõigepealt pilguga, kas mõni vaba laud ka on. Vabaks lauaks luges ta ka kõik need, kus istus ainult üks inimene. Kui juba mingi suurem punt kuskil lõbusalt vadistas, siis ei olnud tegemist kohaga, kuhu ta tahaks peale lennata. Oleks seal mõni tuttav, oleks muidugi teine teema.

Kohti oli. Annie jalutas letini, võttis omale kanasalati ja greibimahla ning istus ühte lauda, mille taga istus üks blond neiu. "Ma loodan, et sa ei pahanda," ütles Hannah igaks juhuks, ent ei lahkuks ka siis, kui blond ütleks, et eelistab üksi süüa või ootab kedagi. Kaua Hannah ikka oma salatit sööb.

Tüdruk lõi kahvli toidu sisse ja miskipärast vaatas hetkeks uuesti selle tüdruku poole. "Sa oled Rhea, onju?" lõi Hannah peas nagu pirn põlema. Selle tüdruku suvilas oli pidu ju. "Said sa oma selle elektriasja suvilas korda?" tundis Hannah päriselt huvi.

OT: Rhea.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Postituste arv : 625

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Hübriid
Loom/element: Elekter

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Püh Jan 01, 2017 1:04 am

Oli käed lõuna ning neidisel oli hundiisu. Rhea ei olnud inimene, kellele oleks meeldinud hommiku süüa ning see pärast ta seda ka täna hommikul ei teinud. Vähemalt on ta nii tark, et haarab endale mõne õuna või mingi teise puuvilja kaasa ja sööb selle peale esimest tundi ära. Täna oli aga tal tühjem, kui muidu. Nimelt tuli ta just enesekaitse tunnist ja see oli teda ikka korralikult väsitanud seega kulus talle üks korralik lõuna ära.
Rhea võttis suuna sööklasse ning suundus enda salati, apelsinimahla ja kahe õunaga vaba laua juurde, kus ei olnud kedagi. Jõudnud natukest aega seal istuda, tuli tema laua juurde neiu, keda Rhea otseselt ei tundud. Ta oli teda küll enda peol näinud, kui rääkimiseni asi ei jõudnud. "Ei, ma ei pahanda," lausus Rhea ja naeratas tüdrukule. Niikuinii kedagi teist seal lauas ei olnud ega pole ka arvatavast ka tulemas. "Ehh... olen küll jaa," lausus ta kohmakalt, kui kuulis et võõras teda teab. Tundub, et viimasel ajal teavad kõik Rhead aga Rhea mitte kedagi. Imelik oli sellest nii mõelda, mõned ütleksid, et Rhea on populaarne, kuid talle endale ei meeldinud nii mõelda. "Nad tegelevad hetkel veel sellega, mõned jupid on vaja uued tellida," seletas hübriid võõrale, kui oli enda joogist lonksu võtnud. Ta oli korraliku kahjutöö seal teinud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Hannah Holden
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Püh Jan 01, 2017 11:31 am

Annie alustas uuesti oma salati söömist, kui oli saanud kinnitust, et tegu tõesti oli Rheaga. Miks neiu selle peale pisut kohmetuks muutus, ei saanud Hannah küll aru. Annie lihtsalt mäletas ta nime. Ta ei tea tüdrukut - ta oli lihtsalt peol huvi tundnud, et kelle suvilas nad praegu pidu panevad ja see tütarlaps, kellelt Hannah seda uuris, oskas kohe osutada ka. Ilmselt oli tegu kellegagi, kes on siin laagris varemgi olnud. Kahjuks Hannah ei taibanud tema käest rohkem teiste inimeste kohta küsida, aga eks seda rohkem ole tal nüüd endal avastamisrõõmu.

Hannah pole selle paari päevaga, mis ta siin laagris olnud on, veel aru saanud, kes siin populaarsed on ja kes mitte. Otseselt tal vahet ei ole ka, Annie jaoks on oluline, et ta endale siit vähemalt ühe sõbragi leiaks, sest kuigi see päevakava siin tundub päris tihe olevat, on siiski ka piisavalt vaba aega, mida Hannah meelsamini kellegagi koos veedaks. Kuskil üksi norutada pole talle kunagi meeldinud.

"Aga kas sa selle said teada, mis selle üldse põhjustas?" uuris Hannah, pistes uue kahvlitäie toitu suhu. Hannah ei tea elektrisüsteemidest suurt midagi, aga lihtlabase ülepinge peale hüppava lihtsalt korgid väljam aga kui juba jupid katki on, siis pidi miskit ikka väga valesti olema. Vaevalt keegi meelega selle ära lõhkus?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Püh Jan 01, 2017 2:33 pm

Ka Rhea jätkas enda salati söömist, kuna tal oli ikka veel hundiisu, mis oli küll juba väiksem, kui alguses. Iseloomult oli Rhea tegelikult tüdruk, kes tähelepanu eriti ei armastanud ja sellepärast muutus ta ka kohmakaks, kui keegi teda isegi natukene teadis. "Kuid kuidas on sinu nimi?" päris Rhea järgmisel hetkel. Tore oleks tüdruku nime teada, kui tüdruk teda ennast teab. Kui nüüd mõtlema hakata, on hübriid siin laagris juba üle kahe aasta olnud. See on ikka pikk aeg, et ühes laagris olla. Rhea oli ka üks inimestest, kes arvas, et populaarsus ei loe midagi. Kahjuks ei arvanud seda kõik ning hakkasid ikkagi inimesi lahterdama- populaarsed, luuserid, müürililled, rebelid jne. Miks see vajalik oli, seda hübriid ei teadnud.
"Mina," sõnas Isabelle kerge muigega. Tema oli see, kes enda võimet kasutas ja sellega terve maja pimedaks tegi. Muidugi ei olnud see tahtlik, aga tal ei olnud teist võimalust ja ta pidi enda võimet kasutama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Hannah Holden
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Püh Jan 01, 2017 3:31 pm

Hannah tiris korra telefoni taskust välja, et kella vaadata. Ta ei teadnud, kaua ta enne seal toitu võttes järjekorras passis ja ajataju on miski, mis tal vahel kaduma kipub. Aeg aga ei mänginud üldse tema kasuks, tunnist ta puududa ei tahtnud.
"Hannah Marie," vuristas neiu oma nime ette, kui Rhea seda küsis. Hannah tahab edaspidi ka pidudele kutsutud olla, niiet Rhea parem jätku ta nimi meelde! Annie ei arvanud seda, et populaarsus midagi ei loe. Populaarsuse taga peab olema mingi põhjus - kui väga paljud inimesed arvavad, et oled tore ja huvitav inimene, siis on see ju hea näitaja? Ja ülejäänud tiitlitega on ka nii - neid ei anta ju niisama? Kas neid just raudse tõena võtma peab, on kaheldav. Igatahes on mõistlik enne ise veenduda, mitte eelarvamustesse kinni jääda.
"Sina?" vaatas Hannah üllatunult Rheale otsa. "Mismoodi, miks, misasja?" ei leidnud neiu õiget küsimustki. Silmad endiselt suured, otsis Annie õigeid sõnu:"Mis tegid, mis juhtus?" Nüüd sai palju küsimusi, loodetavasti Rhea valib vähemalt ühe välja ja räägib, mis värk selle elektri kadumisega ikkagi oli.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Püh Jan 01, 2017 6:46 pm

Rhea ise ajapärast ei muretsenud, nimelt oli tal järgmine tund vaba ja seega sai ta rahulikult enda sööki süüa. Naisel oli ka plaan enda majast läbi käia, sest aega oli tal palju. Ta oli väga tänulik, et sel aastal tal nädalas ka üks vaba tund oli. Sant oleks kohe peale enesekaitse tunde järgmisesse tundi ronida. Ei jõua isegi pessu minna.
"Meeldiv tutvuda," sõnas hübriid, kui oli tüdruku nime teada saanud. Kindlasti kutsub ta naise ka enda järgmisele peole! Tegelikult on kõik alati naise pidudele kutsutud, kui need just Mojito Club omad ei ole, sest tal ei ole nimekirja mille alusel ta inimesi kutsub. Tulevad need, kes tahavad ning saavad. Kunagi pole kohustust peole ilmuda, sest see on suu enda asi. Siiski enamasti tulevad enamus kohale, sest kes ei tahaks peost osa saada.
Rhea naeris kergelt, kui Hannah ei saanud aru, kuidas Rhea sellega seotud oli. Seda võisid paljud imestada, aga kes Rhead paremini teavad, nemad enam ei imesta. "Ma imestan, et sa seda veel Gossipist pole kuulnud aga lühidalt öeldes- me kõik olime juba natuke joonud. Minu tuppa ilmus üks tüdruk, ja ma siiamaani ei tea miks ta seal oli, ning minu sõbranna Megan sattus talle peale. Ma ise ilmusin ka hiljem sinna ning me hakkasime vaidlema. Lõpuks oli nii, et Megan, kes on nekromant, saatis meiepoole loitsu aga ma kaitsesin selle elektrikilbiga ära, mis lõi majast elektri välja," proovis hübriid koguasja selleasja ära seletada."Ma olen hübriid ehk ingli-elemendivaldaja segu. Minu elemendiks on elekter."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Hannah Holden
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Püh Jan 01, 2017 8:20 pm

Hannah'l oli muidu neid tühje tunde keset päeva omajagu, aga tänane päev oli selline, mis oli hommikust õhtuni tunde täis. Hea, et lõuna ajal ikka paus on, et süüa. Kiiresti teeb, siis jääb puhkamiseks ka aega, aga kui ta sellises tempos söömist jätkab nagu praegu, siis peab ta siit sööklast otse tundi jooksma. Aga selle vastu ei ole tal midagi, sest Rheaga on tõesti meeldiv tutvuda.
Hannah arvas, et Rhea naeris selle peale, Hannah korralikku küsimust kokku pandud ei saanud, aga kui oli kogu seletuse ära kuulanud, sai ta pihta, et Rhea lihtsalt kogemata kasutas oma võimeid üle. "Oota, misasja?" ei saanud Hannah juhtunust ikkagi mitte midagi aru. Ta püüdis selle kuidagi oma sõnadesse panna, et Rheale teada anda, kustmaalt tema jaoks kogu olukord segaseks läks. "Mingi võõras tšikk oli lihtsalt sinu toas, su sõbrannale see ei meeldinud ja ta üritas sellele tšikile ja sulle loitsu peale panna? Nagu..okei, ma saan aru, et su sõbranna tahtis seda võõrast sinu toast välja saada, aga miks ta sind ründas?" Jäi mulje, et Rheal polnud tegelikult midagi selle vastu, et see võõras tema toas oli, aga sõbranna oli sellest kuidagi löödud. Mingitsorti kadedus? Terve see maja oli võõraid täis - Hannah poleks üldse teadnudki, milline neist tubadest Rhea oma on. Vabalt oleks võinud juhtuda, et Annie ise oleks hetkeks rahu otsimiseks mingisse tuppa läinud ja oleks hoopis teda seal põhimõtteliselt niisama rünnatud.
"See seletab, miks sa nii ilus ja särtsakas oled," viskas Hannah ühe komplimendi lauale, kui Rhea oma rassist talle rääkis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Püh Jan 01, 2017 9:48 pm

Ka Rheal polnud selle vastu midagi, et ta lõunasöögi ajal Hannah'ga jutustab. Teeb söömise veidike meeldivamaks ja alati on hea tutvuda uute inimestega. Kellele siis ei meeldiks uusi tutvusi otsida? Rhea ei olnud üllatunud, kui Hannah pooli asju üle küsis, kuna ta isegi poleks sellest midagi aru saanud, kui keegi teine poleks talle seda jutustanud. Selle üle imestab Rhea aga küll, et Gossip pole seda veel üle kandnud, tavaliselt on nad esimesed seda tegema, et kõik kõlakad ikka kõikideni jõuaksid. Ehk toimus peol nii palju huvitavaid asju, et selle kirjutamine võtab kauem aega. Muidugi oleks kõige parem see, kui nad seda üldse ei teeks, kuid see on ebatõenäoline. Ei tea, kes seda Gossipit küll kirjutab? Kindlasti on see isik või ka isikud laagris õpilased. Keegi muu ei saaks seda kirjutada ning kindlasti ei kirjuta seda ka õpetajad. "Mu sõbranna arvas, et see nooruk kas varastas juba midagi või tahab seda teha. Mina seda ei uskunud ning asusin nö selle tüdruku poolele, kuna ma tõesti uskusin, et ta ei varastaks sealt toast midagi," lisas ta täpsustuseks juurde. Rhea on siiamaani kindel, et see punapäine tüdruk ei tahtnud sealt midagi varastada. Miks ta seda küll tegema peaks? "Lõpuks siiski asi kuidagi moodi lahenes ja keegi ei saanud viga," pidi hübriid veel juurde lisama, et Hannah ei arvaks, et neil seal mingi lööming käib kõikidega, kes uued on. Seda kohe kindlasti mitte!
"Ma tänan," lausus Rhea siira naeratusega, kui tema vastas olev tüdruk talle komplimendi tegi. "Aga mis sinu rassiks on?" küsis ta vastu, kuna teda tõesti huvitas see. Oli alati huvitav teada, mis rassist keegi on.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Hannah Holden
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Püh Jan 01, 2017 10:26 pm

Rhea oma sõbrannast praegu mingit head muljet küll ei jätnud. Puhtalt arvamuse pärast kedagi rünnata..miks? Igaks juhuks? Igaks juhuks on lasteaed nunnakloostri ja mungakloostri vahel. Võib-olla oli see sõbranna tal purjus? Pidu oli ikkagi ju. Ah, oli mis oli. Nagu Rhea ise ütles - keegi ei saanud viga ja see on peamine. "Okei. Lõpp hea, kõik hea. Pidu oli ka hea!" Ainult selle elektrivärgi peab Rhea nüüd korda saama. Elektrita ei saa jooke ka külmas hoida siin kuumas Aruba kliimas.
"Aga mis Gossipist sa rääkisid?" taipas Hannah küsida. Tundub, et neiul on veel palju avastamist seoses laagriga. Aga eks see ole alguse asi - Annie saab vaid loota, et ta kohaneb kiirelt ja saab endale need oma inimesed ümber, kes tema jaoks laagri koduks muudavad.
Hannah nokkis salatist ükshaaval kanatükke kahvliga suhu. Valis ta selle salati lõunasöögiks omale justnimelt selle tõttu, et selles on kana.
"Ma olen kujumuutja," ütles Hannah, tundes kerget värinat keha läbimas. Ta tutvus just kellegi uuega ja sai rahumeeli öelda, kes ta on! See oli üks kauaoodatud asi Hannah elus. Ta ei pea enam saladuses hoidma, kes ta on. Siin on see täiesti normaalne, kui ta raskeid poekotte sulgkergeks peab ja koristades mööblit pingutamata eest tõstab. "Muutun rebaseks," lisas Hannah, eeldades, et Rhea seda nagunii järgmisena küsiks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Püh Jan 01, 2017 11:32 pm

Eks suurt rolli mänginud selle draama keskmes ka alkohol, mida enamus asjaosalised seal tarbinud olid. Tegemist oli ju siiski peoga ning üheltki peolt ei puudu alkohol. "Oli tõesti, palju inimesi oli kohe," pidi ka Rhea tõdema. Mitte, et tema pidudel muidu ei käidaks, kuid see pidu oli erilisem. Uued olijad kohtused vanade kaladega ja vastupidi, vanad sõbrad said uuesti kokku ja kõike muud. Õnneks sai täna hommikul Rhea teada, et asi peaks paari lähima päeva pärast paranema, seega ei pea ta kaua ootama.
"See on üks leht, mis kirjutab üles kõik laagri suurimad kõlakad, et kõik sellest ikka teada saaksid," lausus Rhea kerge ohkega, kuna talle endale see ei meeldinud. "Enamasti kirjutatakse seal igast sitta, kuid mitte alati. Isegi minu kohta võib sealt kõlakaid leida," lisas ta veel juurde. Kõik, mis Gossipisse kirjutati, ei olegi alati halb ega mustav. Mõnikord võib sealt isegi normaalseid asju leida. "Kui sa sellest väga huvitatud oled, võin sulle lingi saata," sest niikuinii leiaks Hannah enda tee kuidagi sinna. Pole vist eriti vahet, kas ta satub sinna tänu Rheale või kuidagi teisiti. Nüüdseks oli Rhea enda salati lõpetanud ning jõi enda mahla. Puuviljade kallale ta veel ei asunud.
Rhea pole õnneks kunagi pidanud tundma seda, et ta ei saaks öelda, kes ta on, sest ta oli alles veidike enne laagrisse tulekut avastanud, kes ta tegelikult on. Kui nüüd panna hübriid tavamaailma, tutvustaks ta ennast kindlasti koheselt hübriidina, saamata aru, et inimesed ei tea, kes hübriidid on. "Mulle on alati kujumuutjad meeldinud, kui ma hübriid poleks, tahaks ma kindlasti kujumuutja olla," lausus ta. Ka tema hea sõber Kyle oli kujumuutja ning see tundus olevat nii huvitav.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Hannah Holden
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Esm Jan 02, 2017 7:04 pm

"Tavaliselt siis nii palju rahvast ei ole?" küsis Hannah, kuna viisist, kuidas Rhea seda ütles, et palju inimesi oli, jäi mulje nagu oleks see peovõõrustajale endale uskumatu tundunud. Aga eks oli ka, mida tähistada ning kust mujalt uued endale kohe hulgi tuttavaid saavad, sest mis on laager ilma vägeva seltskonnata?
Juba sellest ohkest, mille saatel Rhea sellest lehest rääkimist alustas, võis Annie järeldada, et mingid kõlakad on sealt Rheast endast olnud ja neiu pole selle üle just kuigi rõõmus. Aga eks kui nii populaarne oled, kui Rhea tundub olevat, siis pole lihtsalt võimalik, et keegi kuskil ei ussita. Kadedus on üks edasiviiv jõud, kui seda õigesti rakendada osata. Hannah ei hakanud üldse uurimagi, et mis seal siis Rheast kirjutatud on, sest seda saab ta hiljem ise ka lugeda. Vaevalt hübriid tahaks ka neid teemasid siin temaga praegu lahata. "Ma ei ütleks, et ma nüüd v ä g a huvitatud olen, aga lingi võid ikka visata. Tahad sa mu meili või leiame üksteist kuskilt sotsiaalmeediast?"
Hanna kergitas küsivalt kulme, kui Rhea teatas, et tema teine valik oleks kujumuutja. "Miks?" Ehk on selles mõni selline võlu, mida Hannah, olles ise kujumuutja, pole taibanud? Miski, mis tundub talle nii tavaline, aga kõrvaltvaatajale eriline või lausa kadestusväärne.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Esm Jan 02, 2017 7:58 pm

"On ikka, kuid seekord oli kohe eriti, eks seepärast, et uusi oli palju. Ma teen tihti ka pidusid, mis on väiksemale sõpruskonnale," lisas Rhea ka juurde. Väiksema seltskonna all mõtles Rhea muidugi Mojito Club'i kuhu ta kuulus. See on kõige väiksem seltskond kellega ta pidusid peab, kõikidel teistel pidudele on muidugi kõik kutsutud. Igakord kõik lihtsalt ei ilmu kohale, kuna neil on tegemist või pole neil peotuju. Kõike võib olla. Gossip oli tõesti koht, kust võis nii mõndagi teada saada. Seal jagati isegi laagriliste vahel aastatiitleid, mille poolt kõik hääletada saavad. See on iseenesest tore asi ning Rhea on ka ise sellest osa võtnud. See ei tee kellelegi halba. Kadedust võis siin laagris jaguda küll, eks seda ole tegelikult igalpool, kuid igakord ei paista see nii hästi välja. Mõned inimesed on head emotsioone ja tundeid varjama, kui samas teised selles jällegi head pole. Rhea ise on pigem see, kes hoiab viha ja kõik selle enda sees, kuni plahvatab. Ta lihtsalt on selline ega oska seda muuta. Õnneks pole Arubal palju asju, mis Rhea vihale ajaksid ning seega on kõik tip-top! "Ma arvan, et ma leian su facebook'st või instagram'st üles, kui sul need mõlemad olemas on,"arvas Rhea. Raske see otsimine ikka olla saab? Hübriid haaras taskust enda telefoni ning asus kiiresti neidist sotsiaalmeediast otsima. "See oled sina onju?" küsis ta, kui oli ühe Hannah nimelise facebook'i üles leidnud.
"See on tavalisem, kui olla hübriid, kes võib igal hetkel endast elektrit välja lennutada," sõnas Rhea. Muidugi ei olnud kõik hübriidid poolelemendivaldajad, kuid Isabelle seda oli. "Ma olen ka surematu seega elan ma igavesti ja hetkel pole ma selle ideega veel harjunud."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Hannah Holden
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Esm Jan 02, 2017 9:42 pm

Hannah oli oma salatist kõik lihatükid ära söönud ja seega taldrikule ainult hunniku maltsa ja röstitud saiakuubikuid jätnud, mida ta nüüd rahulikult hävitas. Annie arvas esiti, et sellest salatist ta kõhtu täis ei saa ja peab veel hiljem midagi lisaks võtma, aga praegu tundus, et siiski piisab täiesti. "Pidudejumalanna," kommenteeris Hannah lõbusalt, kui Rhea mainis, et tihti pidusid korraldab. Mitte küll alati suurele seltskonnale, aga sõpradele. "Ja millal järgmist pidu oodata on?" küsis Annie muigega, "Kui elektri tagasi saad, jah? Seda tuleb ju tähistada?" Hannah ei püüdnud nüüd Rhead pidu organiseerima õhutada - pigem lihtsalt teada saada, kui suure intervalliga neiu suuremaid pidusid korraldab. Võib-olla teeb neid vahepeal keegi teine ka? Kui palju on laagris neid õpilasi, kellel sellist vaba pinda on? Või korraldatakse neid mujal ka?
"Mõlemad on," noogutas Hannah. Ta ei olnud küll usin sotsiaalmeedia kasutaja, aga igavusehetkedel on huvitav ringi vaadata ja uurida, millega ta sõbrad-tuttavad tegelevad. Mõni laob oma elu viimse detailini Internetti kõigi ette laiali. Mõni jagab lihtsalt toredaid leide, millega meelt lahutada. Hannah'l endal jääb edevusest pisut puudu, muidu oleks ta Instagrammis ehk tihem postitaja.
Hannah upitas end üle laua rohkem Rhea poole, et näha, mis tal seal telefoniekraanil ees oli. "Jap," kinnitas ta, et Rhea leidis õige Hannah.
"Saan ma nüüd õigesti aru, et sa tahaks tegelikult tavaline inimene olla?" küsis Annie ettevaatlikult. Natuke tuttav olukord neiu jaoks. Selle vahega, et Hannah Marie pole kunagi mõelnud, et ta võiks tavaline olla. Ta mõtles hoopis sedapidi, et ta ei taha varjata seda, kes ta tegelikult on.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Teis Jan 03, 2017 7:43 pm

Rhea naeris kergelt, kui Hannah teda pidudejumalannaks kutsus. "Mulle on seda isegi varem öeldud," lisas ta juurde, kuna kui sa ikka palju pidusid korraldad, saad sa mingi tiitli külge. Rhea loodab, et see tiitel halva mainega pole, sest ega ta ise suur läbutaja polnud. Alkoholi küll jõi aga mitte nii palju, et ta järgmine hommik suurt midagi ei mäletaks. Nii hullult ta siiski ei joo, kuna kunagi ei tea, mis sa eelmine õhtu tegid. Pole ka välistatud see, et keegi ei võiks sulle valetada ja öelda, et sa tegid midagi, mida sa tegelikult ei teinud. Inimesi on erinevaid. "Hetkel pole mul ühtegi pidu plaanis, võib-olla keegi tähistab enda sünnipäeva või midagi, kuid kindlat plaani siiski pole," pidid Rhea Hannah't kurvastama. Vana-aastaõhtu tähistamine küll toimus, kuid see on koos õpetajatega ning erilist pidu seal ei ole. Tavaliselt, kui keegi enda sünnipäeva tähistab, tehakse seda terve laagriga, kutsutakse ka need, kes sünnipäeva last ei tunne, sest miks mitte? Mida rohkem inimesi, seda parem.
Kuulnud, et neidisel mõlemad sotsiaalmeediad olemas on, asus ta neid ka koheselt otsima. Rheal endal on ka mõlemad olemas, kuna talle meeldib näha mida tema sõbrad, kes väljaspool laagrit elavad, teevad ning nendega ühendust hoida. Mis võik tänapäeval selleks küll parim viis olla, kui facebook? Ka Rhea postitab ise pilte instagram'i, kuid mitte igapäev ja ainult selfiesi, sest nii edev ta pole. Kui Hannah tema poole upitas, liigutas ta enda telefoni neidise poole, et ta ei peaks üle laua teisele poole voolama. "Ma lisan sind ja saadan selle lingi sulle facebooki," sõnas ta samalajal, kui neidist endale sõbraks lisas. Nüüd peab ta ainult Rhea kutsed vastuvõtma ja ongi olemas.
"Kui nüüd aus olla siis jah," ohkas Rhea kergelt ja pidi peaaegu ütlema, et ehk oleks ka tema vanemad siis elus, kuid sai siiski pidama. Pole asi mida kohe kõikidele kuulutada. Rhea võis olla avatud mingitel teemadel, kui midagi pidi ikka ainult tema teada jääma.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Hannah Holden
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Teis Jan 03, 2017 9:57 pm

Hannah puhul on väga oluline roll joomisel sellel, kellega koos ta seda teeb. Suurtel pidudel, kus ta peaaegu kedagi ei tunne, hoiab ta pigem tagasihoidlikku joont ja piirdub paari siidriga - lihtsalt meeleolu hoidmiseks ja vältimiseks, et keegi vinguma tuleb, et on pidu ja tema ei joo. Kui seltskonnas on kõik omad, on ta alkoholiga vähe julgem, ent teab siiski oma piiri. Selle, et hommikul paha olla on, kannatab ta ära, aga seda, et ta hommikul peo lõppu ei mäleta, ta endale lubada ei saa. Mingi kontroll enda käitumise üle peab jääma ka siis, kui ta usaldab sajaprotsendiliselt kõiki neid inimesi, kellega koos ta vägijooki tarbib.
"Olgu nii," ei morjendanud tüdrukut üldse, et mingit konkreetset pidu veel plaanis pole. Eks need spontaansed asjad kipuvad ka toredamad olema, kui need pikalt ette planeeritud, mida nii õhinaga ootad ja sellega seoses oma ootused nii kõrgeks sead, et pettumus lõpuks üsna kindlustatud on. See on ka üks põhjustest, miks Hannah kunagi kindlalt ei ütle, kas ta on peole tulemas või mitte - ta ei saa kindel olla, et tal sel peopäeval tuju või jaksu on.
"Teeme nii," lausus Hannah õlakehitusega. Eks saab neid linke tegelikult nii ka saata, et sõbraks ei lisa, aga Hannah'l pole selle vastu mitte midagi, et Rhea ka enda sõbralisti lisada. Kindlasti on Rheal seal palju laagrilisi, saab ehk pisut stalkida. Annie võttis enda telefoni taskust välja, avas lockscreeni ja vajutas facebooki äpi ikoonile. Neiu võttis pidudejumalanna sõbrakutse vastu, pani rakendus kinni ning libistas telefoni taskupõhja tagasi. Eks ta õhtul pärast tunde siis viib end siins gossipiga kurssi. Ilmselt tekitab see talle natuke eelarvamusi, aga eks ta peab endale lihtsalt teadvustama, et kuigi Rhea sõnade järgi on seal ka palju tõde, on seal siiski ka igast jama.
"Sa ei pea mulle sellest rääkima," järeldas Hannah Rhea ohkest, et selle ausa soovi taga on mingi sügavam põhjus. Kui Rhea tahab rääkida, on Hannah alati valmis kuulama, aga ta täiesti mõistab, kui Rhea ei julge teda veel niivõrd palju usaldada. Nad jutustavad siiski esimest korda.
Hannah sai oma salati söödud. Neiu sirutas kä mahlaklaasi poole, et üks mõnus sõõm veidi mõrkjat greibimahla võtta. Annie jätab joogi alati kõige viimaseks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Teis Jan 03, 2017 11:35 pm

Kindlasti oli ka Rheal inimesi, kelle seltsis ta rohkem juua julges ja tänu sellele ka vabam sai olla, kuid ka tema polnud see, kes oleks end iga pidu kasti joonud. See polnud lihtsalt tema moodi, kuid ta vaata ka halvasti inimestele, kellele juua meeldib- see on iga inimese end asi palju ta joob, millal ja kellega. Pole tema see, kes teistele moraali võiks lugeda.
"Muidugi võid sa ise ka mõne peo korraldada, kui tahad," lausus Rhea naeratusega, sest kellelgi polnud see keelatud, kui oli koht, kus pidu pidada. Korralda kasvõi igapäev, kui soov on, ainult juhatuseni ei tohtinud see kanduda, siis oli jama majas. Mõnikord on juhtunud ka see, kui mõni õpetaja väiksemale peole peale satub, mis majades asub, kuid ei pööra sellele tähelepanu. Aruba laagri õpetajad ei ole tava õpetajate moodi ning oskavad ka ise lõdvaks lasta ja lasevad teistel elada. See aga ei tähendaks, et siin korda poleks. Suurema rikkumise korral võetakse sind ette ja sind ootab ees hoiatus või väljaviskamine.
Oleks saanud tõesti ka niisama saata, aga kui juba tutvumiseks läks, siis võis ka facebook's üksteist sõpradeks lisada. Muidugi, kui see poleks Hannah'le sobinud, oleks Rhea sellest arusaanud, kuid peagi sai naine teate, et tema sõbrakutse on vastu võetud. Kiiresti saatis ta naisele Gossipi lingi ning pani siis telefoni tagasi. Nüüd saab ta uuesti söömisele keskenduda, kuigi tal olid alles ainult puuviljad ja mahl.
Rhea naeratas kergelt, kui Hannah mainis, et ta ei pea sellest rääkima. Ega tegelikult teadsid sellest ainult vähesed, kuna see polnud asi millest kõikidele rääkida. "Mis su järgmine tund on?" päris Rhea, et jututeema uuesti üles võtta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Hannah Holden
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Reede Jan 06, 2017 8:41 pm

"Ma kahtlen, et ma mõne peo nii pea enda kanda julgen võtta," ütles Hannah. Ta küll ei välistanud seda, et midagi korraldab tulevikus, aga temal ei ole siin suvilat ja seda saart ta ka ei tunne, et teaks, kus siin miskit korraldada annab. Laagri territooriumil millegi sellise korraldamine, mida ta Rhea suvilas nägi, tundus liiga riskantne ettevõtmine.
Hannah asetas tühja klaasi lauale. Lõunasöögiga on nüüd siis ühel pool. Ta vaatas sööklas korra pilguga ringi, aga ühtegi kella ta ei silmanud. Seetõttu tiris ta telefoni uuesti taskust välja. Kümme minutit veel aega järgmise tunnini. Kohutav, kuidas aeg lendab, kui on tore. Pole eriti midagi teinudki, aga juba on aeg minema sättida.
"Ma ei mäleta, kujumuutmisega mingi asi. Midagi selle ajalooga seotud," ei suutnud ANnie meenutada, mis selle tunni korrektne nimi oli. Vahet polnud ka, põhimõtteliselt sai ta ikkagi Rheale öelda, mis tundi ta minemas on ja ega see tegelikult oluline polnudki. Rhea uudishimu loodetavasti rahuldas. "Aga ma hakkangi minema nüüd, oli tore sinuga tutvuda," ütles Hannah, tõustes lauast püsti. Ta korjas oma nõud kandikule, et need laualt ära viia. Hannah lootis, et see ei jäänud tema ja Rhea ainsaks vestluseks. See hübriid jättis endast igatahes väga sümpaatse mulje - mõistlik neiu. "Tsau!" lausus Annie lõpetuseks, enne kui lauast lahkus.
Hannah viis mustad nõud selleks ettenähtud kohta ning väljus sööklast.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   Reede Jan 06, 2017 9:25 pm

"Ma võin sind alati aidata, kuid sa peaksid tahtma," sõnas Rhea naeratusega. Tal polnud selle vastu midagi, ta aitab teisi heameelega. Olgu see siis kodutöödes või pidude korraldamises, kui ta seda oskas, siis miks mitte aidata? Rhea suvila asus sobival kauguses laagrist, polnud liiga kaugel aga mitte ka nii lähedal, et mõni õpetaja võiks sinna sattuda. Võib ka öelda, et veidikene eraldatud kohas.
Aeg lendab alati kiiresti, kui sa räägid kellegagi juttu, eriti kui sind huvitab see ja inimene sulle meeldib. Ka töödega on nii, kui sa teed seda kellegi teisega koos, läheb see palju kiiremini, kui üksinda tehes.
"Okei," sõnas Rhea, kuna ei osanud ka isegi selle tunni nime arvata, tema selliseid tunde ei võtnud. Ainult inglite ja elemendivaldajatega seotud tunde pluss need, mis ta endale valinud on ja mis kohustuslikud on. "Tore oli ka sinuga tutvuda Hannah," sõnas hübriid naeratades, kui neidis teatas, et hakkab lahkuma. Järelikult hakkas tal tund ning see andis ka tüdrukule märku, et ta peaks ennast veidikene liigutama. Kaua ta siin sööklas ikka on. "Tsau!" hüüdis Rhea veel järgi ning jäi enda puuviljasid mugima. Peagi sai ta need söödud ning viis mustad nõud minema ja suundus enda koju.

OT: Lõpp
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: If everything can be as good as this lunch   

Tagasi üles Go down

If everything can be as good as this lunch
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1