HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Ma vist jäin kinni?!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Chris Holmes
Deemon

Postituste arv : 104

Tegelase leht
Vanus: 19//403
Rass: Deemon
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Esm Jan 02, 2017 9:46 pm

"Algul tõesti oli, kuid nüüd olen sellega harjunud," lausus Chris mõtlikult,"seda pean ma küll ütlema, et inimkond oli täiesti teine kui nüüd. Mõnesmõttes isegi inimliku, jah geid ei olnud lubatud ja neile ei vaadatud hästi, aga elu oli kuidagi parem." Kuna Chris on ka paljudes riikides reisinud, saab ta neid omavahel võrrelda. Aastal 1874 oli Pariis teine, kui nüüd. Kõik muutub- ühiskond, loodus, maailmavaated ja mõisted, elektroonika. "Tavalistele inimestele ütlen ma enda füüsilise, ehk 17. eluaastat, aga teistele üleloomulikele enamasti enda vaimse vanuse, kuid lisad juurde ka füüsilise," sest laagris ei pea ta enda tegelikku vanust varjama ja saab olla nii vana, kui ta on sest see on siin võimalik. "Ou, äkki oli haiget saanud kujumuutja ning sellepärast jooksis ta su eest ära," tõi Ray lagedale ühe idee, mis tal hetkel pähe tuli. Siin laagris ei saanud millegipeale kindel olla.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Postituste arv : 127

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Elemendivaldaja
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Teis Jan 03, 2017 2:07 pm

Neiu noogutas mõistlikult Chrisi jutule kaasa, tegelikult paistis see kaua elamine ja erinevate ühiskondade ja tavade nägemine ja nendega pidevalt harjumine üsna keeruline. Pidev asjade muutumine ja areng võis kohati kurnav olla. "Vabandust, kui mu küsimus nüüd kuigagi kohatu on, kuigi ma ei tahaks, et see oleks, aga, kas sul enda päris vanus sassi ei lähe? Nagu, kuidas sa järge pead?" uuris Fleur, sest see küsimus oli tal alles pähe torganud ja Chris paistis päris aldis olevat küsimuste vastamisele nii, et neiul ei jäänud midagi muud üle kui küsida ja loota, et mees ka vastab. Chrisi välja pakutud idee pani Fleuri mõtlema, et nii võiski olla. Vaevalt, et keegi viga saanud kass, tegelikult inimene, laseks mingil suvalisel blondil tüdrukul ennast aidata. Neiu mõtles selle peale aina rohkem ja rohkem ja arvas lõpuks, et kass tahtis ennast puuonnides ravida, kuid Fleur naiivsena oli teda taga hakanud ajama lootes teda ise aidata. "Isegi kui ta oli kujumuutja, tahtsin ma teda ainult aidata, oleksin võinud ta kätel ta majja kanda," ütles Fleur ning muigas enda lause peale,"siiski isegi kui ta ei olnud kujumuutja loodan ma, et ta saab terveks."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Teis Jan 03, 2017 8:40 pm

Keeruline ja raske, kuid põnev. Koguaeg õpid sa midagi muud ja avastad uusi asju. Igav vähemalt ei hakka. Kuulnud Fleuri küsimust, naeratas mees ja vastas:"See pole üldse kohatu, kui ma sinu kaalu kohta küsiksin, vat see oleks kohatu." Alati on öeldud, et naiselt ei tohi küsida kahte asja- Kui vana ta on ja palju ta kaalub. Chris ei pidanud siiski seda kohatuks, kui küsida vanust, sest seda võib küsida kõigilt, kuid kaal see on juba teine asi. See on isiklik. "Sa ju tead täpset aastas ja päeva millal sa sündinud oled? Noh, seda tean ka mina. Isegi kui ma ei viitsiks kuud ja kuupäeva meeles pidada, pean ma enda sünniaastat ikka meeles, kuna see on asi, mis sulle igaveseks meelde jääb," vähemalt oli see asi, mis deemonile meelde jääb. "Mul peab ka meeles olema, mis vanuselt ma oma keha omanikuks sain, sealt edasi on juba kõik matemaatika," lisas ta ka veel juurde, kuna osaliselt oli ka ju seda küsitud. Enamasti on Chris nõus kõigest rääkima, osaliselt ka endast, kui see puudutab tühiseid asju nagu vanus, rändamine jne. Isiklikumaks ta enamasti ei lähe. "Eks sa võid ju loota," lausus mees kerge õlakehitusega. Lootus sureb viimasena, võimis?

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Teis Jan 03, 2017 9:28 pm

Fleur naeris Chrisi öeldu peale ning vastas nõustudes:"See oleks tõesti kohatu." Fleuri arust oli loomulik küsida, inimese kohta, võibolla kaalu number oleks praegusel hetkel tõesti veidi isiklikuks läinud, aga vanuse küsimine polnud midagi hullu. Inimest tundma õppides, peab mingil hetkel nagunii kumbki ütlema või küsima vanust. "Sel juhul, kas sa oled kõik need aastad enda sünnipäeva pidanud ka?" uuris neid, see tundus küll veidi veider, kuid, kes teab. Inimesed olid väga erinevad ja nii ka nende tavad. Fleur taipas, et ta oli küsinud küsimuse, mis võis väga vabalt puudutada Chrisi usku, juhul kui mees oli mingit usku, kus ei peetud sünnipäevi ja võibolla veel mingeid pühi. Siiski otsustas ta enne vabandamist mehe vastuse ära kuulata, sest see pidev vabandamine muutus veidi imelikuks. "Ehk siis keha vananeb enda normaalsel kiirusel ja mingi teatud aja pärast on sul vaja uus keha otsida? Olen ma õieti aru saanud?" küsis neiu Chrisi poole vaadates, kuid pimeduse tõttu ei saanud Fleur kindel olla, kas mee seda nägi. Hämar valgus tuli küll tanavavalgustitest, kuid neid polnud siiski kindel. Fleur noogutas mehe viimase lause peale. Lootus oli lollide lohutus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Teis Jan 03, 2017 11:10 pm

"Ma tean millest räägin," sõnas Chris naeruga. Kunagi, kui sai noor ja loll oldud, sai inimestelt erinevaid küsimusi küsitud ja ütleme nii, et see maksis magusastu kätte. Pole vaja küsida kõike, mis pähe turgatab, sest need ei pruugi kõikidele meeldida. Eks inimesi tundma õppides tuleb varem või hiljem vanus välja. Miks siis seda üldse varjata? "Oh ei, algus aastateil sai peetud, aga peale seda vajus ära. Nüüd, kui kakssada aastat tagasi Eliasega kohtusin, siis tema ikka mulle midagi teeb. Suurt pidu siiski pole," lausus Chris kerge naeratusega, kui jutt uuesti Eliasele läks. Ta ikka armastas Eliast väga, rohkem, kui kedagi teist siin maailmas. Usklik Chris kohe kindlasti polnud, kuid ta ei saanud eitada, et jumalaid olemas ei ole, sest siis poleks ka ju Eliast ega teisi ingleid. Ka saatan peab olema olemas, kuna muidu poleks Chrisi ja teise deemoneid. Maailm on keeruline paik, kõik uskusid midagi muud. Kes Allahit, kes Jeesust, kuid mõned usuvad hoopis saatust või paralleeluniversumeid. Nii palju, kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid uske. Deemon raputas pead, kuid polnud kindel, kas Fleur seda nägi:"Mu keha on niikaua noor, kui kaua ma selle sees olen. Kui kehaga midagi juhtub, rändab mu hing edasi." Nad kaks olid märkamatult juba puuonnide juurde jõudnud, mis tähendas, et varsti on nad majade juures.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Kolm Jan 04, 2017 1:16 am

Fleur sai vihjest aru, et Chris oli ilmselt neid vitsu omal nahal tunda saanud või siis oma keha nahal. Neiu naeratas, kui noormees jälle enda poiss-sõbra jutuks tõi. "Elias paistab tore," ütles tüdruk sõbralikult. Ta oleks millalgi Eliasega kindlasti tahtnud tuttavaks saata, sest Fleur kuulis mehe häälest, et poiss-sõbrast rääkimine lisas justkui eluvaimu talle sisse. Uske oli tõesti palju, sama palju oli erinevaid arvamusi ja nii edasi. Mõned uskusid kooseluseadusesse, mõned jälle mitte, mõned uskusid jumalasse ja mõned jälle mitte. Kõik olenes sellest, kus ja, mis keskkonnas keegi kasvanud on. "Deemonite elu paistab nii huvitav," ütles Fleur, kuid ise poleks ta soovinud mingil juhul deemon olla. See rass tundus tema jaoks kuidagi kuri, kuid Chris oli ehtne näide sellest, et deemoneid on ka häid. Sellest, et Chris deemon oli järeldas neiu ka, et mehe poiss-sõber on deemon, kuid kindel ei saanud kunagi olla ja seda ei kippunud küsima ka, tundus natuke veider nii põhjalikult mehe elu kohta uurida, kuigi Fleur oli juba üsna palju teada saanud tänu oma küsimustele. "Niisiis," ütles Fleur taevasse vaadates, neiu oli kaua juurelnud ühe teema üle, mis talle rahu ei andnud ning Chris üsna vanana võis sellele vastust teada,"kas tulnukad on olemas?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Kolm Jan 04, 2017 6:42 pm

"Elias on tõeline ingel ja seda sõnaotseses mõttes," lausus Chris muigega, kuna tihti ei kohta paari, kus üks on deemon ja teine ingel. Arvatakse, et nad on liiga erinevad, kuid just see ongi see, mis Eliast ja Chris'i ühendab. Nad on erinevad ning mõlemad toovad üksteises välja omadusi, mille olemasolust nad teadlikud ei olnud. Kui mõlemad oleksid sarnased, poleks nende elu nii huvitav ja mitmekülgne. Tihti juhtub nii, et Chris on see, kes Leo mugavus stsoonist välja kisub ja teda maailmale tutvustab. Keegi peab ju seda siiski tegema. "Igav tõesti ei hakka," oli mees nõus. Deemonitel, nagu ka teistel üleloomulikel, on palju huvitavaid võimeid, kuid kohe kindlasti mees kõike neid veel ei oska. Elanud on ta küll üle neljasaja aasta, kuid kes siis viitsib koguaeg oma andeid arendada, aega on ning millalgi peab ju elama ka. Enamus deemoneid ongi kurjad või siis mitte nii sõbralikud, kui Fleur. Ajaga on õppinud Chris uuesti elust rõõmu tundma ning enda iseloomu parandada, kuid see ei tähenda, et mehel ei oleks aegu, kui tema iseloom poleks deemonlik. Eks kõigil ole selliseid aegu. Kuulnud naise küsimust, hakkas mees kergelt naerma:"Ausalt öeldes ma ei tea, pole ühtegi veel kohanud, kuid ei saa kindlalt öelda, et neid pole."

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Nelj Jan 05, 2017 1:45 am

"Deemon ja ingel?" küsis Fleur üllatusest kulme kergitades. See oli tõesti huvitav kooslus ja sellist vaevalt igapäev nägi. "Kui seda küsida tohib siis kui kaua te koos olete olnud?" uurid neiu, sest vaevalt, et Chris Eliasest nii vaimustuses oleks, kui nad viimased kuuaega koos oleks olnud. Kuid võibolla oleks see olnud esimese paarikuu lummus. Siiski arvad neid, et nad on kauem koos olnud, võttes arvesse seda, et mõlemad olid üsna vanad. Fleurile oligi sisse kivistunud iidne arusaam, et deemonid on halvad ja ainult halvad, kuid kohtumine Chrisiga hakkas neiu arvamust vaikselt muutma. Samas kaalus Fleur ka oma peas, et mees võis vaid teeselda normaalset inimest ja võibolla oli tal hoopis kombeks sarimõrtsukana ringi joosta.. või teleporteeruda. "Ma kõlan oma küsimustega ilmselt väga naeruväärselt, jah?" küsis Fleur samuti naerma hakates. Chrisile võis tunduda Fleuri uudishimu lapsik ja noh, eks see kippus natuke lapsik olema ka. "Aga, see küsimus on mind nii neetult kaua vaevanud, et ma pidin lihtsalt kellegi kogenenuma käest küsima, kellegi, kes on siin ilmas kauem olnud kui mina," üritas Fleur siiski enda küsimust välja vabandada. Ta tundis natuke häbi selle küsimise pärast.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Nelj Jan 05, 2017 5:54 pm

"Imelik, kuid nii see on," sõnas mees kerge muigega, kui kuulis Fleuri üllatunud häält. Eks ta haruldane olnud, kuid siiamaani see toimib. "Umbes kakssada aastat tagasi ning ma pean tõdema, et ma ei mäleta täpset aastat," tõdes Chris, kuigi see oleks asi, mis tal ka meeles võiks olla. Kindlasti on tal see aasta üles kirjutatud millal nad kohtusid, et see tal sootuks meelest ei läheks. Kindlasti on Chris tegelikult sarimõrtsukas, kes proovib endast head muljet jätte, et siis hiljem enda plaan teoks teha. "Tegelikult ei ole, sest paljud on sellest huvitatud," lausus deemon, sest tegelikult tahaks ta ka ise teada, kas tulnukad on olemas või ei. Paljud kujutavad neid väikeste,või ka suurte, roheliste mehikestena, kes liiguvad ufo laevaga ringi. Tegelikult võivad need 'tulnukad' olla samasugused, kui meie aga elavad lihtsalt teisel planeedil. "Ah, pole midagi, kuid kahjuks ei oska mina sellele vastust anda."

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Nelj Jan 05, 2017 7:13 pm

"Vau," oskas Fleur vaid selle peale öelda. Kakssada aastat on meeletult pikk aeg ning neiu ei kujutanud isegi nii pikalt elamist ette, veel vähem kellegagi koos olemist. Ilmselt oli see olukord tüdrukule täiesti uus ja ennekuulmatu. Natuke aega tagasi ta sai teada, et kõik deemonid ei tapagi ära kõike, mis liigub. Üllatus, eksole? Tulnukate kohta on meeletult palju erinevaid teooriaid, kes arvab tõesti, et nad on rohelised mehikesed ja lendavad taldrikukestega. Mõned usuvad isegi, et tulnukad on nad röövinud ja nii palju on raamatuid, kus inimesed räägivad, mis tulnukad nendega teinud on. See on ilmselt terve maailma jaoks paeluv teema, eriti veel veidrate asjade pärast, mis kuskil maisipõldudel toimuvad. Inimesed tahavad lihtsalt kõigele seletust.. ja parem oleks kui see oleks looguline. "Pole vahet," ütles Fleur käega lüües. Ega need tulnukad nii olulised ka nüüd ei olnud. "Niisiis, kuidas sa Aruba leidsid?" uuris neiu nüüd teemaga hoopis teise kurssi võttes. Fleuri vanemad lihtsalt ütlesid tütrele, et nüüd on aeg kodust jalga lasta ja, mis on selleks parem koht kui Aruba?! Ega sellel kohal midagi viga ka ei olnud, paistis isegi juba hubaseks muutuvat, peaaegu nagu kodu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Jan 06, 2017 12:01 am

Chris noogutas sellepeale, kuid unustas, et Fleur seda arvatavasti ei näe. Kakssada aastat oli tõesti pikk aeg ning eks see hakkas nende suhet veidikene ka mõjutama. Chrisi kohapealt oli kõik korras, kuid Elias tahtis suhelda ka teiste inimestega peale deemoni, kuid võib öelda, et Chris on armukade inimene ja talle ei meeldi Eliast jagada. Üks tema iseloomu pahupooltest. Neid teooriaid on tõesti sadu ning keegi ei tea, milline neist tõsi võib olla. Proovi sa ise tulla lagedale väitega, kui sul kindlat tõendit pole, vaid enda kogemus ja arvamus. Sama hästi võiks mõni inimene, kes on näiteks vampiiri näinud, minna tänavale ja seda kuulutada. Keegi ei usuks teda, sest arvatakse, et see on liiga üleloomulik ja teadus ei kinnita seda. Aga näe, siin nad kõik on ning täitsa eksisteerivad. Kõik on võimalik siin päikese all. "Mina ei leidnud seda, Elias leidis ja ta tahtis tohutult siia tulla seega, siin me oleme!" lausus deemon ja tõi lagedale kerge naeru. "Aga sa ise?" küsis mees vastu, sest oli arusaanud, et ta on ise palju jahvatanud aga pole Fleuri kohta midagi erilist kuulnud.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Jan 06, 2017 12:18 am

Eks kõik need fantaasiafilmid olid oma osa andnud inimeste uskumisele. Vampiirid pidavat ju sädelema päikse käes. Fleur noogutas kaasa ning jäi selle üle veidi juurdlema, kas ka Chris ise tahtis siia tulla või tegi ta seda vaid Eliase pärast. Ja, kas Chrisile ka päriselt meeldib siin olla või teeskles ta seda oma kallima jaoks? Neid küsimusi Fleur ei esitanud, sest need olid kohati natuke solvavad. Nagu Chrisil endal ei olekski oma arvamust, kindlasti oli. "Mind põhimõtteliselt kupatasid siia mu vanemad.. või noh mitte päris, aga umbes-täpselt," muigas Fleur. "Ise tahtsin ka tulla kohta, kus on rohkem minu moodi inimesed, et kõik ümberringi ei oleks liiga tavaline, aga siin tundub just, et mina olen see tavaline ja ei sulandu kõige paremini sisse," ütles neiu. Kuigi tegelikult polnud tal häda midagi selle sisse sulandumisega. Sõpru sai ta endale lihtsalt, see võis olla selles, et tüdruk ise oli nõnda jutukas või olid vestluskaaslased lihtsalt väga avatud inimesed, kes samuti tahtsid uusi tuttavaid saada, eriti uute laagriliste hulgast. Fleur võis enda kohta ka rääkita kui küsiti, aga sama palju kui rääkida, meeldis neiule ka kuulata teiste elulugusid, eriti kui need niivõrd pikad olid olnud. "Kauaks te jääda plaanite?" uuris neiu viisakusest. Tegelikult oleks tal olnud kahju küll, kui inimene kellega tutvutud on, läheb minema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Jan 06, 2017 2:19 pm

Vampiirid pidid kas sädelema või ei saa üldse päikese käes kõndida, kui neil just mingit ehet või asja pole, mis neid kaitseks. Kõik arvasid ka, et vampiirid on kahvatud ning kohati ka külmad- teooriaid oli palju, vali millist tahad. Eks kohati tulnud Chris siia, et Elias seda soovis, kuid tal polnud selle vastu mitte midagi. Ta oli harjunud ringi rändama ja mingit aega Arubal püsimine ei tee halba. Siin ei pidanud muretsema, et keegi hakkaks arvama, et nad ei vanane sest nad ei teegi seda. Ei pea hakkama uuesti kolima ning võib rahus edasi elada. "Siin on kõik ebatavaline tavaline," sõnas deemon, sest kust mujalt võiksid sa rohkem ebatavalist leida, kui Arubalt? Vähemalt pole Chris kuulnud ühestki teisest laagris nagu on seda Aruba. Seepärast võibki leida laagrist inimesi üle maailma, kes on Kanadast, kes Norrast või kes on üldse kohalik. Inimesi on siin palju! "Aga kui sa oled tutvunud minuga, pole sul teisi vajagi," sõnas mees ning tema häälest võis kuulda uhkust, kuid hiljem juba naeru. "Me pole otsustanud kauaks jääme, me jooksvalt vaatame, kuid usun, et niipea sa meist veel lahti ei saa. Aga sa ise?"

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Jan 06, 2017 2:29 pm

Kõik ebatavaline oli tõesti Arubal tavaline. Ka neid polnud kuulnud ühestki teisest sellisest laagrist, kuid ei saanud välistada, et neid siiski ei eksisteerinud. Kuid see, et inimesi voolas siia kohale üle terve maailma pani arvama, et see on üks vähestest, mis ka edukas on ja enda saladust ja tööd hästi teeb. Fleur naeris mehe lause peale, et tal pole teisi vajagi. "Ega ma sinuga nagu puuk ka kaasas ei saa käia," muigas Fleur. Järelikult oli ikka teisi tuttavaid ka juurde vaja, mida rohkem seda uhkem. Nii kui nii arvas neid, et Chris on suurema osa ajast koos Eliasega ja seda ta halvaks ei pannud. Fleur noogutas, kui mees oli öelnud, et täpselt ei tea kauaks nad jäävad. Tüdruk ise ka ei teanud veel. "Ma arvan, et ma jään nii kauaks, kui ma olen enda elemendi täielikult enda käe alla saanud ja suudan seda valitseda nii nagu mina tahan, tegelikult tahaksin siin teisi asju ka veel õppida. Ja kui mu vanus piisavalt kõrge on siis äkki isegi jään siia õpetajaks," seletas neiu, sest see viimane mõte oli päris mitu korda ta peast läbi käinud. Kuid oleks naljakas olnud, kui Fleur õpib koos enda sõpradega teatud aeg ja siis kui vanust piisavalt hakkab neid hoopis õpetama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Püh Jan 08, 2017 1:30 pm

Järelikult tegi tõesti Aruba enda tööd hästi, kui kõik siia rändasid. Tasu võis kallis olla, kuid see oli seda täielikult väärt. Koht on ilus, majad on ilusad, inimesed head ning sa saad õppida enda võimeid kasutama ja arendama. Mida veel vaja on? "See pole vist tõesti parim idee," pidi ka Chris tõdema, kuid oli kõike siiski naljana võtnud. Ka tal oleks mõtekas teiste inimestega tutvuda, kuid see pole mehele kunagi raske olnud. Eks ole see ka tõsi, et Chris enamus aja koos Eliasega viidab, kuid eks mees tahab ka üksinda olemise aega ning seda ei saa talle pahaks panna. "See on hea idee," sõnas Chris, tema ei pidanud sellepärast muretsema, et tema vanus kunagi täis saaks, kuna ta ei vanane enam kunagi. Igavesti nii noor. Muidugi, kui ta küsiks tööd ja neil see koht vaba oleks, saaks ehk Chris selle, kuid ega teda see tegelikult ei huvitanud ka. Parem on õpilane edasi, kuna ka õpetaja-õpilase suhe on keelatud, mis tähendaks, et ta ei saaks Leoga koos olla. "Mitmendas majas sa elad?" küsis Chris, kui oli märganud, et nad on majakeste alguseni jõudnud. Tema pidi kaua kõndima, kuna elas kolmeteist kümnendas majas.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   

Tagasi üles Go down

Ma vist jäin kinni?!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» "Gerberad"
» Ta teab kõike
» Mai lugu [Üks osa, ent selle eest pikk/ LÕPETATUD!]