HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Ma vist jäin kinni?!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Postituste arv : 127

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Elemendivaldaja
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Ma vist jäin kinni?!   Nelj Dets 29, 2016 10:37 pm

Fleur oli laagriga terve päeva tutvunud ning, kui neiu puuonne avastas leidis ta sealt ühe musta värvi kassi, kes paistis üsna haige olemisega. Kuna Fleur oli suur loomaarmastaja üleüldiselt, mis siis, et delfiinid tema TOP 1 olid, siis tundis ta suurt vajadust kassikesele abi pakkuda. See seisnes siis kassi kinni püüdmises ja ta loomaarstile viimises. Loodetavasti saarel see siiski tegutses. Kass, olgu ta siis nii haige kui ta oli, ei olnud Fleuri abist aga üldse mitte huvitatud ja pani jooksu. Fleur aga oli täiesti veendunud, et kass on suremas nii, et naiivsena jooksis ta kassile järgi, kes ta puuonnidest metsa juhatas. Kõndinud vähemalt poolteist kilomeetrit metsa kadus kass üldse ära ja Fleur vaatas nõutult enda ümber. "Ma oleksin sind aidanud!" hüüdis ta vaikselt lootes, et kass ta leebe hääle peale tagasi tuleb ja laseb neiul ennast aidata, aga kus sa sellega. Kass pani minema.
Fleur alustas metsast välja lonkimisega, kuid üsna pea avastas, et mets ei lõppe kuidagi otsa. Kuskilt ellujäämis raamatust tuli talle igasuguseid nippe meelde, kuid ta alateadvus andis hoopis parema idee. Ronida nii kõrgele puu otsa, et ükski loom, kes peaks tahtma Fleuri maha murda teda kätte ei saaks. Nii Fleur tegigi. Ronis puu otsa ja toetas ennast vastu puutüve. Lisaks sellele ümises ta laulu, et ta suurest hirmust nutma ei hakkaks. Õues oli üsna pime juba ja ta oli metsas puu otsas täiesti üksi.

OT: Chris
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Postituste arv : 104

Tegelase leht
Vanus: 19//403
Rass: Deemon
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Nelj Dets 29, 2016 11:09 pm

Ka Chris oli hiljaaegu Arubale jõudnud ning alles tutvus ümbrusega. Algul tegi ta seda koos Eliasega, kuid pidi juba üksinda jätkama, sest poisil tuli midagi vahele. Mehel ei olnud tegelikult selle vastu midagi, kuna ta sai rahulikult enda mõtteid mõlgutada ning endale keskenduda. Mõnikord oli tal vaja seda aega, mil ta saab täitsa üksinda olla. Õues hakkas ka pimedamaks minema, mis deemonile kohe eriti meeldis. Ta on alati arvanud, et pimedus rahustab teda. Kuidas? Seda ei tea ta isegi. Oimeduses lihtsalt on midagi, mis teda tõmbab ega ei hirmuta. Sellepärast võib täitsa tihti leida Ray'd öösel metsas jalutamast- pimedus ega metsad ei hirmuta teda.
Mees kõndis rahulikult metsas ning vilistas väikes viisijuppi, mis tal juba väiksena selge oli. See viis lihtsalt jäi talle külge ja nüüd ta seda ka vilistab. Mingi hetk, aga jooksis temast mööda mingi must kass ja Chris vaatas talle korraks järele. Mida teed kass metsas? See oli küll küsimus omaette. Sellest hoolimata jätkas mees on teed ja kõndis edasi.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Nelj Dets 29, 2016 11:43 pm

Fleur kõõlus puu otsas veel edasi, kuid ehmatas enda laulujupi endale kurku, kui kuulis kaugemalt kedagi vilistamas. Neiu oli täiesti veendunud, et nüüd on tulemas keegi öösel pimedas, kes tahab Fleurist näiteks vere välja imeda. Fleur sattus veel suuremasse paanikasse, sest ta oli Arubal esimest päeva ja juba varsti jäetakse ta siia metsa elutuna või siis maetakse kuskile Aruba kalmistule, kui siin oli üldse selline asi?
Kõik tarkus, mis Fleur raamatutest oli saanud oli justkui minema haihtunud ja see ei aidanud Fleuri operatsioonile ennast päästa absoluutselt kaasa. Kõige parem nipp, mis neiule pähe tuli oli olla lihtsalt nii vait kui vähegi võimalik ja kui midagi muud üle ei jäänud abitult viisijupi ümisejale pähe hüpata ja loota, et see too uimetuks teeks ja, et Fleuril on siis võimalus põgeneda.
Kuradi kass, kes ta siia metsa juhatas. Esimesel päeval metsa eksida on tõesti andekuse tipp.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 12:22 am

Seda, et keegi puuotsas istudes oma viisijupi ümiseb, mees tähele ei pannud. Ta oli liiga palju keskendunud enda vilistamisele, et kellegi teise laulu kuulata. Chris toppis enda käbalad pükstetaskusse, et need liiga palju ees ei tolgendaks. Kole ka jalutada, kui käed igalpool ees on. Mingil hetkel tuli mehele meelde, et ta oli ka oma suitsupaki kaasa tarinud. Oleks vist õige aeg, seda tühjendada. Pükste tagataskust koukis mees välja enda välgumihkli ja suituspaki, et sealt üks sigarett võtta ning see süütama panna. Deemon jäi ühe puualla seisma ja tõmbas enda sigaretti, kuradi hea ikka. Loodetavasti pole laagril ühtegi reeglit, mis keelaks suitsetada, sest siis oleks küll jama majas. Lüüakse veel ennem välja, kui jõuad korralikult kohaneda. Kellel siis seda vaja on? Chris jõudis paar mahvi tõmmata, kui miski teda häirima hakkas. Keegi nagu jälgiks teda ning see ei meeldinud talle. Ta vaatas küll ringi, kui ei märganud kedagi. Kummaline. Siis vaatas mees, aga üles ja nägi seal ühte neidist, kes puu otsas kükitab. "Mis kükitad seal linnuke?" küsis Chris naerdes. Miks peaks keegi praegu puuotsas istuma?

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 12:55 am

Fleur oli silmanud meest, kes just nimelt puust mõned meetrid eemal suitsetama hakkas. Neiu oli puuotsas üritanud nii hiirvaikne olla kui vähegi võimalik, kuid siiski mees märkas teda. Ilmselt oli ta tundnud Fleuri veidi ahistavat pilku, sest neidis oli terve aja, kui mees ta vaatevälja ilmus ainult teda vaadanud. Kui mees teda märkas ja teda ka kõnetas mõtles neidis, et potsatab puu otsast lihtsalt alla, aga tarkus, mida ta lugenud oli ei lubanud tal otse lõvi ette söödaks langeda. See, et mees teda linnukeseks oli nimetanud pani neidu arvama, et mehel on siiski kavatsus õhtuseks snäkiks Fleur verest tühjaks imeda. "Khm.. ma ee.. ma olen väga ohtlik.. ma arvan, et sa eee.. ei taha mulle lähedamale tulla.. üldse!" üritas Fleur meest hirmutada eirates seda puu otsas kükitamise küsimust. See oli lihtsalt üks ellujäämis abinõu. Neiu pidi aga välja mõtlema, millega ta jube ohtlik oli, et meest eemale peletada. Noh, üks võimalus oleks olnud veel oksalt mehele kuklasse hüpata ja mees uimastada, aga see tundus ka neiu enda jaoks jube valus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 1:16 am

Naise tungiv pilk jäi tõesti meest häirima. Proovi sa seal rahulikult enda suitsu tõmmata, kui keegi sind kullipilguga puurib. Ei ole just kõige lihtsam ja meeldivaim tegevus. Õnneks ta oli sellele jälile saanud, kes teda siiski jõllitab. Sellepeale tõmbas Chris aegamisi enda tobi ning jälgis neidu, kes ikka veel seal puuotsas kükitaks. Kaua ta seal küll passida kavatseb? Nii kaua, kuni päike uuesti sirama hakkab? Selleni läheb ikka ropult kaua aega, alles läks see päikene looja. Või panustab naine sellepeale, et deemon leiab varem enda tee koju, kuid Chrisile meeldis ka siin olla. Põnev jälgida, kuidas see neiu seal puuotsas kokutab. Neidise õnneks polnud Chris vampiir või libahunt, kes oleks tahtnud naist süüa. Pealegi tehti neile siin laagris selgeks, et teisi inimesi rünnata ega süüa ei tohi. Sinna need plaanid ka jäävad. Kuulnud neidise öeldut, purskas Chris laginal naerma. Sellist asja pole ta veel oma elus kuulnud. "Vabandust, aga millega saad sina mulle seal üleval ohtlik olla?" päris deemon, kui oli naermise lõpetanud. Chrisil tuli ka üks hea idee, nimelt paljastas mees enda tiivad ning tõusis õhku. Nüüd oli ta tüdrukuga samal kõrgusel ning sai aru kellega räägib.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 1:34 am

"Mul on ee... väga teravad hamb-.. kihvad ja ma ei karda neid kasutada! Ma olen väga raevukas vampiir!" ütles neidis. "Kas sa naersid mu üle?" küsis ta veidi solvunult. Ilmselgelt oli see solvav kui keegi teiste üle naeris. "Püha müristus!" kiljatas Fleur ja suure võpatuse saatel oleks ta puu otsast peaaegu alla potsataanud, "ma ei maitse absoluutselt hästi! Aruba laagri reeglites on kirjas, et ei tohi inimesi ära tappa!" paanitses Fleur edasi. Šokk, et mehel olid tiivad pani neiu tema enda arvates veel abitumasse olukorda.. võttes arvesse ka seda, et tüdruk oli valetanud, et on vampiir, kuid ilmselgelt seda ta ei olnud ja enda vee-elemendiga polnud tal keset metsa ka mitte midagi teha. "Issand halasta mulle," pobises tüdruk puu oksalt millel istus tuge otsides, kuigi väga vahet ei olnud. Arvatavasti hirm mida ta tundis oleks kukkumis valu ära söönud. See kukkumine oli potensiaalselt üks asi mida ta kavatses teha ja oli vaikselt juba ka sellega leppima hakanud, et üsna varsti maha potsatab ja end haigeks kukub igalt poolt, halvemal juhul saab ka luumurde.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 1:49 am

Chris kuulas huviga, mis naisel talle veel rääkida on. Oleks ta teadnud, et selline asi juhtub, oleks ta ka popcorn'ni kaasa võtnud. Täitsa lõbus on seda vaadata ja kuulata. Kas naine polnud siis tõesti teadlik, mis siin laagris toimub? Järelikult oli samasugune nuub, nagu ka mees, aga vähemalt ei kartnud Chris igat ettejuhtuvat olendit. Selleks on tal oma deemonlikud võimeid, millega ta ennast kaitsta saab. "Jah, ma tõesti tegin seda," tunnistas mees seda. Milleks varjata midagi mille tegevust oli naine ka ise näinud. Tobe oleks öelda, et 'ei ma lihtsalt köhatasin'. Kes seda jama ikka usuks. "Ära nüüd kohe siis alla lenda," lausus deemon, kui oli kõrgemale jõudnud. Kas ta siis tõesti nägi naise jaoks nii hirmus välja? Ime, et Elias teda endale meheks üldse tahtis. "Muidugi on see seal kirjas ning ma tean seda väga hästi. Mul pole kavaski sind ära süüa linnuke," vastas Chris jällegi kerge naeruga. Pealegi oli mees just õhtus söönud seega ei olnud tal kõht kohe üldse tühi. "Issand sulle küll appi ei tule, aga kui väga soovid, siis võin sind alla aidata," pakkus Ray lõpuks välja. Kaua ta seda hingekest siin ikka piinab. Pärast läheb räägib veel ära ja oh, seda pahandust siis.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 2:09 am

"Tead, kui keegi tiivadega mitteinimene inimene mu kõrval lendab on üldse väga raske kainet mõistust säilitada," ütles Fleur mitte väga rahulikult. "See, et sa mulle teist korda linnuke ütled paneb mind siiski arvama, et sa ei ole siin heade kavatsustega, lisaks veel, kõige suurem protsent kurjategijaid liigub just öösiti, isegi kui ma tahaks sind usaldada nii palju, et ma siit puu otsast elusalt ja tervelt alla saan siis kardan ma, et mu vaist ja loogiline mõtlemine seda ei luba. Ja isegi kui lubaks ei saa ma kindel olla, et minu raskus su tiibu kuidagi ei mõjuta, sest võib nii juhtuda, et minu gravitatsioon tabab sind üsna ootamatult ja ma siiski kukun maha," ütles neiu ning proovis ühe jala üle oksa tõsta, et mõlemate jalgadega ühel pool oksa istuad, kuid mingi väike oksaraag oli ta helesiniste teksade külge kinni jäänud. "Ja lisaks sellele, kui mitte ükski neist asjadest ei juhtuks ja ma laseks sul ennast aidata, siis ma ei saa. Ma arvan, et ma olen kinni jäänud."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 12:41 pm

Tundub, et see naine pole küll varem teiste üleloomulikega kokkupuutunud."Mulle on seda ka varem öeldud," sõnas Chris õlgu kehitades ja muiates. Eks kunagi on ikka juhtunud, et mõni inimhing sind näha võis ja ega sealt see paanika ei puudunud. Tavaliselt, kui sellest rääkima mindi, ei uskunud sind keegi. Kes ikka usuks seda, et ühele inimesele võivad mustad tiivad kasvada ja et ta nendega ka veel lendaks. Väga vist ei usuta. "Aga ega sinagi tavaline saa olla, sa ei oleks siis siin laagris," lausus mees naisele. Kes ta olla võis, seda mees ei teadnud, kuid kindlasti mitte deemon. Deemon ei oleks nii imestunud, kui kohtaks teist deemoni ja ingel ta ka ei olnud. Chris saaks sellest koheselt aru. Ray hakkas uuesti naerama, kui naine tuli ideega, et mees on mõrtsukas. Vat, sellist asja pole talle veel kõneldud. "Arubal ei saa loota loogika peale, sest loogika alusel ei peaks ka sind ega mind üldse eksisteerima ja mu tiivad on piisavalt tugevad, et sind sealt alla aidata. Muidugi saab kasutada ka teleporteerumist," pakkus deemon välja teisegi viisi, kuidas ta saaks naist aidata. "Kuhu sa kinni jäid?" küsis Ray ning lendas teiselepoole oksa, kus naine väidetavalt kinni on.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 1:20 pm

"Noh.. kui tavaline ma just olen, aga mul kohe kindlasti ei ole tiibu. Hea, et üldse seda mida ma teen eriliseks saab pidada," viimase pomises Fleur endale lihtsalt nina alla. Abitult proovis Fleur ennast oska küljest lahti sikutada, kuid pimedus ja ka ärevus muutsid ta kärsituks. "Mingise väikese oksa külge," vastas neiu," aga samas.. ma mõtlen, et see võib olla saatus, et ma ei peaks laskma ennast sinul aidata, et noh.. äkki ma jäin põhjusega siia oksa külge kinni, et sa mind minema ei saaks viia." Fleur kujutas hetkeks ette, kuidas mees nagu kotkas Fleuri puult kaasa haarab ja üle Aruba lennutab. Ütleme nii, et paanika andis Fleuri niigi elavale fantaasiale vaid hoogu juurde. "Kuigi.. tegelikult kui sa mind minema tahaksid viia, siis ei hoiaks see väike oksake sind kohe absoluutselt tagasi nii, et ma olen väga kahe vahel, kas usaldada sind või ei.." mõtles neidis. "Ja mida teeb siis üks normaalne.. mitte mind mõrvata tahtev tiibadega mitte inimene õhtul pimedas metsas?" uuris Fleur proovides jätkuvalt jalga nii oksa küljest lahti saada, et ta teksad katki ei läinud. Faktiga, et mees ta kõrval lendas oli neidis juba peaaegu leppinud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 3:03 pm

"Kõikidel pole seda luksust, et tiibasid omada," uhkustas Chris. Kõikidel rassidel ei olnud tiibasid, kui nüüd aus olla siis vist ainult inglitel ja deemonitel. Teised peavad aga leppima sellega, et neil pole tiibu ning nad peavad enda jalakesi kasutama, et edasi liikuda. Paljudel rassidel on õnneks olemas kiirus, mis neid kiiremini edasi viib- hea seegi. "Kes sa siis rassilt oled?" päris mees vastu. Saaks vähemalt teada, millega naine talle ohtlik olla saab. Seda vampiiri asja mees siiski ei usu, vampiirina oleks ta juba ammu sealt alla pidanud saama ning siis ei kardaks naine ka deemonit nii palju, kui nüüd. Ray lähenes veelgi ning uuris kuhu naise jalg oli kinni jäänud. Muidugi ei saanud ta seda vaikides teha, kuna naine pidi aga rohkem edasi patrama. Samas oli see hea, nad ei pidanud piinlikku vaikust taluma. "Ega see tõesti ei peataks, kui ma tahaks," lausus mees muigega, kuna see oli tõsi. Oks teda ei peataks, kuid siiski ei huvitu mees naise röövimisest. Mis tal temaga ikka teha on? "Mulle on alati pimedus ja metsad meeldinud seega tulin ma niisama jalutama," rõhutades sõna niisama, kuna see oli ka tõsi. "Kas jääd siia või võtad minu pakkumise vastu?" küsis mees, kui oli naise jala valla päästnud.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 3:22 pm

Neiul olid ainult jalad ja need ei tahtnud ka kiiremini liikuda kui tavalisel inimesel. "Nii, et seda sa ei usu siis, et ma väga ohtlik vampiir olen?" küsis neid turtsatuse saatel, ega ta ise enda juttu rohkem ei uskunud. Aga öelda nüüd, et ta kõigest vett suudab vallata, tundus veidi häbiväärne. "Noh, ütleme nii, et ma olen haruldasem kui tavaline inimene aga mitte eriti palju," andis Fleur mehele mõistatada. Seda vaikuse muret nende vahel ei olnud jah, sest neiu oli koguaeg ja pidevalt väga jutukas. "Pimedus ja metsad koos kõlavad veel õudsamalt, kui need eraldi on," arvas neiu ise pimedas metsas olles. Natuke hakkas see ka neiule endale pakkuma, sest mees, kes paistis jube sünge ilmselt ei olnudki nii sünge ja halbade kavatsustega kui Fleur arvas. "Aitäh, ma ju võiksin öelda, et ma saaksin siit iseseisvalt alla aga siis ma valetaksin ja see pole mu kõige tugevam külg ja kuna ma ei taha siia puu otsa elama jääda siis ma oleks tõesti väga tänulik, kui sa mu siit alla aitaksid ja mulle ehk ka õige suuna kätte näitaksid, kuidas laagri saada, sest enda viimaste andmete järgi olin ma eksinud ja ma ausalt ei soovi rohkem ära eksida," nii põhjendas Fleur enda juttu tundmatule noormehele.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 4:53 pm

"Ei usu jah," lausus Chris kergelt naerdes,"ega sa isegi seda juu ei usu." Oleks naine öelnud, et ta libahunt või fööniks on, oleks mees juba rohkem uskunud. Eriti seda fööniksi juttu, sest eks nad ole ju linnulised ja linnud istuvad puuotsas, nagu see neidis siin. "Deemon ja ingel ning vampiir on välistatud, fööniks ka," arutles mees valjult. Mis tal siis veel alles jäi? Kujumuutja, vertir, elemendivaldaja, hübriid ning nekromant või nõid. "Ma pakuks, et sa oled elemendivaldaja või nõid," vastas Chris mingi ajapärast. Nekromandi kohta on naine liiga kartlik ja.. sõbralik. Nekromandid on enamasti sama õelad, kui deemonid või isegi veel hullemad. Häid nekromante annab ikka leida, mõni ehk leidub, kuid neid on siiski väga vähe. "Sellepärast need mulle koos meeldivadki, saab üksindust nautida sest teisi siin ei leidu.. Võinoh enamasti ei leidu," pidid deemon ennast parandama, sest seekord oli ta siit ju naise eest leidnud. Kindlasti ei käi ta igapäev siin oksaküljes hõljumas. "Valetamises oles sa tõesti halb ja seda ei soovita ma sul rohkem teha. Nüüd aga hoia minust kinni, pole vaja sind maha kukutada," õpetas deemon ning võttis naise vaikselt, kuid kindlalt endale sülle. Paar sekundit hiljem toetusid neidise jalad juba maad ning ta sai oma jalakestega edasi sammuda.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 5:08 pm

"Elemendivaldaja pakkumisega lõid kümnesse," ütles Fleur noormeest kiites. Noh, ega polnud väga raske arvata ka, kes ta oli. Nekromandi kohta oli ta tõesti liiga sõbralik, õelust leidus neius minimaalselt kui üldse. "Usu mind, mind sa siit rohkem eest ei leia, ma arvan, et nüüd kavatsen ma metsa vältida veidi rohkem kui ma muidu seda teen," ütles ta veel oksal istudes. "Ja need olid hädavaled mida ma ütlesin," muigas Fleur mehe öeldu peale. Ta hoidin mehest kinni kui mees ta sülle võttis ja siis maapinnale viis. "Ma olen väga tänulik, et sa mind puu otsast alla aitasid ja minuga minema ei lennanud," ütles ta enda riideid kohendades ja noormehele tänulikult naeratades, kahjuks ei saanud neid selles aga kindel olla kas ta päästja seda üldse nägi. Ta silus juuksed üle ja tõmbas ühe puukoore tükikese juuksekarvade vahelt välja. "Nii, et siis kuhu poole see laager täpsemalt jääb? Ma ei näinud puu otsast midagi peale teiste puude nii, et see plaan läks ka luhta," siis lisas neiu veel,"kuigi ega ma tegelikult ei jõudnud väga palju vaadata ka, kuulsin sind ja see, et ma peaks laagrit otsima ununes täielikult."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 9:24 pm

"Ma olen tark, ma tean," lausus Chris ja lõi nina korraks taevapoole, kuid ei hoidnud seda seal kaua. Ei tasu liiga uhkeks ka nüüd minna. "Mis element?" päris ta veel lisaks, oleks tore teada millega neidis teda ohustada võib. Pärast saadab tema poole tulekera või midagi veel hullemat. "Novot, nüüd ei peagi ma sind uuesti alla aitama. Sa lihtsalt ei trügi siia. Valgel ajal pole asi nii hull," mainis ta veel. Valgel ajal vähemalt saad enam-vähem aru, kus oled või kuhu poole minema pead. Pimedas ümbritseb sind ainult üks suur pimedus ning kõik paistab samasugune olevat. Proovi siis metsas õiget teed leida. Millegipärast leiab Chris alati tee tagasi, isegi kui see koht on tema jaoks võõras. Järelikult on tema pähe peidetud mingi GPS, mis teda koju tagasi juhatab. Ray noogutas kergelt, kui elemendivaldaja teda tänas. Kõige olulisem osa tuleb aga alles nüüd- vaja laager üles leida, kuid see pole mehele raskuseks. "Hakkame aga siis aga minema," sõnas deemon ja hakkas tuldud teed tagasi minema. Nii lühikeseks tema jalutuskäik, siis täna jäigi. "Chris olen muidu," tuli mehele meelde end ka tutvustada.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Reede Dets 30, 2016 10:20 pm

"Vot," viipas Fleur muiates, "nii tark sa siiski pole, et mu elemendi ära suudaksid arvata, ma aitan sind nagu sina mind. Mu element on vesi." Noh, sellega vaevalt Fleur teda keset metsa ohustama hakkas, tegelikult polnud neiul enam üldse tahtmis mehele midagi teha. "Noh, tegelikult ma ilmselt oleks ilma sinuta valget aega ootama jäänud, et ma maapinnal uuesti liikuda julgeks. Kuigi kui ma oleks terve öö puu otsas istunud, pole ma nii kindel, kas ma oleks julgenud päevalgi sealt alla tulla," seletas Fleur mehele loo, mis kõlas üsna tõenäoliselt. Neiu noogutas selle peale, kui noormees ütles, et nad liikuma hakkaksid. "Meeldiv tutvuda, mina olen Fleur," tutvustas neid end Chrisile samuti kangu Chris oli ennast äsja tutvustanud. "Oled Arubal vana olija?" uuris tüdruk, sest tundis ennast nüüd veidi vabamalt. Mehel polnud enam tiibu näha ja ta teadis ka tema nime. Chris ei paistnud enam absoluutselt ohtlik ja tegelikult tundus ta täitsa mõistlik inimene.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Laup Dets 31, 2016 1:23 am

"Tõesti, nii tark ma pole, et su elementi ära arvata," nõustus Chris. Üks asi on rassi ära arvamine, kuid teine asi on juba elemendi peale panustamine. Tal oleks olnud nii paljude vahelt valida, et see oleks raske olnud- tuli, vesi, maa, õhk ja elekter. Tõsi oli ka see, et naisel ei olnud metsas veega kuidagi end võimalik kaitsta. Kui ta poleks just pilvedest või õhust kogu niiskuse välja imenud, kuid see oleks juba next level. "Õnneks on Aruba ööd soojad. Hullem oleks asi siis, kui sa oleks Kanadas või Norras olnud," lohutas Chris naist kuigivõrd. Arubal ei lange temperatuur öösiti kunagi madalale. Kindlasti pole siin nii soe, kui päeval, kuid siiski on ööd hästi talutavad. Puuotsas elamine pole siiski parim idee, pärast jääd magama ning kukud veel kogemata alla. Õnnetusi nüüd küll vaja pole. Mees noogutas kergelt, kui naine ka enda nime mainis. Nüüd teab ta vähemalt, et inimese kelle ta päästis on Fleur. "Noope, alles tulin siia koos enda poiss sõbraga," vastas Chris Fleuri küsimusele kartmata öelda seda, et ta gei on. Aasta on siiski 2016. "Sellest võib vist järeldada, et ega sinagi siin kõige vanem elanik ole."

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Laup Dets 31, 2016 1:12 pm

Alajahtumiseni Arubal poleks kindlasti jõudnud. Fleur oli siiski õnnelik, et tervet ööd metsas ei pidanud olema. "Pole ei Kanades ega Norras käinud nii, et ei oska kommenteerida, aga kui sa nii ütled siis ma katsun sinna mitte öösiti sattuda," ütles Fleur naeratuse saatel. Neiu oli üllatunud, et Chris oli samuti uus aga oskas nad siiski laagrisse tagasi juhatada, tegelikult lootis Fleur, et ta siiski juhatab ta laagrisse tagasi. Kui Chris tõesti suhtes oli siis pidi ta siiski normaalne inimene olema ja tüdruk oli lihtsalt liiga paranoiline. See, et noormed gei oli ei mänginud Fleuri arust mingit rolli, aasta on siiski 2016. "Ma olen ka uus jah," kinnitas tüdruk Chrisi järeldust. "Ma arvan, et kui ma ei oleks siia äsja saabunud ei ajaks ma kassi taga ja ei eksiks metsa ära," ütles neiu iseenda üle naerdes. "Ja... ma vabandan kui ma enne veidi tõre sinuga olin, ma ausõna ei mõelnud midagi halvasti," vabandas Fleur veel noormehe ees, et ta ei arvaks, et Fleur mingi imelik on kuigi puu oksal istudes oli peaaegu, et võimatu head esmamuljet jätta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Laup Dets 31, 2016 2:03 pm

"Need on minu lemmik kohad. Kanadas ma sündisin ja Norras elasin ma ka kaua," sõnas Chris kerge naeratusega, kuna Norra ja Kanadaga meenuvad talle nii mõnedki ilusad mälestused. Mõlemad riigid olid erinevad, aga samas sarnased. Kunagi läheb ta neisse riikidesse kindlasti tagasi! Nagu varem sai mainitud, on mehel hea suunataju. Ta oskab alati tuldud teed tagasi minna. Raskem oleks asi siis, kui ta ennast lihtsalt ühest kohast leiaks ja peaks teise kohta minema, kuid tuldud teed pidi on kerge tagasi minna. Suhtes oli mees tõesti ning eks ta pidi ikka normaalne olema, kui Elias temaga suhtes oli nõus olema. Aasta oli küll 2016, kuid siiski leidus inimesi, kelle arvates olid geid imelikud ning neid ei tohiks meie ühiskonnas olla. Sellest ei saanud Ray tegelikult aru, ta oli küll sündinud ajastul, kus geisid polnud isegi olemas, kuid siiski arvab ta, et igalühel on õigus elada sellist elu nagu tema tahab. Mitte sellist elu nagu ühiskond tahab. "Niiet seda sa siis siin metsas tegid jah? Ma vist nägin seda kassi keda sa taga ajasid," mainis deemon kerge naeruga. Kass oli talle vastu jooksnud, kui ta metsa sisenes. "Pole midagi," võttis Chris tüdruku vabanduse vastu.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Püh Jan 01, 2017 2:01 pm

"Sa oled palju ringi rännanud?" uuris Fleur uudishimust, sest Kanada ja Norra vahel on üsna suur vahemaa ja, et ühest punktist teise jõuda arvas Fleur, et Chris on nii mõndeki kohad läbi reisinud, et lõpuks Norra jõuda, aga see ei pruukinud ka tõsi olla, sest võibolla olid tal hoopis sugulased Norras kelle tõttu Chris ise samuti sinna sattus. Geisid tolereerivaid inimesi oli, kuid need, kes neid ei sallinud oli ilmselt rohkem, kuid mida rohkem ühiskond edasi arenes, seda tavalisemaks samasoolised paarid muutusid. Inimsetel tuli sellega lihtsalt ära harjuda. "Kui see kass oli musta värvi ja paistis haige, siis oli see täpselt see kass, kelle pärast ma siia metsa sattusin, ma tahtsin talle ainult head," ohkas Fleur nukralt, sest oli tõesti kassi ainult aidata tahtnud, et ta terve saaks ja noh.. kui ta oleks tahtnud oleks neiu ta ka loodusesse tagasi lahti lasknud. Tüdruk naeratas sõbralikult selle peale, kui Chris ta vabanduse vastu oli võtnud. "Tore, et ma sinuga tutvusin," ütles Fleur ning üritas pimedad midagi näha.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Püh Jan 01, 2017 2:55 pm

"Võib öelda, et ma olen kolmesaja aastaga, jah palju rännanud." On vist raske leida riiki või kohta, kus mees pole veel käinud. Chris ei taha väita, et sellist kohta üldse ei eksisteeri, kuid rohkem on kohti, kus ta käinud. "Aasia riigid on ka väga huvitavad," mainis ta veel juurde kuna see erines Euroopa ja Ühendriikidest nii kultuuri kui ka uskumuste poolest. Paljud asjad oli erinevad. Tegelikult on terve maailm erinev, on kohti, kus elektroonika on väga hästi arenenud, kuid samas teises kohas pole seda ollagi. Selline see maailm aga on.
Varem pidi Chris pikalt varjama, kes ta on, kuid nüüd saab ta juba rahulik olla see, kes ta tegelikult on. Raske on elada, kui sa ei saa olla mina ise. Nagu elaksid kellegi teise elu. "Musta värvi oli ta küll, kuid ma ei tea kas ta haige oli. Ta lihtsalt jooksis minust mööda," lausus Chris, kui Fleur kirjeldas milline see kass olema pidi. "Samad sõnas sulle," lausus ta naisele vastu ning kõndis muutkui edasi. "Me ei tohiks enam kaugel olla."

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Esm Jan 02, 2017 1:50 pm

"Kas raske pole olla nii vana?" uuris Fleur. Neid ise polnud nii vana ja ilmselt ei oleks tal ka võimalust nii vanaks elada, sest tema ei olnud mitte mingil määral surematu. "Ma olen Aasia riikide kohta kuulnud nii palju, lugenud ka loomulikult, sinna tahaks minna," ütles neid veidi unistavalt. Kassi teema juurde tagasi olles kuulas Fleur Chrisi lause ära ning mõtles siis veidi:"Kui sina haige oleksid ja mina tahaksin sind aidata, kas sa siis jookseksid minema?" Neiu noogutas selle peale, kui Chris ütles, et nad ei tohiks enam kaugel olla. Parem oleks, kui see 'mitte kaugel olla' oleks mitte kaugel olla laagrist mitte mõnest teisest kohast. "Ma ju ei näe nii kuri välja," lisas Fleur veel oma viimasele lausele,"kas ma näen välja nagu ma tahaks sind ära süüa? Ei näe."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chris Holmes
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Esm Jan 02, 2017 8:25 pm

"Mis mõttes?" ei saanud Chris sellest küsimusest aru. Alguses oli küll imelik, kui sa pidid keskealine olema aga nägin välja nagu teismeline. Tihti juhtus tal seda, et ta tutvustas ennast vanemana, kui ta tegelikult oli. Need olid awkward olukorrad, kui nüüd aus olla, aga mis seal ikka. Nüüd on ta juba harjunud, et jääb igavesti teismeliseks. Mõnikord ta küll mõtleb, mis tunne oleks olla keskealine või üldse vanur, kuid siis on ta jälle õnnelik, et saab igavesti noor ja terve olla. Tegelikult oleks Fleuril ka võimalus nii vanaks elada, kui ta leiaks nekromanti, kes oleks nõus õige tasu eest seda tegema. Sellist nekromanti oli aga raske leida, kes üldse oleks seda nõus tegema, kuna see võis ka sulle endale halvasti lõppeda. Kui sa pole piisavalt tugev, sured sa hoopis ja siis ei too sind enam miski tagasi. "Ma arvan küll," lausus Chris tõsiselt, kuid sekund hiljem purskas Chris naerma, kuna oli nalja teinud. "Muidugi ma ei jookseks minema, sest sa ei näe kuri välja." Selleks hetkeks olid nad juba metsast väljunud ning näha võis metsaonnikesi, mis andsid märku, et laager pole enam tõesti kaugel.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   Esm Jan 02, 2017 9:05 pm

"Ma mõtlen nagu.. kas raske pole  maailma muutustega kaasas käia? Nii maailm kui ka ühiskond muutub nii pidevalt ja, kas ära harjumine pole raske? Ja, mis sa enda vanuseks ütled kui keegi küsib?" esitas Fleur mitu küsimust lootes, et saab oma küsimustele enne vastused kui nad oma majadesse jõuavad, vähemalt Fleur, sest kes teab kuhu Chris edasi kavatses minna. Fleur toksas oma rusikaga Chrisi vastu õlga, kui oli neiu üle nalja teinud. "No igatahes, see kass arvas, et ma olin maailma kõige halvem inimene ja jooksis ära mu eest, aga ta ei teadnud, et ma oleks ta terveks ravinud, kasvõi hetkega.. noh seda siis kui mul oleks võluvõimed, aga kuna mul pole siis ma oleks pidanud loomaarstile pöörduma, kes oleks ta ise terveks ravinud," rääkis neid, kuid lisas siis ohates, kiirelt juurde,"aga ilmselt on minus siiski midagi eemale peletavat, mis kiisule ei meeldinud."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Ma vist jäin kinni?!   

Tagasi üles Go down

Ma vist jäin kinni?!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» "Gerberad"
» Ta teab kõike
» Mai lugu [Üks osa, ent selle eest pikk/ LÕPETATUD!]