HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

The earth plays music for those who listen.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Nathaniel Holt
Võlur

Postituste arv : 93

Tegelase leht
Vanus: 18
Rass: Võlur
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Nelj Jan 05, 2017 9:45 pm

"Ma isegi kardan natuke siin laagris olla, kui kõmukirjutajal kõrvad igal pool on," arvas Nate kerge muigega. Kui Rhea oma endisest kutist rääkis, siis ta vaid noogutas, oskamata midagi enam öelda. Kui pahandust ei tulnud, siis tore, kuigi teda pani endiselt imestama see, kuidas juhid nende suhtest ei teadnud. Äkki teadsid, aga otsustasid ignoreerida? "Võlur olen jah. Väga kogenematu ka veel," vastas Nate muiates. Kui Rhea pakkus välja, et nad võiks ujuma minna, vajus ta hetkeks mõttesse. Väljas oli ilus ilm, soe, aga millal siis Arubal soe ei oleks. Tehtav mõte. "Minugipoolest. Mul pole küll ujumispükse käe pärast, seega võiks majadest läbi käia," lausus Nate, "pealegi, ma usun, et sa oma kitarri ei taha randa kaasa võtta." Nad elasid lähestikku ka, seega said terve tee põhimõtteliselt koos minna. Nathaniel tõusis püsti, et puuonnist väljuda ja siis keerdtrepist alla sammuda ja koos Rhea'ga majade poole jalutada.

Hübriid

Postituste arv : 625

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Hübriid
Loom/element: Elekter

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Nelj Jan 05, 2017 10:47 pm

"Pole mõtet karta, lihtsam on sellele mitte mõelda," lausus Rhea oma mõtte. Vähemalt tema proovib seda teha, kuna muuta pole midagi. Asi muutub halvaks aga siis, kui blogi hakkab valesid tootma, mis siiani õnneks toimumas ei ole. "Oh, ma pole siiamaani ühegi võluriga isiklikult kohtunud, nekromandiga küll, kuid see on juba teine asi," lausus Rhea, kui sai kinnituse, et mees ongi võlur. Ta teadis, et laagris on ka teisi võlureid, kuid siiamaani polnud ta ühegi võluriga suhelnud. "Küll paremaks saad, selleks sa siin oledki juu," lohutas naine teda,"ega minagi enda elemendis parim ole, kuna ma ei suuda seda üldse taltsutada." Elekter avaldus ainult siis, kui ta ise tahtis või kui Rhea ohus oli. Ise ta seda esile kutsuda ei osanud. "Peaksime jaa, mul oleks ujumisriideid vaja," oli ka hübriid nõus, sest tal polnud enda ujumisriideid kaasa ja pesus ta minna ei tahaks. Rhea kogus end asjad kokku, järgnes võlurile ja juba nad suundusid majade poole. "Me võiks millalgi koos surfama minna, kui suured lained on."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Jan 06, 2017 12:58 am

"Asi on pigem selles, et ma ei saa üldse privaatsust enam nautida, absoluutselt kõik kantakse blogis kohe ette," lausus Nate. Huvitav, kas inimesed on selle peale ise ka mõelnud, et nende privaatsus on ju täiesti kadunud. Kas see häiriv pole? "Ma ei ole kusjuures ühegi nekromandiga eales kohtunud. Võlureid väljaspool oma perekonda olen kohanud vaid siin laagris," sõnas ta, "tore on olla esimene võlur, kellega sa kohtuda said." See tuli tegelikult üllatusena, et Nathaniel oli esimene võlur, kellega Rhea kohtus, sest laagris oli teisigi. Järelikult ta lihtsalt polnud nendega varem suhelnud. "Sa oled elemendivaldaja? Mis element?" küsis Nate lausa kaks küsimust järjest. Tal polnud õrna aimugi, et Rhea oli tegelikult hübriid. "Võib küll," nõustus Nate noogutades. Ta polnudki veel laagris kedagi sellist kohanud, kellega võiks surfamas käia.
Majades sai ruttu ära käidud ja nad kohtusid kai peal, mis viis tee kõikidesse majadesse. Nate kandis ainult musti ujumispükse, millel olid leegid peal, ja plätusid. Särki polnud tarvis kaasa võtta, niikuinii ta rebiks selle kohe seljast. Käes oli mehel ka rätik. Muud vast vaja polnud. Nate jõudis Rhea'st pisut enne ja sai oodata, aga polnud hullu, neidudel läheb alati kauem.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Jan 06, 2017 1:50 pm

"Seda küll," sõnas Rhea ja ta sai Nate'st täitsa aru. Raske on elada, kui igat sinu sammu jälgitakse ja see kuhugi kirja pannakse, et ka teised seda lugeda saaksid. Ju see siis teisi ei häirinud. "Mu parim sõber on nekromant ja ma võin kinnitada, et kõik nekromandid pole halvad," lausus ta, kuna see oli ka tõsi. Sama kehtis ka deemonite kohta- kõik pole üdini halvad. Kõik sõltus inimese iseloomust ja tema rass alati ei kinnitanud, milline see isik on. "Ma ei ole elemendivaldaja..võinoh tegelikult olen, aga ainult pooleldi," parandas Rhea ennast, sest tegelikult oli ta ju pooleldi elemendivaldaja,"ma olen hübriid, ingel-elemendivaldaja ja minu elemendiks on elekter." Rohkem tunneb naine ennast siiski inglina, sest oma elementi ta kasutada ei oska. Isabelle naeratas, kui Nate oli nõus temaga surfama minema. Hetkel polnud ka naisel kaaslast kellega koos surfamas käia, kuid nüüd oli ta leidnud.
Jõudnud majadeni, läksid kumbki enda majja, kuid Rheal läks oodatust veidikene kauem. Nimelt ei leidnud Rhea enda ujumisriideid üles, järelikult oli ta viimasest korrast need kuhugi pannud. Õnneks oli tal olemas ka teine paar ning ta sai need selga tõmmata. Peale pani ta veel läbipaistva kleidi moodi riideeseme, mis oli parem, kui lihtsalt bikiinides minna. Kiiresti haaras ta veel rätiku ja juba suundus ta majast välja, et kaile jõuda. "Vabandust, et mind ootama pidid," sõnas ta, kui oli meheni jõudnud ning muidugi ei jäänud Rheal ka märkamata Nate treenitud keha. Nate'l oli ilus treenitud keha mitte selline jõumägi nagu osadel.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Jan 06, 2017 4:22 pm

"Tore. Ma olen ainult halba nende kohta kuulnud," sõnas kutt nekromantide kohta. Hea oli kuulda, et laagris on ikkagi sõbralikud nekromandid, kuigi Nate ei tahaks endiselt nende teele ette sattuda. "See.. on päris.. vinge," ei suutnud kutt õieti sõnugi suust välja saada. Ta poleks uskunudki, et Rhea hübriid on. See üllatas teda päris korralikult. "Tähendab, sa oled esimene hübriid, keda ma kohanud olen," lisas Nate. Rhea oli järelikult päris tugev, sest inglid on ikka tugevad olendid ja elekter on element, mida leidub maailmas vähe. Võiks öelda, et Rhea oli tõeliselt haruldane.
Nate toetus puidust kai ääre vastu ja vaatas Rhea'd juba kaugelt tulemas. Naise keha paistis kleidist läbi ja Nate'i silmad peatusid tüdrukul pisut kauem, kui ehk oleks pidanud. Ta suutis oma pilgu ikka naise silmadele tõsta ja naeratas Rhea'le. "Pole hullu. Lähme," sõnas noormees. Rannani ei olnud palju minna, sest see oli ju kohe siin kõrval. Vaja lihtsalt kailt maha jalutada. Mees jättis oma rätiku kuivale liivale ja jalutas, Rhea tema kõrval, vee poole. Vesi ei olnud kuigi külm, aga arvestades, et tegu oli merega ja tuul kandis avamere pealt vett rannale, siis ei olnud ta just suppsoe ka mitte. Kuuma päikese eest jahutav ikka, aga värisema ei aja. Kui vesi oli jõudnud põlvedeni, liikus Nate Rhea'le lähemale ja võttis ta järsku sülle. "Mul tuli üks mõte sinuga," lausus Nate naeratades, "ära pahaseks saa." Ta jalutas sügavamale, Rhea tema süles, ning kui vesi hakkas juba neidist puudutama, lasi Nate ta lahti, niiet Rhea tervenisti vee alla kadus. Eks näis, kuidas neiu sellele reageerib, kui ta lõpuks pinnale tuleb. Äkki saab üldse pahaseks?

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Jan 06, 2017 4:46 pm

"Kõigel on erand," sõnas Rhea, sest see oli ka tõsi. "Võib ka nii öelda," lausus hübriid muigega, kui Nate ei osanud midagi öelda. Ta teadis, et on haruldane, kuid ei tahtnud sellest suurt numbrit teha. Pigem sooviks ta olla tavaline ja mitte nii eriline. "Ega meid,hübriide, siin laagris palju ole. Noora on näitkes hübriid," tõi Rhea selle välja, sest kui üks hübriid teisega kohtub, saab ta sellest aru, vähemalt Rhea sai. Teisi hübriide Rhea nimepidi ei teadnud ning ta pole kohtunud ühegi teise hübriidiga, kes olekas nagu tema, kui naise vend välja jätta.
Tundub, et nad uurisid üksteist samalajal, sest naine ei märganud, et Nate oleks teda liiga kauaks vaatama jäänud, kuna uuris ise samalajal noormeest. Küll Arubal ikka leidub neid ilusaid mehi, vali millist tahad. Isabelle naeratas ja liikus mehega randa. Sinna jõudnud, pani ta enda rätiku maha ja liikus koos võluriga veepoole. Mingi hetk hakkas mees Rheale lähemale liikuma ning neidis ei osanud midagi teha. Mis Nate'l plaanis küll oli? Järgmisel hetkel oli ta juba mehe tugevate kätte vahel. "Okei," sõnas ta kerge naeruga, kuid lendas peale seda juba vette.'Küll ma sulle tagasi teen' oli Rhea mõtte ning ta ei tõusnud pinnale vaid ujus mehe seljataha ja tuli alles seal pinnale. "Üllatus," hüüdis ta ning lükkas Nate vette. Peale seda ujus ta mehest eemale, niikuinii tahab ta tagasi teha.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Jan 06, 2017 5:37 pm

"Noora on hübriid!? Seljuhul pean oma sõnad tagasi võtma - Noora on siiski esimene hübriid, kellega ma kohtunud olen," sõnas Nate muheledes. Nooraga veetis ta terve avapeo koos, mis Rhea suvilas toimunud oli. Kahjuks peale seda nad nii palju enam suhelnud ei ole, aga natuke ikka. Tore tüdruk on.
Nate'l oli tegelikult kahju, et ta Rhea pidi vette laskma, sest talle meeldis tüdrukut oma läheduses ja käte vahel hoida. See oleks lihtsalt imelik olnud ja Rhea jaoks ehk ebameeldivgi, kui Nate oleks tüdruku oma sülle jätnud. Nate'i mõtted kõlasid, nagu tal oleks mingi salajane crush Rhea vastu... äkki oligi? Kuna helesinine vesi oli valgel liivapõhjal läbipaistev, siis ta nägi, kuidas Rhea tema selja taha ujus, aga ei teadnud, mida naine teha kavatseb. Ta hakkas end just ümber pöörama, kui tüdruk vee alt välja ilmus ja ta vette lükkas. Nate kadus tervenisti vee alla ja tuli kiirelt pinnale, tõmmates kätega üle näo ja seejärel ajas sõrmed läbi oma juuste. Ta nägi Rhea'd eemale ujumas. "Ma saan su veel kätte!" lubas Nate, näol lai naeratus, ja sukeldus siis vee alla, asudes Rhea poole ujuma. Nate oli kiire ujuja ja tema lubadus sai seetõttu täidetud, olgugi, et Rhea samaaegselt tema eest minema ujus. Nate ujus peagi pinnale ja haaras Rhea'st kinni, jäädes tema taha, kuna tüdruk oli talle seljaga olnud. "Käes oled mul," sõnas noormees poolsosinal, kummardudes pisut, et Rhea kõrvale lähemal olla. "Mis ma nüüd küll sinuga teha saaks?" küsis ta, ent see oli pigem mõte, mille ta valjusti välja ütles, sest tegelikult Nathaniel ei oodanud vastust. Mees hoidis oma käsi ümber neiu, et ta ei saaks ära ujuda, ent tegelikult oleks ta võinud vabalt lahti lasta, sest ei kavatsenud tüdrukule midagi teha. "Tead, mis? Oled vaba," lausus Nate kergelt naeratades ja võttis oma käed Rhea ümbert ära, ent ei liikunud ja jäi tüdruku taha seisma, mehe keha puudutamas neiu selga. "Ma ei tee sulle tagasi."

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Jan 06, 2017 7:31 pm

Näh...," sõnas Rhea ja manas näole korraks kurva ilme, kuid see kadus kiiresti ning asendus naeratusega. Ta tahaks kunagi Nooraga rohkem rääkida ning küsida, mis hübriid ta on. Ehk on neil midagi sarnast? Tuleb kokku saada ja tutvuda!
Ka Rheal oli kahju, et ta enam mehe käte vahel puhata ei saanud, sest talle meeldis see. Ta oli küll alles mehega tutvunud, kuid tundis kuidas nad hästi klapivad ning kokku sobivad. Nii musikaalselt, kui ka inimestena. Kohe kindlasti tahtis ta Nate'ga rohkem suhelda ja teda rohkem tundma õppida. Naine muigas, kui kuulis, et mees kavatseb ta kätte saada. Eks proovigu. Rhea oli küll hea ujuja, kuid mitte nii hea, kui Nate ja sellepärast sai mees ta kiiresti kätte. Isabelle tõi kuuldavale väikse kiljatuse ja naeru, kui mees ta enda haardesse haaras. Tore oli jälle neid tugevaid käsi enda ümber tunda. "Olen tõesti," tõdes Rhea kergelt hingeldades, sest ta oli siiski järsku ujuma hakanud. Naise kehast käis läbi kerge värin, kui ta tundis, et mees kummardus talle lähemale ja kõrva midagi sosistas. Kahjuks lasi Nate Rheast lahti, kuid õnneks ta ei eemaldunud ning naine sai ennast ümber pöörata, kuid ei eemaldunud ka ise. Ta oli mehele lähedal ja küsis kerge muigega:"Annad juba alla? Korraks viis ta enda pilgu mehe kehale kuid siis tema silmadele tagasi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Jan 06, 2017 8:31 pm

Talle meeldis Rhea lähedal olla. Rohkem, kui oleks pidanud. Eks mees pidi endale tunnistama, et tal oli tõepoolest crush tekkinud sellesse tüdrukusse. Rhea oli mehele juba peol silma jäänud, aga nad ei suhelnud seal üldse, lihtsalt tutvusid korraks. Nüüd sai ta Rhea'd rohkem tundma õppida, kui nad kahekesi puuonnis laulnud ja endast rääkinud olid. Ning Nate'i arvates oli neil hea klapp. Kui Rhea aga end ümber pööras, tekitas see pisut liblikaid kõhtu, ent ta üritas külma närviga olla. "Ma võiks sind veega pritsida, aga sel pole eriti mõtet, kuna sa oled juba märg," sõnas Nate, "sõlmime vaherahu?" Kutt märkas, kuidas Rhea pilk lipsas vahepeal tema treenitud kehale, mis pani Nate'i naeratama. "Do you like what you see?" küsis mees, kaval muie tema näol. Ta oleks tahtnud end neidise poole kallutada ja Rhea'd suudelda, aga teadis, et selleks oli veel liiga vara. Pealegi, arvas Nate, et Rhea pole niikuinii temast huvitatud. Ta oli lisaks sellele tüdrukust noorem ning Rhea'l oli kindlasti teisigi, kes seisid järjekorras, et tüdrukuga suhtesse astuda. Friendzone sobis mehele hästi. Aga ta ei tahtnud ikkagi end ümber pöörata ja eemale ujuda. Seega ta seisis seal, hoides pilku neiu ilusatel sinistel silmadel, ja ootas vastust oma küsimusele.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Jan 06, 2017 9:08 pm

Ka Rhea'l tekkis väikene crush poisi vastu, sest Nate oli kena välimuse ja hea iseloomuga, mitte selline fuckboy nagu Ryan ja Charlie. Selliseid mehi annab ikka leida ning tänapäeval sellised ei leidu. Õnneks ei olnud Nate Rheast väga palju pikem ja seega ei pidanud ta pead kõrgele tõstma, et mehe nägu näha, kuid päike tegi selle veidikene raskemaks, sest päike paistis Nate seljatagant. "Sel pole vist tõesti enam mõtet," lausus ta muigega vastu, sest oli juba üleni märg,"kui vaherahu, siis vaherahu." Hübriid tõusis varvastele ja liikus mehe näole lähemale, et talle kõrva sosistada:"Jaa kuidas veel." Milleks varjata seda, mis tõsi on. Ta oleks võinud küll tagasi ajada, kuid ei soovinud seda. Nate võib teada, et ta Rhea'le meeldib. Tõsi oli ka see, et Nate oli hetkel temast noorem, kuid peagi peaks Rhea vananemise lõpetama ja paari aasta pärast oleksid nad samavanad. Isabelle liikus mehe kõrvast eemale, kuid siiski jäi Nate näojuurde pidama. Kas ta peaks tegema seda mida plaanis või ei? Mis seal ikka, elu on lühike ja seda tuleb nautida. Rhea surus enda huulelt mehe omadele ja jäi ootama, kas võlur vastab talle.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Laup Jan 07, 2017 11:40 pm

Kui Rhea end mehele veelgi lähemale sättis, et talle kõrva sosistada, käis Nate'i kehast värin läbi. Neiu tõesti oskas mehi võrgutada, nagu näha. Sel hetkel tundis Nate, et ei suuda end enam tagasi hoida ja oleks oma huuled tüdruku omadele surunud, kui Rhea poleks seda esimesena teinud. Kutt libistas oma käed Rhea märjale pihale ja vastas suudlusele kohati ahnelt, sest Rhea suutis ta lihtsalt hulluks ajada. Mees hoidis tüdrukut oma lähedal ja katkestas suudluse, kui tundis, et vajab õhku. Ta ei eemaldanud aga käsi tüdruku pihalt, vaid naeratas talle meelalt. Hea oli teada, et Rhea tema vastu sama tundis... kui ta just Nate'i tunnetega ei mänginud, sest arvas, et kutt on lihtne sihtmärk? Ta ei tahtnud ausalt, et tema süda jälle murtakse peale seda, mis tema endine tüdruk tegi. "Me pole põhimõtteliselt üldse ujunud. Lähme sügavamale ehk?" pakkus kutt.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Püh Jan 08, 2017 1:11 pm

Flirtimine pole raske, vähemalt Rhea jaoks. Kui ta laagris eemal oli, sai flirtimist veidikene kasutatud, kuid rohkem sellejaoks, et endal igav ei hakkaks. See flirtimine oli aga teistsugune, sest talle meeldis Nate päriselt ega flirtinud temaga lõbupärast. Neidis viis enda käed mehe kaela taha, kui Nate oli tema suudlusele vastanud. Suudlus oli ahne ja see meeldis hübriidile ning ta vastas mehele samaga, suudeldes teda ahnelt vastu ning surudes ennast talle veelgi lähemale. Suudluse pidid nad katkestama siis, kui kummalgi enam õhku ei olnud, kui naine ei olnud kurv, kuna lootis, et see ei jää nende viimaseks suudluseks. Ta libistas enda käed mehe kaela tagant rinnale ja hoidis neid seal ning naeratas mehele. Rhea ei ole selline, kes meeste tunnetega mängima hakkaks, flirtida ta võis, kuid tunnetega mängija ta pole. "Lähme," sõnas ta mehele, kui ta pakkus, et nad võiksid sügavamale minna. Seda ka tehti ja kui nad olid piisavalt sügavald, alustasid nad ujumisega. "Kaua sa surfamisega tegelenud oled?" päris ta, kui talle meenus, et Nate tegeleb surfamisega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Esm Jan 09, 2017 8:42 pm

Nate eemaldus Rhea'st ning hakkas sügavamale jalutama. Ta ei tahtnud tekitada piinlikku olukorda, isegi, kui tundus, et asi oli natuke piinlik. Siiski kutt arvas, et see suudlus oli tulnud ehk liiga vara ja Nate oleks tahtnud Rhea'd rohkem tundma õppida. Oleks hea aeg tüdruk kohtingule kutsuda? Kui vesi oli parajalt sügav, sukeldus Nate vee alla ja ujus pea kümme meetrit edasi enne, kui pinnale tõusis ja õhku kogus. "Ma alustasin, kui ma olin neliteist. Seega umbes kolm-neli aastat," vastas Nate. "Oled sa suurtel lainetel üldse surfanud?" uuris kutt. Algajad alustavad väiksematel lainetel ja lähevad alles suurtele, kui tunnevad, et oleks õige aeg. Üldjuhul siis, kui väiksed tunduvad juba nii kerged, et võiks une pealt neid sõita. Suurematega kaasnes aga suurem risk, kuna need olid sügavamal ja põhjas olid kivikamakad, ka vetikad. "Ma tahaks su välja viia. Nagu.. deidile. Näiteks sööma kuskile või kuhuiganes sa soovid. Oleksid nõus?" uuris Nate tagasihoidlikult. Ta pole ikka väga ammu kedagi kohtingule viinud. Viimane kord oligi tema eks ja ühtlasi esimene tüdruksõber, kes suutis mehe südame murda.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

Tõsi võis olla see, et nende suudlus tuli vara, kuid mõlemad tahtsid seda. Edasi võivad nad rahulikult võtta ega pea kiirustama. Kui Nate sukeldus ja edasi ujus, viis Rhea pilgu taevasse, kuna tundis, et midagi on veidikene valesti. Kas mingi äikesetorm on tulemas? Mõnikord tunnetab Rhea selliseid asju ette, kuid see oli talle uus asi ja ta ei saanud igakord kindel olla. Sisetunne võib ka petta. "Täitsa pikk aeg," sõnas Rhea, ta ise oli surfanud umbes kaks aastad, kuid teinud seda pidevalt. Arubal on selleks võimalus terve aasta, ei pea muretsema, et vesi liiga külmaks muutuks. Jahedamaks see läheb, kuid mitte külmaks. "Mõnel korral olen proovinud," sõnas hübriid, sest tal pole olnud kellega suuri lained vallutada. Risk oli suurem ja ta ei tahtnud mõne algajaga minna, pole vaja, et keegi viga saaks. Kuulnud, et Nate tahab ta deidile viia, naeratas neidis mehele siiralt ja sõnas:"Ikka tahan."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   

Tagasi üles Go down

The earth plays music for those who listen.
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2