HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

The earth plays music for those who listen.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Rhea Dragomire
Hübriid

Postituste arv : 625

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Hübriid
Loom/element: Elekter

PostitaminePealkiri: The earth plays music for those who listen.   Nelj Dets 29, 2016 10:06 pm

Laager oli käinud juba nädal, kui Rhea oli suuna võtnud ühte enda lemmik kohta, milleks olid puuonnid. Siin sai rahulikult üksindust nautida, kuna enamasti oli siin vähe inimesi. Rheale muidugi see sobis, kuna ta sai rahulikult siia tulla ja enda pilli mängida. Mitte, et ta kardaks seda teiste ees mängida, kuid üksinda olles sai ta mängida neid laule mida ta ise tahtis, mitte neid mida teised tahtsid. Lõkkeõhtud on need paigad, kus võib hübriidi mängimas ja laulmas kuulda neid laule, mida sina tahad.
Pealetunde võttis Rhea enda magamistoast kitarri ja kaustiku ning suundus onnide juurde. Õnneks ei asu need majadest väga kaugel ja seega ei pidanud ta kaua ringi rändama. Jõudnud kohale, suundus ta enda lemmik puuonni juurde, mis oli veidikene varjus. Rhea avas oma märkmikku ning hakkas mängima lugu, mille ta oli eelmine aasta siin laagris ise kirjutanud. Isegi ühe salmi oli jõudnud ta valmis kirjutada.

OT: Nate Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Postituste arv : 93

Tegelase leht
Vanus: 18
Rass: Võlur
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Nelj Dets 29, 2016 11:25 pm

Nate oli uurinud kooli raamatukogus vanu loitsuraamatuid ja leidnud sealt ühe huvitava loitsu, mis peaks kõik ümbritseva looduse enda ümber ellu äratama. Kõik surnud taimed tõusevad jälle maa seest ja lähevad õitsema. Loitsu raadius oli küll väike, aga tundus piisavalt kerge, et Nate saaks seda omal jõul läbi viia, mitte tunnis õppida. Ta kirjutas loitsu üles ja läks siis metsa, et mitte laagrile viga teha. Harjutanud mõned korrad, ei tulnud tal see välja, ja mõtles, et asi on ehk keskendumises. Ta üritas kõik muud mõtted peast välja visata ja keskendus ainult nõiasõnadele ning efektile, mida nad loodusele annavad. Parema keskendumise saamiseks sulges poiss silmad. Need avades, taipas Nate, et ta oli tõepoolest kahe meetri raadiuses endast ümbritseva ilusasti õitsema pannud. Success!
Nathaniel hakkas tagasi jalutama ja minnes läbi ühe puuonni alt, kuulis noormees kitarri mängimas. Talle pakkus huvi, kes seda mängib ja veel kaasa laulab laulu, mida ta polnud elusees kuulnud. Nate ronis üles puuonni ning avastas seal ühe tüdruku, kellega ta peol hetkeks kohtunud oli. Tüdruk märkas teda koheselt ja lõpetas mängimise. "Vabanda, ma ei tahtnud sind segada," lausus Nate. "See oli ilus muidu. Sinu enda kirjutatud?" küsis ta lisaks. "Rhea, eks?"

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Nelj Dets 29, 2016 11:38 pm

Rhea oli küll süvenenud enda mängu ja laulmisesse, kuid kuulis siiski kellegi samme, mis talle lähenesid. Seetõttu avas ta ka enda silmad, mis ta varem sulgenud olid, ja avastas, et noormees jälgib teda. Koheselt lõpetas ta mängimise ja pidi tõdema, et noormees on kuidagi tuttav. Võib-olla olid nad esimesel peol tutvunud, kuid kahjuks vajus Rhea peolõpuks täiesti ära. Alkohol ja võime kasutamine tegi oma töö. "Ma tänan," vastas naine kerge naeratusega. See oli vist esimest korda, kui keegi tema kirjutatud laulu kuulis. Ryan küll kuulis eelmine kord seda, aga siis oli laul alles nii noor, et seda ei saanud isegi korralikult mängida. "On küll jaa," tõdes Isabelle ning toetus kergelt enda kitarrile, mis oli helesinist värvi. Mehe küsimuse peale Rhea noogutas. "Kuid kahjuks pean ma tõdema, et sinu nime ma ei mäleta, kuid me kohtusime peol, onju?" küsis naine vastu, et ikka kindel olla. Peolt võis nii palju uusi nägusid leida, et kõik ei jää esimese korraga meelde.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Nelj Dets 29, 2016 11:44 pm

Nate oli üks neist, kes mäletas hästi, kellega ta seal peol kohtunud oli, sest neid inimesi just palju ei olnud. Tutvuse hetkel ei olnud ta ka veel praktiliselt üldse joonud, et peaks ära unustama. Pealegi, ta ei saakski unustada sellist ilusat neidu nagu Rhea. Tõttöelda, oli ta natuke pettunud, et tüdruk teda ei mäletanud. Tundus, et tegemist oli populaarse neiuga ja Nate oli see uus, keda keegi eriti ei teadnud. "Me kohtusime peol jap. Nate olen," tutvustas noormees end uuesti. Ta ei tutvustanud end kunagi Nathaniel'ina, sest see oli pikk ja lohisev. Nate oli lihtne ja lühike. "On sul see laul valmis kirjutatud või veel poolik?" uuris kutt. Ta oli kuulnud sellest vaid väikest osa, seega ise ei osanud just hinnata.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Dets 30, 2016 12:03 am

Kahjuks oli jah Rhea ikka korralik peoloom olnud. Rhea oli peol ka väga paljudega suhelnud, kuna oli see, kes seda pidu korraldas. Ise naine ei ütleks, et ta väga populaarne on, kuid sõpradest tal tõesti puudust ei tule. Muidugi ei puudu ka need kellega naine läbi ei saa, kuid neis on siiski palju vähem, kui sõpru. Kindlasti hakkab ka Nate endale sõpru leidma, sest ega ka naine ise kohe palju sõpru leidnud. Kyle oli esimene, kellega ta suhtlema hakkas ja õnneks suhtlevad nad siiamaani. "Tore tutvuda ja vabanda, et sind ei mäleta," pidas Rhea nõuks veel öelda. Vähemalt tutvuvad nad nüüd uuesti ega jää üksteisele võõraks. "Veidikene poolik, viis on täielikult olemas ja üks salm ka," sõnas hübriid, kui nad laulu juurde tagasi liikusid. "Võid vaadata, kui soovid," lausus hübriid ning andis poisile enda märkmikku, kus olid kirjas akordid ja salmid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Dets 30, 2016 12:22 am

"Pole hullu," lausus Nate. Tegelikult polnud sellest ju midagi, vahet pole, et ta pisut pettunud oli, mida ta hästi ka varjata suutis. Kutt kõndis lähemale ja istus Rhea kõrvale, võttes siis tüdruku märkmiku enda kätte. "Päris julge sinust lasta põhimõtteliselt võõral kutil oma laulusõnu lugeda," märkis Nate õrna muigega. Ta pidas küll ennast usaldusväärseks isikuks ega kavatsenud tema laulu varastada, aga iial ei või teada. Alles nüüd suunas ta oma silmad sõnadele ja luges neid. Nagu ta enne maininud oli, siis sõnad olid ilusad ja viis täpselt samamoodi. Nate'le aga kargas pähe üks riimuv lausepaar, mida Rhea sinna lisada võiks. "Võin ma su kitarri korra võtta?" küsis Nate. Saanud nõusoleku, mängis ta neid akorde, mida Rhea just enne mänginud oli, ja laulis naisele need read, mis tal mõtteis olid. "Mis sellest arvad? Neid võib veel pisut kohendada või sa ei pea neid üldse kasutama, kui arvad, et need ei sobi."

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Dets 30, 2016 12:38 am

Rhea naeratas noormehele veel korraks ja lootis, et Nate pole pettunud vms. Vähemalt välja ei näidanud ta midagi, seega võis eeldada, et Nate ei olnud pettunud. "Noo ma loodan, et sa ei pane mu loomingut pihta," lausus Rhea muigega,"või pean ma seda kartma?" Kunagi ei või teada, kes su loomingu võib pihta panna, kuid ta lootis, et Nate pole üksneist, kes teise loomingui varastab. Rhea uuris samalajal meest, kui ta Rhea loomingut uuris. Nate on välimuselt väga kena noormees, ime, et tal veel siin asutajaid ei ole. "Ikka võid," ulatas hübriid enda kitarri Nate'le, kui ta seda palus. Äkki tuli tal mõni hea idee. Peagi hakkas mees tema akorde mängima ning ka laulma. Rhea pidid tõdema, et tema ees istuval mehel oli vääga hea lauluhääl. Lausa jumalik. "Need on väga head, ma kirjutan need üles, kui võib," ning kirjutas need enda märkmikku üles, kui oli talt nõusoleku saanud. "Sa tegeled ise ka muusikaga, onju?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Reede Dets 30, 2016 10:38 pm

"Ma olen väga halb varas," tegi ta nalja, samaaegselt näol kerge muie. "Aga tegelikult, muidugi ei pane. Ma olen omaenda loominguga väga rahul," sõnas Nate. Sellest järeldus, et varguseks pole üldse põhjust. Nate naeratas, kui Rhea'le tema lauldud read meeldisid ning noogutas, kui tüdruk küsis luba, et need read kirja panna. Tema arvates sobisid need Rhea kirjutatud sõnadega kokku ja pealegi meeldis kutile teisi aidata, eriti kui asi puudutas muusikat. "Tegelen jap. Laulan, mängin kitarri, klaverit ja kirjutan laule," ladus ta ette, mida ta täpsemalt teeb. "Me võiks tegelikult millalgi koos laulu kirjutada, kui sulle sobib," pakkus Nate. Nad olid küll just natuke koos kirjutanud, aga see oli pigem Rhea laul ja ta ei tahtnud selle eest tunnustust saada. "Tundub, et laulukirjutamise osas on meil sarnane mõtlemine," põhjendas mees, miks ta arvas, et nende koostöö võib hästi sujuda.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Laup Dets 31, 2016 1:52 am

"Phh.. veab mul siis," lasus ka Rhea naljatades. Tundub, et Nate'l on hea naljasoon ning naisele see meeldib. Rhea pole kunagi arusaanud inimestest, kes nalja ei mõista ja kõik liiga tõsiselt võtavad. Mõnikord on just parim lahendus see, kui tehakse nalja, sest naljadest võivad väge head ideed tulla. Automaatselt järeldas Rhea sellest seda, et mees kirjutab ka ise laule, mis on täiesti imeline. Veel pole Rhea laagris kohanud kedagi, kes laule kirjutas. Ta ei teadnud isegi seda, et Dakota seda teeb. Nate öeldud read sobisid tõesti naise lauluga ning kui nüüd aus olla, siis oligi Rhea kergelt toppama jäänud. Hea, et keegi ta uuesti rajale aitas. "Keegi on meil siin ikka väga andekas," sõnas hübriid kerge naeruga, kui kuulis mida mees kõike mängida või teha oskab. Kunagi käis Rhea mõtteist läbi ka klaveri mängi õppimine, kuid siiski jäi peale kitarr. Oma valikut ta, aga ei kahetse. "See on väga hea idee," nõustus Isabelle, kui kuulis, et Nate tahab temaga koos laulu kirjutada. Kuidas paremini saakski naine end proovile panna, kui kirjutada laul kellegi teisega koos. "Mängi mulle midagi, mida sa oskad," pani Rhea mehe proovile. Ta oli kuulnud kuidas Rhea laulab ja mängib, kuid nüüd tahtis Rhea kuulda, mida Nate oskab.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Laup Dets 31, 2016 5:27 pm

Nate oli tõepoolest musikaalne ja looduse poolt õnnistatud hea andega. Asi võis muidugi heades geenides ka olla, sest tema ema oli samamoodi ilusa lauluhäälega ja mängis nooruspõlves klaverit. "No, ma tahaks tegelikult trummid veel ära õppida. Nende taha pole veel sattunud," sõnas noormees. "Sa mängid ainult kitarri?" uuris ta seepeale. Nate naeratas, kui Rhea pidas koos laulukirjutamist heaks ideeks. Hea, et ta sellega nõustus. See oli ka märk sellest, et talle olid tõepoolest Nate'i read enda laulus meeldinud. "Oled varem üldse kellegagi koos kirjutanud?" uuris kutt. Tal endal ei olnud kellegi teisega koos kirjutamise kogemust. "Kas sa tahad, et ma mängin midagi enda originaalsetest lugudest või kellegi teise lugu?" küsis Nate, kuna see jäi pisut arusaamatuks. Tal on mitmeid lugusid, mis ta on ise kirjutanud, samas oskas noormees mängida ka teiste artistide lugusid.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Laup Dets 31, 2016 9:57 pm

Rhea teadis ainult seda, et tema isa ja isapoolsed vanavanemad pidavat olema ka musikaalsed, kuid see oli ka kõik. Ta oli kuulnud enda isa vaid korra laulmas, aga ei midagi muud. Õnneks on musikaalsuse geen edasi kandunud ka tüdruku vennale. "Trummid pole mind kunagi tõmmanud," pidid Rhea tunnistama. Miks? Seda ta ei tea, pole vist talle mõeldud. "Kahjuks küll aga ma olen alati tahtnud osata harfi, viiulit ja saksofoni," ladus neidis lagedale pillid mida ta mängida sooviks. Kahjuks pole ta nende õppimiseni veel jõudnud, kui ühe neist kolmest tahaks ta kindlasti selgeks saada. "Kui nüüd aus olla siis ei ole, aga see oleks tore väljakutse," arvas Rhea. Kellegi teisega on loo kirjutamine midagi muud, kui seda üksinda teha. Mõnevõrra on see raskem, aga samas ka lihtsam. "Mängi kellegi teise lugu," arvas hübriid, sest siis on võimalus, et naine teab seda laulu ning teab, kuidas see kõlama peaks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Püh Jan 01, 2017 10:38 pm

"Kõiki ei tõmbagi trummid," arvas Nate. "Ma ei kujutaks mitte ühtegi laulu ette ilma trummideta," lisas ta veel. Kuigi ta oli kõik oma laulud kitarri või klaveri saatel kirjutanud, siis leidis noormees, et tema laulud oleksid alati paremad, kui trummid veel taustaks mängisid. "Huvitav," lausus Nate, "sul on siin laagris võimalus seda õppida, ma arvan." Teda ennast Rhea nimetatud pillid ei huvitanud. Iga maitse on ju erinev. "Sama. Ma arvan, et meie koostöö võib päris hästi välja kujuneda," oli Nate positiivne ja naeratas selle peale. Kas nad peaks kohe mingi plaani valmis tegema, et millal ja kus kokku saavad, et koos kirjutada? "Olgu," vastas Nate ja jäi hetkeks mõttesse, kelle lugu ta mängida võiks. Midagi, mida ta kitarril oskab. Mehe peas lõi justkui tuluke põlema, kui ta taipas, mida mängida võiks. Ed Sheeran'i Photograph. Üks tema kunagisi lemmikuid. Ta alustas mängimist ja kavatses loole ise ka kaasa laulda. "Kui sõnu tead, võid minuga koos laulda," sõnas Nate enne, kui laulma hakkas. "Loving can hurt, loving can hurt sometimes... But it's the only thing that I know... When it gets hard, you know it can get hard sometimes... It is the only thing that makes us feel alive."

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Püh Jan 01, 2017 11:09 pm

"Muidugi mitte, kõikidele meeldivad erinevad pillid," nõusust Rhea Nate'ga, kuna kõikidel oli nii muusika, kui ka kõige muu pealt erinev maitse. "Selles on sul ka õigus, trummid lisavad lauludele selle hea rütmi." Rhea noogutas, kui Nate mainis, et tal oleks siin laagris võimalus neid õppida. Ta oli ka ise sellepeale mõelnud, aega tal oli ning ta võiks seda aega ära kasutada. Maailmas on ka nii palju keeli mida Rhea kunagi rääkida sooviks. Hetkel oskab ta ainult veel natukene hispaania ja prantsuse keelt. Soravalt tal need välja ei tule, kuid vestluse suudaks ikka üleval hoida. "Ma loodan küll," lisas hübriid. Ta juba ootas millal saab mehega hakata koos laule kirjutama. Rheale on alati laulude kirjutamine meeldinud ning teha seda koos kellegi teisega on veelgi põnevam. Mõlema muusikamaitse on küll erinev, kuid see võibki just parem olla. Laul tuleks huvitav ja midagi neist mõlemast. Isabelle ootas ning toetas ennast vastu puuonnikese seina, kui juba kuulamiseks läheb siis võiks ta end ka mugavalt tunda. Nii kui Nate mängimist alustas tundis ta laulu ära- Photograph. See on ka Rhea üks lemmikuid laule ning kohe kindlasti laulis ta mehega kaasa. Ei jäänud talle ka märkamata, kuidas nende hääled kokku sobisid. "We keep this love in a photograph.. We made these memories for ourselves.. Where our eyes are never closing.. Hearts are never broken.. And time's forever frozen still."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Püh Jan 01, 2017 11:24 pm

"Millega sa veel peale muusika tegeled?" tundis Nate huvi, eeldades ka koheselt, et muusika ei olnud tütarlapse ainus huvi. Ta ei teadnud, mis rassist Rhea on, sest ei teadnud seda loitsu veel, millega olendite rasside tuvastamine käib, aga kui tegemist oli surematu olendiga, on Rhea'l terve igavik olnud või terve igavik ees erisuguste asjade õppimiseks. "Kas lepime mingi aja kokku või vaatame sujuvalt, millal aega leidub?" küsis Nate. Olenes muidugi, kuidas Rhea'le sobis, aga ilmselt see teine variant oli ka selline, et lõpuks on ühel tegemist samal ajal, kui teisel pole, ja vastupidi. Esimese variandi puhul oli konkreetne aeg ja asi saab tehtud. Muidugi inspiratsioonile just kellaaega peale ei saa pandud, kuid Nate on väga vähe oma lauludega toppama jäänud. Nate naeratas, kui Rhea temaga kaasa laulis, ise samaaegselt lauldes. "So you can keep me.. Inside the pocket of your ripped jeans.. Holding me closer 'til our eyes meet.. You won't ever be alone, wait for me to come home." Peale refrääni aga lasi ta Rhea'l üksi laulda, sest tahtis neiu häält pisut kuulda. See oli tõsiselt ilus.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Püh Jan 01, 2017 11:53 pm

"Ma olen vibuspordis päris hea, mulle meeldib lugemine ja ka teised spordid. Hiljuti hakkasin surfamist ka õppima," ning sellega meenus talle koheselt ka Oliver, kuid talle ta kauem ei mõelnud, sest see oli mineviks ning nad mõlemad olid edasi läinud. "Aga sa ise?" küsis Rhea vastu. Tore oleks teada millega mees tegeleb. Ehk on neil isegi mõni ühine huvi või hobi. Kes seda teab? "Parem oleks vist mingi kindel aeg kokkuleppida," arvas Rhea, et see võiks parem idee olla. Muidugi ei saanud laulukirjutamist sundida, kuid neidisele oleks endale meeldinud, kui nad oleks mingi aja kirja pannud. Siis oskab ta enda aega ka paremini planeerida ning otsuseid teha. Vabaaja kulutas Rhea siiski sellele, et kas tegeles enda hobidega või sai sõpradega kokku. Kodutöid neile ei jäeta, vähemalt mitte kirjalikku, seega ei pea nad nende pärast muretsema. Isabelle oli juba laulmisest nii haaratud, et sulges isegi silmad. Viis oli imeline ja sõnad veel paremadki. Ta avas silmad alles siis, kui Nate laulmise lõpetas, kuid ei lõpetanud ise laulmist. "Loving can heal, loving can mend your soul.. And it's the only thing that I know, know.. I swear it will get easier.. Remember that with every piece of you.. Hm, and it's the only thing we take with us when we die
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Esm Jan 02, 2017 3:49 pm

"Oh, lahe, ma ise surfan ka," sõnas noormees. "Sa oled siin laagris kauem olnud, eks? Hakkasid siis laagris õppima?" päris Nate. Päris ise on raske surfamisega alustada. Pidi olemas olema keegi, kes ikka alguses juhendab ja peale seda on võimalik juba ise edasi areneda. "Lisaks surfamisele, mida juba enne mainisin, meeldib mulle veel ratsutamas käia. Ma pole sellega kunagi eriti süvenenult tegelenud, aga mu emale ja isale meeldis mind ja mu õde tihti tuttavate rantšosse viia ning siis saime ratsutada," rääkis noormees, üritades mitte oma tuju alla lasta. Papsi surmast polnud veel kahte kuudki möödas ja eks ikka oli raske, aga Nate'l polnud vaja seda, et tal laagris mingi masendunud tüübi maine tekiks. "Homme äkki? Just õhtupoole, peale tunde? Ma võin tulla sinu juurde või vastupidi," pakkus Nate. Talle meeldis viimasel ajal istuda oma majakese rõdul ja siis jammida, vaadates helesinist vett ja kuulates lisaks kitarrimängule veel laineid. "We keep this love in this photograph.. We made these memories for ourselves.. Where our eyes are never closing.. Hearts were never broken.. And time's forever frozen still," laulis Nate viimaks kaasa.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Esm Jan 02, 2017 5:12 pm

"See on küll äge," sõnas Rhea särava naeratusega, kui kuulis, et ka mehele surfamine meeldib. Vähemalt on neil üks ühine huvi peale muusika. Naine noogutas, kui Nate küsis, kas ta on juba kaua siin laagris olnud. "Hetkel läheb juba teine aasta siin ja surfamist alustasin ma ka siin," lisas ta juurde. Varem ei olnud teda surfamine nii väga huvitanud, kui laagrisse tulles. Ta oli küll merd ja vett armastanud, kuid ta ei osanud mõelda, et võiks ise kunagi surfama hakata. Rhea polnud selleks küll parim, kui väikeste ja keskmiste lainetega sai ta hakkama küll. Tormise ilma või pimedaga ei läinud ta kohe kindlasti vee peale. See ei tapaks küll teda, kuid siiski. "Sul on väike õde? Ma olen ka endale väikest õde alati tahtnud, kuid mul on vanem vend," lausus Rhea. Muidugi ta armastab enda venda, kuid alati on ta unistanud, et tal oleks väike õde või isegi väike vend. Kahjuks ei juhtu see kunagi. "Mulle sobib, mitmendas majas sa elad?" oli hübriid nõus ning küsis Nate majanumbrit, et teada kumma maja on klassidele lähemal. "So you can keep me.. Inside the pocket of your ripped jeans.. Holding me closer 'til our eyes meet.. You won't ever be alone.. And if you hurt me.. That's okay baby, only words bleed.. Inside these pages you just hold me.. And I won't ever let you go.. Wait for me to come home.. Wait for me to come home.. Wait for me to come home.. Wait for me to come home."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Teis Jan 03, 2017 2:01 pm

"Ma lugesin sellest kõmublogist, et surfiõpetaja läks minema. Tema käe all treenisidki?" küsis Nate. Rhea võis ju treenida ka mingi laagri õpilase käe all, kellel surfamine käpas oli. Noormees ise õppis surfama alles Itaalias, ühel suvel, kui nad Sitsiiliat külastasid. Milanos kahjuks surfata ei saanud. "Väike õde jap, 6-aastane," vastas Nate, "ma olen ise just vanem vend. Mulle ei meeldi eriti kõige vanem olla." Talle meeldiks, kui tal oleks vanem õde või vend, kelle jälgedes astuda või kellelt nõu küsida. Sellist nõu, mida emalt või isalt päris küsida ei tahaks. "Viiendas majas. Mitmendas ise?" küsis noormees samamoodi vastu. "You can fit me.. Inside the necklace you got when you were sixteen.. Next to your heartbeat where I should be.. Keep it deep within your soul.. And if you hurt me.. Well, that's okay baby, only words bleed.. Inside these pages you just hold me.. And I won't ever let you go." Viimase salmi juures otsustas Nate vait olla ja Rhea'l laul lõpuni laulda.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Teis Jan 03, 2017 8:00 pm

"Mhm, Oliver õpetad mind," lausus Rhea. Oeh, ka Nate oli Gossipi kohta kuulnud ja kindlasti on ta sealt asju ka Rhea kohta lugenud. See blogi on mõnikord ikka suureks nuhtluseks, kuid Rhea lootis siiski, et keegi sealt esmamuljeid ei otsi. Siis võiks jääda mulje, et Rheal on koguaeg palju mehi ja see, et ta ei oska neid hoida. Tegelikkus on aga see, et ta pole lihtsat enda nö õiget leidnud ja tal pole meestega vedanud. Siiski ei tähenda see ka seda, et ta koheselt meestega voodisse ronib. "Ma ei tea ka, kas ma kõige vanem tahaks olla aga nooremat õde-venda tahaks ikka," oli ka Rhea arvamusel, et vanim ta olla ei tahaks. Tulevikus tahaks Rhea ka endale lapsi, kuid see saaks raske olema, sest ta peaks leidma samasuguse hübriidi, kuid üleüldse on hübriide arvuliselt vähe, kuid hübriidi liike palju. "Ma elan kuuendas seega pole vist väga vahet kumma juures," lausus hübriid, kui sai teada, et nad kõrval olevates majades elavad. Majad ei ole üksteisest väga kaugel ning palju kõndima ei pea. "Aga lähme siis sinupoole, kui see sobib," lisas Rhea järgi. Kui see mehele sobima ei peaks, võivad nad ka Rhea poole minna. Mavil poleks kindlasti selle vastu midagi, kui nad seal laulu kirjutaksid. Isabelle laulis viimase salmi ära ning kuulas, kuidas Nate veel viimased akordid mängib. "Sa olen nii laulmises, kui ka mängimises väga hea," kiitis naine meest, kuna see oli ka tõsi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Kolm Jan 04, 2017 1:42 am

Nate oli kursis küll sellega, et Rhea olevat tolle surfiõpetajaga suhtes olnud, ent ei leidnud, et nüüd oleks tema koht pärida. Asi oli ju minevikus. Kes teab, kas see üldse tõsi oli. Nate võttis seda blogi üsna skeptiliselt, kuigi tema arvamus võib vabalt muutuda, kui mõni artikkel peaks seal temast ilmuma ning see täitsa tõtt räägib. "See gossipi blogi suudab ikka igasuguseid uudiseid üles riputada," sõnas Nate kerge turtsatusega, "kas see on üldse tõsi, mida ta seal räägib?" Ehk teisisõnu - kas Rhea oli tõepoolest oma õpetajaga suhtes olnud? "Pole jah vahet," nõustus Nathaniel noogutades. "Lähme minu juurde. Ma ei usu, et Ryan siis veel majas on," arvas kutt. Tõenäoliselt Ryan tšillib Charlie'ga või jahib naisi. Üks kahest. "Ma tänan. Sul on tõeliselt ilus hääl, ma võikski seda kuulama jääda," lausus Nate naeratades. Talle meeldis teistele komplimente teha. Ta ulatas Rhea'le kitarri tagasi, kuna laul oli ju lõppenud ja ta ei kavatsenud rohkem mängida, vähemalt praegu. "Miks üldse siia puuonni tulid kirjutama?" uuris Nate. Inspiratsioon? Rahu ja vaikus? Majakaaslane magas? Põhjuseid võis olla mitmeid.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Kolm Jan 04, 2017 7:30 pm

"Suudab küll jaa," oli Rhea nõus, sest nii see ka oli. Hübriid sai aru, kuhu Nate on jutuga tüürib, kuid ei saanud talle seda ka etteheita, kuna kõik, mis seal räägiti oli tõsi- vähemalt enamus sellest. "Enamasti küll ning see on ka tõsi, et mul õpetajaga suhe oli," sõnas Rhea selle mõtte ka välja. Miks seda üldse salata? See oli minevik ning suhet neil enam ei olnud ega ka tule. Hübriid ei olnud ka ainuke, kes on sellises suhtes olnud ja kohe kindlasti ei jää ta ka viimaseks. "Sa elad koos Ryan'ga?" küsis Rhea imestusega, kuid see ei olnud halb imestus, sest ka tema on Ryan'ga maja jaganud. Nad said mehega hästi läbi ning nad sobisid üksteisega elama, kumbki ei jäänud kummalegi jalgu ning koos sai hästi elatud. Hübriid naeratas, kui Nate tema lauluhäält kiitis. Talle on seda ka varem öeldud ning seda oli tore kuulda, et teistele naise lauluhääl meeldis. "Mulle meeldib erinevates kohtades laule kirjutada- ei muutu üksluiseks ja täna tulin siia," sõnas Isabelle, kui oli enda kitarri tagasi võtnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Kolm Jan 04, 2017 9:09 pm

"Vabanda, ma ei tahtnud su eraelu kohta uurida. Pole ju minu asi tegelikult," vastas Nate kerge naeratusega. Kui gossipi lood olid enamasti tõesed, siis oli ka see tõene, et Rhea'l on mehi jalaga segada? Populaarne neiu sel juhul ja Nate ei imestanud ka, et mehed selle tütarlapse järgi jooksid. "Ryaniga, jah. Sa tead teda?" küsis Nate. Ta teadis, et ka Ryan oli varem seal laagris olnud, tundub, et nad on siis sellest ajast tuttavad. "Mulle jällegi meeldib ühes kohas. Hetkel pakub inspiratsiooni minu maja rõdu. Värske õhk, lainete kohin, linnud, täiega mõnus. Ja siis ma ei häiri Ryanit ka," rääkis Nate. Tegelikult oli ta võimeline kusiganes kirjutama, ent see oli ju ilmselge, et üks koht meeldib rohkem kui teised. "Mul on muidu süntesaator ka laagrisse kaasa võetud. Võime ju nii teha, et sina mängid kitarril ja mina süntekal?"

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Kolm Jan 04, 2017 9:24 pm

"Pole midagi, niikuinii pool laagrit seal sellest juba," sõnas Rhea kerge naeratusega, kuna see oli ka tõsi. Otsi mõni inimene, kes Rhea suhte ajaloost ei teaks, uued laagrilised vist küll ei tea, aga ega neilgi see teadmata jää. Kas nüüd tal mehi jalagasegada on, kuid suhteid ja crushe on tal ikka ajaga olnud. Muidugi ei tähenda see seda, et Rhea nende kõikidega voodis käib, mingi austus tal enda vastu ikka on ega roni esimese mehega, kes talle ette satub, voodisse. "Mhm, ma olin eelmine aasta ta majakaaslane. Muhe tüüp, kui välja jätta see, et ta selline naistemees on," lausus hübriid turtsatusega. Eelmine aasta ta isegi selline naistemees ei olnud, kuid nüüd, kui ta kohtus Charlie'ga, kes ka Mojito Clubis on, muutus ta suureks naistemeheks. "Mm.. Lainete kohin on mõnus," nõustus Rhea, kuna talle on alati meri ja vesi meeldinud. Ta ei suudaks elada kohas, kus meri lähedal ei oleks. "Mis sa ise siin muidu tegid?" päris naine, kui oli arusaanud, et ta ei teagi, miks Nate siin seikleb. "See sobib väga hästi!"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Nelj Jan 05, 2017 1:27 am

"Kas sind ei häiri, et pool laagrit su isiklikke asju teab?" küsis Nate. Teda kindlasti häiriks ja eks ta peabki olema ettevaatlikum oma tegemistes, et temast midagi kurja seal kõmublogis ei kirjutata. "Kas suhe õpetajaga pole mitte keelatud? Teil õnnestus seda tõesti nii kaua saladuses hoida või need kõrgemad pead seda blogi ei loe?" uuris Nate edasi. Kui nemad teaksid, peaks ju suur pahandus tulema. Tagajärgedele ei tahtnud mõeldagi. Lihtsalt imelik, sest kuulujutte ikka levis ja isegi, kui kõrgemad pead seda blogi ei loe, peaksid kõmu mujalt kuulma. "Lahe. Mind ei häiri see, et ta naistemees on. Muidu on küll tore majakaaslane," nõustus Nathaniel. "On küll. Seetõttu meeldib mulle rannas palju käia. Vahel on hea istuda vaikuses ja kuulata lainete kohinat," arvas ta. Rannas oli see valjem, sest need majakesed segasid laineid. "Ma olin enne raamatukogus ja uurisin erinevaid loitse. Otsisin midagi kerget, mille võiks ehk ise ära õppida ja käisin seda metsas katsetamas. Tahtsin laagrist eemal olla juhuks, kui midagi peaks valesti minema," vastas Nate. Loitsude õppimiseks olid küll muidugi tunnid, aga ta oli laagri võlurite seas kõige kogenematum. Pole praktiliselt üldse oma võimetega tegelenud.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   Nelj Jan 05, 2017 4:48 pm

"Eks natuke ikka, kuid nüüdseks sellega juba harjunud," sõnas Rhea kerge ohkega, sest ega ta ei saa takistada neid, kes seda blogi kirjutavad, sest ta isegi ei tea, kes seda teevad. "Blogi kirjutajatel on kõrvad igalpool," lausus naine muigega, sest see oli ka tõsi. Nad teadsid KÕIKE, mis siin laagris toimub ja isegi laagri aladest väljas. "On küll, kuid alguses suutsime me seda isegi saladuses hoida. Kui blogi sellest teada sai, hoidsime me madalamat profiili ja kuidagi läks nii, et meil sellest jama ei tulnud," lausus hübriid mõtlikult, kuna ta ka ise ei teadnud, kuidas neil pahandust ei tulnud. "Kaua meie suhe ei püsinud siiski ning me läksime lahku," lisas Rhea loo lõppu sest nii see ka oli. "Sama, meri nagu rahustaks mind ning vahest ka lohutab," rääkis naine naeratusega ning tal tuli tunne, kuidas ta tahaks ka hetkel mereäärde minna ja üks hea suplus teha. "Niiet sa oled siis võlur jah?" küsis ta üle, et kas sai ikka pihta. Nekromant ta kindlasti ei olnud, sest neist õhkub tumedat maagiat, kui Nate'st seda ei õhkunud. Võib öelda, et Rheal on omad kogemused nekromantidega. "Sa ujuma ei taha minna?" purskas Isabelle küsimuse välja, kui oli selle üle veidikene mõelnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: The earth plays music for those who listen.   

Tagasi üles Go down

The earth plays music for those who listen.
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next