HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

My soulmate

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 232

Tegelase leht
Vanus: 18/~700
Rass: Deemon
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 09, 2017 7:43 pm

''No sul eriti hea majakaaslasega ilmselt, nii kui nii kutt, siis saab lõbutseda veidi või midagi,'' lausus Viancente kulme kelmikalt kergitades ''et noh..'' Loodetavasti ei pannud Vian sellega mööda ja JJ ikka oli kutt, sest vähemalt tema nimi kõlas küll nii, et ta seda oli. 
''Ega no, kui sa mulle praegu peale vaatad, siis kas ma ka erinen siis tavalisest inimesest nii palju või?'' oli neidis kohe huvitatud, sest ta veel polnud kindel, äkki tema välimusest sai kuidagi selle välja lugeda, et ta on üks paras deemon isiklikult ja muidu küsimusi ka ei olnud. 
''No kui nüüd täiesti aus olla, siis ma võiks juba ammu olla pensionil, veel enam juba ära kõdunenud ka oma kirstus, sest ma jään sinna 700-800 kanti, kahjuks ma pole kriipse tõmmanud, seega väga raske on öelda kindlat aega või vanust,'' pidi jälle Vi tunnistama, kuidas ta oma reaalset vanust ei teadnudki, sest ta isegi ei teadnud kaua teda oli põrgus piinatud enne kui vabadusse sai.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Postituste arv : 143

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Kujumuutja
Loom/element: Must ronk

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 09, 2017 8:07 pm

Alex leidis lõpuks ihaldatud objektid oma jaki põhjatutest taskutest üles, haaras pakist ühe sigareti, süütas selle ning tõmbas kohe suure mahvi. Välja hingates vajus ta veel rohkem sellesse vanasse koltunud diivanisse kui see üldse enam võimalik oli. Ta pidi tunnistama, et diivan oli üllatavalt mugav arvestades selle seisukorda. Kuuldes, mida Viancente tema majakaaslase kohta ütles, turtsatas neiu naerma. "On tõesti tegemist noormehega, ja pean tunnistama, et sul on õigus, küll me lõbutseda ka saame," kergitas ta ka Viani poole kelmikalt kulme. Eks neil oli ka juba oma momente olnud selle ajaga, mil JJ välja oli ilmunud.
"Ega välimusest tõesti tegelikult välja ei loeks, et mu kõrval deemon istuks," tunnistas Alex Vianile. "Pigem ongi nagu see iseloomu ja toitumise värk rohkem," seletas ta, mida tegelikult mõelnud oli.
"Ma ei kujutaks ette kui ma peaksin nii kaua maa peal olema. Tõesti ei imesta, et sul igasugused eksistentsiaalsuse kriisid ja asja kallal on," muigas Alex järjekordset mahvi suitsust tõmmates ja seda aeglaselt kopsudest välja puhudes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 09, 2017 8:22 pm

''Lõbutseda jah,'' naeris neidis ja tõmbas viimase mahvi oma suitsust ja taaskord tegi ta seda, mida enne, kustutas suitsu otsa ära vastu seina ja viskas siis koni aknast välja, mis äkki leidis endale koha eelmise koni kõrval - seltsis segasem seal laguneda. 
''Iseloomust tõesti loeks välja? See on uus. Koolis peeti mind kõrgemates klassides lihtsalt üheks hellitatud ülbikuks, kuigi tegelikult lihtsalt panin end maksma ja ei lasknud klassivendadel pähe istuda, lõpuks isegi hakkas klassivendadega asi klappima, aga egas siis meil nood neiud seal leppida sellega ei suutnud ja korraldasid igast jama selle tõttu, lõpuks viskas mul küll korralikult kopp ette, aga noh endasse ma ikkagi tõmbuma ei hakanud, teadsin tänu oma elukogemusele, et see nii kui nii kuidagi ei aita mind,'' rääkis taas Vian maha pika romaani oma kooli põlvest, mis oli olnud kohati isegi huvitav. Tal oli veidral kombel alati meessoost isikutega parem klapp olnud, kui naissoost, seega teda üllataski, et tal oli parimast sõbrannast isik kõrval ning hetkel klappis ka Alex'iga.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 09, 2017 8:34 pm

"No selle iseloomuvärgiga on ka see, et võhikud ei oskaks muidugi midagi välja lugeda, sest neil poleks ilmselt õrna iamugi, et sellised asjad nagu deemonid ja kujumuutjad ja teised rassid ka päriselt olemas on ja eksisteerivad nende kõrval" seletas Alex Vianile jälle oma mõtteid. "Ega ma ka ausaltöeldes neist asjadest teadlik poleks kui mu vanemad poleks sundinud mind Aruba laagri ja siinsete asukate kohta erinevaid asju lugema ja õppima," jah, nii oli see tõesti olnud. Alexi vanemad arvasid, et mõistlik oleks teda enne siia saabumist korralikult ette valmistada, et neidis teaks millega kokku hakkab puutuma ja ennast segaseks ei ehmataks.
"Mõistlik, see endassetõmbumine tõesti ei aita, pigem muudab asjad raskemaks," nõustus ta taaskord Viancente sõnadega, nende mõttemaailm tundus täielikult ühtivat. "Tead? Ma pean tunnistama, et sa oled üks esimesi naissoost inimesi, või noh praegusel juhul deemoneid, kellega mul klappinud on," otsustas ta lõpuks tunnistada. "Tavaliselt hoian naistest eemale, liiga palju draamat. Kuttidega tavaliselt lihtsam, nad otsekohesed ja pole probleeme. Kui viimased kokkupuuted välja arvata muidugi,"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Teis Jan 10, 2017 11:00 pm

''Selles osas sul täiesti õigus, aga vahest ma isegi ei saa aru, et keegi mu enda rassi kaaslane on, sest mõned lihtsalt on selles osas vägagi head varjajad, hoolimata kõigest ja ka sellest kui vana ma tegelikult olen,'' sõnas neidis selle peale, vahest lihtsalt olid inimesed head varjajad või noh siis parem ilmselt oleks öelda isikud. 
''Ega ma ka ilmselt tean tänu sellele, et ma siin üle pensioni olen elanud,'' vastas ta naerdes, tal oli kõikide rassidega kokku puutunud ja see oli isegi hea, aga eks ikka kui inimene oli inimene, siis kohe asjale ka pihta ei saanud, sama oli olnud ka Alexiga. 
''See ei aita kohe üldse, sellepärast vahest ma nendest kiusatatavatest aru ei saagi, et miks on vaja nii endasse tõmbuda, kui vastu hakkad, siis saad ka end kaitsta,'' pidi neidis tunnistama, ta oli paljusi kaitsnud, kes enda kaitsmisega hakkama ei saanud, võib-olla oli ka see üks põhjustest, miks ta ei meeldinud mõnele mimmule. ''Issand, kui sama arvamus meil on, see naljakas lausa,'' pidi lihtsalt Vi mainima ''nagu ma lapsest peale poistega koos mänginud ja mu elu igat pidi näidanud, et poisid on paremad kaaslased elus või noh sõbrad.''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 11, 2017 10:37 pm

Alex tõmbas veel viimased mahvid oma suitsust, kustutas selle seejärel ning järgides Viancentet viskas koni aknast välja. Seejärel loksutas ta oma pläskut, et kindlaks teha palju vägijooki sinna sisse veel jäänud oli, mida tundus poole jagu kindlasti veel olevat, mis oli hea, sest see pettumus kui jook märkamatult otsa saab on neidisele eriti tuttav.
"Samas ma natuke mõistan, miks endasse tõmbutakse kiusamise tagajärjel. Kõigil ei ole nii tugevat iseloomu, et vastu astuda, eriti kui enamus su vastu on," mõtiskles Alex veel sellel kiusamise teemal. Temal endal õnneks sellega suurt pistmist pole olnud, sest on alati olnud tugeva iseloomuga ja lihtsalt tema vastu pole julgetud astuda kartuses ise vastu lõuga saada. Samas teadsid ka kõik kellega neidis kokku on puutunud kui kõrgel kohal tema vanemad töötavad ja kui mõjuvõimsad nad on ja see oli ilmselt teiseks põhjuseks, miks teda rahule on jäetud.
"Jaa poisid on paremad kaaslased. Seni kuni su niiöelda parim sõber sulle vastupidist tõestab. Ja siis saad aru, et kõige parem on ikka omapäi. Vähem pettumusi ja näkkupanemist," sõnas Alex enda ette põrnitsedes ja käesoleva tulemasinaga mängides, seda süüdates ja jälle kustutades.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Reede Jan 13, 2017 10:35 pm

''Selles osas on sul täiesti õigus,'' sõnas neidis noogutusega ''ilmselgelt on lihtsalt minu selle vastu hakkamise põhjustanud mu deemonlik pool, muud siin öelda ei ole, aga noh, ma õnneks olin see ka, kes neid, kes ei suuda või on kergemad allaandjad aitas, et jah, ma olen üks liigagi südamlik deemon.'' 
Neidis tõstis enda jalad diivanile ja sättis end rätsepistesse istuma, tänane õhtu oli ikka vägagi vaikne, sest neid ümbristevast metsast polnud hääli peaaegu kuuldagi. 
''Mul kas on vedanud või lihtsalt pole seda tähele pannud. Mulle on nuga selga löönud ikka kuradima rohkem naisi, kui mehi või noh mitte ükski mees, võib-olla mu pool vend, kui ainult, kellest ma tegelikult midagi peale selle ei tea, et ta on olemas ning pidin taga kohtuma, aga lasi samal päeval jalga, kui me kokku pidime saama ja rohkem minuga ta ühendust ei võtnud ka, vot see oli ausalt pettumus,'' sõnas neidis, too päev oli täielik pettumus olnud ja peale seda oli ta kuid just kui reaalne deemon olnud, sest ta oli nii kaua seda juhtunud ning pealegi oli teda alt vedanud inimene, kellelt ta seda ei oodanud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

"Ilmselt on sul siis ikka vedanud," noogutas Alex mõtlikult pead. "Ja su poolvend on asshole, et sinuga kokku ei saanud. Nüüd ta ei teagi milline äge õde tal on," üritas ta neidist enda kõrval veidi paremini tundma panna. Ta ei teadnud, kas see ka kuidagi lohutavalt mõjus, kuid proovida ju ikka võis. Alex polnud lohutamises kunagi hea olnud.
"Mul oli üks sõber..." alsutas Alex enda loo rääkimist pidades dramaatilise pausi. " Me teadsime üksteist juba päris pisikesest peale ja hoolimata sellest, et me 'erinevatest' maailmadest pärit olime, oli ta mulle alati rohkem perekonna eest kui mu päris pere. Ma teadsin, et ta on mu jaoks alati olemas ja sama oli ka vastupidi," meenutas Lexi aegu, mil kõik oli veel teisiti, lihtne ja hea. "Ja siis viskas ta selle kõige lihtsalt minema, et enda nahka päästa." lausus ta kibedalt, ta oli endiselt selle kõige pärast nii vihane ja pettunud ja sellest rääkimine tõstis kõik need tunded taas pinnale.
"Meie tutvusringkond New Yorgis oli väga kirju, meelemürkide kasutamine oli üsnagi levinud. Mina jäin ikka enamasti alkoholi ja tubaka juurde, aegajalt veidi kanepit ka, aga teistel läks va hest ka kangemat kraami. Ja siis ühel öösell, kui me oma kaunist graffitit lõime ühel tänaval, jäime me politseile vahele," muigas Alex. Too öö oli olnud üks adrenaliinirohkemaid tema elus.
"Me põgenesime mööda kõrvaltänavaid politsei eest ja ma võtsin vastu otsuse, et ma ohverdan ennast, sest teadsin, et teistel on suure tõenäosusega narkootikumid ka taskutes või kotis või kuskil. Kurat, oleks ma vaid teadnud, et mu imeline parim sõber leidis, et juhul kui vahele peaksime jääma olen mina see, kes suure tõenäosusega puhtalt pääseb, sest mu isa juhib New Yorgi kuulsaimat advokaadibürood. Kogu kraam oli minu teadmata pistetud mu seljakotti. Hetkel mil mina end ohverdasin ja vahele võeti pääsesid teised minema," jutustas Alex edasi tõustes diivanilt ja liikudes aknaaugu juurde, kust ennist koni välja oli lennanud ja vahtis taevas helendavat kuud.
"Jah, mu isa tõesti päästis mu naha võimalikust vanglakaristusest ja ma tean, et kui mu sõbrad vahele oleks jäänud, istuksid nad ilmselt praegu kongis. Aga asi on põhimõttes. Oleks minuga läbi räägitud asi, me oleks lahenduse suutnud leida," raputas ta pettunult pead, viies pilgu diivanil istuvale Vianile.
"Ma sain ühiskondlikult kasuliku töö tunnid ja vanemate poolt oli karistuseks minu eksistentsi ignoreerimin ja nõudmine, et ma siia laagrisse tuleksin ning kellegagi New Yorgist kontakti ei hoiaks," selle väljaöeldes meenus Alexile telefonikõne, mis ta paar päeva tagasi saanud oli oma reeturist sõbralt ja mida ignoreerinud. "Mitte et ma nendega üldse enam midagi teada tahaks. Noa selgalööjad sellised." pahvatas ta vihaselt välja,
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   

Tagasi üles Go down

My soulmate
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3