HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

My soulmate

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Alex Blaze
Kujumuutja

Postituste arv : 143

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Kujumuutja
Loom/element: Must ronk

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 9:03 pm

Alex noogutas kaasa kui Viancente rääkis, mida tema samas olukorras teinud oleks. Vale oleks olnud öelda, et ka Lexi peast igasugused raskemad kättemaksumõtted läbi ei käinud. "Ütleme nii, et ega ma päris niisama seda asja ei jätnud, mõnusa löögi põlvega munadesse sai ta mult küll," tõi Lexi seda öeldes kuuldavale naeru. Peale seda lööki vaevalt, et Ryan tükk aega oma võlikepikest kuskile toppida tahtis ja see mõte pakkus Alexile nalja.
"Ja sellepärast ma nime mainida ei kavatsenudki tegelikult. See on minu ja tema vaheline teema ja loodan, et sinu ja Ryani vaheline suhtlus selle pärast ei kannataks, see polnud minu tagamõte," lausus ta igaks juhuks kui Vian mainis, et vanad olijad kõik ikka omavahel teavad, see oli muidugi iseenesestmõistetav ka, aga ega Alex uue laagrilisena ei teadnud, kes võivad olla uued ja kes vanad olijad. Ta ei tahtnud kellegi suhtlusesse mingit nõmedat kiilu lüüa olenemata juhtunust, keegi teine ju ei pea kannatama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 232

Tegelase leht
Vanus: 18/~700
Rass: Deemon
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 9:16 pm

''Tubli oled, muidugi see asja olematuks ei tee, aga minul oleks olemise vähemalt see paremaks teinud,'' sõnas Vian selle peale ausalt ''vähemalt ei vehi ta nüüd sellega ehk nii uhkelt ringi, pidavat neil hell kohakene olema.'' Neidis mõtteis lausa naeris Alex'i käitumise peale ja oleks talle aplausi tahtnud teha, aga tundis, et see ei oleks eriti täiskasvanulik ja jättis mõtte mõtteks. ''Ei sellepärast sina küll ära muretse, ma lihtsalt ei oodanud, et tema midagi sellist võiks teha, aga noh, eks inimesed ikka suudavad vahest üllatada,'' lausus Vi hoolimata sellest, kuidas ta mõtteis juba igasuguseid küsimused tiirlesid, mida ta Ryan'ilt küsida tahtis, eelkõige seda, miks ta selliseks tropiks muutunud oli. Ta mõistis täiesti Alex'it, keegi ei tahaks kellegi sõpruse vahele mingit kiilu lüüa. ''Ma loodan, et ta kunagi ikka vabandust kas või paluda kavatseb, olgu mis seal oli,'' lisas neidis veel jutu lõppu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 9:38 pm

"Loota ju võib," kostis Alex Viani öeldu peale. Tegelikult ega ta väga ei hoolinudki, mida Ryan edasi kavatseb teha ja kas ta muutub või ei, peaaasi, et tema nendest lapsikutest mängudest edaspidi kõrvale jäetakse.
Vabandus oleks ju kena, samas ei teadnud Lexi kas oli mõtet seda kutilt oodata või mitte ja kui see vabandus tulema peakski siis kas anda see andeks või pidada vimma edasi? Alex teadis, et peab kutile andma võimaluse oma tegu seletadagi ja üritada seda tema vaatepunktist näha, sest see oleks kuti suhtes aus. Midagi ta juba üritas seal peolgi ju seletada. Samas ei teadnud Alex kas suudaks oma ärritust kuti suhtes tagasi hoida kui teda kusagil nägema peaks.
"Milline see Ryan siis on, keda sina teadnud oled?" uudishimutses Alex edasi, sest Vianil tundus Ryanist olevat veidi teine pilt kui temal, oli neidis teda teadnud ju juppaega kauem kui Lexi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 9:52 pm

''Loota võib kõike alati, lootus pidavat lollide lohutus ka olema ja samas pidi lootus viimasena surema, seega ma täpselt ei teagi nüüd,'' sõnas neidis õlgu kehitades. Vian pidi aga ise lootma, et ta pole ise mõnes mängus sees või pole neist mõnda plaanis korraldada noormehel, keda ta pidas paremaks kui selline kihlvedu. ''No ma pole teda ammu näinud,'' valetas neidis alguses, sest ei hakanud tooma teemaks seda, kuidas ta oli noormeest eelmine õhtu näinud, pigem las see olla ''aga kui viimati nägin, siis oli ta sõbralik, tore ja hooliv noormees, mitte kuidagi ei andnud ta fuckboy või labase kihlavedaja rolli välja, vähemalt selline on minu mälestus temast, mis nüüd küll veidi põrutada sai, aga küll ma ise ka uurin, mis selle asja taga on, sest ei saa ju kiireid järeldusi teha oma sõbra osas, äkki on midagi ta hingel, mis ta sellise teoni viis, mille eest võiks peksa saada.''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 10:14 pm

"Eks selle lootusega on jah keerulised lood," puhkes Alex Viani öeldu peale naerma. "No seljuhul on mul hea meel, et tema teise poolega kohtunud oled, mul nii palju kahjuks ei vedanud," ütles Alex kui Viancente talt küsitud küsimusele vastas. Ryan oli kena noormees ja enne kui kõik allamäge veerema hakkaso li neild ju koos tore olnud, ehk oleks neist kahest ka sõbrad saanud. Aga nagu öeldakse: oleks on paha poiss...
"Igatahes, oleme siin sellest Ryanist vist piisavalt rääkinud, peaks mõne uue jututeema otsima," otsustas Lexi lõpuks teemat vahetada. Nagu juba enne öeldud siis las see peol toimunu jääda talle ja Ryanile lahendada. "Okei nii, räägi parem millised mittekohustuslikud ained sa valisid näiteks?" küsis ta siis hoopis midagi kergemat kui kogu see ülejäänud deep shit, millest nad muidu rääkinud olid. "Või siis midagi lahedat varasemast Aruba ajast äkki?" pakkus ta veel teemasid välja mille peale üle minna võiks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 10:27 pm

''Sellest Ryanist aitab küll tõesti, elus on palju rohkemat ja lõbusamat kui tema,'' sõnas neidis kerge muigega ja vaatas ootavalt Alexi poole, et too midagi põnevat välja pakuks. Mittekohustusliku aine ta oli see kord ainult ühe valinud, enne seda oli aga mitmeid olnud, kus ta käis, kahjuks aga jäi kogu asi pooleli ja praegu tal ei olnud tahtmist uuesti ka minna nendesse uuesti. ''Ma võtsin ainult ühe, selleks ka lasketiir, tundus selline mõnus pingeid maandav ala olevat, pealegi ei olnud seal eriti palju õpilasi ka siis, kui ma selle valisin,'' sõnas neidis ''mis ise valisid?'' Äkki neil õnnestus isegi mõnda samasse tundi ennast panna, siis teaks Vian ka kedagi enne, kui tund peale hakkab. ''Midagi lahedamat varasemast tegelikult rääkida pole, varasem oli enam vähem sama mis praegu, aga meil toimus veidi rohkem pidusi, aga ega seegi pole veel kaua avatud olnud, et noh, neid jõuab tulla ning gossip ilmselt kajastab nii mõndagi põnevat ka siis,'' sõnas neidis tõe.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 11:03 pm

Kuuldes, et ka Vian lasketiirus on, lõid Alexi silmad särama. "Hea valik, me jagame siis tundi, ma ka lasketiirus," lausus ta naeratades ja rusikat tõstes, et neiuga nukke kokku lüüa. Alex pidi nõustuma, et kindlasti on lasketiir aine kus hea pingeid maandada ja vajadusel viha välja elada. "Peale lasketiiru võtsin veel võitluskunstid ja surfamise. Mõlemad on midagi, mida juba ammu õppida olen tahtnud ja kui siin niimoodi võimalus kätte antakse siis tuleb ikka kinni haarata," vastas ta Viancentele. "Surfamine rohkem selline fun ja siin Arubal perfektsed tingimused ka veel," lisas ta viidates paradiisisaare imelisele kliimale ja ookeanile ning lainetele, mille kooslus surfilauaga oli lihtsalt imeline.
"Eks nendeks pidudeks veel aega on. Kui laager korraliku hoo sisse saab, küll siis pidusid ka tulema hakkab. Avapidu seal suvilas andis küll palju lootust," muigas Alex. Peod talle meeldisid. Teinekord tuleb lihtsalt jälgida, mis seltskonda ennast siduda, et kõik ka lõbusalt ja toredalt lõppeda saaks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Nelj Jan 05, 2017 12:05 pm

Viancente naeratas selle peale ja lõi Alex'iga nukid kokku, vot see oli küll väga hea uudis tema jaoks, et täielikult võõrasse seltskonda ei läinud ja tema jaoks oli seal ka tuttavaid nägusi. ''Kus juures, ma mõtlesin ka taas surfi võtmisele, aga lõpuks mõtlesin, et proovin esialgu ühe valikuga, sest ma olen nii kaua elanud kohustuste vaba elu ja kohe ei hakka end ära piinama,'' tõdes neidis selle peale, sest kui ikka reisid ja oled vaba nagu lind ning siis ühel hetkel tuled kooli, siis oli ikka päris raske kohe igast tundide ja asjadega tegelema hakata, eriti kui arvestada, et lisandusid ka kohustuslikud ained. ''Mul ja mu sõbrannal tegelikult on isegi mõttes kõikumas peo idee, aga kuna tal on beebi kasvamas seal organite vahel, siis ei tea, kas see hea idee, aga samas nagu ma talle ütlesin, siis ta võib morssi juua või siis ka alkoholivaba jooki näiteks,'' sõnas Vian mõtlikult, sest tegelikult oli tal tahtmine mingi pisikene pidu korraldada. Ilmselt saaks mõne uue inimesega veel tuttavaks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Nelj Jan 05, 2017 4:35 pm

"Ma ei ütleks, et see piinamine on kui õppida asju, mis huvi pakuvad," sõnas Alex oma mõtted välja. muidugi oleks ju hea omada palju vaba aega, eriti kohas nagu Aruba kus oleks palju avastada ja teha, kuid Lexi teadis, et kui ta kohustust ei tunneks päeval midagi teha, siis suure tõenäosusega vedeleks ta terve selle aja pigem voodis ja elaks teistele laagrilistele vastupidist elu, olles ärkvel öisel ajal ja magades päeval.
"Peoideed on alati head ideed. Ja ega keegi ei käsigi ju su sõbrannal alkoholi tarvitada, ilma selleta saab väga edukalt õiges seltskonnas lõbusalt aeg veeta," peod ilmselgelt Alexile meeldisid, isegi kui ta neile kutsutud polnud, siis kutsumata külalisena kohale ilmuda ja oodata kuni ta avastatakse on alati ülifun olnud. Enamasti nagunii keegi eriti tähele ei pane, mis rahvas peol ringi liigub, sest kõik on purjus ja nagunii oma asjadega ametis. Pealegi pidudel on alati ägedad seltskonnad, kust uute inimestega tutvusi luua ja kirjut seltskonda eelistas Alex nagunii, normaalsus oli nagunii nii ülehinnatud ja igav.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Reede Jan 06, 2017 11:00 am

''Ega ma selles mõttes seda nüüd ei mõelnud, aga pigem selles mõttes, et ma olen juba laisk ja pole mõtet end kirja panna, kui ise kohale ei jõua,'' tunnistas selle peale Viancente ''ma pole sugugi päeva inimene ka pealegi ning kõik sellised tunnid on kohe kindlasti päevasel ajal.'' Vian pidi tunnistama, et Alex'i suhtumine peo osas oli täiesti õige, sest ta oli isegi Rosielee'le seda selgitada üritanud, aga kas ta lõpuks seda ka kuulda võttis ei tea Vian siiani. ''Sul hea mõtlemine ja ma alati üritan seda inimestele selgeks teha, aga tuleb tunnistada, et mõni inimene on liiga kangekaelne ja taob ikka ühte mõtet,'' nentis neidis selle peale ''aga kindlasti millalgi kutsun su oma suvilasse, üli mõnus koht on too.''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Laup Jan 07, 2017 1:27 am

"Pean tunnsitama, et ega ka mina päevainimene pole," muigas Alex kui kuulis, et Viancente enda kohta seda ütles. "Aga kui päevad nii kaunid on nagu siin Arubal, siis tekivad veits süümekad kui midagi asjalikku peale ei hakka oma päevaga," Hea meelega magaks neidis kõik päevad maha ja tegutseks öösel. New Yorgis oli see tema jaols tavaline, et terve päev magati maha ja öösel toimus selle põneva NY ööelu nautimine, mis mitte kunagi pettumust ei valmistanud.
"Oo sul lausa suvila siin? Seda pean ma küll nägema," üllatus Alex Viani sõnade peale. Suvila omamine sellisel paradiisisaarel oli ikka tõeliseks unistuseks ilmselgelt. Ta teadis, et mõni laagriline tõesti ka suvilat omab, oli ta ju ühes seeski käinud kus pidu toimus, kuid et ta nüüd reaalselt kellegagi suhtles, kes suvilat omas oli kindlasti boonuseks. "Perfektne koht pidude pidamiseks ma pakun," lisas ta oma küsimusele juurde.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Laup Jan 07, 2017 10:10 pm

''Päevad võivad kenad olla, aga mind pigem tõmbab see, et siin liiguvad ringi inimesed, mitte lihtsalt ei ole üks päev või midagi, öösel nagu nii palju neid ei ole, mis on nagu täiega pettumus, aga lepin sellega ja elan seda päeva inimese elu või noh üritan vahepeal,'' tunnistas Vian, sest ega tegelikult kui tunde poleks, siis ega vist ükski elusolend ei teakski tema eksistentsist midagi siin maa peal. Vähemalt nii arvas tema, no ehk Alex isegi teaks, kuna toogi öösel ringi hulgub, aga ilmselt sellega asi suht piirduks ka, kui neidis mõnele peole ei lähe. 
''Aga kui suvilast rääkida, siis mu vanemad ostsid mulle selle jaa, lootes, et see muudab mind rohkem selliseks inimlikuks, kuigi nad ei tea, et ma deemon ilmselgelt, aga noh, nad arvavad, et ma veidi hull isegi vist,'' lausus neidis kerge muigega, no arvestades Vian'it ja tema iseloomu, siis see ei üllatanud ka. ''Ma tegelikult ise pole näinud seda suvilat, aga mu vanemad väidavad jaa, et see pidavat mulle meeldima ja olema minu eelistustele vastav, hoidku nad pöialt, et nii ka on, muidu ma sinna sammu ka ei astu, ei meeldi väga keskkonnas olla, kus mulle ei meeldi, kuigi noh, pidude jaoks sobib küll,'' sõnas ta ja mõtles veidi selle suvila peale, kuhu ta veel jõudnud polnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Püh Jan 08, 2017 1:25 pm

"Deemonilt inimlikkust oodata, see juba on midagi," muigas Alex. "Aga selles osas pole sa ainuke, ilmselgelt valmistasin ma oma vanematele pettumuse sellega, milline kujumuutja ma olen. Ootasid minust enamat kui see, milline ma välja kukkusin," rääkis ta oma olukorrast. Ega Lexi vanemad teda ainult tema rassi pärast Arubale ei saatnud. "Mind saadeti lihtsalt eest ära, et ma oma perekonnale häbi ei tooks, sest neile on hea mulje jätmine olulisem kui nende oma tütar," seda oli raske tunnistada, kuid ometi ole see ju tõsi. Kui omada tähtsaid karjääriinimesi vanematena siis tahestahtmata kipub imidž siis esikohale kerkima ja kui perekonnas on sellise raske iseloomuga tütar, kes teeb mida ise heaks arvab, siis on ju lihtsam ta lihtsalt eemale saata ja teha nägu, et kõik on korras.
"Alati jääb ju võimalus ümberkujundus teha, kui meeldima ei peaks," ütles ta veel suvila kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Püh Jan 08, 2017 2:37 pm

''Tõenäoliselt on mu vanemad ka rohkem rahul, kui ma mööda maailma ja üldse ilma ringi rändan ja kodus ei ole, sest ma olen nii mõnelgi nende äripartnerite pojad paika pannud või nina veriseks või siis hoopis silma siniseks löönud, sest kurat need ärikate pojad on ikka täiega ennast täis, sellepärast kohati mind isegi üllatab, et siin inimesed on ajudega ja ei arva, et nad on terve maailm,'' sõnas Viancente selle peale, mis neidis ta kõrval talle tunnistas. Vi lonksas oma rummi ja silmitses nende ees olevat seina, mille detaile nii kui nii ta ei näinud, sest oli pime, aga ilmselt oli see lagunenud nagu kogu maja. ''Seda küll, aga kes kurat seda viitsib, või noh ehk isegi ma viitsiks, aga enne tuleb näha milline see on, ma ainult aadressi tean ja umbes seda kohta kus see siin Arubal on, teekond väga pikk õnneks pole peab tunnistama, aga noh laagri alalt väljas nagu muidu, auto oleks hetkel tore,'' lausus neidis selle peale.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Püh Jan 08, 2017 10:35 pm

"Oi, seda oleks hea meelega ise ka näha tahtnud, kuidas sa kellelgi nina veriseks virutad," naeris Alex Viancente öeldu peale. Ta tundis kuidas aina uusi sarnasusi nende kahe vahel välja ilmus ja see oli nii veider tunne Alexi jaoks, sest tel pole kunagi olnud ühtegi sõbrannat. Mitte, et nad nüüd automaatselt peale tänast õhtuh Vianiga ilged semud oleksid, aga esmapilgul võis öelda, et sinnapoole need asjad liikuma hakkasid.
"Vot selle kohta ma öelda ei oska, kas siin on ajudega inimesed või mitte, siianid on sellised vastakad tunded," muigas Alex vihjates jälle peol Ryaniga juhtunule. Eks muidugi ei saa kõiki Arubakaid kohe ühte paati sellepärast panna, aga mõnikord on eelarvamused kiired tekkima ja kuni keegi neid ümber ei lükka peabki leppima selle teadmisega, mis hetkel olemas oli.
"No aga siis sa ikka pead varsti millalgi minema ja üle tšekkama selle suvilakese, ma ei mõista kuidas sa siiamaani oled suutnud seda mitte teha, ma oleks kohe esimese asjana silma peale visanud,"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Püh Jan 08, 2017 10:47 pm

''Äkki tulevikus õnnestub sul näha või satud peale mõnele sellisele juhusele,'' sõnas Vi selle peale naerdes, ega ta nüüd seda kindlaks plaaniks ei võtnud, et ninasi veriseks nüüd kellelgi lööma hakkab, aga arvestades milline on neiu iseloom, siis võis seda vabalt juhtuda. ''Ma pean tõdema, et sa äkki lood eelarvamusi, sest nagu see on minu jaoks näiteks esmakordne juhus või noh, ma esimest korda kuulen, et mõni kutt oleks siin laagris nii teinud,'' tunnistas neidis, sest nii ka oli. Tõenäoliselt oleks ta juba teadlik või kuulnud selle kohta, kas või nädalaid, ehk isegi kuid hiljem, aga kuulnud siiski. ''Pead siis kaasa tulema ja minuga üle tšekkima selle värgi, mis siin muud teha on, ega ma üksi lihtsalt vist ei viitsi minna, on kaaslast vaja, kes minuga selle raske hindamise ette võtab,'' lausus Viancente ja jõi pudelist suure sõõmu, pilku pudelile visates pidi ta endale tunnisatama, et küll oli otsa saanud pool pudelit, aga ülejäänud pool tal alla minna enam ei tahtnud, seega neiu keeras pudelile peale korgi ja asetas selle diivani jala kõrvale põrandale, äkki leiab keegi selle, kes seda tunneb, et oma ellu tollel hetkel vajab ja tarvitab selle õigesti ära. Võimalik, et neiu ise leiab tee siia tagasi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Püh Jan 08, 2017 11:00 pm

"Mine sa tea tõesti, nüüd on mille nimel elada, näha sind kellelegi peksa andmas," naljatles Alex. Ega ilmselgelt vaadates Viancentet siis oli selge, et ega ta mingi pehme neiuke ei olnud kohe kindlasti. Ja see muutiski temaga suhtlemise niivõrd palju paremaks kui teiste neiudega, keda ta oma elus kohanud oli.
"Ilmselt on sul õigus selle eelarvamuste loomise osas. Ega üks idioot veel seda tähenda, et kõik sellised on. Küll nende toredamate asukatega ka kohtun kunagi," nõustus Lexi Viani öelduga. See oli ammu teada asi, et Alexil halb õnn kõiges oli ja suutis leida selle ühe inimese siin Arubal, kes lihtsalt sitapea oli ja seda ehk ka ainult Alexiga, sest Vian teadis ju teistsugust Ryanit ja ei soanud ka temalt sellistk äitumist oodata. Seega jah, ilmselto li siiski Alex ise see pasamagnet.
"Noo kutse on ahvatlev, eks kui minek on siis võid mind üles otsida ja teada anda, tulen hea meelega avastama su valdusi," muigas ta kui Viancente ütles, et kaaslast oleks hindamiseks vaja. "Kust sa muidu pärit oled? Või oledki selline vaba hing kes ringi reisib ja igalpool elab?" uuris siis Alex edasi, et neidist veidi paremini tundma õppida, teda tegelikult päriselt ka huvitas ega ta muidu ju küsinud poleks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Püh Jan 08, 2017 11:09 pm

''No täpselt, seega lenda ringi ja hoia silmad lahti neiu,'' sõnas Viancente selle peale ja tõmbas taskust enda suitsupaki, kust ühe suitsu võttis ja vahepeal ka selle süütadata suutis, kui suu taas tööd tegema hakkas ''aga noh Ryan on või oli, vahet pole, lihtsalt üks paras dick.'' Neiu isegi muigas selle peale. ''Sa pead numbri andma, sest ma ei viitsi tervet saart läbi käia, et sind leida, see oleks liiga suur katsumus mu jaoks või siis annad maja numbri, kus sa elad,'' lausus Vi, kumbki nendest variantidest oleks väga tore olnud, et vähemalt veidigi neiu vaeva säästa. ''Mu kodu asub tegelikult Kanadas, aga noh peale siia tulekut ma ausalt sinna väga tagasi ei taha minna ja enne laagri sulgemist läksin siit ära ja rändasin kuni uue avamiseni mööda Euroopat ringi, kohati lausa igatsesin seda kohta, sest damn, see kliima siin on lausa liiga ideaalne minu jaoks, aga samas Norra mägedesse läheks ka tagasi,'' rääkis neiu vabalt enda elust ''aga sa ise? Oled ka vaba nagu lind?'' See väljend pani isegi Vian'it muigama, aga samas lootis, et Alex seda kuidagi isiklikult ei võta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Püh Jan 08, 2017 11:40 pm

"Eks ma lendan ja hoian," naeris Alex kuigi ta teadis, et see oleks väga ebatõenäoline tegevus, eriti arvestadaes, et talle endiselt ei meeldinud see muutumise protsess ja inimesena tundis ta ennast kordades paremini kui rongana.
"Number 7 majas pesitsen," lausus Alex oma hetkese elupaiga. Neidis otsis ka jakitaskust välja mingi vana tšekipaberi ja pastaka, mis tal igalpool alati kaasas oli, no nii igaksjuhuks, äkki läheb kunagi vaja. Ta kirjutas lohaka käekirjaga üles oma telefoninumbri ja ulatas paberi seejärel Viancentele. Muidgi oleks ta võinud selle ka suuliselt öelda ja siis oleks neiu saanud kohe selle ka telefoni salvestada, kuid Lexi oli üks neist inimestest, kel oma enda telefoninumber kuidagi meeles ei püsinud või siis pigem ta ei üritanudki seda meelde jätta, oli ju ka palju olulisemat infot, mida oma ajurakkudesse salvestada.
Alex kuulas Viani vastuse ära ja kadetses teda, et too nii palju juba ringi on reisinud. Ka ta ise oli nii mõneski kohas käinud, kuid kindlasti ei andnud seda võrreldagi Viancente nimekirjaga. "Põline New Yorklane olen. Hmm, vaba kui lind? I wish... New Yorgi piires olin vaba kui lind võinoh pigem siis justkui NY puuris, kuid sain hakkama. Nüüd olen siin, sest nagu enne mainitud siis viskas vanematel üle. Ega ma neid ei süüdistakski, aga see jama, millepärast lained üle lõid lõpuks polnud absoluutselt minu süü tegelikult," meenutas neidis elu oma kodulinnas, mis kohutava lõpu leidis, need mõtted panid neidise lausa nina krimpsutama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 09, 2017 2:56 pm

''Number 7 maja, okei, üritan meelde jätta, sa pesitsed kellega koos seal?'' uuris neidis veidi, äkki juhtus olema keegi tema tuttavatest või midagi. Sellisel juhul oleks olukord veelgi lõbusamaks saanud minna, seltsis oleks ju segasem uusi kohti avastama minna. ''Ma tänan,'' lausus neidis ja võttis vastu paberi lipiku, kus oli neidise number ja pistis selle endale taskusse ja igaks juhuks tõmbasin kinni ka enda taskuluku, et see sealt kaotsi ei läheks nagu tavaliselt kombeks oli asjadega. Eriti tema puhul. ''Oh, New York, lahe koht, üks paras öö inimese paradiis ju, või noh Las Vegas on rohkem, aga New York ka päris korralik, ise olen korra seda linna näinud,'' lausus Viancente selle peale ''igatsed ka sinna tagasi või meeldib siin rohkem?''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 09, 2017 3:37 pm

"JJ on ta nimi. Tore inimene, klapib normaalselt, vähemalt siiani," lausus Alex meenutades, kuidas ta kutiga üldse tuttavaks sai, see oli lihtsalt nii veider kokkusattumuste jada ja mõte sellest tõi Lexi näole veidra naeratuse. "Ja kuidas sul enda majakaaslasega on?" uuris ta kohe ka vastu. See, et temal majakaaslasega vedanud oli ei tähendandu, et ka teistel sama oli olnud. Hea oleks ju kuulda kuidas see random majutamine teistel läinud oli.
"Jaa, New York imeline. Justkui minu jaoks loodud," lausus Alex. "No eks ikka igatsen, mitte kõike, aga seda öömelu ja..." lisas neidis ja tahtes lisada ,et igatseb ka seltskonda, kuid see oli ju viimase juhtumiga tegelikult muutunud, või noh, eks ta ikka igatses seda mis oli enne olnud. "Aga siin on ka väga hea siiani," lisas ta naeratades, sest nii ju oligi. Ega ta tõesti enam NY'i peale nii palju ei mõelnud kui oli arvanud, et seda teeb.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 09, 2017 3:57 pm

''Vot näed, on mõned kellest kuulen täiesti esimest korda,'' lausus Lugrecy selle peale ning tõmbas mahvi suitsust, mille rõõmsalt ka välja puhus. ''Mu toakaaslane tundub tore isegi, selline süütukene veidi, ma ausalt loodan, et ma talle kuidagi halba mõju ei avalda või midagi, arvestades milline ma olen, tore neidis ühesõnaga, Noora nimeline,'' kostis selle peale Vian, tal oli majakaaslase vahetamisega tõesti vedanud ja oli endale meeldiva seltsilise isegi saanud. Nagu öeldakse - aega läheb, asja saab. ''Sellisel juhul läinud hästi, kui aus olla, siis ega minagi täitsa koju tagasi ei igatse, korra küll käisin, aga see oli ka paariks päevaks ja siis tulin tulema, samas vanemad täiega lootsid mu Euroopa reisi ajal, et ma otsustan kuhugi linna püsima jääda või lähen kuhugi mainekasse ülikooli või midagi, aga noh, olgem ausad, minust on seda veidi liiast isegi oodata, sest jah, ma olen õppinud ja mu hinded on väga head olnud, aga seda ka tänu sellele kui kaua ma ise tegelikult elanud olen, aga noh, ma lihtsalt tahaks hetkel vabamalt võtta, kui lihtsalt õppida ainult,'' pidi Vian tunnistama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 09, 2017 6:52 pm

"Ta on jah uus tulija, saabus kah hiljem kui ülejäänud, sain mõne päeva üksi elamist nautida," seletas Alex om majakaaslase kohta. "Aga selle halva mõju avaldamise koha pealt ütleks mina, et sa võid ju seda avaldada, aga kui ta ise üle võtab sinu halbu harjumusi ja asju, siis on tema ise selles süüdi, sest ega sa ju neid talle peale ei suru," seletas Lexi enda arvamust asja kohta. Oli ta isegi ju kunagi olnud korralik lapseke, aga valesse seltskonda sattumine mõjutas niimõndagi, kuigi kui nüüd aus olla siis tahtis ta ise muutuda, kui ta seda ei oleks tahtnud siis oleks ta endiselt oma perekonna kullatükike, kes kunagi perekonna firma üle võtma peaks ja seda juhtima hakkaks.
Kuulates Viancente arutlust pidi ta sellega nõustuma. Tänapäeval on vähe neid, kes reaalset koolitarkust hindaksid. Kõik ikka eelistavad pigem elukogemusi ja muud sellist. "Vanemate suured ootused ja lootused ongi need, mis meid nüristavad ja eemale tõukavad sellest õppimise soovist, sest enda valikuid nagunii teha ei lasta. "Selles osas pole sa ainuke. Õppimine on nagu ta on. Ise sattusin kodus elades kooli ikka väga harva, siingi olen tundidesse minimaalselt jõudnud, hommikud lihtsalt sakivad," lausus ta jakitaskust suitsupakki ja tulemasinat otsides.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 09, 2017 7:13 pm

''Tahaks üldse üksi elada, tegelikult,'' tunnistas Vian kergelt taas muiates. ''Selles osas on sul tõesti õigus, sest nii ka on, aga mõned kombed lihtsalt jäävad teisele inimesele ka külge, kui nüüd täiesti aus olla,'' pidi selle peale neidis tunnistama, kuigi samas oli Alex'i sõnadega nõus. ''Ma ikka käisin seal, puhtalt sellepärast, et näida tavalise inimesena ja proovisingi elada tavalise inimese elu, hoidsin kõik oma soovid ja ihad sees, samuti kõik oskused ja värgid, kui siia tagasi sain, siis isegi tundsin vabadust sellest, et ma ei pea end piirama või lihtsalt kartma, et ühel hetkel kõik plahvatab ja ma tulistan kogu oma sees hoitud jõu kellegi vastu hoolimata, kes ta on,'' lausus Vi taas seina jälgides ning samas mõtiskledes, et kui palju teistsugusem võiks ta elu olla, kui ta ei laseks end mõjutada lasta või olekski see tavaline südametu, aga samas kui paljust ka ilma jääks selles osas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 09, 2017 7:23 pm

"Ja, mulle meeldis ka üksi elada, aga samas ega mul majakaaslaste vastu midagi pole, seni kuni reeglid paigas on. Ja no tegelikult on ikka palju abi kui kellegagi koos elada, siis on tõenäolisem, et ma reaalselt päeva jooksul midagi ära ka teen, mitte ei vedele oma imeliselt pehmes voodis," tal oli tegelikult hea meel, et lõpuks ikkagi ta majakaaslane end näole andis, sest elu muutus kohe niivõrd palju põnevamaks, arvestades kui huvitav karakter JJ tegelikult oli.
"No sul on ja see asi, et oled deemon ja deemon ikka erineb tavainimestest päris palju. Mul kujumuutjana seda probleemi ei ole. Kui ma just kellegi nina all muutuma ei hakka või ise ei räägi sellest ega siis aru ei saada ka," jälle midagi head kujumuutjaks olemises, millele neidis varem mõelnudki polnud.
"Kui vana sa siis tegelikult oled?" uuris Alex. Ta teadis deemonitest ühtteist ja sinna hulka kuulus ka see, et deemonid on surematud, mis tähendas, et ilmselt oli Vian siiski kõvasti vanem kui see keha kus ta praegu viibis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   

Tagasi üles Go down

My soulmate
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Soulmates #4