HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

My soulmate

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 232

Tegelase leht
Vanus: 18/~700
Rass: Deemon
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: My soulmate   Nelj Dets 29, 2016 7:35 pm

Mahajäetud kohad on jubedad? Vot seda kindlasti mitte, vähemalt mitte Viancente Lugrecy meelest, kes kaheksa või isegi üheksa ajal õhtul laagri alal ringi hulkus ja üritas metsa peitunud mahajäetud peamaja leida, kus taas kordselt endale muretsetud alkoholi pudel ära lahjendada. Ta ei teadnudki, kas tal üldse kaineid päevi ka oli ja noh kui oligi kainem päev, siis ilmselt tänu sellele, et tal oli just lõppenud pohmakas või see kestis tollel hetkel. Eks see oli isegi veider. 
Natukene maja ümber kollates avastas ta, et kõik uksed olid kinni, kuid ta usukus, et kuskilt peab kindlasti sisse pääsema, ta oli kuulnud palju sellest, kuidas seal rahvas käinud oli ja kui lahe seal oli. See oli küll mahajäetud, kuid ilmselt mitte nii vana, et jubedalt ohtlik oleks olnud, pealegi sealt võis leida nii mõndagi põnevat. 
Endamisi uurides ja mõtiskledes pani ta vahepeal endale ette ka ühe nikotiini pulgakese ja süütas selle ehk tänu sellele tulevad ka paremad mõtted. 
Ta oleks võinud vabalt mõne puidust ukse lihtsalt maha põletada, aga see ilmselt oleks peagi märgatud olema ning see oleks vara rüvetamine. Neidis astus taas ühe ukse juurde ning üritas ust veidi tugevama jõuga lükata, tal oli jõudu, aga päris maha ta ka ust murda ei soovinud, pigem lihtsalt lukku murda. Pealegi see lukk nüüd nii pidav ka olla ei saanud. 
Lõpuks suutis neidis sellest uksest siiski jagu saada ja sai oma soovitud hoonesse sisse, samas teadis ta ka ilmselt, et kui teda nähakse siis tuleb ilge probleem, seega oli ta tänulik, et talle oli kingitud üks väga tore oskus, milleks oli teleporteerumine - parim põgenemise viis mis elus olla saab. 

OT: ALEX MUSI 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Postituste arv : 143

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Kujumuutja
Loom/element: Must ronk

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Nelj Dets 29, 2016 8:33 pm

Alex oli päeva jälle tuimalt mööda saatnud, sest piinav pohmakas ei jätnud lihtsalt muud võimalust. Kuid õhtu lähenedes ei suutnud ta enam niisama aega surnuks lüüa. Seiklejahing temas vajas põnevust ja just sellel põhjusel ta ennast toast välja vedanud oligi, et omapead enda seiklushimu veidikenegi rahuldada. Nüüd uitas neiu mööda laagriala ringi, et omale tegevust leida. Ega ta tegelikult polnud nagunii laagrialaga veel tutvust teinud.
Niimoodi uidates ilmus tema vaatevälja mahajäetud muljega suur hoone metsavahel ja muidugi ei suutnud neidis uudishimule vastu panna ning seadis sammud läbi hämara õhtu, mida valgustas vaid taevast paistev kuujupike, hoone poole.
Ega ta tegelikult ei teadnud kas seal oli üldse lubatud viibida või mitte, kuid millal enne Alex reeglitest kinni oli pidanud? Reeglid ju rikkumiseks olidki.
Kui Lex maja juurde jõudis tundis ta sisimas, et pole siin üksi. See tõi neidise näole muige, järelikult oli ees ootamas veidi lõbusam õhtu kui ta isegi oodanud oli. Ümber maja tiirutades ja sissepääsu otsides astus neidis vana katkise aknaklaasi peale, mis raksatusega tema raskuse all katki läks. Neidis kirus ennast. Tema plaaniks oli olnud võimalikult vaikselt ja märkamatult majja siseneda, leida see isik, kelle kohalolu Lex tunnetas ning teda korralikult ehmatada. Nüüd oli see plaan aga ilmselt rikutud, sest üsna võimatu oleks olnud, et kesiganes majas viibis tema apsakat ei kuulnud. Muidugi säilis võimalus, et neidis lihtsalt muundub rongaks ja nii ei saaks keegi teada, et ta siin viibinud oli, kuid selle mõtte raputas ta sama kiirelt ka uuesti oma mõtetest välja, sest neidis vihkas kujumuutmise protsessi ja vältis seda iga hinna eest. Tahestahtmata liikus mõte tema vanematele, kes arvasid, et Arubale saatmine lahendab selle vastikustunde ja Alex suudab lõpuks oma andest ka rõõmu tunda, kuid neidis ise kahtles selles sügavalt. See mõte pani Lexi nina krimpsutama ning kujumuutmise asemel liikus neidis edasi suunda kus tundus olevat peauks. Äkki tal veab ja see on kutsuvalt avatud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Nelj Dets 29, 2016 9:52 pm

Viancente oli end juba maja sisemise pimedusega harjutanud ning ka ukse tagasi kinni lükanud, kui oli kindel, et väljast midagi kuulis, muidugi samas ta lükkas mõtte kõrvale, sest ta oli siiski kohati metsas ja liikuvad loomad, tuule iilid ja muu selline sai ka sellist krõpse ning ka krapse korraldada, aga hoolimata sellest otsustas ta siiski valvsaks jääda. Sammud viisid ta kohe treppide poole, sest esimene korrus ei tundunud väga selline, kus ta niisama tšillida võiks, siin on palju lihtsam kellelgi teda näha. Liikudes trepist üles jälgis ta ümbrust, mis oli lagunemis protsessiga pooleli, seinad nagu ikka kulunud, kust koorus värvi ja kust tapeeti maha. Nagu ikka see mahajäetud majas tavaliselt oli. 
Neidis jõudis lõpuks teisele korrusele ja uuris ka siin ringi, majas olid isegi üllatavalt mõned mööbli esemed sees, 'sellest võis isegi ju nii endale kodu teha' lõi talle nalja pärast mõttesse, mille ta muidugi kõrvale lükkas. Oleks ta kurjem deemon, siis ilmselt nii ka olema saaks. Tema nii öelda salajane toitumis ja varjumis pesa. Kuid kuna ta hetkel oli hea, vältides inimeste verd, mis oli ilmselge ja püüdes aegajalt kinni mõne looma, et endal elu sees hoida. Rõve oli see ilmselt teiste jaoks, aga paratamatu Viancente jaoks. 
Suvalt lükkas ta lahti ühe ruumi ukse ja märkas selle toa ühes nurgas veidi lagunud muljega diivanit, mis sobiks ideaalselt tema aja veetmiseks täna. Ta potsatas sinna rõõmsalt istuma ja võttis põuest välja enda rummi pudeli, mis oli kindlasti nüüd suurem sõber, kui viin. Viin oli liigagi kohutav asi. Lisaks võttis ta ka ühe suitsu endale ja süütas selle põlema. Tõotas tulevat põnev õhtu  või isegi öö. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Nelj Dets 29, 2016 10:32 pm

Jõudnud peaukse juurde avastas Alex, et kõikidest lootustest hoolimata oli see siiski lukus, mis sai tähendada vaid üht: siin viibimine ei saanud olla laagrilistele lubatud asjade nimekirjas. Muidugi muutis see teadmine Alexi veelgi uudishimulikumaks. Pikalt mõtles ta, kas oleks hea mõte üritada lukk lahti muukida või üldse jõuga lahti murda või leida kolmanda variandina mõni muu sissepääs. Lõpuks haaras neidis juustes juuksenõela järgi, mis tema tumedaid juukseid veidigi taltsutada üritas, ja asus luku kallal nokitsema. Lexil olid küll varasemad kogemused lukkude muukimisega, kuid antud lukk ei tundunud küll järele andma. Kaua ei viitsinud ta selle kallal jamada ning liikus hoopis edasi maja küljele kus ta suurt akent märkas. Läbi akna on ikka lihtsam end sisse murda kui läbi selle massiivse lukus ukse, niisiis kompas Lexi kogu akna läbi kuni leidis klaasi, mis raamis kergelt logises. See oligi tema võimaluseks. Ettevaatlikult nihutas neidis klaasi kuni selle lõpuks mädanenud raami seest kätte sai, tekitades sellega neidisele piisava ava sisseronimiseks.
Ruum kuhu ta sattus oli pime, sest aknast kumavad õrnad kuukiired ei teinud just valguse andmiseks palju. Võimalikult vaikselt üritas Alex ruumis ringi liikuda, kuid õnn polnud seekord temaga. Hetk hiljem komistas ta vana katkise tooli otsa ning kukkus mustale põrandale käpuli. Neidis tõi kuuldavale mõned teravamad sõnad. Niipalju siis vaikseks jäämisest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Nelj Dets 29, 2016 10:47 pm

Viancente kuulis selgelt kuidas keegi all müdistas millegagi ja see pani ta muigama, kohe kindlasti ei olnud ta siin majas siis üksinda. Keegi oli otsustanud temaga liituda, loodetavasti ei ole tegu mõne halba tahtva õpilasega, samuti oli ebatõenäoline, et tegu oli õpetajaga. Neidis avas enda rummi pudeli ja võttis sealt lonksu - talle oli täielikuks harjumuseks saanud juba puhtalt alkoholi joomine, sest näis, et muud moodi see nii hästi ei lõppenud, kui puhtalt juues. 
Neidis sättis end veidi mugavamalt istuma ja ei lasknud all toimuval müral ennast segada, nii kui nii ükskord jõuab see inimene trepist üles ja kuna ta näeb ust ilusti, siis ebatõenäoline on see, et isiku saabumist ta ei näe. Vi tõmbas taas kord ühe ja samas ka viimase mahvi oma suitsust ning kustutas selle ära vastu seina, ja jälgis, et kuhugi mingit sädet ei põgenes. Kuna diivan millel ta istus oli aknale väga lähedal, siis ta lennutas suitsukoni aknast välja ja lebotas oma kalli rummi pudelikesega seal edasi oodates seda mürgeldajat alt korruselt juba endale seltskonda, loodetavasti too joob ka veidikenegi alkoholi või ehk suudab Vian selle isiku ära veenda kuidagi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Nelj Dets 29, 2016 11:45 pm

Kui Alex end põrandalt uuesti üles oli ajanud ja pimedas end tolmust ja muust pahnast puhtaks oli raputanud, haaras ta jaki taskust telefoni, et sellega omale rohkem valgust näidata. Mille kuradi pärast ta kohe selle peale ei tulnud?
Nüüd telefoni taskulambi valguses oli ruumis palju lihtsem orjenteeruda ja oma teed leida. Enne toast edasi liikumist kontrollis Lexi kas kõik vajalik varandus ikka peale kukkumist endiselt taskutes oli ning astus siis läbi ukseava edasi jõudes nii suure vestibüülini. Alex pidi tõdema, et barokne hoone oli väga kaunis ja oli kahju, et nii kena ehitis nüüd siin kasutuseta seisis. Maja kulunud sisustuse imetlemise lõppedes märkas ta treppi, mis viis järgmisele korrusele ja sinna neidis nüüd suunduski. Ta tunnetas, et jõuab majas viibivale isikule lähemale, kuid ehmatamise plaanid olid nüüdseks peast pühitud, polnudj u mõtet kui ta nii suur kobakäpp suudab olla. Ilmselgelt too isik teadis juba ammu, et pole majas üksi.
Lex lükkas erinevate tubade uksi lahti samas neisse ka sisse piiludes. Enamus tubades midagi köitvat küll silma ei hakanud: paar unustatud mööblieset või maali mis seintel vildakalt rippusid. Viimaks jõudis ta ukseni, mille taga peitis ennast Viancente, neidis kelle olemasolust Alexil siiani õrna aimugi polnud. Vaikselt lükkas ta ukse enda ees lahti ja vaatas tuppa sisse, märgates koheselt vanal diivanil istuvat neidist, kellele aknast kuuvalgus peale paistis.
"Arvasingi, et ma pole siin üksi," lausus Lexi end laisalt uksepiida vastu toetades.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Nelj Dets 29, 2016 11:53 pm

''Ja ma ka üllataval kombel arvasin, et ma ei ole üksinda,'' sõnas neidis naerdes, kui lõpuks keegi oli jõudnud toa ukseni, kus ta viibis, see oli veidi isegi naljakas, sest neidis ukse peal meenutas võimalik, et olemuselt lausa Vian'ile teda ennast, nii öelda põnevuse otsija. Viancente lükkas enda jalad diivanilt maha ja vaatas isiku poole ja küsis ''Ühined?'' ning samas tõstis ka oma rummi pudeli natukene nähtavamale, et neidis näeks, et ta ei mõtle niisama istumist ja ei tea mis ninnust nännust rääkimist nagu paljudel neidudel kombes oli, no muidugi seda tegi ta ise ka ja eriti veel oma parima sõbrannaga, aga hetkel see küll tal mõtteis ei olnud. Loodetavasti on neiu üldse nõus seltsima, sest üksi taas selline pudel alkoholi endale sisse kallata polnud eriti hea mõte, vähemalt nii arvas tema, aga no eks näis, mis siis nüüd kohe juhtuv lähitulevik toob.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Reede Dets 30, 2016 1:03 am

"Üllataval kombel..." muigas Alex neidise öeldu peale. "Kaldun arvama, et mind kuulis pool Arubat," naeris Lexi oma kohmakuse peale allkorrusel. Kui neiu diivanil teda endaga ühinema kutsus ja rummipudelit viipas, oli esimeseks mõtteks mis Lexi aju läbis see, et too neiu on sarimõrvar. Mahajäetud hoone metsatukas oleks olnud ju perfektseks kohaks kus vaikselt pesitseda ja süütuid laagrilisi varitseda. "Lihtsalt no nii igaks juhuks mainin, et mul on taskunuga ja ma tean kuidas seda enesekaitseks kasutada," lausus ta kerge huumorinoodiga ruumi sisse astudes ja diivani poole liikudes.
Lõpuks potsatas ta neiu kõrvale logisevale diivanile istuma ning nüüd sai ta veidi paremini silmitseda neiu välimust ja olemust. "Lihtsalt mainin, et ma ei ole eriline rummi sõber," lausus ta tüdruku poole vaadates ning seejärel jaki sisetaskust oma ustava viskipläsku välja tõmbas. "Ma olen ettevalmistunud," kergitas ta pläskut võõra poole enne kui sealt ühe mõnusa lonksu võttis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Reede Dets 30, 2016 1:16 pm

''Ma siis nii igaks juhuks mainin kohe ära, et ma olen deemon,'' sõnas Viancente selle peale, kui neidis mainis oma enesekaitse oskusi. Üllataval kombel oli meeldiv kellegi uue seltskonnas olla. ''Sa oled vist salajane alkohoolik?'' pakkus neidis kergelt naerdes, sest pläskut polnud ta kedagi veel nii ammusest ajast kasutamas näinud. Viimati oli see asjandus olnud ta vanaisal ning jah, kunagistel aegadel oli see väga populaarne olnud meeste seas, kuid enam sugugi mitte nii palju, vahel näis, et noorte meelest alkoholi pudel näpus ringi käia oli uhkuse asi ja võimu näitamine, kuid Vian'i meelest oli see old school stuff päris põnev. ''Aga ei tegelikult, kui nüüd aus olla, siis ma pole kedagi nii ammu näinud, kes kuradi päralt pläskust alkoholi jooks, peaks ka proovima, aga mul oleks mingit liitrist vist vaja,'' sõnas neidis naerdes ja lootis, et see neidises mingeid imelikke arvamus ei loo. Deemon, alkohoolik, suitsetaja - päris halb asi koos ühte punti pandud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Reede Dets 30, 2016 5:53 pm

Kuuldes, et neidis on deemon, muigas Alex selle peale. "No sel juhul pole mu noakesest ilmselt küll kasu," lausus ta naerdes. Ilmselgelt oli Lexi aru saanud, et ohtu too tüdruk talle siiski vist ei kujutanud ja sellepärast ta end neidise kõrvale istuma sättida oligi julgenud. "Mina ja alkohoolik?" turtsatas Alex naerma "Kellel meist siin suurem pudel on?" lisas ta siis lõbustatult uut tuttavat silmitsedes viidates rummipudelile, mis ilmselgelt oli Lexi pläskust vähe mahukam. "Pean tõdema, et sul on õigus, me pläskukasutajad oleme väljasuremisohus," vastas ta humoorikalt ning võttis järgmise lonksu viskit õrnalt nägu krimpsutades alkoholi kanguse peale. "See on tegelikult päris asjalik värgendus. Mahutab küll vähe, kuid on see eest mugavam igalpool kaasas kanda. Salajane alkoholivaru alati kaasas," seletas Alex kavalalt silma pilgutades. Enda kõrval istuva neidise viimast lause osa kuuldes vangutas ta veid lõbustatult pead "Ja siis väidad veel, et mina olen salajane alkohoolik,"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Reede Dets 30, 2016 11:51 pm

''Ma kardan ka, et see noakene jääb minu jaoks veidi nõrgaks, okei, mu keha jaoks mitte, aga mu enda jaoks küll,'' sõnas neidis noogutades ja lonksas taas ühe sõõmu rummi, mis oli ikka mitmeid kordi parem kui viin, kuigi joomine polnud tegelikult üldse hea asi. Eriti peale tema parima sõbranna uudist, et too rase on, nüüd pidi ta ju kuidagi inimeseks hakkama ja hea tädi olema. See läheb küll raskeks, aga tuleb loota, et Rosie teda aitab ka. ''Noh ma räägin, et sul on see salajane alkoholivaru, aga mina käin avalikult ringi, sa salajane alkohoolik ja ma lihtsalt alkohoolik,'' sõnas neidis kerge muigega ''aga mis teha, kui oled igasugust elu liiga palju näinud, et ei oska enam midagi eluga peale hakata, tuleb elu mõtet otsima hakata, aga siis jälle tekib küsimus, mis on elu mõte? Kas elul üldse mõte on? Minu meelest küll ei ole, eriti kui oled surematu, lihtsalt elad ja teed kõik ja sinuga ikkagi ei juhtu midagi, kui just kellelegi jalgu ei jää.'' Viancente arutles just kui oma ette lausa seda teemat juba, kuid samas vaatas korra ka neidise poole. ''Sa ilmselt varsti mõtled, et ma mingi parajalt veider psühho, kes ravi vajab,'' sõnas Vi naerdes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Laup Dets 31, 2016 1:19 am

"Sellele väitele ma vastu vaidlema ei hakka, oleme siis mõlemad alkohoolikud, seltsis ikka segasem," muigas Alex enne kui uut lonksu võtma hakkas, mis samuti kõri kõrvetas. Neidis eelistas viskit juua just oma kanguse pärast ning see mekkis kohe kindlasti paremini kui puhas viin, mida Lexi absoluutselt ei sallinud kuigi selle joomine oli kõige lihtsam viis end totaalselt kasti juua, sest viina juues ei tunneta enamused taluvuse piiri kuna selle alkohoolse joogi mõju on esialgu märkamatu ning laksib siis järsult alles ära. Viski ja tekiilaga võis muidugi samamoodi minna, kuid Alex teadis tavaliselt millal nendega lõpetada ja ega tegelikult sellest kogusest, mis tema pläskusse mahtus, tuli nagunii vaid mõnus surin sisse, ehk siis oli see lõõgastumiseks täpselt paras kogus.
Alex kuulas rahulikult kui Vian elu üle juurdlema hakkas ning üritas naeruturtsatusi tagasi hoida. Ilmselgelt ei osanud ta oodata, et täna õhtul kuskil mahajäetud majas kellegi võõra elumonolooge kuulama hakkab. "Deep stuff," vastas ta vaid ning muigas kui neiu mainis, et ilmselt peab Alex teda psühhoks. "Tead, ma ütlen sulle. Elu mõte on täpselt see, mis sa ise tahad, et see oleks" lausus ta tõsise näoga. "Selle peale küll võtame," ütles ta kolksatades oma pläsku vastu neidise rummipudelit enne kui selle jälle suuni viis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Laup Dets 31, 2016 10:45 am

''Seltsis on kindlasti segasem,'' sõnas neidis selle peale ning lonksas taas oma pudelist oma jooki, mis tal aina lihtsamini alla läks. ''Täiega deep on see,'' muigas Vian selle peale, mis ta just rääkinud oli. Tegelikult sisimas ta juurde alatihti selle peale, mis on elu mõte ja mida ta oma eluga peale võiks hakata ja üldse kõike sellist, mida tegelikult võib-olla mõne meelest oli mõttetu ja igav juurelda. ''Sul on tõesti õigus,'' noogutas Vian neidise väite peale, et elu mõte on see, mis sa tahad, et see oleks, selle peale ta ise tulnud ei olnudki ehk tulevikus jõuab veel veidi midagi sellist mõelda. ''Võtame,'' noogutas neidis ning liigutas veidi pudelit, et tundmatul neiul neid veidi lihtsam kokku oleks lüüa ja võttis ka sõõmu oma pudelist. ''Ma olen Viancente, muidu, kui huvitab,'' lausus neidis ka suvalisel hetkel, kui veidi vaiksemaks nende vahel kogu värk jäänud oli.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Laup Dets 31, 2016 6:34 pm

Kui neiu end Viancentena tutvustas, kergitas Alex üllatunult kulmu. Nimi oli väga omapärane ja tundus neiule imeliselt sobivat. "Ilmselt oled seda igakord end kellelegi tutvustades kuulnud, aga väga äge ja omapärane nimi on sul," ütles ta siiralt enne kui ennast tutvustada märkas. "Alex olen," naeratas ta Viancentele kätt tutvumise märgiks ulatades.
"Ja mis põhjusel siis siin omaette joome?" küsis Alex küsimuse, mis teda tegelikult juba päris algusest saati keelel oli. Tema ise tarvitas alkoholi ikka enamasti seltskonnas. See, et ta pläsku taskus alati ringi käis ei tähendanud sugugi, et neidis pidevalt sealt märjukest ka limpsas. Taskukohane anumake oli kaasas just igaks juhuks, sest Lexi plaanid olid ettearvamatud ja muutusid pidevalt, kunagi ei võinud teada, millal see varandus ära kuluda võib. Nüüdki siia mahaj'etd hoonesse tulles polnud tal ju tegelikult plaanis end segi tõmmata, kuid kuna Vian siin nagunii alkoholi manustas siis miks mitte talle seltsi pakkuda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Püh Jan 01, 2017 11:35 am

"See on mu elus jaa juba tavaline asi, et mu nime kohta mingi märkus tehakse, hea, et ma selle värgiga harjunud juba olen," sõnas Viancente kerge muigega. Mitte midagi ootamatu tema jaoks ei tulnud, ikka ja alati tulid sõnad tema nime kohta, harva midagi halvustavat, aga ega seegi teda ei häirinud. "Meeldiv tutvuda," sõnas Vian kerge naeratusega ja võttis Alexi käe vastu ning raputas seda õrnalt.
"See pidi olema VIP pidu, ainult mina kutsutud, aga mul pole lisa rahva vastu midagi, tegelt ma ei oska hetkel oma eluga või siis pigem öelda kehaga peale hakata," sõnas neidis õlgu kehitades. Viancentel polnud kunagi kindlalt plaani kuna ta jõi või kus. Seltskond samuti tal ei lugenud, aga tavaliselt juhtus see, et kuskil ilmus keegi ja asjast saigi seltskondlik nii öelda üritus. "Samas ilmselt jätan selle kurja kraamiga hüvasti ka, parim sõbranna pani piirid peale ja hakkab võõrutama mind nüüd, kuna ta ootab last ja tahame mõlemad, et oleksin hea tädi ka ikka, kuigi noh, deemon ja tädi kõlab kokku pannes üsna põnevalt," lausus Vi kergelt muiates. Naljakas juhus oli jah temani jõudnud tänu Rosilee'le ja sellele, et ta tavaline deemon polnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Püh Jan 01, 2017 11:34 pm

"Ühesõnaga väike eksistentsiaalne kriis jah?" võttis Alex Viani öeldud sõnad kokku. "Tundub, et see deemonite elu polegi pidu ja pillerkaar," muigas ta enda ette.
"Oo su sõbranna terviseks peab küll siis ka võtma," lausus Alex kui Vian mainis, et tmea sõbranna lapseootel on. Ta kergitas pläsku taas suule ning võttis sealt sõõmu. Seejärel korkis ta oma kraami kinni ning lasi end logisevale diivanile veidi vabamalt istuma jõllitades seina nende vastas. "Ma olen kujumuutja..." lausus ta siis mõtlikult, miks mitte oma rass ka kaaslasele avaldada. "Oleks siis, et suudaksin mõneks võimsaks ja ägedaks loomaks muutuda. Ei, kaugel sellest, mind õnnistati rongaga," seletas ta edasi "Faking vareslane olen," ei suutnud ta seda öeldes enam tõsiseks jääda ja puhkes naerma nagu mõni vaimuhaige, keda pikalt luku taga on hoitud. See naer oli tegelikult tingitud frustratsioonist, mida neidis on tundnud alates hetkest, mil ta teada sai, et suudam mustaks rongaks muutuda. Tükk aega valmistas see Lexile viha ja süstis mässumeelsust, kuid vahest on nii, et kui mõni asi pikalt frustreerib muutub see lõpuks lihtsalt halenaljakaks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Esm Jan 02, 2017 6:35 pm

''Oleneb kui suur on väike või kui väike on suur,'' sõnas selle peale Vian, sest Vi pidas oma probleemi pisikeseks, aga nagu ikka tal sõbranna võimalik, et paisutas üles ja nimetas seda suureks kriisiks lausa. Hea, et seda tuumakatastroofiks veel nimetada ei tahtnud. ''Aga tema ja ta beebi terviseks võtmine on hea mõte,'' noogutas neidis kaasa ja rüüpas ka oma kangemat kraami. ''Ronk on ju tegelikult päris lahe, mõtle näed mõnda vihavaenlast ja muutud siis rongaks ja situd pähe talle, päris hea oleks see, ma küll tahaks vahepeal mõnele oma vihavaenlasele nii lihtsalt kätte maksta, aga samas nii kui nii, see mida teed teisele tuleb tagasi, seega vist ei oleks see ka hea idee,'' seletas neidis lõpuks nentides, et võimalusele, et ta idee ikka kõige parem polnud ''või lähed nokid kellelgi lihtsalt silmad välja, mis oleks küll õel, aga samas see annab märku, et oled ikka ohtlik loom või pigem peaks vist ütlema lind.'' Vian pidi tõdema, et ta ise pigem muutuks rongaks ja see mõjuks talle ilmselt vähem laastavamalt, kui tõsi asi, et ta on deemon - olend kes enamasti inimesi hirmutas ja teda vältima pani, hoolimata sellest, milline ta ka ei olnud või kuidas ta ka ei käitunud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Teis Jan 03, 2017 12:11 am

Alex puhkes häälekalt naerma kui Vian rongaks olemise positiivseid külgi välja hakkas tooma ja ta pidi tõdema, et jah, alati on ju ka hullemaid variante kui üks tühine must ronk. "Votvot, ise polekski selle peale tulnud, mõnele inimesele kättemaksuks paras plaan," ütles ta muiates ja seda kõike vaimusilmas ette kujutades. Isegi mõte sellisest käitumisest tekitas parema tunde kõige suhtes, mis peol valesti läks. Ryani viimased sõnad, mis ta ütles enne kui Lexi suvilast völja tormas, mängisid neiu peas veel nüüddki aegajalt, kuid ega see midagi paremaks ei muutunud. Tunne kuidas teda mingisse lapsikusse kuttidevahelsse mängu kisti tekitas endiselt viha ja Lexi sisendas endale, et Ryani sõnad olid öeldud lihtsalt, et asju enda jaoks lihtsamaks teha.
Alex raputas need mõtted kiirelt peast välja, praegu polnud kindlasti õige aeg selle peale mõelda, küll ta lõpuks oma kättemaksu saab. Ja kui mitte sõna otseses mõttes, siis karma teeb ikka oma töö.
"Tundub, et siia laagrisse tulek oli tõesti hea mõte, äkki suudan lõpuks tõesti oma "annet" nautima hakata," lausus Lexi mõtlikult. Mõte, et ta pole ainuke, kes oma rassiga kergelt pahuksis oli, oli lohutav.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Teis Jan 03, 2017 4:18 pm

''Näiteks mõtle, kui sa oleks mingi tigu või kilpkonn, veel hullem, konn või vihmauss, seega su loomal pole ikka mitte midagi viga, saad rahulikult sellel kes sulle haiget tegi silmad välja nokkida või ta täis lasta ja ongi elu palju ilusam, hingel ka rahulikum olla,'' sõnas neidis kerge muigega. Tema leidis, et Alex'i loomas küll midagi halba ei olnud. ''Kui sind midagi vaevab, siis võid julgelt rääkida, ma tean, et ma olen võõras, aga ma neid kuhugi kellelegi teisele rääkima ka ei lähe, ma pole nii basic õnneks,'' märks Lug õlgu kehitades. Talle meeldis teisi kuulata ja aidata, tekitas alati parema tunde, kui niisama mingi tühja jutu ajamine, mis lihtsalt lõpuks mitte kedagi mitte kuhugi ei viinud, aga abistamine ja kuulamine võis viia, kas või teise inimese enesetunde paranemiseni. ''Kus juures, see laager on suurepärane, enamasti, kui mõned vahepealsed juhtumid ja asjad vahele jätta, aga nendest saab üle, vähemalt seda arvan mina, kas tegelikult ka nii on, ma öelda ei oska, sest ma olen deemon ja olen peaaegu, et tundetu, et noh, vägagi lähedane inimene saab mulle haiget korralikult teha,'' tõdes neidis kogus selle jutu lõpuks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 1:29 am

Jah muidugi, kui nii võtta siis ei olnud rongal ju midagi viga, ometi oleks Alex iga kell eelistanud midagi võimsamat, kahjuks alati ei saa seda mida tahad ja kuidagi peab leppima. "Ah ei vaevagi tegelikult otseselt midagi," keerutas Lexi, ta ei olnud kohe üldse selline inimene, kes esimesele ettejuhtuvale inimesele oma elulugu ja muresid kurtma kukuks, neiu on alati ise hakkama saanud ja saab ka edaspidi.
"Sa vist sellel avapeol ei käinud jah? Ma oleksin sind muidu ilmselt seal tähele pannud," küsis Alex muigega. Ehk oligi parem kui Vian peol toimunud draamast osa ei saanud, ise oleks ta hea meelega tahtnud olla see, kes seal osaline poleks olnud, aga tundus, et igasugune draama kippus Lexit jälitama ja automaatselt endasse kiskuma. "Jamh, korralik pidu oli..." mõrumagusad mälestused kiskusid neidise jällegi endasse ja ta ei saanud sinna midagi parata.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 1:36 pm

''Peol ei olnud mind tõesti, ei hakanud sinna tulema,'' pidi neidis kurvalt tunnistama, sest ta oli juba jutte kuulnud mingist draamast, mis seal oli, aga täpset informatsiooni selle kohta ta ei saanud mitte kuskilt. Ryan ei rääkinud talle ning samuti näis nüüd Alex pigem keerutaja olevat. ''Nagu kõik räägivad, et seal oli mingi järsem draama, kuid mitte keegi ei taha rääkida, mis seal reaalselt juhtus, sina oled põhimõtteliselt teine inimene juba,'' sõnas Viancente ''vahepeal tunne, et mine imbu kuhugi seltskonda ja siis ehk saab kuskil teada mida hullu seal juhtus, et seda nii väga ei räägita või lihtsalt ma ei satu nendega kokku, kes jubedad klatšijad on.'' Vian muidu nii väga huvitatud draamadest ei olnud, aga hetkel teda huvitas see, juba sellepärast, mis varjamine selle ümber keerles.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 7:54 pm

"Gossipit sa siis ilmselt lugenud ei ole jah?" muigas Alex kui kuulis, et Vian midagi ei tea. Muidugi oli Aruba gossipis artikkel peost juba täitsa üleval, mis kajastas absoluutselt kõike, mis peol toimunud oli, mis oli esialgu Alexit hämmastanud. Nagu välja tuli siis ega lmselgelt siin laagris miski väga kauaks saladuseks ei jäänud.
Ega varjamisel tegelikult mingisugust mõtet küll ei olnud. "Ah mis seal ikka," lausus Alex ohates ja kätega üle näo tõmmates. "Kaks poisikest arvasid, et on ülihea mõte mu peale kihla vedada," otsustas ta ära rääkida, mis temaga tema esimesel Aruba läbul juhtus. "Ma veel tunnetasin ette, milline fuckboy too tüüp olla võib ja ikka oli vaja end temaga siduda," naeris ka Alex ise oma lolluse üle. "Aga noh, arvasin, et tuleb üks tore ööke ja sellega asi piirdub. Hiljem kuulsin kuidas ta oma sõbralt 25 dollarit teenis.. Easy money I guess." seletas ta Vianile tollest õhtust. Alexit vihastaski kõige enam selle kõige juures see kui kergekäeliselt need poisikesed, jah poisikesed sest õiged noormehed naistega nii ei käituks, seda tegid arvestamata teiste tunnetega. Mõnes mõttes oli Lexil hea meel, et just temaga nii juhtus, sest kui ta oleks kuskilt kuulnud, et Ryan mõne teise tüdrukuga nii ümber oleks käinud, poleks kutt hetkel küll enam vist elus.
Peale seda seletust korkis Lexi jälle oma pläsku lahti ja võttis sealt ühe suure sõõmu, et viha mis taaskord võimust hakkas võtma veidi leevendada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 8:16 pm

''Gosspit ma väga ei taha usaldada, see on harv juhus kui sinna satun, vahepeal oli too koht üldse surnud ja ei kajastanud midagi, seega ei sattunud sinna enam üldse, seda siiani,'' tunnistas Viancente selle peale, oleks ta teadnud, et taas kõike kajastatakse, siis ilmselt oleks ta sinna ka pilgu visanud, aga samas ilmselt on parem ikka kuulda seda inimestelt kui midagi sealt lugeda. 
''Nagu tõsiselt, sinu peale?'' oli Vian tõsiselt kohkunud ja samas ka pettunud, et sellised noormehed siin üldse eksisteerivad, aga siiski miski klõpsatas ta peas. Nimelt tuli talle meelde, kuidas Ryan oli midagi rääkinud, midagi teost, mille puhul ta tahaks andestust paluda, kuid ei tea kuidas. ''Oot, ära ütle, et nad vedasid kihla mingi intiimse asja peale?'' peatus Viancente mõtte lõng ja vaatas Alexi poole. Ta lootis, et neidis ei mõtle nüüd, et Vian kuidagi tema poole viltu vaatab ja küsimustele vastamata jätab. ''Ja ma lihtsalt küsin, et ega selle inimese nimi Ryan polnud?'' pigistas ta välja endast ühe küsimuse, mis võib-olla oleks võinud enda sisse jätta ja igavesti teadmatusse jätta ennast, oleks talle endale ilmselt parem olnud, sest neil oli Ry'ga olnud tore õhtu, aga miski tema sees tahtis seda liiga palju teada, ilmselt võib see nii mõnegi asja rikkuda, eelkõige suhtumise või veel enam usalduse.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 8:33 pm

Viani kohkunud küsimuse peale noogutas Alex vaid pead. "Mõni ehk võtaks seda komplimendina, et üldse tähelepanu pöörati," lausus Alex mõtlikult, tema aga nende inimeste alla ei kuulunud. Lexil oli piisavalt enda vastu respect'i, et aru saada, millal oma tegudega üle piiri minnakse või liiga madalale langtakse.
"Kui ma täitsa ausalt ütlen, siis ega ma tegelikult täpselt ei tea, mille peale kihlvedu oli," tunnistas Alex üles. Ega ta ei andnud Ryanile võimalust enda tegusid seletadagi, sest Lexi oli tol hetkel lihtsalt niivõrd vihane olnud. Aga võttes arvesse õhtu kulgu, tegi neidis kõigest omad järeldused.
Kuuldes Ryani nime üle Viancente huulte veeremas, kohkus ta veidi, sest poleks osanud arvata, et Vian selliseid järeldusi tuua võis. Alex oli meelega nimed mainimata jätnud juhuks kui tegemist oli mõne Viancente vana semuga ja ta Lexit parastama hakkab või tema üle naerab või muud sellist. Pilgust, millega Alex Vianit vaatas võis juba sellele küsimusele vastuse välja lugeda. "Ma ei tea kuidas sa seda teadsid, aga see ta nimi tõepoolest oli," vastas ta mõrult põrandat silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   Kolm Jan 04, 2017 8:42 pm

''Ega kui sa vihaseks said, siis on see igati põhjendatud, ma ilmselt oleks selle inimese isiklikult ära põletanud, kes muga nii käitunud oleks, kuigi ma tean, et sellega kaasneks minule igast jama, aga mul on võimalus lihtsalt kehast väljuda ja minema tõmmata, aga see on mul,'' sõnas Vi ''selline käitumine mõne meessoost isiku poolt on lausa jälestusväärne, kuid ära muretse, küll talle karma kindlasti kätte maksab, ega miski sitt tegu tasumata ei jää.'' Neidis patsutas neidise õlale ja mõtteis krigistas hambaid, ta tahtis Ryanit näha, kui too oleks hetkel siin samas, siis ta virutaks talle, aga õnneks nii ei ole, seega sai ta enne maha jahtuda, kui neidis tüübiga kohtuma peab, kui seda üldse enam teha tahab. Ta oli arusaanud, et kutt oli muutunud, aga et nii palju oli tema jaoks lausa ootamatu. ''Ah, eks me kõik teame siin kõiki, vähemalt vanad olijad,'' sõnas neidis mingi mõtte välja, polnud ilmselt Alex'ile tarvis rääkida, kuidas ta oli tegelikult Ryan'i lihtsalt jätnud, nii öelda kättemaksuks ja siit minema sõitnud, võimalik, et Vian Ryan'i muutumises ka süüdi oli.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: My soulmate   

Tagasi üles Go down

My soulmate
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Soulmates #4