HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Paharetid jälle koos

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Rosielee Bialas
Libahunt

Postituste arv : 87

Tegelase leht
Vanus: 18
Rass: Libahunt
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Esm Jan 02, 2017 7:57 pm

"Noh, siis minugi poolest," nõustus Rosielee Viancentega. Majal polnud mõtted muidugi niisama seista, läheb veel hallitama kuskilt otsast, tegelikult oli see üsna vähetõenäoline, aga ikkagi. Rosielee üritas välja mõelda midagi, mis oleks põnev ka. Klubisse ta veel ei viitsinud minna, sest oli Arubale alles jõudnud. Samas võis lihtsalt kas kahekesi või väikse pundiga rannas istumise teha. Kes tahab võib juua, kes tahab ei joo, väga vahet ei olnud. Rosin poleks nii kui nii juua saanud, Hunter JA Vian oleks ta maha löönud, neiu ise loomulikult ka. "Ma ka ei viitsi toas passida," vastas Rosin Vianile,"öösel võiks ringi töllerdada kuskile või kuskil."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 232

Tegelase leht
Vanus: 18/~700
Rass: Deemon
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Esm Jan 02, 2017 8:10 pm

''Lähmegi mu suvilat vaatama, sina, mina ja Hunter näiteks,'' pakkus Vian lambise idee välja, kuna ta ei olnud tolle kohaga üldse kursis, siis ta ei teadnu, kas seal midagi normi ka oli või milline see maja välja nägi täielikult, väljast oli tal pilt olemas, et ikka ära tunneks, aga seest mitte. Vanemate sõnul pidi see neidisele meeldima ja talle ka sobima. ''Kui ei sobi see idee, siis leiab ka midagi muud,'' sõnas neidis õlgu kehitades. Tal ei jooksnud hetkel mõte üldse, sest ta ei olnud harjunud ühes kohas paigal olema, Euroopas ta enamuse ajast liikus ja koguaeg muutus ka tema ümbrus ja inimesed, nüüd aga oli kõik taas püsiv.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Esm Jan 02, 2017 9:31 pm

"Võib minna küll jep, ma võin Hunterile helistada, et me kuskil kokku saaks ja, et me sinna läheks," pakkus Rosin. Loodetavasti Hunter midagi tähtsat ei teinud, sest muidu poleks Hunter küll neid peale võtnud ja kohale viinud. "See sobib mulle väga hästi, jala lihtsalt ei viitsi minna," ütles neiu sõbrannale otsa vaadates. Rosin oli üpris paikne olnud Austraalias.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Esm Jan 02, 2017 9:51 pm

''Eks enne vist tuleks ja Hunteriga läbi rääkida, kui siin plaane tegema hakkame,'' sõnas Vi lõbustatult naerdes, sest nende plaanid tundusid juba nii paigas olevat ja ilmselt kui Rosielee veidi anuvat häält teeb siis on asi ka paigas. ''Võib-olla teeb nii, et lähme omadesse majadesse, sa üritad Hunteri kätte saada ja ära rääkida ja siis annad mulle teada ja õhtu poole läheb siis seda salapärast maja avastama või kuidas sulle see plaan õigem tundub?'' küsis neidis laialt naeratades.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Esm Jan 02, 2017 10:09 pm

"Küll Hunter nõus on," muigas Rosie. Neiul olid omad viisid poisi mõtete muutmiseks, midagi üleloomulikku ta selleks ei kasutanud. "Noh, me võime majadesse minna jah ja siis saadame sõnumeid või käime akende all ja saame ühendust," oli Rosie samuti nõus ning noh, kuna nad olid plaanid paika pannud, ajas ta ennast püsti ja ootas, et Vian sama teeks. Nad võisid nüüd koos koju jalutada ja siis täpsemalt planeerida ja ehk isegi kellaajad paika pannud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Esm Jan 02, 2017 10:24 pm

''That's my girl,'' sõnas Vi naerdes. Rosielee oli alati suutnud kõiki ära rääkida, isegi teda ennast, küll mitte palju kordi aga siiski. ''See mõte on hea, kuid ma pole päris kindel milline maja mu oma on, sest palusin maja muutmist,'' nentis tüdruk selle peale tõsi asja, ilmselt polnud tegelikult hea idee nii seda paluda, aga ilmselt kuskilt peamajast saab ikka informatsiooni, kus ta siis edaspidi elama hakkab. Vi oleks võinud vabalt ka kolida oma täiesti uute ja isiklikku suvilasse, kuid kuna talle ei meeldinud nii palju ka nüüd üksi olla, siis jäi plaan sinna paika ja eelistas jagada maja kellegagi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Esm Jan 02, 2017 10:38 pm

"Siis teeme nii, et lähme koos peamajja ja küsime sealt täpsemalt milline sinu castle on ja vot," arvas Rosin. Inimeste ära rääkimine polnud jah neiu jaoks suurim raskus. Ilmselt oleks üksi hiiglaslikus majas juba üksik elada ja inimestega on vahel tore suhelda ka. "Nii, et liigume laagri poole," ütles neiu naeratades ja togis jalaga liiva, et aega viita. Ta mõtles, et kui mingi vaba moment tuleb siis läheb jookseb hundina mõne tiiru Aruba mägedes, lihtsalt, et vormi kontrollida ja tuttaval maastikul ringi tormata.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Esm Jan 02, 2017 10:44 pm

''Lähme ja uurima siis asja,'' sõnas Vian ning haaras Rosielee endale käevangu ja hakkas peamaja poole tatsuma, vähemalt seda arvas tema, et teeb seda. Kas nii ka oli ta kindel polnud. ''Ma loodan, et lähen ikka mööda õiget rada,'' lisas Vi selle peale ''ja ära kavatsegi mõnitada, kui nii ei ole, sest siis ma solvun.'' Tüdruk tatsus rahulikult edasi ja ootas Rosinakeselt vastust, ega seisma ta ka jääda ei kavatsenud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Esm Jan 02, 2017 10:59 pm

"Sa tead kui sa ei lähe õiget rada siis ma mõnitan sind, aga kuna sa oled meil tegelikult täitsa vana daam siis sa peaks sellest ruttu üle saama," itsitas Rosin Vianiga kaasa kõndides. Ilmselt liikusid nad siiski mööda õiget rada, sest Rosinale paistis see tee olevat sama mida mööda ta tuli.
Natuke aega kõndimist ning neiud jõudsid sihtkohta, käisid peamajas ära ja said täpsemalt infot Viancente suvila kohta. Tüdrukud leppisid kokku, et saavad hiljem kokku, et minna seda vaatama ning läksid siis mõlemad oma majadesse.

OT: LÕPP!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   

Tagasi üles Go down

Paharetid jälle koos
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mäleta Mind [3/3 / LÕPETATUD!]