HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Paharetid jälle koos

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 232

Tegelase leht
Vanus: 18/~700
Rass: Deemon
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 12:36 am

"Oh, seda nii hea kuulda, et teil hästi läheb, vähemalt mõni noor paarikene on õnnelik ka," sõnas Vian otsustades. Aga Rosie küsimuse peale hakkas ta veidi mõtlema. "Ma käisin jube paljudes riikides, näiteks Rootsi, Norra, Soome, Inglismaa, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania, Tšehhi, Luksemburg, Holland, Taani, Eesti, Läti, Leedu, Venemaa ja neid riike oli veel seal minu meelest, mulle täiega meeldisid mägised kohad ja Põhja-Norra oli üli lahe minu meelest, seal oli külm, aga mägine maa ja kõik selline, meil siukest värki siin ei ole, nagu mainisin siis meestega jah kohtusin hästi palju ja linnu nägin ka nii palju kui soovisin, Eiffeli torn meeldis mulle öises vaates täiega. Vanemad lootsid, et mulle mõni riik meeldib nii palju, et tahangi sinna jääda, nende lootus oli, et ma jälle korralikuks saanud, aga noh, kui nad seda usuvad, siis kõik on hästi seni ja mul raha muresid ka ei ole," jutustas neidis oma reisikesest veidi. Tõenäoliselt nad jõuavad veel sellest rääkida.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Postituste arv : 87

Tegelase leht
Vanus: 18
Rass: Libahunt
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 1:08 am

"Ohhh, tahan ka kunagi kõikides nendes kohtades ära käia," ütles Rosielee, "aga sina ja mäed? Sellest kuulen ma küll esimest korda selle aja jooksul, mil ma sind tundnud olen. Tavaliselt peab su kuskile kõrgemasse punkti vägisi kaasa tirima, aga vot kuidas asjad ja ajad on muutunud. Ma olen väga uhke." Noh eks Vian oma pika eluea jooksul jõudnud oma arvamust mägede suhtes muuta ka. Noh, siis võis Rosin Viani ehk millalgi ka Arubal kohaliku künka otsa matkama vedada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 1:05 pm

''Mäed mulle meeldida võib, aga kes ütles, et mulle nende otsa ronimine meeldib või midagi?'' küsis neidis selle väite peale, et tema oli elus muutuse suutnud teha. Ei olnud mingit muutust, Vian oli liiga laisk ja ta jäi ka liiga laisaks, et selliste tegevustega tegeleda nagu mäe otsa ronimine või matkamine või üldse mõni liigagi sportlik tegevus. ''Kus juures, kunagi ma viin kas või ise su nendesse kõikidesse kohtadesse, ausalt, näiteks kui Aruba meil jälle kopa ette viskab või midagi,'' lausus neidis ja seda lubadust ta oli kindel, et peab ka. Ta oli valmis nüüd oma parima sõbrannaga kõike ette võtma.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 1:42 pm

"Mäe otsa peab saama ka kuidagi ju," ütles Rosie, "tavaliselt tehakse seda ronides, aga sind teades võid sa teleporteeruda ka kui liiga palju inimesi ümberringi pole." Rosinale sobis see, et nad Viancentega maailma lähevad avastama, eelkõige Euroopat. "Omandasid sa enda tripi ajal mingi 30 uut kohalikku keelt ka või?" uuris Rosie, selles ta muidugi kahtles, et Viancente nii usin oli olnud. Võibolla kui neiu kuskil pikemalt peatus sai ta mõne uue keele selgeks, aga Rosie ei olnud selles eriti kindel.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 1:56 pm

''No vot, ei pea midagi sinna mäe otsa ronima kallis neiukene,'' sõnas Viancente õrna muigega ja pani endale uue suitsu ette, sest niisama tegevuseta istumine oli tema jaoks lausa veidi masendav. ''Kõik keeled omandasin ära muidugi, tegelikult mitte, aga sõnu sain küll selgeks, kuigi vaevu neist mingi kasu mu elus on, aga eks mul on veel mõned aastad võimalust seda kõike õppida, kui nüüd aus olla,'' sõnas neidis. Mõned aastad kõlas veidi koomiliselt, sest tal oli terve igavik veel elamiseks ja ilmselt palju erinevaid kehasi ka.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 2:54 pm

"Ikka kimud seda mürgipulka, aga noh.. sa surmaga ei mängi.. sa oled nii kui nii suht surnud juba," naeris Rosielee, "mõned aastad jah.. ise oled meil siin preili surematu." Rosie oli veidi kade, et ta surematu ei olnud, aga selle eest vananes ta üsna aeglaselt ja noh.. see ajas ka asja ära. Äkki tulevases elus õnnestub tal ka mingi triki kaudu surematuks saada. Noh, kui mingi nekromandiga rääkida võibolla neil õnnestuks see ka, aga Rosin ei tahtnud väga selle imeliku maagiaga tegemist teha. Teda ei vaimustanud need konnajalad ja silmamunad. "Sa Oranjestadi ei viitsi minna mingi päev?" uuris Rosie Viancentelt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 8:23 pm

"Ma võin surematu olla, aga keha ikka hävineb samamoodi ju, tuletan meelde et ma olen lihtsalt üks must suits," sõnas Vian nii igaks juhuks meelde tuletades, kes ta siiski on. "Surematu, keda saab tegelikult tappa ka, sa peaks seda teadma preili aeglaselt vananeja," seletas neidis veel lisaks. Surematu elu polnud tegelikult kuidagi lõbus, vampiir veel sai endale kuidagi otsa peale teha, aga mitte deemon, ta pidi hea veenja olema, et keegi ta hävitada võiks või tahaks, muidugi inglist vihavaenlane oli alati olnud mõnel määral lahendus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 8:30 pm

"Nojah, hea küll," ütles Rosielee. Neiul kripeldas sees üks saladus mille ta oli Viancentele rääkimata jätnud, sest noh.. alguses ei plaaninud ta sõbrannaga üldse mingit tegemist teha, veel vähem talle enda ja Hunteri saladusest rääkida. "Viancente, ma pean sulle midagi rääkima," alustas Rosie, kuid ei osanud jutuga kuskile täpselt minna. Sellist asja oli natuke raske ja ka ebamugav öelda kuigi ta tundis ennast Viancentega väga vabalt. Asi oli lihtsalt selles, et Vian oli esimene kellele Rosie kavatses selle saladuse avaldada, enne Viancentet teadis sellest saladusest vaid Hunter, sest noh.. tema oli üks osa sellest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 8:55 pm

"Sa ütled seda väga ohtliku häälega Rosie," sõnas Vian Rosie pinksalt vaadates. Ta nüüd ootas igat asja mis sealt tulla võis, aga muidugi olid tal ka omad kahtlused juba pähe tekkinud. "Aga enne mainitud, et võiks Oranjestani minna, see on väga hea mõte, ütle aeg ja ma olen selleks ajaks valmis, üks kõik kuna, kui ma just purjus ei ole või midagi sellel hetkel, aga siis lihtsalt looda, et ma ei ole," sõnas Vian laialt naeratades.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 9:00 pm

"Jah, lähme millalgi kunagi jah.." ütles Rosie ja mudis enda sõrmi. "Vaata Viancente, seda on väga raske öelda, aga noh.. ma olen rase," paiskas neiu selle lause kiiresti välja. Ta oleks tahtnud minema joosta ja kõrvad kinni panna ja mitte midagi kuulda, aga see oleks olnud lapsik ja nõme. Nüüd pidi ta lihtsalt vaikuses Viancente vastust ootama, mis paistis jube kaua tulevat, kui üldse. Rosin ei julgenud Vianile otsagi vaadata.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 9:42 pm

Viancente oli terve see aeg naeratanud ja siis kui Rosie lõpuks ütles seda, millele ta vastust ootas, siis vajus ta suu lahti ja vaatas Rosie suuremate silmadega kui eales varem. "Sa ei tea nalja, ega ju?" pressis neidis endast kuidagi sõnad välja ja siis vaikis jälle mõnda aega. Ta tõusis korra püsti ja jalutas veidi ringi ja vaatas siis hindavalt Rosielee poole. "Kuule, kui sa teed nalja, siis ma löön su maha, sest kuradi päralt mulle jõuab vaikselt kohale, et ma saan tädiks ja ma juba seda liiga kaua oodanud," sõnas neidis. "Oh Issand ma saan tädiks," plaksatasid äkki Vian'i käed vastu ta põski ja ta vaatas kulme kergitades Rosie poole.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 10:07 pm

Rosin ehmus Viancente esialgse reaktsiooni peale ning suutmata midagi vastata vangutas ta lihtsalt eitavalt pead. Ta vaatas kuidas Viancente püsti tõusis ja veidi jalutas. "Ma ausõna ei tee nalja," ütles Rosielee kartes, et sõbranna hakkab ta peale karjuma või midagi aga ei. Vian võttis seda väga chillilt ja oli ilmselt igati valmis tädiks saama, rohkem kui Rosielee emaks igatahes. "Nii, et jah.. mulle tuleks su abi väga väga kasuks kõige selle juures," julges Rosin nüüd veidi pikema lause öelda, lootes, et Viancente parima sõbrannana talle tuge ja abi ka pakub.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 10:33 pm

"Niiiiiii lahe," sõnas neidis naeratades "aga me peame nüüd minema raamatukokku ja poodidesse ja beebi raamatuid muretsema, sest mina ei tea kindlasti mis selle olevusga peale hakata, aga ma teda hoides ei taha ära ka killida, ausalt." Neidis istus tagasi Rosielee kõrvale ja silmitses neidist oodates, kui too oma kokutamisest üle saab. "Ma ei tohi enam su juures olekul suitsetada, jess boss ja ma ei lase sul juua ka, ära muretse, see hetkel halb asi, beebi on veel väike," sõnas neidis targalt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 11:43 pm

"Ma arvan, et me kolime Hunteriga mõlemad raamatukokku raamatuid lugema, sest tegelikult ei oska me kumbki lapsega midagi peale hakata," ohkas Rosielee ja kujutas juba ette, kuidas nad Hunteriga raamatukogu diivanil kerra tõmbavad ennast. "Ja ilmselt meie kõige legendaarsemad peod peavad uut aega ootama jääma, sest noh.. enam ei saa või tegelikult siis saab kui ma morssi joon, aga see ei ole eriti ahvatlev," nukrtuses neid veelgi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Reede Dets 30, 2016 11:56 pm

''No siis me teeme raamatute lugemise õhtu, korjame kõik beebi raamatud kokku ja seal saavad kõik ühe raamatu ja loevad seda ja panevad oluliseima info kirja ja siis saad sina pärast neid lugeda ja targemaks,'' sõnas Vian enda meeles vägagi targa mõtte, kuigi mõtles seda ainult naljaga. ''Aga kes veel teavad sellest asjast?'' küsis Vian siis neiu õlale patsutades. ''Ja sa pead aitama mul vähem suitsetama hakata ja joomise maha jätmist ka veidi.. oleks nagu vaja,'' sõnas siis Vi tõsiselt, ta pidi endale tunnistama, et kui see raske saab olema, siis on olukord eriti jama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Laup Dets 31, 2016 12:04 am

"See kõlab nii masendavalt ja kohutavalt, samas ei jaksa ära ka oodata," ütles Rosie elevil olles. "Tegelikult teadki ainult sina, peale Hunteri nii, et suur saladus, mis on ainult meie kolme vahel," lausus neidis ning kuulas seejärel Viani probleemi ära. "No, ma olen kuulnud, et see nõelravi vist aitab, noh ma ei tea, kas see just sind aitab kuna sa oled siuke.. vanem daam juba, aga ma võin googeldada ja proovida," kõlas ideena mida tasus proovida, sest kunagi ei tea, kas see võib toimida või ei. Suitsetamine ja alkohol olid tõesti silmnähtavad probleemid Vianil.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Laup Dets 31, 2016 12:19 am

''Siis tuleb saladust hoida, aga kuna te oma vanematele rääkida kavatsete, sest vaevalt te seda varjama jääte või midagi?'' küsis Vi selle peale neidist vaadates, sest tundus loogiline küsimus olevat, mida küsida võiks. Pealegi tõenäoliselt mõlema vanemad rõõmustaks pisikese või lausa pisikeste üle. ''Ah mina küll ei julge sul end nõeltega torkida lasta ja ma täitsa ära ka ei taha lasta end võõrutada, sest mulle meeldib see tegevus ja vahest tuleb ikka peol vabalt ka tunda end, lihtsalt üleliiksest värgist võik küll kenasti üle saada,'' sõnas neidis veidi mõtlikult. Selline probleem nagu Vi'l oli, see oli halb probleem. Tegelikult see võib-olla ei olekski probleem, aga see oli rohkem nagu ruitiiniliselt sisse harjunud talle.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Laup Dets 31, 2016 12:28 am

"Noh, mitte veel igatahes.. katsume alles isegi selle mõttega harjuda," ütles Rosielee Vianile otsa vaadates. "Kuule.. googeldades saab väga palju vahvat informatsiooni, mis ei ole sugugi halb. Ma võiks isegi Ebayst või kuskilt mingid spets nõelad tellida..," arvas Rosielee. Talle pakkus see mõte palju nalja. Neid juba kujutas ette, kuidas ta Viancentel laseb endale õpetust ette lugeda samal ajal kui ta neiule nõelu selga või näkku paneb, noh sinna kuhu vaja. "Selle jaoks, et sa vahepeal ikka ennast vabaks saaks lasta tuleb probleem kontrolli alla saada, siis pole enam midagi hullu," targutas Rosielee näpuga vehkides.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Laup Dets 31, 2016 10:50 am

''Kaua aega tagasi sa siis selle üldse teada said? Kui kaugel see rasedus üldse on?'' uuris Viancente seda tema meelest kõige olulisemat asja, siis sai ju juba mõelda kuna beebi loodud on ja kuna ta umbes sündida võiks. Kas tuleb suve, sügise, talve või kevade beebi, muidugi panustas Vian ise suve beebile, aga seda ei teadnud keegi. ''Ikkagi ma ei lase sind nõeltega enda keha kallale, pistad selle pärast veel väga valesse kohta, mingi kuhugi mõjutus punkti ja siis hakkad mulle mingeid väärakaid asju sisendama veel,'' sõnas neidis kulme kortsutades.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Laup Dets 31, 2016 1:26 pm

"See suht värske uudis alles ja ma pole veel arsti juures käinud, varsti lähen," ütles Rosin, sest nad olid tõesti plaaninud Hunteriga varsti arstile minna, et arst neid täpsemalt kurssi saaks kõigega viia. Neiu oleks ise ka teada tahtnud millal ta laps täpsemalt sünnib. "Ma olen nõeltega väga osav, sa alahindad mind," vastas Rosin muiates. Noh, kui ta Viancentele midagi sisedada oleks saanud siis poleks see deemonile küll kuidagi kahjuks tulnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Püh Jan 01, 2017 11:42 am

"Kus te siis Hunteriga elama hakkate? Arubal, laagris pole ju pisipere lubatud, kui välja jätta õpetajad," sõnas selle peale Viancente veidi murelikult. Ta oli äsja tagasi saanud enda parima sõbranna ja kui nüüd peaks välja tulema, et nad kavatsevad Hunt'iga minema sõita siit oleks see väga kurb juhus, sest siis poleks talle tädiks saamisest mingit rõõmu. Tädi rõõm peaks ju olema beebi hellitamine ja kingituste tegemine, aga ära minek seda talle võimaluseks ei annaks. "Ma ei alahindagi sind, mu keha lihtsalt pole päris ühtne minu hingega, äkki see deemoni peal üldse ei toimi või kavatsed googeldada "nõelravi deemonile", kui keegi seda näeks mõtleks et sa peast põrunud," sõnas Vi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Püh Jan 01, 2017 2:08 pm

"No ma arvan, et nii kaua kui võimalik siis elame siin ja hoiame seda kõike saladuses," arvas Rosielee, kuid ta polnud päris kindel, sest nad ei olnud sellest Hunteriga veel rääkinud. Natuke kurb oleks olnud küll kuskile minema sõita, sest alles nad jõudsid Arubale ning kui võimalik veel oli, siis tuli seda elu siin veel nautida. "No, agaaaa, kui me ei proovi siis ei saagi teada, kas toimib või ei," proovis Rosin siiski oma sõbrannat ära moosida, sest mis siin salata, ta tahtis natuke ikka Vianit veel torkida, sest neiu polnud temaga terve see aeg ühendust võtnud, kui ta Euroopas ringi töllerdas. "Peast olen ma nii kui nii põrunud," lisas neiu veel naerdes otsa.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Püh Jan 01, 2017 8:54 pm

''Kui väga hulluks seis läheb, siis mu vanemad muretsesid lihtsalt niisama mulle siin olemiseks suvila, seega seal peaks ju saama olla või noh ei tohiks sellega seoses probleemi esineda, sest ma küll ei taha, et te ära läheks, aga lõputult seda ka varjata ei saa, sest ega see kõhukene ja beebi end varjama ei kavatse hakata,'' sõnas Viancente selle peal, sest ühel hetkel tuli talle meelde tema suvila, kus ta isegi veel käinud ei olnud seda lihtsalt vaatamas. Loodetavasti vanematel on normaalne maitse, sest vastasel juhul ei kavatsenud Vi seda enam külastada ka mitte. ''Tulevikus vaatab seda asja,'' lausus neidis selle nõelte teema peale, sest Rosielee näost oli juba näha, et ta tahtis seda juba väga teha.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rosielee Bialas
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Esm Jan 02, 2017 1:55 pm

"Oh, me võiks su suvilat millalgi vaatama minna," arvas Rosin ning noogutas mõistvat selle jutu peale, et kui neil tõesti kuskile minna ei ole siis võibolla kaaluksid nat ka Viani suvilat, kuid Rosielee ei saa sellele kindel olla, kas ka Hunter sooviks Arubale jääda, kellegi teise suvilasse. "Vaatab vaatab," kihistas Rosin Viani jutu peale ning pilgutas silma. Ta kavatses juba täna õhtul Ebayst nõelad ära tellida ning lihtsalt igaksjuhuks need kõik läbi põletada, et Vian mingeid baktereid ei saaks. Deemonile ei pruugiks see midagi teha, kuid keha.. vaene keha. "Mis sa siis arvad? Teeme täna midagi kahekesi ka? Ma mõtlen õhtul?" uuris Rosielee, nad võiks näiteks filmi vaadata või hoopis teiste sõpradega kokku saada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   Esm Jan 02, 2017 5:39 pm

''Seda tuleb kindlasti vaatama minna ja pealgi, kui Hunter ütleb, et talle see ei sobi, siis ma veenan teda ise, sest keegi ei ela seal sees ja sellel ei oleks mingit mõtet, kui see niisama lihtsalt seisaks seal,'' sõnas Viancente selle peale, mida Rosie ütles. Ega ta nii kui nii ise seal elama ei kavatsenud hakata, vähemalt esialgu mitte ja kui kavatsekski, siis seal nii kui on ruumi nende kõigi jaoks. ''Võiks küll midagi teha, aga peaasi, et ei passi toas,'' sõnas Vi naeratusega ''lähme välja või saame kellegagi kokku, sest nagu siin hetkel nii mõnusad õhtud ja ööd.''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Paharetid jälle koos   

Tagasi üles Go down

Paharetid jälle koos
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mäleta Mind [3/3 / LÕPETATUD!]
» Mis on armastus? [Sõbrapäeva lühijutt] [kustutatud]