HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Paadisillal

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Postituste arv : 127

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Elemendivaldaja
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 5:34 pm

"Mulle meeldib rääkida.. ja kuulata.. aga rohkem ikka rääkida," ütles neiu ja vaatas jätkuvalt paate, mis kutsuvalt neidu hüüdsid, kuid Fleur ei olnud suur tülinorja ja reeglite rikkuja nii, et ta ei andnud siiski oma imelikkudele ahvatlustele järele. "Millal ja kuidas sa üldse teada said, et sa fööniks oled? Nagu lihtsalt kogemata või ema rääkis või midagi?" uuris neid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Postituste arv : 141

Tegelase leht
Vanus: 18
Rass: Phoenix
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 8:36 pm

"Ma ka enamasti kuulan teisi ja samas räägin vastu ka midagi," lausus Cassie. "Kuid jahm ei ole just kõige parem lahenduste andja või muud sellist. Mu enda elu niigi juba üsnagi keeruline," lisas ta veel juurde seal. Cas vaatas Fleur'i poole kui kuulis tema uut küsimust. "Erm. See oli kuskil kui olin neliteist aga ma ei oskaki öelda täpselt kuidas ma sellest aru sain. Seda on keeruline seletada. Mu ema ei rääkinud mulle mitte midagi. Me suhtleme väga harva. Viimati oli vist erm 3-5 kuud tagasi. Ei teagi enam millal," seletas neiu seal midagi. See, et ema ja tema ei räägi kuid on juba normaalne asi seega Cas on täiesti ükskõikne, mitte kurb enam sellepärast.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Laup Dets 31, 2016 12:07 am

Neiu noogutas mõistvalt Cassiopeia jutule. "Kuule, ma tahaks edasi jalutada.. soovid sa minuga ühineda või tahad siia jääda?" uuris Fleur, sest paadisillal jalgade kiigutamine oli ta juba ära tüüdanud ja ta oleks tahtnud veidi rohkem laagrit näha ja avastada, sest polnud siin õieti olnudki veel. Muidu läheb terve päev ainult paadisillal olemisele ja see oleks natuke raisku läinud arvas Fleur.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Laup Dets 31, 2016 12:50 am

Cassie vaatas korraks veel mere poole ning siis Fleuri poole. "Ikka võib jalutada ega siin paadisillal ei olegi eriti midagi teha," lausus Cas ning tõusis püsti. Ta ei teadnud aga kuhu suunas nad minna võiksid. "Sina vali sel juhul suund, ma ei tea, kus kohas sa oled juba ära käinud ja kus mitte," lisas ta seal nüüd kuna see oli ju siiski tõsi. Samas jalutamine ja räägmine oli hea mõte, neiul ei olnudki midagi paremat plaanis hetkel.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Laup Dets 31, 2016 1:04 pm

"Noh siis saab rääkida ja ma saan veidi ka laagriga rohkem tutvuda," ütles Fleur ning kuna ta ei teadnud päris täpselt, mis kohad Arubal on siis otsustas ta lihtsalt ühel tee lahknemisel paremale keerata ja vaadata kuhu see tee viib. "Ma isegi ei oska kuskile minna veel nii, et lähme sinna kuhu jalad viivad," selgitas neid enda mõtteid ning kõndis mööda teed edasi Cassie temaga kaasa kõndimas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Laup Dets 31, 2016 3:32 pm

"Jap. Kuigi ma tean siin enamus kohti aga siiski kõik kohad tunduvad nüüd nii erinevad kui ma viimati siin oli. Seega see ekursioon on isegi põnev minu jaoks," lausus Cassie seal muigega ning järgnes Fleur'ile. Cas sooviks millekist rääkida aga ta ei tea millest. Küsiks perekohta või kust neiu pärit on aga siis peaks ta ise ka ilmselt vastama aga see on suht teema mida ta enamasti üritab vältida. "Mis nr. majas sa muidu elad siin?" küsis Cas siis midagi suht lampi.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Püh Jan 01, 2017 1:39 pm

"Siis saame koos avastada," vastas Fleur Cassie öeldu peale. "Ma elan neljandas majas, aga enda majakaaslast ei ole ma veel näinud. Asju nägin, aga mitte teda ennast nii, et see on ka üpris põnev," rääkis Fleur, sest kui ta oli enda asjad ära viinud, siis oli ta näinud vaid kohvrit elutoas ning kuna Fleur ei tahtnud kuidagi teiste privaatsust rikkuda siis ei hakanud ta kindlasti majakaaslast mööda maja taga ajama. "Kellega sina ühes majas oled?" uuris neiu ka Cassiopeia käest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Esm Jan 02, 2017 1:34 am

Cassie noogutas arusaadavalt. "Ma olen üheksandas majas ning ma ka ei ole tegelt oma majakaaslast veel näinud. Nüüd kus laager taas avati on majakaaslased ka uued. Seega mul pole veel täpselt aimu, kes on minu oma," lausus Cas. Ausalt ka tal polnud aimu, kes ta majakaaslane on veel. "Kui ma seal viimati olin, siis ei olnud seal veel kedagi peale minu ja isegi mitte kellegi asju, kuid jah ma usun, et mul siiski on majakaaslane olemas," lisas ta juurde.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Esm Jan 02, 2017 1:45 pm

"Ma arvan ka, et on, sest ma silmasin teistes majades tegevust ja vaevalt mõni maja vahelt tühjaks jäeb," ütles neiu sõbralikult."On sul mingeid ideid, mis sa teed kui sa Arubalt ära lähed? Kui üldse lähed?" uuris Fleur Cassie poole vaadates. Fleur tahtis peale Arubat minna maailma avastama, sest polnud nii paljudes kohtades käinud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Esm Jan 02, 2017 4:58 pm

Cassi noogutasarusaadavalt. "Täpselt majad on enamasti koguaeg täis," nõustus Cassie sellega seal. "Mul ei ole erilisi plaane veel. Mul aga on oma 3 aastatveel aega. Ma olen alles 18. Kas jään siia õpetajaks või lähen maailma avastama. Koju kindlasti mitte. Eks näis mis tulevik toob," vastas Cas küsimusel. "Sa ise?" päris neiu vastu ka.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Esm Jan 02, 2017 8:01 pm

"Pole õrna aimu ka ausalt öeldes," vastas Fleur. "Mulle meeldib suhelda ja inimesi õpetada, aga ma ei tea, kas ma selle õpetamisega hakkama saaksin, sest noh.. ma ei ole eriti kindel, kas ma suudan tähtsa informatsiooni võimalikult lihtsalt edasi anda nii, et õpilased ka arusaadavalt aru saaksid.. ja noh, enne pean ma oma elementi ilusti valdama õppima, et ma üldse midagi õpetada saaks, surfilainete tegemine pole just raketiteadus," muigas Fleur enda jutu peale. Täpselt ei teadnudki mida ta edasi teha tahab.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Esm Jan 02, 2017 8:15 pm

"Jahm ega mul ka pole veel õrna aimu veel," lausus Casssie. "No õpetamine jaa. Ma ei tea isegi, mida ma võiks õpetada kui siia jään. Äkki muusika või siis midagi sinna kanti. Igastahes, ega ma ei ole ka just kõige parem selles õpetamises. Ma olen kõige harjunud tegema omas tempos ja siis kui keegi ei saa aru ja üritab mind takistada siis asi võib kiskuda käest. Ma ei ole just kõige kannatlikum," lisas Cas seal veel juurde. Ta tõesti ei olnud teinud erilisi plaane ome tuleviku jaoks veel.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Esm Jan 02, 2017 9:20 pm

"No fööniksina saaksid võibolla neid asju õpetada? Kui see eelmine õpetaja peaks lahkuma näiteks. Ja noh, kui sa kõige kannatlikum ei ole siis saad karm õpetaja olla," arvas Fleur naeratades. Cassie ei näinud just välimuselt küll range ja karm välja. "Ma arvan, et Arubal on kõik piisavalt suured inimesed, et nad ikka austavad õpetajat nii, et ma usun siiski, et see amet sobib sulle," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Esm Jan 02, 2017 10:35 pm

"No seda ka jaa. Ütleme nii, et praegu küll mind see õpetaja amet nii väga ei tõmba," lausus Cassie. Ütleme nii Cas ei ole range ega karm aga ta lihtsalt ei ole kannatlik inimene. Ta ei suuda väga kaua inimeste järgi oodata või siis midagi sarnast. "No seda ka jaa. Piisavalt suured jap. Kuid jah mõni käitub küll vahest nagu mõni laps veel," lausus Cas ja ohkas. Ta tõesti ei osanud veel öelda, mida täpselt ta tulevikus teeb. "Võimalus on veel ka, et hakkan muusikuks või muud sellist," lisas ta juurde seal.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Esm Jan 02, 2017 10:42 pm

"Võib tõmbama hakata, sul terve igavik veel ees," ütles Fleur arvates siiski, et Cassiopeiast saaks hea õpetaja. Samas kujutaks ta neiut võibolla algklasside õpetajana ette, mitte laagris. "Eks inimesi on erinevaid, mõned on lapsikumad kui teised, see on tavaline," nõustus neiu vestluskaaslasega. "Ja kui sind tõesti see muusika ja kõik sellega seonduv huvitab siis võid tõesti seda kaaluda, aga ma ei tea millal sa alustama peaksid, sest tavainimesed on harjunud muusikutega, kes vananevad, aga sina oled igavesti noor, ära seda nüüd kuidagi isiklikult võta," lausus Fleur sõbralikult Cassiopeiale. Siiski, nad ainult arutasid asjade üle ja tüdruk ütles enda arvamuse lihtsalt välja.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Esm Jan 02, 2017 11:22 pm

"Tegelikult on mul rohkem kui kolm aastat kui võtta inimeste järgi. Ma saan ju vanemaks iga kolme aasta tagant. Seega mul on üsnagi palju aega järele mõelda mida teha tahan," lausus Cassie ning ohkas. Ta tõesti ei teadnud veel, mida täpselt ta oma eluga peale hakkata tahab. "No jaa seda kaa ma näeks suht noor välja isegi siis kui ma peaks palju vanem välja nägema. Ja ma ei võta seda isiklikult," ütles Cas. "Eks näis, mis tulevik toob."

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Esm Jan 02, 2017 11:32 pm

Fleur noogutas Cassiopeiaga nõustudes ning kõndis aga edasi. Peagi läks tee üle liivale ning kaugemalt paistis taas ookean. "Su laulmise juurde tagasi tulles, sul lemmikuid ka on kelle järgi õppinud oled laulma?" uuris neiu, küsimus oli alles nüüd talle pähe torganud, kuigi see laulmise teema oli päris tükk aega tagasi juba.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Esm Jan 02, 2017 11:56 pm

"Ütleme nii, et päris seda kõige lemmikumat pole aga siiski pop muusika. Väga paljude erinevate lauljate laulud olen selgeks õppinud kunagi kuid mäletan vaid paari lugu peast. Enamasti siiski viimasel ajal üritan ise oma laule kirjutada kuigi see ei ole lihtne," seletas Cassie seal nüüd midagi. Ta otseselt ei maininud ühtegi lauljat praegu, nii igaks juhuks ilmselt.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Teis Jan 03, 2017 1:59 pm

Fleur noogutas mõistvalt kaasa, muusiku elu paistis huvitav ning neiul oli kahju, et talle endale polnud sellist annet antud. "Kust sa inspiratsiooni saad, et laule kirjutada?" uuris neiu, sest ise ei kujutanud ta küll ette omaloomingut, kellelegi seda ette lauluda ei julgeks Fleur kindlasti. Selles osas oli neiu väga enesekriitiline ja võtaks ilmselt ükskõik, millist väljastpoolt tulevat negatiivset tagasisidet väga tõsiselt. Laulmine ega üldse muusika pole väga Fleuri ala. "Kui laagris mingi lõkkeõhtu tuleb, kus laulda võib siis võtad ka viisijupi üles?" uuris neiu Cassiopeia poole vaadates. Siis kuuleks ehk ka Fleur teda laulmas ning ka teised laagrilised, kes brüneti lauluoskusest veel ei tea. Võibolla saaks neiu nii ka rohkem sõpru ja tuttavaid, kellega ringi hängida.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Teis Jan 03, 2017 10:23 pm

Cassiopeia mõtles veidikene ennem kui vastas see kord. "Ütleme nii, et saan inspiratsiooni elust endast või siis muusikast mida kuulan. Neid võimalusi on väga palju erinevaid," lausus ta seal peale pikemat pausi, mida vajas ta mõtlemiseks. Ta kuulas mida Fleur edasi ütles. "No enamasti ei ole ma seda teinud kuid võin teha. Kriitika mulle siiski väga ei meeldi kuid sedagi peab kuulma, et edasi areneda," seletas Cas. Ta ei oska öelda, kas ta teeks seda kuna ta ei ole lõkkeõhtutel väga palju käinud.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Kolm Jan 04, 2017 1:03 am

Fleur noogutas mõistvalt kaasa. Ilmselt elust endast ja kõigest, mis ümbritses oli kõige lihtsam ja kergem inspiratsiooni saada. "Loomulikult osale," kiitis neiu Cassiopeiat takka. Oleks tore näha ka brünetti teisi üllatamas enda lauluhääle ja pillimängimisoskuseda. Fleur mõtles natuke, millest rääkida ning kuna neiule endale pakkusid väga suurt huvi delfiinid küsis ta:"Kas sa oled kunagi delfiinidega ujumas käinud?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Kolm Jan 04, 2017 1:23 am

Cassiopeia ei osanud öelda, mida teised arvavad tema lauludest või siis lauluhäälest või kitarri mängust. Kindlasti ühel päeval saab ta seda teada kui ta laulab ja mängib kitarri kuskil avalikus kohas, kus saadakse öelda mida arvatakse. Kuid praegu neiu oma pead sellega väga ei vaevanud. Fleuri küsimust kuuldes oli neiu veidikene üllatanud. See oli üsnagi suur hüpe nende teemalt kuskile mujale. "Kui aus olla siis ei ole. Pole seda kunagi teinud. Kuigi paar korda on see isegi mõttes olnud kuid pole selleni kunagi jõudnud," lausus Cas. Ta ei hakkanud valetama siin. Valetamine ei olnud ilus tegu kohe kindlasti. "Sa ise oled?" küsis ta siis vastu ka. Ta miski pärast isegi huvitas see teema kuigi ta ei ole eriti suures vaimustuses delfiinidest kunagi olnud. Tema lemmiks loomaks olid siiski kassid ja tal on tegelt kodus kass nimega Miisi, kelle eest hetkel hoolitseb tema nii öelda teenindaja, kes on rohkem kodus sõbranna eest kui teenindajanna.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Kolm Jan 04, 2017 1:42 am

"Ei mina ka ei ole delfiinidega ujunud ja mingi aeg ma küll tahtsin, kuid enam mitte. Lugesin, mis loomapiinamine see on ja nüüd ma pigem eelistan neid kaugelt vaadata," vastas Fleur. Ta oli tõesti delfiinide ja kõige, mis nendega vähegi seostus, kohta palju lugenud ja üsna haritud selle koha pealt. Teistest loomadest võis Fleur ka rääkida, kuid antud hetkel polnud tal selleks kõige suuremat tuju. Tegelikult oli kell nii palju saanud, et Fleur tahtis sööma minna, et lõunatada ja peale seda arvas neiu, et võiks surfama minna. "Kuule, mis sa arvad, et läheks ehk koos sööma, kui sul on kõht tühi ja siis vataks mis edasi? Ma arvan, et ma lähen loen raamatut või lähen surfama," ütles Fleur. Loomulikult võis Cassie temaga kaasa tulla kui tal soovi oli.

OT: ehk hakkaks lõpetama seda teemat? Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Kolm Jan 04, 2017 2:25 am

Cassie noogutas seal. See oli täitsa arusaadav. Ega temagi ei sallinud loomade piinamist kohe kindlasti. "Noo seda küll ja. See on jahm suht nende piinamine kuna sa sunnid neid tegema asja mida nad tegelikult ei soovi," lausus Cas seal ning ohkas. Cas oli tegelikult hommikusöögi vahele jätnud seega kui Fleur mainis sööma minemist siis neiu kõht isegi korises sellepeale. "Oh. Ma arvan, et peaks minema ja sööma," lausus Cassie veidikene piinlikust tundes, lootis, et Fleur ei kuulnud seda korinat. "Ma ei tea veel, mida teen peale söömist kuid vaatab kui oleme lõunat söömas ära käinud," lisas ta veel juurde. Tal ei olnud veel plaane, mida edasi teha kuid ta jõuab neid kindlasti teha veel.

EDIT: OT: Me võime seda lõpetama hakkata jaa.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Nelj Jan 05, 2017 1:33 am

Fleur ei teinud teist nägugi kui kuulis Cassiopeia kõhtu korisemas. See oli tavaline ja täiesti inimlik asi nälga tunda. "Me võime siis koos sööma minna," pakkus neiu uuele sõbrannale. Ja võttis suuna teel, mis paistis viivat laagriplatsi keskele, sealt oli juba kergem edasi orienteeruda ja sööklasse jõuda. Ilmselt oskas Cassie sinna ka veidi rohkem teed juhatada. "Mis siin süüa üldse pakutakse," ütles Fleur, see ei olnud küsimus kuigi võis sellisena tunduda. Neiu lihtsalt mõtles valjult.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   

Tagasi üles Go down

Paadisillal
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next