HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Paadisillal

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Cassiopeia Miller
Fööniks

Postituste arv : 141

Tegelase leht
Vanus: 18
Rass: Phoenix
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Paadisillal   Kolm Dets 28, 2016 7:32 pm

Cassiopeia istus vaikselt paadisillal ning vaatas seal kaugustesse. Tal ei olnud eriti plaane, mida tänase päevaga teha. Tal ei olnud eriti palju sõpru siin laagris ausalt öeldes. See aasta aga ta siiski on omale võtnud sihi, et leida omale rohkem sõpru siin aga ta ei tea veel kuidas seda teostada.

Cassie üritas hetkel oma peas mingit plaani pidada aga see ei olnud just kõige kergem idee. Ta ei teadnud täpselt mida teha.

OT: Avatud teema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fleur Scott
Elemendivaldaja

Postituste arv : 127

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Elemendivaldaja
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Kolm Dets 28, 2016 11:15 pm

Fleur oli otsustanud tänase päeva mööda saata mööda ilma käies, sest päike lihtsalt kutsus välja. Neiu pani selga lendleva helesinise kleidi ja tatsas majast välja. Kuna laagris oli ta üsna uus pani ta enda peas paika suvalise suuna kuhu kõndida ning jõudis lõpuks välja paadisillani, kus ta silmas tumedapäist neiut paadisillal istumas. Tüdruk tundus üsna nukker nii, et Fleur ei teadnud, kas taskus tüdrukut kõnetada või ei. Kuid kuna kedagi ümberringi polnud ja Fleuril polnud kuskile ka asja otsustas ta siiski tüdrukuga tutvust teha, isegi kui neiu ei soovinud talle vastata. Uusi tuttavaid polnud kunagi liiga vähe.
"Hei.." alustas Fleur veidi kohmetult, tavaliselt tutvustas ta ennast kohe või uuris mida neiu tegi, aga antud hetkel tundus see kohatu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Kolm Dets 28, 2016 11:21 pm

Cassiopeia oli ilmselt nukker pigem sellepärast kuna tal ei olnud midagi hetkel teha. Kodu ta väga taga ei igatsenud. Ta oli oma mõtteis ning ei pannudki tähele, et paadisillale oli keegi veel peale tema tulnud. Ta sai sellest alles siis aru kui kullis kedagi 'Hei' ütlemas. Cassie viis pilgu selle neiu poole, ta ei tundnud väga palju vanem temast olema. Täpset vanust oli raske pakkuda. "Hey," lausus ta isegi naeratades vastu. "Ma olen Cassiopeia. Võid lihtsal Cassie või Cas öelda," tutvustas ta siis end. Tal ei olnud kunagi midagi selle vastu, et uusi tutvusi omale saada või isegi sõpru siit. Ta ei tundundki nüüd enam nii nukker kui enne.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Nelj Dets 29, 2016 1:13 pm

Fleur naeratas sõbralikult kui Cassiopeia talle vastas, ju neidis polnudki siis nii nukker. Esmamulje oli vale jäänud. Cassiopeia tundus väga sõbralik ja jutukas ning paistis, et ta soovis ka Fleuriga tutvust teha. Seda arvas neiu ise, sest Cassie oli talle ennast tutvustanud. "Ma olen lihtsalt Fleur, tavaliselt on inimestel raskusi ka selle meelde jätmisega nii, et ma olen su üle uhke, kui sa sellega hakkama saad." muigas Fleur ja võttis Cassiopeia kõrvale istet. "Mis sa istud siin?" küsis tüdruk vette vaadates ja siis pilgu tõstes ja silmapiiri jälgides.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Nelj Dets 29, 2016 1:21 pm

"Meeldiv tutvuda sinuga Fleur," lausus Cassie naeratades. Ausalt öeldes Cassiel oli üsnagi hea mälu nimede peale kuid ega temalgi vahest läksid nimed segi. Eriti siis kui inimesed nägid sarnased välja. "Oh, niisama. Ei olnud midagi eriti teha ja kuidagi sattusin siia. Pole aimu, kus on kõik tuttavad inimesed, keda olen siin kohanud sellest ajast saati kui olen siin käinud," lausus ta vastuse. "Ning sa ise?" päris ta siis vastu ka.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Nelj Dets 29, 2016 1:26 pm

"Ma olen nii öelda.... värske vesi," itsitas neiu iseenda nalja üle. Tema arvates olid ta naljad koguaeg üsna head. Antud juhul oli ta sõna veri asendanud sõnaga vesi. Fleur pidas ennast üsna loovaks. "Tegelikult ma alles tulin jah, avastan kohta ja tutvun inimestega." selgitas ta veidi tõsisemalt siis. "Meeldib sulle uus laager ja see milline välja näeb? Mulle see praegune meeldib väga, aga ma ei tea milline see enne välja nägi nii, et ma ei oska väga kritiseerida."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Nelj Dets 29, 2016 8:13 pm

Cassie naeratas tüdrukule. "Sel juhul Tere Tulemast laagrisse," lausus ta muigega seal. "Mina olen suht vana kala siin. Esimest korda tulin siia 3 aastat tagasi kuskil," pidi ta siiski selle ära mainima hetkel. "No ütleme, et uus laager on palju palju uhkem kui eelmine. Raske öelda kumb meeldib rohkem kuna need on siiski nii võrd erinevad. Ei tahaks eriti kriitikat jagada. Pole just suurem asi kriitik ka," vastas ta nii ausalt kui oskas. Ta tõesti ei olnud suurem asi kriitik.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Nelj Dets 29, 2016 8:35 pm

"Meeldiv olla siin," naeratas Fleur. "Kolm aastat on pikk aeg, igav ei hakka siin?" uuris Fleur põnevusega, sest ta ei kujutanud ette, kas ta suudaks kolm aastat siin lihtsalt paigal istuda. Samas, kui siin midagi teha on ja siin päriselt ka nii hea on kui kõik olid rääkinud ja Fleurile endale tundus siis, kes teab. Võibolla jääb temagi siia kolmeks aastaks või kauemakski. Tegelikult peaks ta hakkama õpetajaks, kui tahaks siia nii pikaks ajaks jääda, ka see oli mõeldav, sest teistele oma tarkust jagada meeldis neiule väga. "Vahel on hea asju veidi kriitilisemalt vaadata," arvas neiu. "Personal muutub tihti siin või?" uuris Fleur veel.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Nelj Dets 29, 2016 10:08 pm

"No siiani ei ole hakkanud. See koht on palju kodusem kui mu enda kodu," lausus Cassie seal ning vaatas mere poole. Koduigatsusts ei ole neiul kunagi siin tekkinud. Pigem siis kui ta pidi vahepeal koju minema siis se tekkis. Õpejate koha pealt ei olnud Cas väga hea. "No nii ja naa. Aeg ajalt ikka mõni läheb ära, kuid suht harva juhtub seda. Ma ei teagi, kes mida õpetab. Juhtub kui sa ei käi kõigides ainetes, mis siin saab õppida," seletas ta seal midagi ning isegi korraks naeratas.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Nelj Dets 29, 2016 10:25 pm

"Noh, ma loodan, et mul on siin siis sama kodune olla." seletas Fleur. "Oskad sa midagi pealinna kohta rääkida, mis poed seal on ja, kas hinnad on kallid ja, kas siin raamatuid müüakse.. tegelikult oleks ka raamatukogu päris hea, sest ma olen kõik raamatud, mis ma kaasa võtsin vähemalt 3 korda läbi lugenud nii, et mul on need peaaegu pähe kulunud." seletas Fleur suurema osa ajast. "Ega ma sind enda jutuga ei tüüta? Ma lihtsalt pole kellegagi päris pikalt rääkinud, aga kui ma oleks siis ma ei seletaks nii palju." proovis neiu enda jutukust veidi seletada. Ta lootis tõesti, et Casil temast kopp ees ei olnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Nelj Dets 29, 2016 11:56 pm

"Loodame," lausus Cassie vaikselt. Ausalt öeldes oli siin kodusem kuna siin olid inimesed siiski, kes hoolisid temast päriselt mitte sellepärast, kes oli tema ema või siis kust ta pärit oli ja nii edasi. Laagris põhimõtteliselt keegi ei teadnud eriti täpselt, kes Cassiopeia Miller üldse on. "Erm seal on igasuguseid erinevaid poekesi, kõike võib sealt leida. Isegi raamatupood peaks olemas. Raamatukogu ka ilmselt vist, pole kindel selles viimases. Ei ole just eriti suur raamatute lugeja," seletas Cas seal nüüd. Tal ei olnud kopp ees. "Ei tüüta, ongi hea rääkida kellegiga vahelduseks. Mis sest, et ma olen siin olnud mõnda ega see ei tähenda, et ma tean siin kõiki."

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 12:41 am

Ilmselt hoolisid inimesed ümberringi igal pool, selle jaoks tuli lihtsalt õiged inimesed leida, keda ei huvita see, kes ja mis on ümber vaid see, kes inimene ise on. "Noh, tundub põnev," arvas Fleur. "Kui sulle raamatud huvi ei paku siis, mis pakub? Millega sa tegeled siis, kui sa noh.. näiteks toas oled?" uuris Fleur veidi rohkem Cassie kohta. Paistis, et tüdruk räägib küsimise peale rohkem, polnud erilist vahet. Fleur oli uudishimulik ja talle meeldis küsimusi küsida ja selle juures inimest paremini tundma õppida.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 12:47 am

Lihtsalt Cassie sattus järelikult valede inimeste otsa. Samas ta ei lasknud kedagi piisavalt lähedale ka. Ta ei ole selline, kes räägiks oma muredest ja nii edasi kellegile võõrale, keda ta ei teagi tegelt veel. "No kitarriga mängimine või siis laulmine. Olen üritanud ka laulusõnu kirjutada," vastas ta siis tüdruku küsimusele. "Vahest olen ka kuigi leian oma jaoks põneva raamatu aga seda juhtub harva," lisas ta juurde. "Mis sa ise teed veel peale raamatute lugemise?"

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 1:03 am

"Oh, ma pole ühtki laululindu ammu kohanud." nentis Fleur. "Sa võiksid mulle kunagi mingi teine kord laulda.. või noh ma tahaks sind millalgi laulmas kuulda," ütles ta. "Mina peale raamatute lugemise? Nooo, ma surfan.. päris mitu aastat juba. Lained on ühed lemmikud, noh neid oskan ma ise juba üsna hästi tekitada ka. Ainuke asi, millega ma enda elemendi juures ka vaeva olen näinud. Mis rass sina üldse oled? Tavaline inimene?" uuris Fleur peale oma pika jutu seletamist.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 1:08 am

Cassiopeia kuulas mida Fleur talle nüüd seal seletas. "Võib olla kunagi isegi kuuled mu laulmist või siis kitarri mängimist. Ma võin öelda, et ma ei ole kunagi üheskis kooris aga muusikakoolis käinud, mõlemad oskused olen isa ära õppinud," lausus Cassie muigega. Ta ei teadnud mida teised arvasid tema muusikast ja samas ta ei ole väga küsinud ka. "Ahsoo. Seega sa valdad vee elemnti. Huvitav," ütles Cas. "Well, ma olen üsnagi haruldane rass kui aus olla. Meid olevat vähe alles veel. Fööniks, puhtavereline, mis on veel suurem ime. Nii vähemalt on mulle öeldud aga ei ole selle ehtsuses väga kindel kuna ma ei tunne oma isa," seletas nüüd Cas seal midagi.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 2:00 am

"Muljetavaldav," kergitas Fleur kulmu. "Fööniks, vau, tekitab veits aupaklikust," nentis neiu, "aga seda kuidagi tõestada ei saa, et sa puhtavereline oled? Tegelikult saabki vist fööniks olla vaid siis, kui mõlemad vanemad on fööniksid? Ma võin eksida ka oma teadmistes, aga nii palju kui ma rasside kohta raamatutest olen uurinud siis seal on nii öeldud. Noh, ma ei ole päris fööniksiga varem kokku puutunud nii, et ma ei tea ka, kas see mida mina tean on tõsi või ei ole ja ma ei julge nüüd öelda ka, et mina olen Jumal, kõik mis ütlen on puhas kuld, aga ma arvan siiski, et sa oled täitsa tõupuhas," seletas Fleur taas pika jutu maha.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 12:57 pm

Cassiopeia kuulas mida Fleur seletas seal nüüd. "Erm. Ma ei tea kuidas seda tõestada aga jah kuna ma ei ole omaenda teada hübriid ehk siis inimene ja fööniks seega ma pean olema puhtavereline. Ma ei tea, mida sa täpselt oled lugenud. Kõik asjad pole tõesed alati. Samas ma tean vaid nii palju oma rassi kohta kui olen ise lugenud ja sealt ja siit midagi kuulnud," seletas Cassie seal nüüd midagi. "Mina ja mu ema ei suhtle eriti palju. Seal on omad põhjused. Nagu juba mainisin, isa ma ei tunne," lisas ta veel juurde ning viis oma pilgu merele. Ta siiski sisimas lootis endiselt veel leida oma isa aga see tundus olevat raske ülesanne kuna mõned aastad tagasi ta proovis seda teha.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 1:11 pm

"ahah," vastas Fleur Cassie jutu peale. "Nojah, see jutt tundub, et liigub ainult negatiivsuse poole nii, et muudame parem teemat. Mis sina arvad sellest tormist ja sellest, mis laagrist alles jäi ja, mis sellest nüüd on saanud? Minu arust näeb see kõik nii vinge ja üli fancy välja," ütles Fleur uurides veel Cassiopeia arvamust ja ühtlasi õppis ta nii ka tüdrukut veidi rohkem tundma. Õhuke tuuleiil jooksis mööda vett ning pani vee võbelema, Fleur vaatas seda ja mõtles, et tema tahaks ka veepinnal joosta nii, et vesi vaid võbeles ta all. Kahjuks, kui Fleur vette sattus tahtsid lained rohkem ta eest minema joosta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 1:25 pm

Cassie noogutas oma pead. Ta teadis, et see kiskus negatiivse poole praegu. Samas tema perekond oli selline. Ta ei saanud midagi selle jaoks teha, et seda muuta. "Jah räägime millekist muust. Ausalt öeldes, see torm tegi üsnagi suure kahjustuse siin. Enamus hooneid hävis ja see kõik, mis sa siin näed on üles ehitatud. See on jah palju teistsugune kui see oli ennem kohe kindlasti. Enamus hooned on vägagi palju muutunud. Isegi mina pean harjuma selle uue välimusega siin," seletas Cas seal midgai nüüd.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 1:56 pm

"Noh, sellega pole midagi harjudagi väga. Kõik puhas mugavus," arvas Fleur. "Kuule, mis tunnid sul on? Või noh, mis sa valisid endale? Äkki oleme mõnes koos?" uuris neiu, sest noh.. natuke julgem oli ikka minna tundidesse kui tuttav nägu seal juba ees ootas. Ega Fleur eriti ei kartnudki, aga lihtsalt tundis ennast nii mugavamalt. Eks inimestel on ikka see komme, et mugavustsoonist välja astumist välditakse, kuid ilma sealt välja astumiseta on jällegi üsna raske hakkama saada. Nii, et isegi kui temal ja Casil polnud tunde koos pidi Fleur siiski tundides käima ja noh.. küll ta sealt endale veel uusi tuttavaid sai.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 2:04 pm

"Jah aga samas nii erinev eelnevast, ennem tormi," lausus Cassie ning ohkas. "See kõik uhkus kohati meenutab isegi kodu. Kus oli nii üksik," pomises ta seal rohkem omaette kui ütles seda Fleurile. Üksindus oli tunne, mida Cassie vihkas üle kõige. "Ma valisin Muusika, Tantsimise ja näitelmise. Korra oli isegi mõtte surfamisel või siis ratsutamisel aga ma ei oska kumbagi neist. Ma ei taha saada küigi naerualuseks seal seega ei valinud neid," vastas Cas küsimusele. "Mida sa ise valisid?" päris ta vastu ka. Oleks hea jah kui oleks keegi, keda sa tead su tundides juba. Oleks palju lihtsam.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 2:45 pm

"Ma pole üheski neist eriti hea. Ma võtsin surfamise, ratsutamise ja võitsluskunstid. Võitluskunstides olen ma kohe väga algaja, aga teiste asjadega peaks veidi lihtsam olema. Ma arvan, et endale väljakutsete esitamine on hea. Arendab ennast ja karakterit, arvan mina," ütles Fleur sõbraliku naeratusega. "Ma pole päris kindel aga, kas siin võib niisama ka ratsutama minna?" uuris Fleur, sest uuena tal polnud veel sellest elust ja olust Arubal aimugi, aga kuna Cassiopeia oli öelnud, et ta oli siin juba päris pikalt olnud siis Fleur eeldas, et ta teab.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 3:09 pm

"Oh. Tundub loogiline. Mul ei ole otseselt riskide võtmise vastu midagi aga lihtsalt tol hetkel ei tundunud nood huvitavad ja ma ei tahtnud väga palju tunde omale võtta ka. Ei suudaks kõige sellega sammu pidada," seletas Cassie seal nüüd midagi. Cas mõtles veidikene kuidas vastata Fleur'i küsimusele. "Ma arvan, et ikka saab ratsutada ka siis kui tundi pole. Siin peaks olema minu meelst neli hobust, laagri poolt. Mingid tallipoisid kannavad nende eest hoolt. Seega jaa saab ikka. Pole päris kindel, sest ei ole kunagi seda küsinud," vastas ta neiu küsimusele nii ausalt kui ta oskas.

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 3:26 pm

"Nojah, puhata on ka vaja. Puhkamise jaoks polegi vist perfektsemat kohta kui Aruba," arvas neiu. Ta kuulas Cassiopeia jutu ära ja vastas siis:"Eks ma siis lähen täna või mingi teine päev ja uurin ise ja äkki on isegi mõni vaba tallikoht ja ma saaksin endale hobuse siia osta ja temaga siin sõitmas käia. Anna andeks, kui ma sind jube palju tüütan oma jutuga aga ma arvan, et see tuleb sellest, et ma olen suurema osa päevast täiest vait olnud ja mul on oma päevane sõnademaht vaja ära kasutada." Fleur kiigutas vee kohal jalgu ja puudutas varbaga vett. Ta pööras nüüd ka veidi suuremat tähelepanu paatidele, mis silla küljes olid. Huvitav, kui keegi ei näe, kas ta võiks mõnda paati istuda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cassiopeia Miller
Fööniks

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   Reede Dets 30, 2016 3:35 pm

"See laager ongi puhkus minu jaoks. Samas ka kodu, kus olla," lausus Cassiopeia vaikselt ning vaatas endiselt veel mere poole. Ausalt öeldes ta tõesti ei igatsenud taga oma kodu. Kohta, kus ta oli alati üksi või siis koos sõpradega, kes olid seal kuna tal oli olemas kõik, ilus kodu, teenijannad ja nii edasi. Tüdruk ei pidanud tegelt kodus mitte midagi tegema, tema eest tehti kõik ära kuid tegelt ta ei soovinud omale sellist elu ja keegi ei saanud kunagi aru miks. Seletamisel ka polnud mõtet. "Ilmselt jaa mine ja tee seda mingi päev. Ei sa ei ole tüütu. Ongi hea vahelduseks kellegiga rääkida, kes tahab rääkida. Kes kuulab ja ei tee totraid järeldusi või siis erm... üritab asju oma kasuks ära pöörata," lausus Cassie vastuseks seal nüüd. Ausalt öeldes, tal ei ole kunagi eriti vedanud sõprade osas.

PostitaminePealkiri: Re: Paadisillal   

Tagasi üles Go down

Paadisillal
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next