HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Uued inimesed

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kevin Morris
Õpetaja

Postituste arv : 46

Tegelase leht
Vanus: 25
Rass: Libahunt
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Reede Dets 30, 2016 3:01 pm

"Ma ütleks, et teil deemonitel on üsna põnev ja kirev elu," arvas ta. Noh, Kevinil endal oli ka see vahel põnev olnud, aga suurema osa ajast on see siiski siuke.. tavaline. Deemoni elu tundub ohtlik ja põnev. Mingi musta auruna oleks üsna vinge ringi tuuseldada. "Mis sellest hingest saab, mis keha sees enne oli?" uuris mees, kas need hinged läksid siis deemonite asemel põrgu ja ootasid oma aega või nii öelda haihtusid lihtsalt õhku? Kevin polnud ammu nii palju huvitavat informatsiooni saanud kui Viancente talle praegu andis. Noh.. õnneks oli Arubal veel erinevaid rasse, kelle kohta oli palju uut ja huvitavat õppida nii, et informatsioon siin ilmselt otsa ei lõppenudki.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 232

Tegelase leht
Vanus: 18/~700
Rass: Deemon
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Reede Dets 30, 2016 6:37 pm

"Kui väga põnev ja kirev see nüüd ikka on, aga noh, on mida elada ja mille eest varjuda, hoiduda ja millest ka rõõmu tunda," sõnad Vian selle peale kerge muigega. Tore oli rääkida kellegagi keda huvitas see teema ja eks ühele õpetajale tuleb see kasuks samuti. "Ma ausalt öeldes täpselt ei tea, mis selle hingega saab kellega me keha pärast võitluse maha peame, ma arvan, et see kas hävineb või on kehas, mida ta kasutada ei saa lõksus, ma nii kaugele pole mõelnud selle teemaga seoses või noh, pole välja nuputanud, aga kui nuputan siis annan teada," sõnas neidis õlgu kehitades.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Reede Dets 30, 2016 8:49 pm

"No selge," vastas Kevin. Suurema osa küsimustest, mida mees oli küsida tahtnud oli ta ära küsinud, kuid mõned kummitasid teda jätkuvalt. "Sa vist võtsid selle keha üle siis kui keha väike oli jah?" otsis mees oma arusaamale vastust. "Kas sa mäletasid ka tema mälestusi? Või noh, ma ei ole kindel kui väike ta oli ja, kas ta mõistus oli üldse piisavalt arenenud, et midagi mäletada.. Ühesõnaga, kas ta keha mälestusi ka mäletad või enda teiste kehade omi?" uuris ta edadsi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Reede Dets 30, 2016 10:29 pm

"Ma selle keha võtsin üle päris varakult, hing seda oodata ei osanud, keha oli alles beebi ja kui nüüd täiesti aus olla, siis see mida ma ise teen, seda ma mäletan, aga neid vanu mälestusi, mis oli teise kehaga ma ei saa mäletada, sest ma pole neid tekitanud, sellepärast ongi kõige parem võtta varakult keha üle," sõnas Viancente selle peale. See oli ainus keha millega oli riskinud ja selle nii varakult endale proovinud haarata. Tal õnnestus ka see. Õnneks või kahjuks, seda ei tea keegi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Reede Dets 30, 2016 11:59 pm

"Nii, et võtad keha üle ja käitud nagu väike beebs?" uuris Kevin, talle pakkus see veidi nalja, kuid naerma ta siiski ei hakanud. Kevin ja Viancete jalutasid mööda liivaranda edasi ning mees vaatas sillerdavat vett. "Kas deemonitel on allergiad?" küsis ta täiesti mitte midagi ütleva küsimuse, mis talle pähe oli turgatanud. Noh, kui Viancente nii kui nii deemon oli siis ta võis sellele küsimusele ka vastata.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Laup Dets 31, 2016 12:09 am

''Minu meelest ei ole, kui just see kehaga kaasa ei tule, sest nagu tavalisel inimesel, tal ka keha näitab allergia tunnuseid mitte hing või mõistus, ma usun, et saad ikka mu pointile pihta,'' sõnas neidis kerge muigega ning kõndis mööda liiva edasi. ''Võtad keha üle ja käitud nagu väike beebi jah, selleks peab tegelikult oskusi olema ja pead seda kõrval näinud olema, kohati on isegi tore, kui sinu eest hoolitsetakse ja sind poputatakse täiega,'' naeris Vian mehe märkuse peale, mis näis, et tollelegi veidi lõbu pakkus ''kus juures, midagi sellist pole keegi küsinud või uurinud, seega saad sellise küsimuse esmakordse esitamise au endale.''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Püh Jan 01, 2017 2:12 pm

Kevin noogutas jällegi mõistvalt Viani jutu peale. Päris ausalt öeldes polnud ta ammu kellegagi nii põnevat juttu ajanud, mis mehele ka tõsiselt huvi pakkus, sest Kevin õppis midagi uut. "Tead, pean vist isegi kaaluma deemoniks hakkamist, et lihtsalt väikse beebi kehasse minna ja lasta keha vanematel ennast poputada," muigas Kevin kuid lisas siis kohe," kuigi tegelikult see kõlab päris sadistlikult kui ma seda valjult ütlen." Tegelikult polnud mees kindel, kas ta üldse nii lihtsalt saab deemoniks ja ilmselt mees seda tegelt ka ei tahtnud. "Au on au," ütles ta ning naeratas uhkelt, et ta uudishimu 800 aastase deemoni vastama küsimusele, millele Vian kunagi varem vastanud ei olnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Püh Jan 01, 2017 9:00 pm

''Deemoniks saamine nii lihtne väga pole ja enamus seda asja küll ei soovi pigem,'' sõnas neidis vaikse naeruga. Ta juba kujutas ette, kuidas Kevin peaks minema ei tea kuidas saatani juurde anuma, et too tema hinge võtaks ja seda kuskil põrgus piinaks ning siis lõpuks ootab aastaid võib-olla ehk isegi sadu, et saada välja ja leida mõni süütukene beebi, kelle keha endale võtta. ''Lihtsalt deemoniks ei saada lihtsalt nagu boom ja nüüd sa oled deemon,'' sõnas Vi kerge muigega. Ta isegi ei mäleta, miks tema hing piinamiseks põrgu või kuidas seda kohta keegi nimetab lukustati. Vahest võis olla see lihtsalt üks eksinud hingeke, teine kord mõni mõrtsukas ja samas vist ka vabatahtlik, kes tahiski olla kurat, saatan, deemon, kahjuks Vi'l selle teema osas kindlat vastust ja informatsiooni ei olnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Esm Jan 02, 2017 2:01 pm

"Noh, võiks olla," arvas Kevin muiates, kuid siis oleks ilmselt suurem osa maailmast deemonid, lihtsalt selle pärast, et see oleks käinud nii lihtsalt. "Ma arvan jah, et tegelikult eelistan ma jääda selleks, kes ma praegu olen," ütles mees ning lootis, et ta nüüd Vianit kuidagi ei solvanud. "Kas sa tead palju deemoneid üldse Arubal hetkel on?" uuris ta kulmukergitusel. Huvitav, kui neid oleks siin palju, kas nad paneksid siis mingi miniarmee kokku? Kevini ideed pakkusid mehele endale nalja, kuid ta ei näidanud seda välja ega öelnud ka Vianile midagi nende kohta. "Ja mida sulle, kui 800 aastasele deemonile õpetada on, ära saa valesti aru, aga mind lihtsalt huvitab," ütles Kev.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Esm Jan 02, 2017 6:21 pm

''Ma ka sinu asemel jääks selleks, kes hetkel oled, usu mind, su elu on kõvasti ilusam nii ja sind usaldavad inimesed rohkem ka lisaks kõigele,'' sõnas Vi selle peale. ''Kui täitsa aus olla, siis ei tea, aga ma ei usu, et palju, äkki koos minuga kokku mingi 2-3 on, võimalik ka, et mõni üksik rohkem, aga ma ei usu, et eriti palju, ei ole nendega väga kokku puutunud,'' kehitas neidis õlgu. Tal ei olnud tegelikult ka aimu sellest, milline võis olla hetkene deemonite arv siin saarel. Kunagi oli mõni üksik veel peale tema, kuid ilmselt nüüd juba rohkem, kui nii palju võõraid nägusi siin juba on. ''Usu mind, see 800 tundub palju, aga ma igapäev õpin midagi uut ja põnevat juurde, seega pole see midagi nii keeruline,'' lausus neidis kergelt muiates. Kahjuks või õnneks oli see ka täiesti tõsi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Esm Jan 02, 2017 8:58 pm

"Kas just ilusam.. aga inimesed usaldavad ilmselt tõesti rohkem," nõustus mees. Ega tema ka täpselt ei teadnud kui palju kedagi siin saarel oli. Seda teadis ta aga kindlalt, et ainuke libahunt ta siin ei olnud nii nagu polnud Viancente ainuke deemon, kes oli Aruba leidnud enda peatuspaigaks. "Noh, eks ma siis usun," vastas mees muiates. Eks Kevin õppis ka midagi uut, kas just iga päev aga iga kord, kui ta kellegi uuega kokku puutus. "Niisiis, ma vist ei ole veel küsinud, aga mis sind Arubal köidab?" uuris ta.

OT: kui küsisin siis ütle fb Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Esm Jan 02, 2017 9:23 pm

''See on jaa tõsiasi, et deemonid on endale nii halva maigu külge saanud, et pea võimatu on midagi enam muuta, isegi need, kes on sellised nagu mina ehk elu pooldajad ja positiivsed ja mingi inimlikus alles, saavad kurjade pärast vastu päid ja jalgu, mis minu meelest ebaõiglane, aga nagu inimesed ütlevad ''elu ongi ebaõiglane'','' oskas Vian selle peale ainult öelda. ''Kus juures, kui ma esimest korda siin olin, siis lihtsalt see köitis, et sain kodust ära olla, aga nüüd kui ma siin Euroopas ringi reisil olin ja lõpuks siia tagasi jõudsin, siis sain aru, et see kliima ja üldse see teadmine, et sa kuulud kuhugi ja sa ei ole ainuke endasugune ning oled ümbritsetud igasugusest, inimeste sõnul, fanantaasiast, aga mulle meeldib siin väga, hetkel ei ole nii pea plaani ära minna enam,'' vastas neidis selle peale ''aga sind ennast?''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Esm Jan 02, 2017 10:32 pm

"See halb maik tuleb kuskilt iidsest ajast mingist müüdist ma arvan, aga noh võibolla oli ka tol ajal mõni kurjam liikvel, kes inimesi hirmutas. Kuigi deemon on ise juba saatana käsilane ja see hirmutab inimesed eemale, ma arvan, et seda ongi peaaegu võimatu muuta," arvas Kevin. Deemonid on terve igaviku halvad olnud ja ega nende mainet enam kerge muuta ei ole. Kevin oli samuti Euroopas ringi reisinud ning teda ei häirinud sealne kliima, ta lihtsalt tahtis maailma avastada. "Mind? Noh, ütleme nii, et mul läks kodus kõik halvasti ja mul oli vaja lihtsalt kuskile minna, kus oleks normaalne. Minu arust on Arubal päris normaalne olla, selline sõbralik ja mõnus seltskond. Pole midagi eemaletõukavat ja midagi ei aja siit minema," ütles mees veidi mõtlikult, sest sellest rääkimine viis ta mõtted tema kodule, millest ta väga mõelda ei tahtnud. Noh, loomulikult oleks hea teada, kuidas perekonnal läheb, kuid kuna vanemad olid sellised nagu olid siis ei olnud sinna midagi parata. Kevin pidi elama teadmatuses.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Esm Jan 02, 2017 10:40 pm

''Arusaam sellest, et deemonid on saatana käsilased on nii kuradima vale, me oleme lihtsalt hinged, kes on sunnitud põrgusse ja meie hinge on seal piinatud, sellepärast me sellised olemegi, see oleks just kui nagu sa armastad või armud aina kellesegi, kes sind vastu ei armasta ja lõpuks lihtsalt ei taha neid tundeid tunda ja sinust saabki külm ja kalk kuju, seal põhimõtteliselt tehaksegi sulle ainult haiget ja sellepärast ükski meist ei taha siit tagasi ka sinna minna,'' sõnas Viancente veidikene kurvalt, sest paratamatult pidi tõdema, et selline asi tegi kurvaks. Ka tema oli kunagi olnud tavaline inimene, elanud tavalist elu ja kõik hindasid teda nii nagu ta oli, keegi ei teinud järeldusi ja ei mõelnud sinust halvasti. ''Mul on vedanud, et ma mingit negatiivset tagasisidet pole siin Arubal veel saanud enda rassi kohta, kuid ei imesta kui see peagi juhtub,'' kehitas neidis õlgu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Esm Jan 02, 2017 11:49 pm

"No, ma arvan, et seda arvamust enam muuta ei saa ja tuleb leppida sellega, kes sa oled ja kelleks sind loodud on," ütles Kevin,"vaevalt, et sa põhjuseta see oled, kes sa oled." Kevin proovis sellisel viisil veidi nukrat Viancentet lohutada ning kuulas selle jutu samuti ära, et arvab, et deemoneid Arubal hakatakse peagu laimama. "Ma ei usu seda, esiteks ei lubaks sega Jane ega ka ükski teine juhtkonna liige, seal hulgas õpetajad," ütles mees,"usun, et need, kes teist rassi laimama hakkavad saavad omale väärilise karistuse ning kui nad sellest ei õpi, siis visatakse nad laagrist välja ja vaevalt, et keegi sellega väga riskida tahab. See koht on paljudele südamelähedaseks saanud, nii palju kui mina olen aru saanud."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Teis Jan 03, 2017 4:03 pm

''Ah, see õpilaste vihkamine või midagi oleks minu jaoks täielik ükskõik, sest ma see inimene, kellel on teiste arvamusest suva, välja arvata juhul kui tegu on mingi ülimalt lähedase inimesega, kuigi peab tõdema, et mul on mu vanemate arvamusest ka üsna ükskõik, kuigi ega nad seda väga ei avalda ka, nad rõõmsad, kui ma rõõmus olen, seega mul kohati ehk vedanud ka,'' tõdes selle peale Vian. Ta lõi jalaga liiva ja vaatas siis mehe poole ''Aga sina härra salajane, ma siin räägin hästi palju endast, aga sinust ma ei ole suurt midagi veel teada saanud, ma tean, et lubasin enda võimetest rääkida, aga need pole nii põnevad, kui teised inimesed, seega ma ootan nüüd sinu storyt ka, suva, et ma libahuntide kohta nii mõndagi tean juba, aga ehk sa üllatad mind millegagi.'' Neidis muigas kergelt, vähemalt ta üritas ka teiste peale teemat viia, mitte egoistlikult ainult endast rääkida.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Teis Jan 03, 2017 9:40 pm

"Järelikult oled sa isiksuselt tugev inimene kui sind ei huvita, mida teised sinust arvavad," vastas Kevin Viancente pika jutu peale. Kevinile endale ilmselt natuke ikka läks korda mida õpilased ja teised õpetajad temast arvasid. Veel rohkem läks talle korda, mida temast ta sõbrad ja perekond arvasid, sest need inimesed olid pidevalt mehe ümber. "Ma ei nimetaks ennast härra salajaseks, ma lihtsalt õpin sind tundma," vastas mees muigega,"vaevalt, et minu üpris tavaline libahundi elu sind millegagi üllatada suudab." Libahundina oli ta tõesti täiesti tavaline sündinud hunt. Ainuke erinevus võis olla see, et nende perekonnas oligi see karja ja domineerimissüsteem, seda kohtas mees ise üsna harva. "Noh võibolla siis see, et minu perekonnas on kombeks pärandada kari edasi põlvest põlve ehk meie perekonda või siis karja juhib alfa, ehk minu isa," vastas mees enda kohta veidi Viancentele avaldades. Ega see mingi suur saladus ka ei olnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Kolm Jan 04, 2017 12:09 pm

''Nii, et sa oled siis pooleldi karja juht juba?'' küsis Vian kerge muigega ning silmitses meest. Karja juhine oleks ta küll põnevam, kui õpetajana, päris huvitav oleks vaadata Kevinit ülimalt juhtivas rollis, mitte lihtsalt tavalise õpetajana. ''Sulle peale vaadates ütleks küll, et võiksid vabalt olla mõne karja juht või midagi,'' sõnas neidis kindlalt noogutades ja naeratas siis ''kus juures ma veel pole kellegi sellisega kokku puutunud, kes oleks karjajuht või kes saaks olla või midagi sellist, see on isegi päris põnev, kas tõesti siis sellel juhul on nii suur võim nende kõikide üle?''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Jan 05, 2017 3:08 am

"Karja juht ma ei ole ja ilmselt seda minust ka ei saa," vastas Kevin naise küsimusele. Kevinit on niisama ka vahva vaadata ja ega õpetaja amet nii halb ka ei ole. "Kui sa mu vendi näeks siis sa ütleks neile sama, me oleme päris sarnased," muigas mees, kuid jättis neiu tehtud komplimendi endale meelde. Paistis, et siiski oli midagi mllega Viancente esimest korda kokku puutus. "See karja värk on meie perel lihtsalt põlvkondade vältel sisse kulunud ja ega see polegi niivõrd levinud. See süsteem on selline tavaline, karja juhib alfa ja temal on enda laste üle ilmselt kõige suurem võim, samuti saab ta teisi mõjutada, kes on veresugulased. Et alfale vastu hakata peab olema väga tugev ja julge. Karjaga saab niisama ka liituda aga siis tuleb anda mingi vanne, et alfa omab su üle nüüd ja igavesti võimu," seletas mees pikalt ja laialt oma perekonna traditsioinidest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Jan 05, 2017 11:58 am

''Issand, see kõlab samas nõmedalt ka, sa ei saa mitte midagi ise teha, nagu oma valiku järgi või nii, et põhimõtteliselt alfa siin ja seal,'' tõdes siis Viancente ''ma küll seda vastu ei peaks kui nüüd täiesti aus olla.'' Neidis mõtiskles, mida järgmiseks uurida, aga ta lihtsalt ei osanud midagi küsida. Ta tundis, et teadis libahuntide kohta kuidagi nii palju, sest alati kui tekkis mõni küsimus, siis oli tal kohe Rosie olemas, et temalt asja uurida või siis varasemalt ka Ryan, kellega nii palju kokkupuudet nüüd vist olema ei saanud, aga see oli kõik võib-olla, eks näha ole täpsemalt, mis saama hakkab. ''Sa siis ühesõnaga kasvasid üles nii, et su isal oli sinu üle täielik võim?'' uuris neidis lootes, et nüüd see väga isiklik küsimus polnud. ''Sa ei pea vastama, kui ei taha,'' sõnas neidis kohe otsa.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    

Tagasi üles Go down

Uued inimesed
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Inimesed ei sure ju noorelt?
» Doleore