HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Uued inimesed

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 232

Tegelase leht
Vanus: 18/~700
Rass: Deemon
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Uued inimesed    Kolm Dets 28, 2016 2:08 pm

Oli küll päevane aeg, kuid Viancente siiski otsustas mitte enam oma elamises kopitada vaid lõpuks ka päeval majast välja saada ja lihtsalt näha ja saada tuttavaks nende laagriga. Laager ilmselt on ka veidi muutunud, sest kõik oli uus, peale tormi laastamist ja muud sellist. 
Neidis pani selga igaks juhuks enda mustas toonis bikiinid, millest oli tema lemmikud saanud, kui peaks tulema tuju minna ujuma. Lisaks visaks selga mingi läbipaistva ja õhulisema pluusi ja tõmbas jalga lühikesed püksid. Taas oli hea kanda õhemaid riideid, Euroopas reisides sai ta vahepeal nendest ainult unistada, sest kliima oli igati muutlik erinevates riikides, Põhja-Euroopast rääkima polnud vaja hakatagi. 
Neidis seadis sammud majast välja ja tundes sooja päikest taas ta veidi heledamat kui muidu nahka puudutamas ta naeratas isegi. Vi oli igatsenud seda, kuigi see polnud ainus puudutus mida ta igatses. 
Lõpuks oma jalutamisega jõudis Vi välja võrkkiikedeni ja ta otsustas veidi siin lebotada seades ka end juba ühte sisse. Palmid, rannad, rõõmsad inimesed ja muud olendid - tegelikult pidi ta tõdema, et oli seda igatsenud. 

OT: KEVIN
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Postituste arv : 46

Tegelase leht
Vanus: 25
Rass: Libahunt
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Kolm Dets 28, 2016 3:07 pm

Kevin oli laagris uus ning tegi kohaga alles tutvust ning ringi jalutamise vastu ei olnud tal mitte midagi. Kevin polnud sellega arvestanud, et palav ilm võiks ta ujuma ajada nii, et enda ujumispüksid jättis ta koju. Selle asemel oli tal kaasas ta märkmik kui peaks peale tulema isu midagi joonistada. Liival kõndides võttis Kevin enda plätud kätte ning hoidis neid sõrmede vahel. Ta kõndis liival edasi ja tegelikult ei näinud ta mitte kuskil teed, kust uuesti laagrisse pääseda. Tagasi oleks ka olnud mõttetu jalutada. Seda teed ta juba tundis. Ta vaatas veidi ringi ja otsis inimest, kes paistis kõige vähem hõivatud olevat ja jätkas aeglaselt edasi jalutamist. Peagi nägi ta võrkkiikesid ning ka neidist, kes ühel asetses. Vaiksel sammul astus Kevin talle lähedamale, aru oli saada, et neiu oli õpilane, sest hetke personaliga oli Kevin juba kohtunud. Veidi kohmetult alustas ta: "Hei.., et ee ehk sa oskaksid öelda, kust siit kõige huvitavamat teed pidi laagrisse tagasi saaks?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 3:17 am

Neidis oli üllatunud, kui keegi teda kõnetas, sest tihti hoiti pigem neiu oleku pärast temast eemale. Kuid selle mõtlemise lükkas ta mõneks ajaks eemale ja vaatas isikule otsa. Tänu päikesele, mis tema ees seisva mehe seljatagant paistis, ei suutnud ta kuidagi või midagi väga välja lugeda, seega mingeid eelarvamusi looma oli raske hakata. "Hei, hmm, kui nüüd aus olla, siis põnevaid teid siin väga enam polegi, kõik viivad enamasti mööda liiva samasse kohta tagasi ja sealt saab edasi mõelda," sõnas neidis nii palju kui asjast teadis. Mitte, et ta nüüd jube palju teadnud oleks, pigem kuidagi üllatavalt vähe, hoolimata sellest, et ta oli varasemalt siin nii kaua olnud, aga eks veidi muudatusi tegi oma töö. Ka isik, kes teda kõnetas tundus talle aina enam uus olevat siin laagris. See oli põnev.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 1:18 pm

Kevin kratsis kukalt, õpetajana tundis ta, et peaks õpilasega mitte vestlema jääma, kuid tavalise inimeseda polnud mehel tegelikult mitte midagi tarka teha ja ta istus teisele võrkkiigele maha. "Üsna mugav," ütles ta ja lükkas endale jalgadega maast natuke hoogu. "Minu arvates on terve see koht põnev.. või noh igav siin vaevalt hakkab," arvas Kevin ja vaatas Viancente poole. Nüüd silmas ta hoolikamalt neidise välimust ja ta polnud just jah selline 'armas väike tüdruk', kes tänaval vastu tuleb. Neidis nägi välja karm?.. kui see peaks nüüd õige sõna olema tema kirjeldamiseks. Kevin polnud kindel, kas mainida tüdrukule, et ta on õpetaja, sest ilmselt oleks see neiu koheselt eemale peletanud. Õpetajatest oli tänapäeval väga vale arusaam.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 1:43 pm

''Jah, igav vist tõesti siin ei hakka,'' sõnas Vian vastuseks ja jälgis kuidas mees leidis ka oma koha võrkkiigel andes parema võimaluse teda uurida. Mees nägi kuradima kena välja pidi ta endale kahjuks või õnneks tunnistama, selliste isikute seltskonnas veedaks isegi rohkem aega. ''Ma olen Viancente,'' sõnas neidis ennast tutvustavalt, sest pidas seda vajalikuks või siis niisama viisakaks tegevuseks. Neidis sättis end siis võrkkiigele pikali ja vaatas taeva ja tema kohal kõrguvate palmipuude poole. Tänane päev ja ilm tundus olevat parem, kui tema eelnevad, see oli ilmselgelt ka positiivne. ''Ma loodan, et sa ei ütle nüüd, et sa oled õpetaja, see oleks veidikene masendav,'' sõnas neidis kerge naeruga, sest isik nägi veidi vanem välja, õpetaja jaoks lausa ideaalses vanuses. Alati oli nii olnud, et kui Vian kedagi kuuma näeb, siis ta on kas õpetaja või lihtsalt on midagi muud, mis kõik ära rikub. Kas see oli needus või lihtsalt juhus, seda ta ei teadnud isegi. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 2:18 pm

"Ilus ja huvitav nimi," vastas mees neiule. "Ma olen Kevin," mees tegi väikse pausi," õpetaja." Mees oli ette arvanud, et see, et ta õpetaja on valmistab väikese pettumuse. Õpetjatega ei kõlba ju rääkida. Tegelikult arvas Kevin, et ta on üsna normaalne nii õpetaja kui inimesena. "Oled Arubal vana elanik? Ma mõtlen, et olid enne ka siin kui see peale tormi kinni pandi või polnud sa veel midagi Arubast kuulnud?" uuris mees puhtast uudishimust. Oleks huvitav olnud rääkida vana Aruba elanikuga, kes nägi elu siin ka enne kui see kinni pandi. Võrdlusi oleks olnud samuti huvitav kuulata, sest Kevin oli vanemat Arubat vaid piltidelt näinud, kuid see ei täitnud mehe uudishimu piisavalt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 2:27 pm

''Oi, ma tänan,'' naeratas Vian selle peale, suva, et see polnud esmakordne juhus, kui talle ta nime kohta nii öeldakse. Seda võis isegi tavaliseks vahepeal lugeda. ''Meeldiv tutvuda,'' sõnas neidis ''aga ära muretse, see mu suhtumist siin ei mõjuta, siin laagris vist väga kedagi ei mõjuta.'' Neiu ringutas veidi ja silmitses lehti, mis sooja tuule käes mänglesid ja lendlesid, hoolimata sellest, et need olid raskemad kui mõne tavalise puu lehed. ''Ma olin tegelikult vana elanik, aga sõitsin põhimõtteliselt kohe peale sulgemist siit ära ja nüüd olen väga vähe aega siin uues kohakeses olnud, see on muutunud ka,'' sõnas neidis selle peale ''vähemalt minu meelest, pealegi nii mõndagi inimest enam siin pole, kes võiks olla, vähemalt oleks tore kui oleks.'' Vana Arubat oli isegi tal hea meenutada, elu ja kõik enne seda tormi ja asju. Kurb samas, et kõik muutunud oli.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 3:59 pm

"See on kergendus," vastas Kevin selle peale, kui Viancente talle oli öelnud, et see Kevin õpetaja oli tema suhtumist ei mõjutanud. Paistis, et Arubal oli üsna meeldiv seltskond koos, kellega igav ei hakka. "Mis nendest siis saanud on, kes siin enam ei ole?" uuris mees. "See on ju ka võimalik, et nad tulevad tagasi.." arvas ta lisaks. "Ja uut verd on koguaeg vaja, siis ei muudu kõik see üksluiseks, muutused on head." Kevin tõstis käe enda silmadele päikesevarjuks, sest päikesevalgus väsitas ta silmi. Palavaks kiskus ka. "Ma nüüd lihtsalt niisama küsin, et mis vabalt valitud ained sa endale valisid?" Oleks olnud huvitav, kui Kevinist oleks saanud Viani õpetaja, siis ta oleks lihtsalt mõnda õpilast teadnud enda tunnist.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 4:10 pm

''Ei noo, muutused on tõesti toredad, aga oleneb ka mis muutused on,'' sõna Vian selle peale. Ega tal ei olnud endal midagi muutuste vastu, kui need muidugi väga suured pole. ''Aga ma valisin vist lasketiiru ainult esialgu, vähemalt enda meelest, täiesti kindel ma pole, kas mäletan õigesti,'' sõnas Vi selle peale ning lükkas ühe jala võrkkiigult maha, et endale hoogu lükata, aga tema pettumuseks see jalg maha ei ulatunudki - lühikeste inimeste probleemid ning tõstis jala pettunult võrkkiigele tagasi ja vaatas korra õpetaja poole. ''Aga ma usun, et enamus õpetajaid peab siin harjuma sellega, et teietamise asemel sinatatakse ja räägitakse siin nagu sõbraga,'' mainis neidis ka nii muuseas, vähemalt tema tegi seda ja teadis paljusi ka, kes seda teevad või tegid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 6:21 pm

"Lasketiir on huvitav valik," arvas Kevin, kuid samas Viancente nägi selline välja, et ta sellise valikaine valiks. Lihtsalt välimus oli tal samamoodi kuidagi ohtlik. "Ega mul tegelikult midagi selle vastu ei ole, kui mind sinatatakse. See teietamine jätab 80 aastase mulje ning nii vana ma kahjuks või õnneks veel ei ole.. vähemalt välimuselt mitte.." lõpu pomises ta veidi vaiksemalt, kuid tegelikult ei olnud mingi saladus, et libahundid 3 aastat aeglasemalt vanemaks said kui tavainimesed. Siin laagris oli arvatavasti kõigil ükskõik kui vana sa olid, sest enamjaolt ajasid kõik oma asja. Kevin lükkas endale hoogu veidi juurde, tema jalad siiski ulatusid maha erinevalt neiust. "On Arubal midagi skandaalset ka varem juhtunud millega saad mind kurssi viia?" uuris mees.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 6:38 pm

''Mulle tundus see parim valik ka,'' sõnas Vian selle peale õlgu kehitades. ''Mis tunde sa ise annad, äkki on midagi, mis mind ka huvitaks?'' uuris neidis siis lisaks informatsiooni. Tegelikult tal väga plaanis midagi lisaks võtta ei olnud, ta oli selleks kas liiga laisk või ei pakkunud huvi. Peaasi, et ta esialgu vähemalt ühe vabatahtliku tunniga hakkama saab, edasi näitab juba tulevik, mis siin toimuma hakkab. ''Kui aus olla, siis mingit erilist draamat pole olnud, kui need noorte värgid särgid, millega vahepeal soovitan õpetajatel ka end kursis hoida, sest mõnes tunnis lihtsalt ei tohi noid inimesi siis kokku lasta, tund ilmselt ei õnnestuks, aga muidu jah, torm on meil siin laastamise teinud, sellepärast laager kinni ka oli, kui ma õigesti kuulnud olen,'' rääkis Vian mehele loo sellest, mida too tõenäoliselt juba ka kuulnud oli. Laagri vanale meeskonnale meeldis sellest ilmselgelt rääkida või kas nüüd meeldis, aga seda nad tegid. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 6:50 pm

"Ma annan libahuntidele kontrolliõpetust ja näitlemist.. või siis pigem näiteringi moodi asja," ütles Kevin,"siiani pole veel ühtegi tundi olnud nii, et ma ei oska öelda, mis moodi need tunnid peaks välja kujunema." Kevin mõtles veidi Viancente jutu üle. "Panen su öeldu kõrva taha ja katsun meeles pidada. Seda tormi värki Jane rääkis mulle jah ja ega ta õnnelik ei olnud. Samas ise oleks ka kurb, kui kogu vaev sõna otseses mõttes vastu taevast läheb ja laager tühjaks jääb. Samas on terve meeskond taasavamisega head tööd teinud. Loodan südamest, et minu tööajal siin suurt laastavat tormi ei tule." seletas mees. Nendest väiksematest tormidest nii kui nii pääsu ei ole, sest Aruba on antud juhul lihtsalt sellisel kohal. Mees mõtles mida veel uurida, mida ta laagri kohta ei teadnud, kuid otseselt midagi pähe ei turgatanud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 7:02 pm

''Head tööd on tõesti tehtud, sellega ma olen täielikult nõus,'' noogutas Viancente kaasa ''ma tulin küll paar päeva tagasi siia, kuid siin on  kõik nii ideaalne ja toimiv, hoolimata sellest, et ega avamine ka kaua aega tagasi polnud.'' Vian mõtiskles veidi Kevini mainitud nii öelda õpetavate alade peale ja tegi järelduse ''Nii, et sa oled siis libahunt jah?'' See tuletas Vian'ile kohe meelde Rosielee ja Ryan'i - nemad olid ka mõlemad libahundid olnud ja ta täpselt ei saanud isegi aru, et kust tal see klappimine libahuntidega tuli või asi oli juhuses? See teda hakkas huvitama. Vian viis pilgu taas taevasse ja nautis samas kui mõned temani pääsevad päikesekiired tema nahka soojendasid. Ta ei suutnud ära mõtteis kiita, kui hea kliima siin saarel oli - imeline koht. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 8:01 pm

"Luust ja lihast libahunt tõesti," kinnitas Kevin Viancente öeldut. "Kas sa kõndida ei taha? Ma ei taha nüüd kuidagi halvasti kõlada, kuna ma olen õpetaja ja puha aga kann jääb haigeks siin kiigus," seletas mees lootes, et ta nüüd oma vestluskaaslast ei kaota, sest siis poleks mehel olnud jälle mitte midagi teha. Terve päeva kooli personaliga ta ka rääkida ei viitsinud ja pealegi olid õpilased millegi pärast huvitavamad. Kevin ajas ennast võrkkiigest püsti ja kohendas veidi enda riideid ning vaatas siis oodates Viancente poole.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 8:11 pm

''Jalutamine küll pole tavaliselt minu teema, aga täna võib,'' sõnas neidis kerge naeratusega ning ajas ennast võrkkiiges istukile ja suunas käe mehe poole, et too tema taas jalgele aitaks. Lühikese inimese probleemid siiski, jalad tal hetkel näiteks maha ei puutunud, kuidas ta ka ei oleks tahtnud ja lisaks kõigele oli võrkkiigust välja saamine tema jaoks üks paras katsumus, sellepärast nendesse eriti tihti ei sattunudki. Ta ei teadnud isegi, miks see kõik nii oli. ''Ma tean libahuntidest nii mõndagi, aga ma pole siiani aru saanud, kas libahundiks saab ainult sündida või saab teisiti ka?'' uuris neidis ka samal ajal, kui abi ootas. Peamine oli see, et jutt ei katkeks. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 8:41 pm

Kevin muigas Viancente lause peale ning sai aru, et neidis on üsna laik. Ta ulatas ka neiule oma käe ning aitas ta võrkkiigest välja. "Libahundiks saab sündida ja on ka neid, noh.. kuidas ma seda ütlen, et see normaalselt kõlaks? Need, kes hammustavad teisi ja siis need teised muutuvad samuti libahuntideks. Noh, need viimased on sellised jube tõredad eriti kui täiskuu on. Sündinud suudavad veidi siiski talitseda.. vähemalt need, kes harjutanud on." seletas mees pikalt enda ja enda rassi kohta. Talle meeldis teistega infot jagada. "Aitab küll minu kohta.. mis,kes sina siis oled? Loodan, et ma liiga ebaviisakalt ei kõla," vabandas mees, kuid teda huvitas Viancente samuti. Kevin ise oleks pakkunud, et Vian on vampiir, aga tal polnud seda vampiiridele omast lõhna juures nii, et ta ei osanud rohkem midagi pakkuda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 9:39 pm

''Oh, seda on põnev teada,'' sõnas Vian õpetaja jutu peale ning sättis veidi oma riideid ning võttis sammud liivale. ''Ma olen näed täitsa inimene, luudest ja nahast ja lihastest,'' sõnas veidi naljatlevalt. Tavaline, et Viancentele meeldis inimesi kiusata. Ta ei olnud tegelikult nii vaba lihtsalt avalikustama, kes ta oli, sest see enamasti hirmutas inimesi pigem ära. Eriti kui mõelda, et see keha on üle võetud ja sellega hävitatud hea hing ning asendatud peaaegu, et südametu musta auruga, hingega keda on põrgus igal viisil piinatud. ''No tegelikult, katsetame, äkki see annab sulle vastust,'' sõnas neidis ja oli paari hetkega liivalt hoopis mere ja liiva piiril ning tema tenniste ninasi puudutas vesi. 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 10:21 pm

Viancente pakkus Kevinile üsna huvitava show enda teleportimisega, selle peale mees ka plaksutas. "Inimene on ma arvan sinu kohta natuke palju öeldud," arvas mees, loodetavasti ei olnud neiu õrnahingega, vähemalt esmamulje küll seda muljet ei jätnud. "Nii, las ma pakun.. ingli kohta paistad sa natuke sünge võitu nii, et.. deemon? Palun ütle, et see oli jackpot!" ütles Kevin. Ta polnud oma elu jooksul deemonitega nii lähedalt kokku puutunud nii, et deemonid huvitasid teda väga. Nimelt köitiski teda just see, mis moodi deemonid teise hinge ära võtsid ja mis sellest hingest sai ja mis moodi nad enda keha välja valisid. See kõik oli väga põnev.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 10:30 pm

''Ei, ma olen inimene,'' sõnas Vian täiesti tõsiselt, kui Kevin tema rassi pakkuma hakkas ''aga ei tegelt, olen jah deemon, selles osas sa panid tõesti täppi.'' Vi vaatas veidi mere ääres ringi, et ega mõni teine inimene tema väikest etteastet ei näinud ja tundus, et oli seda tõesti ainult ühele isikule pakkunud. Tegelikult polnud ta ise isegi ammu teleporteerunud, et vahest oli tunne, et unustab selle asja üldse ära. ''Aga noo, see pole ainukene asi, mida me teha oskame,'' sõnas Viancente lisaks ''nii et meiega jamada pole eriti kasulik.'' Lõppu ta viibutas veel ka enda sõrmega nagu ema pahandaks lapsega, see tundus Vian'ile endale isegi naljakana. ''Ma loodan, et sa kuidagi halvustavalt siis nüüd minusse ei suhtu, on inimesi kes seda teevad, pole just tore,'' lausus neidis ka lõpetuseks midagi ning silmas randa.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 11:34 pm

"Siiski Jackpot!" ütles mees muiates. "Mis te siis veel teha oskate?" uuris Kevin, sest deemonid olid tõesti kohutavalt huvitavad. "Kuidagi halvustavalt ma ei suhtu kohe kindlasti, mulle pakub su rass huvi ja eks inimesed on erinevad. Mina pole päris tavaline inimene nii, et ei kõiguta sinu rass minu arvamust sinust absoluutselt." selgitas mees enda mõtteid ja väljendas ka veidikest vaimustust deemonitesse. "Mis moodi kogu see värk käib siis? Tohid sa rääkida ikka? Või teil mingid kindlad reeglid millest ei tohi kõrvalised isikud midagi teada?" uudistas Kev.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Nelj Dets 29, 2016 11:42 pm

''Jackpot, siis jackpot,'' sõnas neidis naerdes. ''Aga reeglites rääkides, siis tegelikult mingeid otseseid keelavaid reegleid ei ole selle rääkimiseks, pigem meie endi huvides, kas tahame, et inimene teaks selle kogu asja kohta midagi või mitte, mina ka valin isikuliselt kellele ma selliseid asju räägin ja kellele mitte, kas mulle tundub, et tema jaoks on see vajalik info või ei, sest tegelikult meie maailm ja üldse elu erineb üsna tihti kõikide teiste eludest, me ei ole nii öelda oma keha otsesed omanikud, kõik teised on, nii inglid, libahundid, vampiirid jne, aga deemonid mitte, võimalik on veel rasse, kes pole, aga ma lihtsalt pole nendega kursis, kui ma nüüd tunnistan, siis ma olen üsnagi vana deemon, võimalik, et lausa liigagi vana, aga ma ei saa öelda sulle kindlat vanust, sest ega ma pole arvet pidanud ja kuskil seda kirjas samuti ei ole, ma ilmselt jään sinna 700-800 aasta vahele, tõenäoliselt, aga no, sa pead ilmselt konkreetsemalt küsima, mis sind kogu selle teema juures huvitab rohkem, sest nii lihtsalt lampi kuskilt alustada on isegi keeruline,'' rääkis neidis pika jutu maha. ''Oskused, mida teha oskame võiks jääda tegelikult kogu selle asja osas täiesti lõppu, sest see on kõige kergem osa sellest, pole mitte midagi keerulist mõista,'' sõnas Vi kerge muigega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Reede Dets 30, 2016 12:35 am

"No vananeks sa enda deemonieale vastavalt siis näeks sa hoopis teistsugune välja," muigas Kevin. Mees seedis nüüd Viancente räägitud juttu ja otsis välja selle informatsiooni, mis talle rohkem huvi pakub. "No näiteks mida te sööte, sest te ju sööte ikka? Ja, mis paneb teid nii öelda reeglitele alluma? Sest ma arvan, et kui te tahaksite võiksite te suht kogu elanikkonna maapinnalt minema pühkida, see lihtsalt inimlikkus, mis teid tagasi hoiab?" uuris ta edasi. Võimete kohta kavatses ta hiljem uurida, sest nagu välja tuli oli Vian üsna vana deemon, mis tõttu olid ta võimed ka palju mitmekesisemad. "Ja kui sa nii vana oled.. siis mis sind Arubal hoiab? Elu ära ei tüüta?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Reede Dets 30, 2016 1:35 pm

''Ma oleks ammu ära kõdunenud sellisel juhul, sellepärast deemonil oma kuju ei ole ka,'' sõnas Vian selle peale naerdes, ta oli isegi sellele mõelnud, aga oli ammu aru saanud, et ega nad niisama keha ei varastanud. ''No me sööme, ära nüüd ära ehmu, aga verd, kurjemad ja halvemad deemonid, kes pole nagu mina, notivad inimesi ja joovad nende verd, tunnistan, et olen ise ka seda sadu aastaid tagasi teinud, kui veel noorem olin, aga vananemisega tulevad uued mõtted ja asjad, mida proovida võiks, mina selle asemel jahin loomi aegajalt ja joon nende verd, põhimõtteliselt nagu vampiir siis toitumise koha pealt. Ja reeglitele alluma ei sunni meid mitte miski, me võikski seda kõike teha, aga küsimus on see, kas me ise tahame, muidugi neid deemoneid on, kes seda tahavad, aga nii võrd vähe, pealegi deemonid ei pääse niisama vabadusse, enamus kutsutakse välja igast tegevuste kaudu, kas või see, et soovitakse teise poolega maailmas ühendust võtta, aga tehakse seda veidi valesti ja selle lõpp tulemuseks olemegi meie, kes tahavad ja kasutavad võimalust elamiseks,'' andis Vi parima endast, et lahti seletada deemonite käitumine ja olemine ja see, kes ta on või kuidas ta tekkis, kui seda üldse tekkimiseks saab nimetada. Tegelikuses oli ta ju lihtsalt üks tühjaks pigistatud ja nurka visatud sidrun, kui ära piinatud hinge nii nimetada sai. ''Ma võin nii vana olla, aga see ei tähenda, et ma elust rõõmu tunda ei taha, ma olen võtnud üle kellegi teise keha, hetkesel selle keha, seda juba päris pisikesest peale ja nii pean ka elama koos selle keha vanematega, sest ma niisama ära ei saa ka kaduda ja elu ei saa ära tüüdata arvestades, et koguaeg maailm muutub,'' sõnas neidis kerge muigega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kevin Morris
Õpetaja

Tegelase leht
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Reede Dets 30, 2016 1:53 pm

"Sa siis nagu vahetad keha iga natukese aja tagant, sest keha ju vananeb või ei.. muutub see siis ka osaks deemoniks ja on nii öelda surematu?" uuris Kevin. "Ei noh, see, et deemonid verd joovad pole midagi uut.. häbi tunnistada, aga olen ise ka inimesi maha koksanud.. ai, kurat.. õpetajana ei tohiks ma vist seda öelda," lausus ta kukalt kratsides, aga noh.., mis öeldud see öeldud. Viancente paistis piisavalt mõistlik inimene, et ei lähe sellest laagris rääkima. See polnud küll midagi hullu aga Kevinile endale oli see teema väga ebamugav. "Sina oled ka siis deemon, kes kuidagi kogemata kellegi kogenematu poolt välja kutsuti? Kas sa seda ei tunne, et sa nüüd kuidagi lõksus oled? Ma ei tea täpselt, aga ma eeldan, et sa olid enne deemoniks saamist inimene? Kas sa oled enda varasema elu kohta siis ka uurinud? Näiteks enda suguvõsa kohta? Anna andeks, kui ma liiga palju pärin, aga paistab, et minus on välja löönud mingi poisikese uudishimu ja ma päris ausalt ei taha sellele vastu hakata," ütles Kevin ning naeratas Viancentele.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    Reede Dets 30, 2016 2:11 pm

''Keha me vahetame tegelikult siis kui me ise tahame või kui meile tundub, et see keha milles hetkel elame tundub liiga vana meie jaoks juba, hetkel näiteks mul on noor keha ja mul pole selles elamise vastu mitte midagi, aga surematuks keha sellega ei muutu, kui selle sisse lähen, see samas hea ka, sest vastasel juhul perekond ja sugulased vaataks juba asja imelikult,'' sõnas neidis õlgu kehitades. ''Enamus deemoneid on need, kes kogenematu poolt välja on kutsutud, väge vähesed suudavad nii öelda põrgust põgeneda,'' seletas Vi edasi ''deemonid on hinged, keda on piinatud mingil põhjusel, vabatahtlik valik see tavaliselt ei ole. Hinged on nagu hinged ikka, elavad kehades, keha sureb määratakse uus keha ja nii, seega mul pole midagi erilist uurida ja vaadata selle koha pealt, mul pole midagi kindlat, ma ise olen lihtsalt üks paras aur reaalselt, mul pole välimust ja pole otseselt kunagi olnud ka.'' Neidis ainult muigas Kevini jutu peale, et mees end uudishimulikuks peab, see oli vahest isegi tavaline.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Uued inimesed    

Tagasi üles Go down

Uued inimesed
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next