HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Kadunukene

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Ryan Parker
Libahunt

Postituste arv : 570

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Libahunt
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Esm Jan 02, 2017 11:26 pm

"Mõistlik," märkis Ryan ja noogutas Viani jutule kaasa, kerge murekoorem südamelt kadumas. Samas, kui neiu oleks peol olnud, poleks asjad võib-olla sellist pööret võtnud. Ry vajus veidi mõttesse samal ajal, kui Viancente oma jutuga jätkas. Nii hästi olid kutil veel Alexi sõnad meeles. Ja ta oli tõesti kõik perse keeranud. See kihlvedu oli olnud nali, et asjad lihtsalt veidi käima tõmmata. Ryanil polnud isegi plaanis Lexiga lõpuni minna. "Perse küll," pomises järsku kutt kogemata oma mõtted valjult välja. Saanud Vianilt segaduses pilgu, pidi Ry jätkama. "Mida sa teeksid, kui asjad on ikka väga fucked-up, aga tahad seda heastada? Ise muidugi elusalt tagasi tulles." Pigem juba küsida siis naiselt nõu, kui hakata mingit jama korraldama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Postituste arv : 232

Tegelase leht
Vanus: 18/~700
Rass: Deemon
Loom/element: Puudub

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Esm Jan 02, 2017 11:39 pm

Viancente oli esialgu veidi segaduses, kuid kui Ryan asja täpsustas. "Kõige olulisem info jäi ikka teadmata, mida sa tegid, sest mõned teod on andestamatud," sõnas Viancente noormehele selle peale vastuseks "kõige olulisem ongi vabandamine, siiralt vabandamine, mitte see tüüpiline "sorry", vähemalt minu meelest, kui inimene ei andesta siis oligi see kõik andestamatu." Vian ohkas peale oma sõnu ja silmitses nüüd juba katuselt alla, vahepeal võttes ka paar lonksu pudelist, mis aina enam tühjenemise poole liikus. "Jook saab ka varsti otsa," mõmises Viancente vaikselt endale nina alla, pilk pudelil.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Teis Jan 03, 2017 12:05 am

Ryan tõstis pilgu ning vaatas Viancentele otsa, hinges taas tõusmas kurbus ja piin. "See ei ole asi, millest ma rääkida tahan. See teeb haiget ja ma arvan, et sa ei vaataks mind enam sama pilguga," pidi noormees neidisele tõdema. Tõenoliselt polnud sellest siiski pääsu, sest ühel hetkel saab Vian niikuinii teada. Kuulujutud levivad Arubas kiirelt. "Tõsi," nõustus Ryan seejärel, lootes kogu hingega, et tema tegu ei jää igavesti andestamatuks. Seejärel otsustas kutt end siiski kokku võtta, sest ta oli koos Viancentega ja polnud mõtet jäta muljet, et temast oleks vahepeal mingisugune hale kutt saanud. "Ma arvan, et see on hea asi," lausus noormees ja tema huuled kaardusid isegi kergeks muigega. Niigi oli üsna suur üllatus, et peale pudelit viina oli Vian kuidagi kahtlaselt kaine. "Võin ma daamilt veel ühe suitsu varastada?" küsis Ry siis, käsi liikumas nende vahel lebavale pakile.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Teis Jan 03, 2017 3:58 pm

''No siis ära jaga, ma sundima ei hakka ja rohkem pärima ka mitte,'' sõnas Vian selle teema peale käega lüües, pealegi polnud vaja siin nüüd igavesti ka masendavat ja kurba juttu ajada, niigi nad olid siin kuidagi liiga sünged. ''Hea, Ryan see ei ole hea, tegelikult Rosie ütleks ka, et see on hea, aga see ei ole hea, see on igav,'' sõnas neidis ''okei, ma kõlan nagu alkohoolik hetkel.'' See oleks üks kuradima aus ülestunnistus, kui ta oleks öelnud 'ma olen alkohoolik', aga noh, kõike maailma asju ei olnud ka vaja kõigil teada. ''DAAMILT? Kas ma näen sinu meelest välja nagu mingi 80 või midagi? Ma tean, et ma olen midagi sinna 800 ringi, aga ma näe ju nii vana välja või näen? Kas mul on kuskile kortsud tekkinud? Oeh, see küll on kurb,'' oigas selle väljendi peale Vi, kuid muigas siis ''okei, ma jutustan juba liiga palju.''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Kolm Jan 04, 2017 7:44 pm

"Teeme nii," lausus Ryan leplikult ning rõõmustas südames, et see teema oli praeguseks oma otsa leidnud. Võib-olla ongi tõesti parem, kui Viancente kuuleb seda hiljem. "Sa oledki ju üks pisike alkohoolik," märkis kutt naerdes. "Istud siin üksi ja kaanid pudelit viina, kuidas muud moodi seda ometi tõlgendada, ah?" Kui Ry oli katusele tulnud, siis esimese pilguga vaatas ta küll, et jälle mingi joodik naudib elu. Vian muutus aga aina jutukamaks ning see oli üsna selge vihje - polnud see neiu enam ammugi nii kaine kui pealtnäha tunduda võis. "Ma üritasin lihtsalt viisakas olla," alustas Ryan lõbusa naeratusega ja kummardas Viancentele natukene lähemale, "aga sul siin täitsa mõned minikortsud juba paistavad jaa." Tekitanud tunde nagu oleks noormees just korralikult tütarlapse nägu uurinud, liikus Ry jälle veidi eemale ja raputas pead. "Mulle meeldib see jutukas Vian. Ta on kuidagi avatum või nii." Seejärel võttis kutt paki enda kätte ning pani ühe suitsu omale huulte vahele, mõne hetke pärast selle süüdates.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Kolm Jan 04, 2017 7:57 pm

Viancente turtsatas selle peale ning sõnas siis ''Jutukas Vian kõlab nagu.. ma ei teagi kuidas see kõlab, aga see kõlab kuidagi.'' Neidis hakkas selle peale naerma ja vaatas Ryani poole. ''Viin on salakaval alkohol, see hakkab pähe täpselt siis kui seda kõige vähem ootad, sellepärast ma seda vihkangi,'' sõnas neidis kerge muigega ja tõsines siis korra, ta oli just tunnistanud, et vihkab viina, aga ise on peaaegu, et pudeli alla kummutanud. Vi lonksas taas pudelist ja jälgis kuidas Ry ühe nikotiinipulga süütas ja kiire liigutuseks oli see neidise käes ja juba tema huulte vahel tõmmates sealt ühe mõnusa mahvi, kohe kui oli suits läbinud ta kopsud ja taas välja välja puhutud lausus neidis uhkelt ''Aiäth!'' ning puhkes taas naerma. Kui lõbus tal ikka praegu oli.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Kolm Jan 04, 2017 8:16 pm

"Selge," lausus Ryan kerge naeruturtsatusega ning üritas veenvalt Viancente suunas peaga noogutada, nagu ta oleks tegelikult tüdruku jutule pihta saanud. "Aaaa... ma juba hakkasingi kartma, et oled seda armastama hakanud. Nagu näha, siis päris kiirelt läheb alla ja puha," tõi Ry välja oma mõtteid. Ikka natukene koomiline küll, oleks siis ju pudeli rummi võinud võtta või midagi. "Hei!!" hüüatas kutt kui Vian lõbusalt tema värskelt suudatud suitsupulgakese pihta pani. "Anna siia!" sõnas ta seepeale ka ise naerdes ja nägi veidikene vaeva, enne kui tobi taas enda valdusesse sai. Uut mahvi tõmmates, kissitas Ryan muigega Viancente poole silmi ning andis sõrmedega märku, et jälgib teda. 
i'm watching you:

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Kolm Jan 04, 2017 8:29 pm

''Kes ütles, et ma seda ei armasta?'' küsis Vian kulme kelmikalt kulme naeratades. ''Meil selline pisikene salasuhe viinaga, et nagu võtame vaiksemalt selle vihkamise teemaga,'' sõnas neidis ja tegi pudelile musi ja hakkas siis naerma. ''Olgu, olgu, asi läheb juba vaikselt käest ära, see ei ole üldse hea,'' nentis selle peale neidis täiesti tõsise ilmega ja kortsutas veel kulmu ka, kui Ryan suitsu nüüd temalt ära krabas. Neidis võttis selle peale pakist endale oma suitsu ja pistis huulte vahele ning hakkas siis pingutama selle põlema panemisega. Alkohol oli lõpuks mõjuma hakanud ning kõik nii nagu tahtsid ei õnnestunud kahjuks. Esimene tikk vähemalt lendas tal katusel alla, mida ta üritas põlema saada, see pani ta ainult turtsatama, kuid võttis sellegi poolest uue tiku ja selle sai õnneks põlema ka. Peagi tõmbas ta oma mürgipulgast nautivalt mahvi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Kolm Jan 04, 2017 9:01 pm

Ryan toetas käe vastu laupa ning naeris vaikselt. "Tõesti jah?" ei suutnud ta sarkastiliselt küsimata jätta. "Tundub, et te selle pudeliga sobite küll hästi kokku, mitte, et ma armukade oleks." Kutt muigas ning pilgutas pulli pärast Viancente poole silma. Neiu purjakil olek hakkas ka veidi Ry ajudega mängima. Umbes nagu õhus lendlev emotsioon võtab inimesi üle. Kui Vian lõpuks oma suitsu põlema sai, plaksutas Ryan talle terve publiku eest. "Saidki hakkama, tubli laps!" kiitis ta neiut ja tegi talle kiusamiseks veel kiire pai. Kuna tüdrukul oli veel pudelis natukene vägijooki alles, sirutas noormees käe selle poole välja: "Võin aidata sul veidi seda lammutada?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Kolm Jan 04, 2017 9:22 pm

''Me oleme tõsiselt kõige armsam paar ilmselt siin saare peal, sa ei arva seda?'' küsis neidis kerge muigega ja kergitas kulme. Kui Ryan talle aplodeeris, siis puhkes neidis naerma. ''Aitäh, pingutus oli seda kõike väärt, ausalt, ja ma loodan, et see tikk kellelegi pähe ei kukkunud, sest see võib väga surmav olla,'' ajas neidis selle peale veidi totrat juttu suust välja. Ta lonksas pudelist viina, mida oli veel veidikene jäänud ja tõmbas siis mahvi suitsu, mis tema olemise heaks tegi ja peletas eemale ka viina mitte just kõige parema maitse. ''Ma võin anda küll, aga siin pole enam midagi erilist lammutada, pealegi ma ei tea, kas lapsele võib üldse alkoholi anda,'' sõnas neidis naerdes ja vehkis pudeliga Ryan'i nina ees.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Püh Jan 08, 2017 9:29 pm

"No ma ei tea, ma oleks ikka sellest etem," lausus Ryan kerge naeruga ja kulme kergitades vastuseks. Neidise järgneva lause peale aga vajus küll noormehel kulm kortsu. "Nii hooletu oledki inimeste eludega jah?" vastas Ry totrusega kaasa minnes. Viancente kommentaar pani ta hoopiski silmi pööritama. "Vabandage väga," sõnas ta kerge pahurusega ja näpsas tüdrukult pudeli käest, sellest siis korraliku lonksu kummutades. "Kes meil siin lapseke on, ah?" jätkas Ryan oma küsimustega, ise rõõmsalt muiates.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Püh Jan 08, 2017 9:59 pm

''Kust sa tead, et sa sellest etem oleks? On kuskilt tõestuseks mingit materjali võtta või tähendab, kuidas sa seda üldse tõestada kavatsed?'' uuris neidis kelmikalt kulme kergitades ning siis muiates. Alkoholiga olid sellised naljakad lood, et nüüd puistas ta juba välja kõik enda mõtted, hoolimata kui naljakad, totrad või tõsised need ka polnud. ''Mina olen siin kuskil 700-800 ringi, sa alles 19 korda 3 noormees, seega, kes siin ikkagi veel lapsukene on,'' sõnas neidis naerdes ja tõmbas Ryan'i käest pudeli endale tagasi, too oli sealt liigagi suure sõõmu võtnud ja pudeli põhja oli jäänud veel võib-olla 2 ehk isegi 3 lonksu. ''Ryan, mu jook saab otsa nüüd ju, mis saab?'' sõnas neidis õnnetut mängides, tegelikult talle sellest ka piisas, kui ta oleks jätkanud, siis homme ta ilmselt midagi ka ei mäletaks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Esm Jan 09, 2017 8:04 pm

"See pudel pole pooltki nii kuum kui mina," lausus Ryan seksikalt huulde hammustades ning naaldus siis neiule lähemale ja suudles teda kiirelt huultele, "ega pooltki nii pehme." Seejärel laialt naeratanud toetus Ry jälle veidi kaugemale. "Ah, ole kuss, sa 18-aastane plika," naeris kutt ning raputas pead. Olgu Viancente kasvõi muldvana, Ryani jaoks on ta ikka armas pisike. "Mu külmkapis on ka alati veel juua, aga ma arvan, et sulle pole rohkem vaja," ütles noormees ning silmtses vallatu pilguga Vianit. Ta oleks hea meelega kolmanda tobigi teinud, aga ei tahtnud kuidagi ahne tunduda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Esm Jan 09, 2017 8:13 pm

''Seda arvad sina, et nii on lood,'' sõnas neidis kelmikalt peale kiiret musi, mis ta saanud oli ''ja see musi pigem nagu pisikene mõnitamine, mis küll nüüd tõestus olla ei saa.'' Viancente kergitas kulme, kui Ryan sellest rääkis, et neidis tema jaoks ikkagi 18-aastane plika on. ''Sa ise oled üks paras plika,'' kortsutas Vi kulmu ja müksas kutti selle peale. No plikas oli küll nii pealt vaadates ja ka tundma õppides asi kaugel, teda võis lausa üheks parajaks pätiks nimetada. ''Pigem pätt, kui plika,'' teatas neiu. ''Väga hea, kui su külmkapis juua on, seda ma sain muffineid küpsetades ka aru, et sul kapis on huvitavaid asju,'' lausu Vi ning puhkes naerama, sest see kõlas kuidagi väga naljakalt sellel hetkel. Pealegi meenutas ta toda korda, kui nad mõlemad rummi jõid ja muffineid küpsetada otsustasid - nad olid õnnelikud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Esm Jan 09, 2017 8:36 pm

"Ja mu arvamus on tugev kui kalju," lausus Ryan sügavalt Vianile silma vaadates. Proovigu ainult tõestada, et mingisugune tühi viinapudel temast kuidagi parem on. "Eino, aitäh tõesti," pistis noormees kergelt naerma. Pigem pätt, kui plika tõesti. "Oi jaa," kostis Ry mõtiskledes, "need muffinid olid toredad." Pigem küll nende küpsetamine oli igavesti vahva, mis siis, et kuti köök oli pärast üks suuuur-suuuur kaos. "Peaks ehk seda küpsetamistraditsiooni elus hoidma ja uuesti mõnusaid muffeneid küpsetama, või mis?" küsis Ryan seekord ise Viani poole kulme kergitades. Sellest küll ära ei ütleks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Viancente Shell
Deemon

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   Esm Jan 09, 2017 8:41 pm

''See küll päris tugev, huvitav, kas ma siis suudan kaljusi siis liigutada või?'' mõmises Viancente ja vaatas silma nurgast Ryani poole, ta teadis väga hästi, et too teda kuulnud oli. ''Need muffinid ei olnud lihtsalt toredad, aga ma ei kujuta ette, mis su majakaaslane selle peale arvaks,'' sõnas Vian ja vaatas siis kuti poole. Ta oleks heameelega seda korranud. ''Igapäev ja iga kell hoiaks ma seda traditsiooni, päris ausalt, kas või kohe,'' sõnas Vi ja silmitses peaaegu kadunud päikest, päev oli otsa saanud ja kätte oli kohe jõudmas öö, see oli tema lemmik aeg ning ta tõmbas sõõmu suvist õhku kopsudesse ja pahises selle siis välja ja naeratas endamisi. Tänane õhtu oli isegi hea.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Kadunukene   

Tagasi üles Go down

Kadunukene
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2