HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Welcome home![MASSIKAS]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Noora Sage
Hübriid

Postituste arv : 112

Tegelase leht
Vanus: 16
Rass: Hübriid
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 9:18 pm

Noormehe jutu peale noogutas Noora nõustuvalt: "Mingil määral need tõsielulised filmid ongi just kõige õudsemad, aga ka põnevamad." "Õde...kui vana ta on? Ma ise olen alati tahtnud õdesid-vendi, aga olen kahjuks üksiklaps." sattus neidis õhinasse. Nüüd muidugi teades tõde sai ta ka aru miks ta ainus laps oli, kuid ta ei osanud öelda, kes selline vastus tegi teda õnnelikumaks või hoopis õnnetumaks. Oma perekonda ta väga taga isegi ei igatsenud taga, ta oli olnud eemal alles nii vähe aega. Rohkem igatses ta tavalisust, elu mida ta sai kontrollida. Mõlemad olid vaatasid hetkeks vaikuses tiiki. Eva võttis uue lonksu jooki ning pakkus siis: "Lähme sisse tagasi?" Mitte, et tal oleks midagi Nate vastu olnud, kutt oli tore, kuid ehk oli sees veel inimesi kellega uued näod tutvuda saaks.

Viimati muutis seda Noora Sage (Reede Dets 23, 2016 9:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Mavi Clinton
Libahunt

Postituste arv : 166

Tegelase leht
Vanus: 18
Rass: Libahunt
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 9:29 pm

"Okei. No ma rohkem shotte ei tee, seega drink up!" sõnas Mavi ja kallas oma shoti kurgust alla. Kuigi ta ei tahtnud väga pausi pidada, siis oli ta veel piisavalt mõistuse juures, et teada, et tuleks vähe vaiksemalt võtta. "Mulle igatahes meeldis. Pole ilmade peale väga mõelnudki, kuna seltskond oli suurepärane," lausus Mavi. Ta pidas seltskonna all simas Lucast. Tõsi küll, Mavil oli Lucase vastu kunagi crush olnud, aga samas mõistis ta, et sõbral polnud tema vastu mingeid tundeid ja asi piirdus ainult sõprusega, seega pole Mavi oma tunnetest ka Luke'le rääkinud. Ega kavatsegi rääkida, sest nüüdseks on need tunded kadunud. Pole mõtet minevikku lahti kiskuda. Mavi viis oma pilgu Rhea'le, kui too oma sõbraga oli tagasi nende juurde ilmunud. "Hei, Derek!" sõnas tüdruk rõõmsalt. Rhea jõudis juba ise tutvustuse ära teha. Ta ei saanudki aru, kas tegemist oli mingi Rhea uue vallutusega või vana tuttavaga. Seda võis hiljemgi küsida.

Kujumuutja

Postituste arv : 990

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Kujumuutja
Loom/element: Lumeleopard

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 9:37 pm

Kyle passis seal üleval tükk aega, lastes vahepeal endale telefonist meelepärast muusikat ja samal ajal tekiilat hävitades. Selle maitse ära harjumisega võtab vist nii kaua kuni keel pehme on. See maitse oli ka põhjuseks, miks ta kuigi kaugele oma pudeliga jõudnud polnud. Samas hakkas tekiila vähemalt mõjuma ja varsti oleks hea aeg tagasi alumisele korrusele minna, sest kaua ta seal ikka vahib. Kyle keeras end kohe ümber, kui kuulis ust avamas ja nägi seal Dakotat. Tüdruku taga nägi Kyle ka Lucast, ent tõusis endiselt püsti ja jalutas Dakotani, et tüdrukut kallistada. "Hei, sullegi," lausus Kyle. Dakota ei tundunud just olevat väga vaimustuses Kyle'i nähes, kuigi mees ise oli küll väga õnnelik. "Hei.. Luke," sõnas Kyle, viies pilgu oma vanale, või pigem endisele, sõbrale. "Tore teid mõlemat näha," lisas ta, kõlades üllatavalt siirana. Tegelikult ta ju mõtles seda. Lucas oli talle endiselt oluline. "Otsisite kohta, kus ööbida? Ma iseenesest olen selle toa hõivanud, aga olen kindel, et vabu tube on veelgi."

Fööniks

Postituste arv : 103

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Phoenix
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 9:38 pm

"Mina ja purjus? Eiiii....kui siis ainult veidi..." vastas Charlie üritades ebaõnnestunult kahetsevat nägu teha, sest igal üritusel hakkas noormees kontrollimatult naerma. Siis märkas noormees kuidas teine teda kutsunud oli. "Nii, et ma olen su kullake...kuulsid, Ryan?" pöördus noormees lõpuks ka sõbra poole. Noormehe haardest oli muidugi raske lahti saada, oma sõpradest peab ju kõvasti kinni hoidma. "Mu totsid....ah nad polnud piisavalt head. Otsustasin paremad leida. Kas siin on paremaid totse?" pöördus Will nüüd ka Ryani poole. Ega polnud vajanud sõbrale ka kõigist ebaõnnestumistest rääkida. Pärast kui Ryanil peaks Alexiga viltu vedama oli hea sõpra tögada kui ise sama ei pea kartma, kuid muidugi oli üsna kindel, et sellest elutoa juhtumist saab Ryan ka mõnel teisel viisil teada. "Oh nendeks olen ma alati valmis." naeratas Wale teise pakkumise peale, "Oota üks hetk." Noormees vabastas teised oma haardest ja suundus kraanikausi juurde. Seal pistis pea mõneks hetkeks külma vee alla ning naasis siis tilkudes. Oma kaabu oli ta kusagile peo jooksul juba ammu ära kaotanud, eks pärast on aega otsida. "Nii nüüd olen ma täiesti valmis." lausus kutt pead raputades nii, et tilku lendas ka teiste peale. Ehk see külm vesi tegi Charlie veidi kainemaks.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Postituste arv : 93

Tegelase leht
Rass: Võlur

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 9:45 pm

"Jap. Vahel on õudne mõelda, et mingi teatud asi on ka päriselt juhtunud," sõnas Nate noogutades. "Ta on 6-aastane. Armas, aga samas ka paras nuhtlus," vastas kutt muiates, "ma arvan, et üksiklaps on mõnes mõttes hea olla. Rohkem privaatsust ja vanemate poolne tähelepanu on ka suurem." Ta oli ju isegi üksiklaps olnud pikka aega kuni tema ema lõpuks uuesti rasedaks jäi. "Lähme," nõustus Nate ja lonksas oma jooki, mis hakkas varsti otsa ka lõppema. Ei tea, kas Noora oli temaga nõus tantsima? Võib-olla oli pisut vara veel, ühe või kaks õllet võiks veel sisse võtta ja siis oleks tantsuplatsil ka julgem tuju. Nate jalutas tagasi majja, mis oli juba umbselt rahvast täis. Ta jõi oma pudeli tühjaks ja jalutas kööki, et külmkapist uus jook võtta.

Ingel

Postituste arv : 815

Tegelase leht
Rass: Ingel
Loom/element: Saatan

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 10:07 pm

Dakota kortsutas kulmu selle peale, et sõber üksinda kuskil toas tekiilat joob. Ilmselgelt oli see vihjeks, et kõik pole just eriti korras. Muidugi oli tal tore Kyle'i näha ning kallistas teda juba rõõmsamalt vastu. Kui noormees aga teada andis, et tal on tore neid mõlemat näha, langes hetkeks tekkinud pisike murekoorem neiu õlgadelt. "Ma siin otsisin kohta, kuhu oma asju toppida jah," vastas Dala naeratusega ning võttis Lucase käest oma koti, et üks tema kätest asjadest vabastada. "Magamisest ilmselt asja ei saa, aga hea siiski need kuskile tuppa ära tuua," lisas neiu veel Kyle'ile ja oli üsna valmis uue toa otsinguga jätkama, ent ei tahtnud sõpra ka üksinda kuskile tuppa tekiilat lammutama jätta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lucas Field
Elemendivaldaja

Postituste arv : 899

Tegelase leht
Rass: Elemendivaldaja

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 10:12 pm

Sellepärast Luke ei murtsenud, et Dakota oma asju ise tassida ei jaksa - see oleks tema au pihta käinud, kui ta oleks neiul ise kotti tassida lasknud. See-eest sai Dako talle ukse avada - kuti mõlemad käed olid hõivatud siiski.
Trepist üles ja Dakota kannul kohe esimese magamistoa ukse juurde, mille neiu avas. Preili jäi aga ukseavasse äkitselt seisma - et siis tuba on võetud või toimub seal 'midagi'? Luke astus sammu ettepoole, et üle Dakota pilk tuppa visata, aga seda poleks enam vaja olnud, sest Dakota huulilt tuli see nimi. Lucas astus sammu tüdrukust eemale ja toetas end vastu uksepiita, kui Kyle Dakotat kallistama tuli. Fakkk, kuidas tahaks ise seda kutti praegu kallistada. Väga ebamugav tunne oli seal seista. Ühest küljest tahtis Luke sealt lahkuda, aga tal oli missioon pooleli, eksole. Dakotale tuleb tuba leida ja tema asjad sinna toimetada! Lucas manas näole hetkes ühe väga ebakindla naeratuse, kui Kyle teda tervitas. Tore tedagi näha, jah. Aga tema ees seista, talle otsa vaadata? Valus on. Kui Dakota temalt koti asjadega ära võttis, nägi kutt selles päästeed. "Lähen viin need alla külma?" küsis noormees justkui luba lahkuda.

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 10:28 pm

"Mul pole tegelt midagi selle vastu, kui sa oma asjad siia jätad," vastas Kyle. Väga imelik oli näha Dakotat ja Luke'i koos. Nagu ta oleks kaks sõpra ühe korraga kaotanud. Kyle'le hakkas tunduma, et ta oli seal laagris ainult Malachai pärast.. kui tal kutti poleks, siis mida ta seal laagis üldse veel teeb? Kyle mõistis, et selle küsimusega tahtis Luke lahkuda. Ju siis polnud Lucasel hea meel Kyle'i näha. Midaiganes, tõesti. Selle peale võttis ta oma tekiilapudelist ühe lonksu. Väga sitt oli näha, et ta Lucast nii külmaks jätab. "Dakota, kuidas sul läinud on?" pöördus ta neidise poole. Nende omavaheline suhtlemine polnud enam just sama, mis see oli umbes aasta aega tagasi. Sellegipoolest tahtis ta teada, mis tema sõbranna vahepeal teinud on.

Elemendivaldaja

Postituste arv : 8

Tegelase leht
Loom/element: Õhk

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 10:59 pm

Piper oli saabunud peole sõbrannaga, kellega koos nad olid jõudnud vaid ühed joogid teha ja juba oli tüdruk kuskile rahva sekka kadunud. Kuna maja oli napsist rahvast täis ja neiu siit kedagi teist ei tundnud, oli tema eesmärk selge – reeturist sõbrants üles otsida. Alumisel korrusel kõik toad läbi käinud, suundus näitsik trepist üles, kuid juba esimestel astmetel õnnestus tal koperdada ja külili käia. Vähe sellest, et Jeanil nüüd vasak kints valutas ja sellele lähipäevil ilmselt sinikat kaunistuseks oodata oli, olid ka tüdruku kaunikesti lühemapoolse kleidi õmblused külje pealt kuni pea puusani katki rebenenud, jättes selle osa linalaka kehast nüüd katteta. „Persse,“ kirus Piper ühteaegu oma kohmakust ja odavat hilpu, kuid ajas end siis püsti, kleiti külje pealt käega koos hoides. Purjus kutte täis majas paljaste kannikate välgutamine ei tundunud hea idee. Põsed piinlikkusest ja ärritusest kergelt õhetamas, liikus neiu järgmisesse ruumi - kööki. Seal maandus tema pilk kohe brünetil neiul - Alexil-,  kelle seljas ta tagi märkas. „Hei,“ astus tšikk enesekindlamat nägu pähe tehes neiu ning tema seltsiliste juurde. „Ee... Piinlik küsida, aga saaksid sa mulle oma jakki ümber puusa laenata? Mul juhtus väike õnnetus...“ pöördus ta nüüd konkreetselt tüdruku poole.

Viimati muutis seda Piper J. Moore (Reede Dets 23, 2016 11:44 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Dakota Angel Lee
Ingel

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 11:17 pm

Dakota võttis hetke mõtlemiseks ning noogutas siis Kyle'ile. "Ma jätan nad siis hetkel kuskile siia," lausus ta ning liikus korraks eemale toa teise nurga poole, et oma koti asjadega sinna maha asetada. Kohe ukse kõrvale neidis seda jätta ei soovinud, jääb veel jalgu kellelegi või miskit. Kui Lucas aga tegi ettepaneku neidise siidrid alla külma viia, sattus Dakota segadusse, sest tunnetas kahe noormehe vahelist kerget ebamugavust. Teadmata, kuidas tegutseda, vastas neiu lihtsalt rutuga: "Pole kiiret, ma võin need ise ka viia." Olleski nii valmis peaaegu lesta tõmbama jäi see otsus siiski Kyle'i küsimuse pärast pooleli. Ta hoolis ka temast endiselt meeletult ning ei tahtnud ennast vale muljet jätta nagu miskit nende vahel halvasti oleks. Niigi oli esimene tervitus tüdruku kohta ootamatult külm olnud. "Päris hästi, isegi. Kirjutasin vahepeal uue loo ja olen niisama elu nautinud," vastas Dako sooja naeratusega, haarates kinni parklas juhtunust. "Ja kuidas endal?" uuris neidis vastu, nii tegelikust huvist kui ka viisakusest, lootes Kyle'i ega Lucast mitte ebamugavamasse olukorda vedada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Hamilton
Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 11:45 pm

Dakota pakkus aga hoopiski ise välja, et viib need siidrid alla. Tegelikult pidi Kyle tõdema, et tal poleks selle vastu midagi olnud, sest ta oleks Luke'ga rääkida tahtnud. Mitte tülitseda, vaid rääkida. "Oh, lahe. Mängi seda mulle kunagi," sõnas Kyle kergelt naeratades. "Hästi. Olin vahepeal venna juures Pariisis, käisin tööl ja enne Arubale tulekut veetsin mõned nädalad ka New Yorkis. See aeg läks kiiremini, kui oleks arvata osanud," vastas Kyle. "Dakota.. äkki saaksid meid Lucasega kahekesi jätta? Tahaks temaga korraks rääkida," palus noormees soojal toonil, lootes, et Dako mõistab. Igatahes oli tüdruk nõus ja väljus toast, sulgedes ukse enda järel. "Tead, kui ma enne mainisin, et mul on hea meel sind ja Dakotat näha, siis ma tõesti mõtlesin seda. Raske on ilma sinuta olla, Luke. Ma olen sind igatsenud, väga palju..." rääkis Kyle, vaadates kutile otsa, et tema reaktsiooni näha. Üllatav tegelikult, et ta midagi sellist üldse öelda julges. Eks alkohol tegi oma töö. "Kas siis nüüd hakkabki nii olema? Et me ei suhtle üldse, me pole enam sõbrad, me pole enam mitte midagi?"

Ingel

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 11:53 pm

Dakota noogutas nõusolekuks oma lugu talle kunagi mängida. Ja kui ta peakski seda kunagi salvestama minema, siis kuuleb noormees seda niikuinii. "Hea kuulda, kõlab hästi," märkis Dakota vastuseks ning võttis Lucaselt enda kätte ka siidrid. Kuulnud Kyle'i palvet, noogutas neidis taaskord mõistvalt ning enne väljumist saatis Lucase poole veel ühe toetava naeratuse. Sulgenud enda järel ukse, seadis neiu oma sammud alumisele korrusele ning tegi omale inimeste vahel tee kööki, et siidrid külma viia. Sellega lõpetanud, haaras ta ühe ka endaga kaasa, kergelt kurvastades, et jääger oli üles maha jäänud. Inimmassis liikudes lõpetas Dakota lõpuks diivanil ning võttis seal istet ja alustas oma lahja joogiga.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Postituste arv : 143

Tegelase leht
Loom/element: Must ronk

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 11:55 pm

Kuuldes Ryanit shotte mainimas tõusis Alexi tuju märgatavalt. Kuigi viski, mida ta ennist manustanud oli jättis endast sooja surina, oli ilmselgelt sellest neidisele väheseks jäänud. Kui võõras Lexi lõpuks oma haardest vabastas, hinges neidis kergendunult. Mitte et tal oleks noormehe vastu midagi olnud, ei, Alexi jaoks oli lihtsalt oluline oma personaalne ruum ja ta ei sallinud kui inimesed talle liialt lähedale kippusid, eriti need, kelle nimegi ta ei teadnud. Seekord lasi ta sellel faktil aga minna, sest kutt oli ilmselgelt purjakil ja Alex ei viitsinud oma energiat kulutada.
Lexi jälgis kuidas teine kraanikausi juurde läks ja pea vee alla pistis ning puhkes selle peale naerma. "Ma ei tea, sealt kust mina pärit olen on kombeks ikka oma sõpru teistele ka tutvustada," lausus Alex Ryanit mänglevalt küünarnukiga müksates ja lõbustatud pilguga vaadates. "Mul on tunne, et kui ta samas vaimus jätkab lõpetab ta küll kuskil põõsas ropsides," ütles ta mokaotsast Ryanile kui Charlie nende juurde tagasi oli jõudnud samal ajal muiet tagasi hoides. Küll oli hea, et tema ise kellegi teise heaolu pärast hetkel muretsema ei pidanud. Neidis pühkis veepiisad, mis Charlie pearaputuse tagajärjel tema põsel olid maandunud, käega sealt ära ning tõmbas nagu muuseas oma käe Charlie pluusi vastu uuesti kuivaks samal ajal teise käega talle õrnalt põsele patsutades ja üritades oma muiet varjata.
Alex võpatas kui äkitselt keegi blondiin teda kõnetas. Ta pööras pilgu neiu poole, kes tundus veits täbaras seisus olevat. Kuulates ära, mis tollel öelda oli, pööritas ta nähtavalt oma silmi. "Mul oleks ka piinlik," pomises ta vaiskelt oma nina alla. Ilmselgelt oli mõte oma kullakallis tagi kellelegi võõrale loovutada talle vastumeelt. Lexi surus oma suu kriipsuks, kuid lõpuks pika kaalumise peale hakkas siiski jakki seljast võtma jäädes ise vaid õlapaeltega musta topi väele. "Tundub, et sa vajad seda tõesti rohkem kui mina," lausus ta jakki neidisele ulatades.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lucas Field
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Laup Dets 24, 2016 12:04 am

Lucas oli lihtsalt vait, seisis seal nagu tropp. Sekundiks tundus, et Dakota kavatseb ise sealt jalga lasta, mis kuti veel eriti segadusse ajas, aga õnneks Kyle peatas ta. Vastust Dakota esitatud küsimusel kuulas Luke ka huvitatult. Ta teadis, et Luke oli Keviniga mingi aeg Prantsusmaal, aga see oli ka ainus fakt, mida ta terve selle aja jooksul Kiisu kohta kuulis. Lucas kergitas üllatunult ühte kulmu, tõstes pilgu Kyle'ile, kui too palus tüdrukul neid kahekesi jätta. Luke andis Dakotale siidriploki ka kaasa.
Kuulda, et Kyle teda igatses, paitas tema kõrvu. See on ju hea? See on väga lootustandev ja just lootus on see, mis Lucasel peaaegu kadunud oli. Eks see ilmselt ei kao tal kunagi, aga mõistus käskis tal tagasi tõmmata. Eemale hoida. Seda Kyle temalt ju tahtis?
"Miks sa seda minult küsid, Ashton? See olid sina, kes ütles, et tal pole enam meisse usku. Sina jalutasid minema, jättes mu lihtsalt ootama. Ma ei saa siiani aru, mida ma valesti tegin. Ära nüüd valesti aru saa, ma ei süüdista sind milleski. Ma lihtsalt ei mõista."

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Laup Dets 24, 2016 12:12 am

"Ma mõtlesin, et mul pole meisse kui paari usku. See ei tähenda, et ma ei tahaks sinu sõprust. Asi on selles, et see on ka kõik. Ma ei taha midagi enamat," vastas Kyle rahulikult. Ta ei tahtnud, et Luke ärrituks ja lootis, et ei öelnud midagi, mis poisile haiget tegi. Ega ta ei saanud isegi aru, kas ta tegelikult tõesti enam midagi ei tahtnud, aga ta oli nüüd Malachai'ga... seega nende vahel ei saanud ju enam midagi tekkida? "Ma oleks pidanud sinuga varem ühendust võtma, ma tean," lisas Kyle, viies pilgu maha. Ta ei kavatsenud kogu süüd enda peale võtta, et nad enam ei suhelnud. Aga Kyle oleks ju tahtnud. Kuidas ta veel Lucasele ütleb, et tal on keegi teine? See ilmselt kannatab pisut oodata. "Anna mulle andeks, palun..." kostus poolenisti sosinal üle poisi huulte. "Ma olen nii faking jobu su vastu olnud. Ma ei teagi tegelt, miks ma ootan, et sa mulle andestaks. Ma ei vääri sinusugust sõpra."

Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Laup Dets 24, 2016 12:53 am

"Ma ei ole kunagi sinult midagi enamat palunud," ohkas Lucas. Ta on algusest peale öelnud, et ta ei taha, et tema tunded kuti vastu kuidagi nende sõprust mõjutaks. "Jah, ma ei ole iial õnnelikum olnud, kui siis, kui me sinuga suhtes olime ja tõesti lootsin, et see jääb püsima, sest minu suurim hirm on alati olnud see, et sind ei ole enam minu elus." Luke ei osanud end kuidagi praegu väljendada, aga ta püüdis. Ta lootis, et Kyle saab aru, mida ta mõtleb. "Minusugust?" Lucas turtsatas, "Ma kõigest armastan sind." Need sõnad tulevad alati üle tema huulte nii lihtsalt. "Ma ei ole kunagi püüdnud sulle meeldida, pole kunagi üritanud su sõber olla. Ma lihtsalt naudin su seltskonda, su huumorisoont ja oskust elu nautida. Ma ei saa midagi parata, et sind õnnelikuna näha on miski, mis mind rõõmustab ja see, et sa ühel hetkel enam ei lasknud minul sellest osa saada, lõi kogu mu maailma katki."

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Laup Dets 24, 2016 12:01 pm

Kyle oli tõsiselt üllatunud olnud, kui Luke talle esimest korda oma tunnetest rääkis. Ühel hetkel taipas Kyle, et ta tundis sama ja ta oli tõepoolest oma parima sõbraga suhtes olles õnnelik olnud. Õnnelikum, kui üheski teises suhtes. "Ma kartsin samuti, et ühel päeval sind enam minu elus ei ole. Ja näed, nii juhtuski," vastas noormees ja tõstis pudeli oma suule, et tekiilast üks kibe sõõm võtta. Kyle vaatas jahmunult Lucasele otsa, kui poiss ütles, et armastab teda. Need sõnad panid mehel südame rinnus kiiremini tuksuma, kuigi ta oleks pidanud arvestama võimalusega, et Luke on tõepoolest temast üle saanud ja armastab teda kui sõpra. "Kas me võiks lihtsalt puhtalt lehelt alustada?" küsis Kyle. Ta ei mõelnud, et nad peaksid oma varasema sõpruse ja suhte unustama. Ta tahtis lihtsalt unustada kõik halva ja mäletada neid häid aegu, mis neil koos olid.

Nekromant

Postituste arv : 442

Tegelase leht
Rass: Nekromant

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Laup Dets 24, 2016 2:05 pm

Kui Rhea koos Derekiga nende juurde jõudis siis kohkus tütarlaps hetkeks. Ta ei pannud nende tulekut üldsegi tähele, sest nad tulid ju seljatagant. Jennifer tundis koheselt Dereki ära.. See on ju see sama kutt kelle juurde Rhea põgenes ennist. Nende aastate jooksul mis Megan Arubal on viibinud, on ka tema iseloom muutunud. Ta ei ole enam nii vaikne kui enne ja ta on ka võib-olla palju avatum, kuid mingisugused iseloomujooned jäävad alatiseks. Megani põsed võtsid heleroosa varju ja, et oma piinlikust kiiresti varjata, lausus ta naeratades: "Tere Derek!" Seejärel viis Jen oma pilgu Rhea poole, et vaadata kas too sai üldse aru, mis just juhtus. Rahvast ainult voolas ja voolas kööki ja kuna Meganil on tegelikult hirm kitsaste ruumide ees, siis ka ülerahvastatud ruum võib tema jaoks olla liig. Tegemist on ikkagi Nekromandiga ja neiu näeb ka ringi reisivaid surnuid, kuid nendega ta on juba harjunud. "Mis te arvate, kui läheks siit köögist kuskile mujale? Siin on liiga palju rahvast. Ülejäänud maja täiesti tühi." kõlas ettepanek Rheale, Mavile ja Derekile.

Deemon

Postituste arv : 65

Tegelase leht
Rass: Deemon
Loom/element: On ise üks paras beast ;)

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Laup Dets 24, 2016 9:53 pm

„Tere, neiud,“ tervitas Derek Rhea sõbrannasid õrna naeratusega ning üritas ka nende nimed meelde jätta, kuigi ta polnud kindel, kumma tütarlapse näol oli tegemist Mavi ja kumma näol Meganiga. Kuna õhkkond oli peol vaba, siis ei hakanud noormees asju käesurumisega liiga ametlikuks ajama, selle asemel viipas lihtsalt kergelt käega, kui Rhea tema nime lausus. Kuulnud teise blondiinitari ettepanekut, noogutas Travis nõustuvalt. Köögis oli ülerahvastatuse tõttu tõesti päris umbseks ja palavaks läinud ning iga natukese aja tagant riivas mõni mööduja mehe selga. Kutt tegi neile läbi rahva köögiukse poole liikudes teed, eeldades, et neiud järgnevad talle. „Kas see on sinu maja?“ pöördus ta köögist välja jõudes Rhea poole, sest autosõidu vältel oli tüdruku nime ikka paar korda mainitud. Sel juhul oskas tüdruk siin ilmselt paremini orienteeruda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lucas Field
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Laup Dets 24, 2016 11:55 pm

"Mu senise elu kõige pikem aasta," ütles Lucas mõrult. Jah, tal oli Maviga tohutult tore kodumaal olla, aga naabripoisist tundis ta ikkagi puudust. Luke ei mõelnud Kiisule koguaeg, aga korra päevas meenutas talle miski noormeest kindlasti. Nende ühiste mälestuste hulk oli lihtsalt niivõrd suur. Seda kõike unustada oli võimatu. Kui just pole kellelgi sellist võimet, mis suudaks mälestusi jäädavalt kustutada. Aga see ei ole absoluutselt midagi sellist, mida Lucas tahaks. Vastupidi - talle on kõik Kyle'iga koos kogetu oluline. Kindlasti oli nende suhte purunemine ja teineteisest nii pikalt lahusolek ka millekski oluline. Lihtsalt nad kumbki ei oska sellele veel nime anda.
Küsimuse peale Lucas noogutas. See kõlas küll nii, et nad lihtsalt ei väldi enam üksteist, aga algus seegi. Vähemalt Luke teab nüüd, et võib alati Kyle'iga rääkima minna. "Lähme alla?" tegi Lucas ettepaneku ülejäänud peoseltskonnaga ühineda. Või tahab Kyle veel midagi omavahel rääkida?

Kujumuutja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Püh Dets 25, 2016 4:13 pm

Kyle sai öeldud kogu vajaliku, mis ta tahtnud oli. See aasta oli tõepoolest piinarikas olnud, olgugi et Pariisis oli poiss elu nautinud. Siiski mõtles ta Lucasele aeg-ajalt. Eks nad peavad elama päev korraga ja lootma, et see, mis minevikus juhtus, nende sõprust enam ei takista. "Lähme," nõustus Kyle. "Tekiilat tahad?" küsis ta muigega, ulatades pudelit Lucase poole. Ta ei teadnud, kas sõber oli veel joonud. Tundus igatahes suht kaine olevat.
Esimesele korrusele jõudes vaatas ta hetkeks seda tohutut rahvamassi. Rhea oli taaskord ühe suurepärase peoga hakkama saanud. Kyle liikus läbi rahvamassi elutuppa, aga et mitte Lucast ära kaotada, võttis poiss tal käest kinni. Diivani peal silmas Kyle Dakotat istumas ja ta peatus koos Luke'ga neidise ees, lastes siis sõbra käest lahti. "See maja on ikka umbselt rahvast täis. Sa kedagi tuttavat ei leidnudki vahepeal?" küsis Kyle sõbrannalt.

Hübriid

Postituste arv : 625

Tegelase leht
Rass: Hübriid
Loom/element: Elekter

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Püh Dets 25, 2016 5:54 pm

Rhea küll märkas Megani punastust, kuid ei teinud sellest suurt numbrit. Eks Derek ja Rhea ilmusid välja ei kuskilt."Tema on Mavi ja tema on Megan," lisas Rhea ka veel juurde, et mees teaks, kes on kes. Nimedest pole kasu, kui sa neid nägudega kokku ei oska viia. Kui tutvustuse osa läbi sai, teatas Meg, et köögis läheb kitsaks ning nad võiksid sealt lahkuda. Ka Rheal oli võime vaime näha, kuid ta suudab teha nii, et ta neid koguaeg ei näeks. Ainult siis, kui ta seda tahab. "See on heamõte," sõnas hübriid ning liikus tüdrukute ja Derekiga köögist välja. Paljud oli küll kööki kogunenud, kuid oli ka neid, kes elutoas olid. Naisele jäi silma, et diivanil istub Dakota kelle juures seisid Kyle ja Lucas. Kahjuks pole ta Kyle juurde veel jõudnud minna, kuid õhtu on veel noor ning kindlasti tuleb millalgi see võimalus. "On küll jaa,"lausus Rhea mehele."Äkki tahate järve äärde minna? Ujuda pole vist küll mõistlik, kuid ilus on seal ikkagi" pakkus Isabella välja, kui nad just midagi muud teha ei taha. "Me võime ka elutoas ühe tantsuplatsi tekitada," lisas ta veel ühe võimaluse juurde. Hetkel ei olnud näha, et keegi eriliseks tantsiks, mõned omaette seda tegid, aga enamus siiski olid rühmades ja jutustasid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Mavi Clinton
Libahunt

Postituste arv : 166

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Püh Dets 25, 2016 9:24 pm

Mavi noogutas, kui Derek tegi ettepaneku köögist ära minna, sest sinna oli tõepoolest kohutavalt palju rahvast kogunenud. Köögist ära saamiseks pidi rahvamassi vahelt läbi trügima. "Miks pole ujuma mõistlik minna? Lähme ikka!" lausus Mavi, sattudes sellest ideest õhinasse. "Tantsime hiljem, ujumine kõlab parema ideena," arvas Mavi Rhea ettepaneku peale ja tormas juba läbi rahvamassi, et välisukseni jõuda ja sealt järveni joosta. Tüdrukul oli täiesti savi, et tal ujumisriideid kaasas ei olnud, sest pesu väel aitas ka ujuda. Jõudnud järveni, kooris ta end pesu peale ja jättis riided paadisillale. Seejärel astus ta vette, mis paadisilla ääres oli veel suhteliselt madal. Vöökohani. Mavi astus paar sammu edasi ja kadus siis vee alla, mõtlemata sellele, et pärast on kogu tema meik laiali. Ta ujus mõned meetrid edasi ja pinnale tulles pööras pea kalda poole. "Tulge ka, vesi on soe!" hüüdis Mavi naeratades ning asetas end vee pinnale selili asendisse, käed ja jalad laiali, jäädes vette justkui hõljuma.

Libahunt

Postituste arv : 570

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Esm Dets 26, 2016 5:14 pm

Alex Blaze kirjutas:
Kuuldes Ryanit shotte mainimas tõusis Alexi tuju märgatavalt. Kuigi viski, mida ta ennist manustanud oli jättis endast sooja surina, oli ilmselgelt sellest neidisele väheseks jäänud. Kui võõras Lexi lõpuks oma haardest vabastas, hinges neidis kergendunult. Mitte et tal oleks noormehe vastu midagi olnud, ei, Alexi jaoks oli lihtsalt oluline oma personaalne ruum ja ta ei sallinud kui inimesed talle liialt lähedale kippusid, eriti need, kelle nimegi ta ei teadnud. Seekord lasi ta sellel faktil aga minna, sest kutt oli ilmselgelt purjakil ja Alex ei viitsinud oma energiat kulutada.
Lexi jälgis kuidas teine kraanikausi juurde läks ja pea vee alla pistis ning puhkes selle peale naerma. "Ma ei tea, sealt kust mina pärit olen on kombeks ikka oma sõpru teistele ka tutvustada," lausus Alex Ryanit mänglevalt küünarnukiga müksates ja lõbustatud pilguga vaadates. "Mul on tunne, et kui ta samas vaimus jätkab lõpetab ta küll kuskil põõsas ropsides," ütles ta mokaotsast Ryanile kui Charlie nende juurde tagasi oli jõudnud samal ajal muiet tagasi hoides. Küll oli hea, et tema ise kellegi teise heaolu pärast hetkel muretsema ei pidanud. Neidis pühkis veepiisad, mis Charlie pearaputuse tagajärjel tema põsel olid maandunud, käega sealt ära ning tõmbas nagu muuseas oma käe Charlie pluusi vastu uuesti kuivaks samal ajal teise käega talle õrnalt põsele patsutades ja üritades oma muiet varjata.
Alex võpatas kui äkitselt keegi blondiin teda kõnetas. Ta pööras pilgu neiu poole, kes tundus veits täbaras seisus olevat. Kuulates ära, mis tollel öelda oli, pööritas ta nähtavalt oma silmi. "Mul oleks ka piinlik," pomises ta vaiskelt oma nina alla.  Ilmselgelt oli mõte oma kullakallis tagi kellelegi võõrale loovutada talle vastumeelt. Lexi surus oma suu kriipsuks, kuid lõpuks pika kaalumise peale hakkas siiski jakki seljast võtma jäädes ise vaid õlapaeltega musta topi väele. "Tundub, et sa vajad seda tõesti rohkem kui mina," lausus ta jakki neidisele ulatades.

"Ah, ole vait," lausus Ryan naerdes ja lõi sõbrale ribidesse, kui too oma kullakesega uhkustas. "No minul on siin väga tore tots, aga teiste osas pead ise vaatama," lisas ta Charliele muigega. Kui tema mate aga pead kraanikausi alla pistma läks, tahtis Ry tõesti facepalmida. "Vabandust, vabandust!" sõnas kutt naerdes ja tõstis oma käed allaandmise märgiks. "See on Charlie, ilmselt meie laagri suurim pedekas," tutvustas ta seejärel oma imelist semu, ilmselgelt kergelt liialdades. "Ma ei imestaks," sositas Ryan vastu ning ei suutnud enda muiet tagasi hoida. Charlie kuskil põõsas roopimas oleks küll üsna seksikas vaatepilt. Kuna tema semu oli taas nendega ühinenud, otsustas Ry, et nüüd olekski õige aeg shotiringid teha. Enne veel aga ilmus nende seltskonda ootamatult mingi võõras neid, kes tundus olevat üsna täbaras seisus. Ry kergitas üllatunult kulme, kui Alex oma tagi ära andis. See tundis neiule üsna armas olevat. Ryan oleks sama hästi võinud oma särki talle pakkuda - libahundil väga vahet polnud kas üks kiht rohkem või vähem seljas. "Vähemalt näed nüüd veel seksikam välja," lausus Ryan muiates ning naaldus Alexile lähemale. "Teeks nüüd õige shotiringid?" pakkus ta kaaslastele.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Megan Harlow
Nekromant

Postituste arv : 442

Tegelase leht
Rass: Nekromant

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Esm Dets 26, 2016 5:22 pm

Tundus, et sõbrannad kui ka Derek nõustusid Megani ideega ja nad kadusid köögist üsna kiirelt. Kõige ees läks Derek ja siis tormas kohe Mavi temast mööda, et esimesena järve äärde jõuda, kui kuulis veel komakorda enne seda Rhea ettepanekut. Rhea ja Jenny liikusid nende järel ja möödusid Dakotast, Lucasest ja Kylest. Dakota ja Kyle ei olnud tütarlaps üldse jõudnud tervitadagi tänase õhtu jooksul. Dakotaga ei tohiks Meganil mingeid probleeme olla, sest mõlemad on ju mohiitokad, kuid Kyle kohta ei tea veel midagi. Võib-olla peab ta siiani vimma Megani peale, et tal kunagi Lucasega midagi pistmist oli. Seda, et Kyle ja Megan laagris ühte maja peavad jagama, tüdruk veel ei teadnud. Aga igatahes.. Kui noored neist möödusid naeratas Jennifer kõigile ja ütles viisakusest veel kiiresti "Tsau," ja jätkas oma teed Rhea kõrval järve äärde.
Selleks ajaks kui nad õue jõudsid, oli Mavi juba nii kaugel, et kargas vette ja Megan esitas sõbrannale küsimuse: "Kas on tark tegu ta niimoodi vette lasta? Ta on juba joonud ju-.." ning oma lauset lõpetades märkas ta ka koheselt kuidas Mavi vee alla kaob, kuid õnneks siiski oma kapsanupukese veest välja tõstab. Isegi nekromanti suudavad ta head sõbrad muretsema panna ja alati ei tasu jääda lootma sellepeale, et küll Megan läheduses on ja kui lappama läheb siis suudab ta neid ellu äratada. Õnneks või kahjuks ei ole noor nekromant veel seda tegema pidanud. Mõte juba sellest, et kellegi taas elustamine võtab väikse tükikese nekromandi enda hingest, tekitab kartust. Meganil on üldse hästi läinud, et ta kaksikvend oli nõus ta surematuks muutma. Rhea ja Jen olid jõudnud Derekile järgi ja siis kõlas üle tütarlapse huulte järgmine: "Ma ei tea kuidas teiega on, aga mina küll vette ei lähe."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   

Tagasi üles Go down

Welcome home![MASSIKAS]
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» otsin lõnga Home Eldorado