HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Welcome home![MASSIKAS]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Noora Sage
Hübriid

Postituste arv : 112

Tegelase leht
Vanus: 16
Rass: Hübriid
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 3:07 pm

"Ja mina veel arvasin, et olen tegus inimene," naeris Eva. "Peale muusika meeldib mulle näidelda väga. Loen ka raamatuid ja vaatan filme. Tegelikult ma midagi nii väga erilist ei teegi," vastas neidis. Tegelikult ta ka joonistas veidi, kuid see oli rohkem enda jaoks nii, et talle ei meeldinud rääkida sellest. Ka Noora jäi imestunult tiiki jälgima. "Tõesti on. Ja nii soe." nõustus tüdruk. See oli eriti veider arvestades, et oli detsembri lõpp ja kohe kohe olid käes jõulud. Neidis oli ikka harjunud valgete jõuludega, talv oli ka ta lemmik aastaaeg. Siiski pidi Evanora tõdema, et see soojus ja valgus oli päris mõnus.

Nekromant

Postituste arv : 442

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Nekromant
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 3:34 pm

Megan oli küll nõus võtma Mavi ja Rheaga kaks pitsi, aga sellest ka mõneks ajaks aitas, sest ta tahtis veel kaine olla ja kõiki vanu tuttavaid tervitada ikkagi nii, et ta on kaine. Mavi oli küll hea jookidesegaja, kuid mõnikord tundus, et ta ei taju oma piiri ja võib Megani arust üsnagi kiiresti täis jääda. Kui Rhea nende juurest ära tormas siis jälitas Jennifer teda oma pilguga. Jen ei tundnud ära seda kutti, kelle juurde Rhea läks ja hiljem siiski köögi poole tagasi suundus. Sõbrannad ei olnud temast veel rääkinudki, kuid ju see pidi olema järjekordne Rhea eks.. Ei tea palju tal neid juba olnud on? Võib-olla ta lihtsalt ei klapi kuttidega nii hästi kui tüdrukutega? Oma pika mõtiskluse ajal jõudis Megan koos Maviga ka teise pitsi võtta ja kõigile mööda kõndijatele siiski naeratada. "Kuidas sul puhkus läks? Ootasid väga, et saaks tagasi Arubale?" küsis Jennifer lõpuks Mavilt.

Libahunt

Postituste arv : 166

Tegelase leht
Vanus: 18
Rass: Libahunt

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 8:42 pm

Mavi kallutas endale teise pitsigi alla ja vaatas siis, kuidas Rhea järsku minema läks. Tundub, et sõbranna leidis veel ühe kuti, kelle rajalt maha niita. Mavi aga otsustas uuesti segistisse koostisosad kallata ja shotid teha. Seekord ikkagi vähem, sest ta oli juba piisavalt alkoholi tarbinud ja peaks ehk natuke aeglasemalt võtta. Ta ei tahtnud väga kiirelt ära vajuda. "Oh, hästi läks. Ma olin Lucase juures Suurbritannias kogu selle aja ja temaga oli lõbus igatahes. Aga muidu ootasin küll, et Arubale saaks tagasi. Ma ei kahelnud hetkekski, et tulen siia tagasi," rääkis Mavi ja kallas seejärel valmis segatud joogi kahte pitsi, kuna Rhea nende seltsis enam ei viibinud. "Kui sa rohkem juua ei soovi hetkel, võin ise mõlemad pitsid ära juua," mainis ta. "Aga kuidas sul endal vahepeal läinud on? Ootasid ka, et saaks Arubale jälle?"

Võlur

Postituste arv : 93

Tegelase leht
Rass: Võlur

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 8:49 pm

"Ma ütleks, et sa oled samamoodi tegus inimene," sõnas Nate, kui oli ära kuulanud Noora hobid. "Millised filmid sulle meeldivad?" küsis ta seejärel. Kutt oli ise samamoodi suur filmide ja sarjade fänn, seega oleks ju hea teada, kas näiteks filmide maitse osas on neil midagi ühist. Noh, siis kindlasti ei ole, kui Noorale naistekad meeldivad, aga muidu võib isegi klappida. "Soe on tõesti. Ma olen harjunud, et jõulud saab ikka lumega vastu võetud," lausus Nate. See pani teda mõtlema kodule ja oma isale. Esimesed jõulud ilma isata. Noormees üritas oma isale tavaliselt mitte mõelda, aga nüüd kus tal see mõte peas on, siis on raske välja saada. Mehe näoilme muutus pisut tõsisemaks oma perele mõeldes. "Iseenesest mul ei ole tegelikult selle soojuse vastu midagi. Hea vaheldus neljale aastaajale."

Ingel

Postituste arv : 815

Tegelase leht
Rass: Ingel
Loom/element: Saatan

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 9:03 pm

"Ega need asjad siis majja vedatama jää," lausus Dakota ning toetus kergelt vastu oma ustavat ratsut. "Ma loodan, et kuskil veel ruumi on, kuhu end pärast mahutada, sest täis peaga sõitma ma ei hakka ja teleporteerumine pole ka sellises olekus just tark mõte." Alati jäi võimaluseks veel ka autos uinakut teha, takso tellida või üldse mitte magama minna. Viimane tundus tegelikult ka üsna tõenäoline, sest vaevalt selline suur seltskond inimesi enne päikesetõusu pidu lõpetama hakkab. "Ah, kuule, väike kiire naps siin-seal, pole hullu. Lammutama võime hiljem hakata," sõnas neiu ning kuna Lucas oli kraamist keeldunud, võttis Dako veel ühe korraliku sõõmu ning keeras korgi tagasi peale. "Kas sa muidu Joe'st tead midagi?" uuris ta seejärel, tekitades näole mõtliku ilme. Kas mitte polnud noormees kuidagi salapäraselt kadunud? 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lucas Field
Elemendivaldaja

Postituste arv : 899

Tegelase leht
Rass: Elemendivaldaja

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 9:18 pm

"Küll me neile koha leiame," oli Lucas kindel, et mingi ruumi nad Dakotale ikka leiavad. Luke enda küljealuse pärast üldse ei muretsenud. Seal on pinda küll, kus magada, kui just privaatsust taga ajama ei hakka. "Kui ma nii jätkan, võin sulle kaine rool ka olla," märkis Luke muiates. Jap, teda ennast ajas ka muigama, et ta on peol, aga pole tilkagi joonud. Tavaliselt saab juba ettevalmistusi tehes üks pudel õlut ikka ära joodud. Aga see pidu oli nii algusjärgus veel, niiet küll ta ka pudelid üles leiab. "Kui sa seda pisikest kutti mõtled, kellega sa mingi aeg sebisid, siis ma pole temast kunagi midagi teadnud," lausus Lucas, keda tüdruku mõtlik nägu veits muretsema pani, "Mis siis on?"

Ingel

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 9:28 pm

"Kindlasti," noogutas Dakota vastuseks ja lasi oma pilgul korraks maja poole triivida. Väljas seisid mõned suitsetajad, ent muud erilist autode läheduses ei toimunud. "Seda me veel vaatame," vastas ta kerge muigega. Lootku vaid, et kaineks jääb. Dakota kulistab talle kasvõi ise rummi sisse, sest Lucast tahab ta täna õhtul vähemalt korra tantsulõvina näha. Mitte, et noormees seda ka kainena ei võiks olla. "Noh, tegelikult ma tahtsin seda juba ammu rääkida," alustas Dala kurvalt ning vaatas Lucasele silma. "Ma muutusin nii emotsionaalseks ja ei suutnud ennast üldse kontrollida ja..." neidise käsi sirutus oma suure kitarrikoti juurde, kuhu oleks ta kasvõi ise võinud sisse pugeda. Peatudes oma liigutuses korra, lasi ta noormehel igasuguseid mõtteid kokku genereerida. Siis avas ta aeglaselt koti ning tõmbas sealt kitarri välja. "Ma kirjutasin ära olles uue loo," lõpetas Dakota naerdes oma lause ja istus siis pagasniku äärele.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lucas Field
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 9:43 pm

"Aa, see on veel küsitava väärtusega?" naeratas Lucas lõbustatult. Ta on oma maine vist nii ära joonud juba, et tema sõbrad eelkõige ei usu sellesse, et kutt peol lõpuni kaineks suudab jääda. Kogu lõbus tuju kadus hetkel, kui Dakota südantpuistavalt rääkima hakkas. Lisas see kurb hääletoon. Ja see, et tüdruk niimoodi venitas rääkimisega...Lucas oli korraga nii murelik ja see, kuhu ta oma elava kujutlusvõimega jõudis sel hetkel, kui Dako kitarrikotti aeglaselt avama hakkas...Kuti sügavat väljahingamist kuulsid ilmselt kõik, kes seal parklas viibisid. Lucas raputas naerdes pead. "Mängi mulle," palus kutt siis, sättides end Dakota kõrvale istuma. Ta raputas veelkord kergelt naerdes pead. Oh seda Dakotat.

Libahunt

Postituste arv : 570

Tegelase leht
Vanus: 19

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 9:46 pm

Alex Blaze kirjutas:
Kuuldes, et noormees samuti kainemapoolsena tantsupõrandale ei kipu ilmus Alexi suule naeratus. Lexile meeldis tantsida, kuid kainena tõi mõte sellest, et peaks selle higise ja joobes rahvamassi sees ennast muusikataktis liigutama, külmavärinad neidise kehale.
Küsimuse peale, kas Lexi noormehega kööki kaasa viitsib minna, kehitas Alex õlgu ning naeratas leebelt. "Pigem olen mina see, kes sinu õhtusse särtsu toob, aga kuidas arvad," lausus ta kulmu kergitades ja kavalalt muiates ning tõukas ennast neina najalt püsti, et võõrale kutile järgneda.

Selle neiu naeratus oli hingemattev. Ja Ryan ei liialdanud. Kuidas kurat aga koguaeg ilusaid totse juurde ja juurde tuli, seda ta ära imestada aga ei jõudnud. Jõudnud kööki, kus muusikast kenasti jälle üle oli võimalik rääkida, pööras kutt end neiu poole ja kergitas tema poole kulme. "Oii, seda tahaks ma küll näha," lausus ta kavala muigega ning avas seejärel külmkapi. Alustada lahjemast või minna kohe millegi korralikuma peale? Paar hetke mõelnud, haaras ta lahtise viina, teise kätte mullivett ning võttis mõned korralikud sõõmud. Viin kõrvetas, ent see oli omamoodi nauding. "Ma olen muidu Ryan, ja kes on see veetlev neiu mu vastas?" uuris noormees siis naeratusega ja asetas võetud asjad tagasi. Pigem siis paar purki õltsi lahjendada, mugavam käes hoida.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Dakota Angel Lee
Ingel

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 10:14 pm

Dakota patsutas Lucase õlale ja naeratas: "Mida sa siis ootasid?" Ilmselgelt oleks see üsna suur üllatus, kui noormees suudaks peo lõpuni pisemastki tilgast eemale hoida. Olles kitarri kätte võtnud, vangutas neidis oma tobeda nalja peale kergelt pead ning muigas. Kontrollinud, et pill on ikka hääles, tinistas ta kõigepealt veidi, et õige vibe kätte saada. "Mul esimene salm vajab veel veidi kohendamist," mainis Dako veel ning alustas seejärel eelmänguga. Peagi jõudis ta refräänini, mis oli neidise lemmik: "But I've got high hopes, it takes me back to when we started. High hopes, when you let it go, go out and start again. High hopes, when it all comes to an end. But the world keeps spinning around." Vahemängu ajaks oli Dakota muusikasse juba nii kadunud, et poleks imestada, kui varsti oleks ta kuskile ära lennanud. "And in my dreams, I meet the ghosts of all the people who have come and gone. Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon. Naïve I was just staring at the barrel of a gun. And I do believe that, yeah." Mänginud oma laulu lõpuni, tõstis Dakota taas pea ja vaatas naeratades Lucasele otsa, oodates noormehelt suulist reaktsiooni. Neidis poleks imestanud, kui ka Ljuuka oleks ennast sõnadest puudutatuna tundunud, sest Dala kohta käisid need igastahes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Postituste arv : 143

Tegelase leht
Rass: Kujumuutja
Loom/element: Must ronk

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 10:24 pm

Kui noormees end korraks Alexi poole pööras tegi neidis talle muiates silma ning jäi siis ootama, et noormees omale sobiva joogi välja valiks ise aegajalt oma kaasavõetud märjukest rüübates. Neidis tundis vaikselt kuidas alkohol tema keha üle võimust hakkas võtma.
"Selle veetleva neiu nimi su vastas on Alex. Täpsemalt Alexandra, kuid eelistan Alexit," vastas neidis noormehele, kes end just Ryanina tutvustanud oli. Peale seda kummutas Lexi kogu oma pläsku sisu kõrist alla. Kibe alkoholi maitse pani neidise küll nina krimpsutama, kuid sama kiirelt oli see ka uuesti kadunud ning keha läbis mõnus ja meeldivalt soe surin. "Nonii Ryan, mida põnevat siinsetel pidudel siis ka korda saadetakse?" vaatas ta ootavalt Ryani poole, suul mänglemas kerge naeratuse vine.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Noora Sage
Hübriid

Postituste arv : 112

Tegelase leht
Vanus: 16

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 10:28 pm

"Mu maitse on ikka seinast seina. Fantaasia, dokumentaal, komöödia jne. Isegi animafilmid," lisas Eva viimase naerdes. No võib siis öelda, et see hea, et Noora eriti naistekate fänn polnud. "Ja millised filmid sulle siis meeldivad? Mõni kindel lemmik?" uuris neidis vastu. "Sama." nõustus tüdruk. Ka Evanora kodulinnas New Yorgis olid jõulud lumised. Kuigi vanemad meenusid ka Eval üritas ta oma perekonnast ja kodust mitte mõelda. Ta polnud veel oma seisukohas kindel ja see pidu ning mõnes mõttes isegi kogu Arubal oleku mõte oli asjalt mõtted eemal hoida. Sellised mõtted panid Noora kohe oma pudelist suurema lonksu võtma. "Jaa," nõustus tüdruk innukalt. Siis märkas ta Nate tõsinemist ja ka Eva naeratus kadus. "Kas kõik on korras?" uuris neidis murelikult.

Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 10:44 pm

"See nimi sobib sulle," pidid Ryan tõdema. See lihtsalt klappis imehästi neidise välimusega, iseloomust oli veel veidi vara rääkida. Noormees jälgis Alexit oma plaskut tühjaks kummutamas ning muigas selle peale heakskiitvalt. Mida rohkem võlujooki sees, seda lõbusam. "Kõike debiilsetest tempudest ja mängudest kuumade nurgatagusteni välja, oleneb mida eelistad," vastas noormees kergelt muheledes. "Võin su oma semuga ka tuttavaks teha, kui tahad. Shotiringidest ma ka ära ei ütleks." Ry tõmbas käega läbi juuste ning silmitses neidist ootavalt. Kutt oli valmis tegema pea kõike, tähtis, et õhtu sujuvalt ja lõbusalt mööduks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lucas Field
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 10:46 pm

Lucas kuulas vaikdes kõigepealt seda, kuidas Dakota niisama kitarri tinistas, oodates kannatlikult seda, mil Dakota laulma hakkab. Seda Lucas teab ammu, et Dakol imeline hääl on, aga tema loomingut ta eriti kuulnud ei ole, mistõttu oli ta hetkel väga põnevil. Seda teadis ta oodata, et tegu on kurvapoolse lauluga, aga seda, et selle sõnad teda nii valusalt lõikavad... Luke sulges oma silmad, kuulas sõbranna inglihäält ja justkui neelas iga sõna, mida neiu laulis. Dakota pani sõnadesse selle, mida Luke tunneb, kui Kyle tema mõtted vallutab. Aga see polnud päris kindlasti see, mida ta Dakotale tagasisideks annab. Oli kuulda - ja oleks Luke silmad lahti hoidnud, oleks ta seda ka näinud - et Dako on selle loo hingega teinud. "Sa võtsid mu sõnatuks praegu," ütles Lucas siiralt.

Fööniks

Postituste arv : 103

Tegelase leht
Rass: Phoenix
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 11:00 pm

Nagu köögis rahvast vähe poleks olnud ilmus sinna ka varsti juba veidi purjus Charlie, kes Ryani ja Alexi vahele hüppas ja mõlemale käe üle õla pani. "Hellloooo!" hõiskas noormees ja jätkas naerdes, "Ma loodan, et ei seganud teid, mis teoksil siis sõbrad?" Asjad polnud elutoas läinud päris nii nagu kutt oli lootnud nii, et ta oli pidanud põgenema. Kõik oli hästi läinud kuni üks eelmine üheöösuhe otsustas Williga rääkima tulla, nutma puhkeda ja lõpuks veel noormehele kõrvakiilu anda. Samas see polnud ka esimene kord. Muidugi otsustasid tüdrukud kellega mees enne oli liini ajanud ta hüljata. Stseeni tõttu oli William kindel, et vähemalt täna ta omale elutoa rahva seast kaaslast ei leia nii, et tuli mujale liikuda. Mis kohta selleks parem oleks kui oma buddy Ryani seltskonda? Äkki on sellel tšikil kellele kutt üritas külge lüüa ka mõned kuumad sõbrannad?

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Postituste arv : 143

Tegelase leht
Rass: Kujumuutja
Loom/element: Must ronk

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Nelj Dets 22, 2016 11:22 pm

"Järelikult tuleb mu vanemaid tänada, et mulle õige nime valisid," muigas Alex Ryani komplimendi peale. Lexile ta täisnimi tegelikult ei meeldinud ja just sellepärast eelistaski neidis, et teda Alexiks kutsutaks, enamasti ta ennast seltskonnas ka ainult Alexina tutvustas.
"Oo kõlab põnevalt. Olen kindel, et nendest kuumadest nurgatagustest tead sa küll kõike," naljatles neidis kui oli Ryani vastust oma küsimusele kuulnud. Ryan nägi vägagi kena välja ja tahestahtmata jättis endast Alexile naistemehe mulje.
Peagi aga maandus Alexi õlgadel kellegi käsi, millele järgnes koheselt ka vali ning enesekindel tervitus. Neidis pööras pilgu noormehele, kes end mõnusalt tema ja Ryani vahele sisse oli sättinud ja kergitas tema poole küsivalt kulme. Seejärel vaatas ta segaduses ilmega kordamööda otsa nii Ryanile kui ka uuele noormehele. "Kullake, sa oled purjus," lausus ta võõrale kutile magusalt naeratades ning üritas end tema haardest lahti raputada, mis osutus küllaltki keerukaks ülesandeks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Megan Harlow
Nekromant

Postituste arv : 442

Tegelase leht
Rass: Nekromant

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 1:48 pm

Mavi Clinton kirjutas:
Mavi kallutas endale teise pitsigi alla ja vaatas siis, kuidas Rhea järsku minema läks. Tundub, et sõbranna leidis veel ühe kuti, kelle rajalt maha niita. Mavi aga otsustas uuesti segistisse koostisosad kallata ja shotid teha. Seekord ikkagi vähem, sest ta oli juba piisavalt alkoholi tarbinud ja peaks ehk natuke aeglasemalt võtta. Ta ei tahtnud väga kiirelt ära vajuda. "Oh, hästi läks. Ma olin Lucase juures Suurbritannias kogu selle aja ja temaga oli lõbus igatahes. Aga muidu ootasin küll, et Arubale saaks tagasi. Ma ei kahelnud hetkekski, et tulen siia tagasi," rääkis Mavi ja kallas seejärel valmis segatud joogi kahte pitsi, kuna Rhea nende seltsis enam ei viibinud. "Kui sa rohkem juua ei soovi hetkel, võin ise mõlemad pitsid ära juua," mainis ta. "Aga kuidas sul endal vahepeal läinud on? Ootasid ka, et saaks Arubale jälle?"

"Ei-ei.. Ma võin juua küll aga väikeste vahedega." kõlas üle Jenniferi huulte. "Õhtu on veel noor ja ei taha peo alguses kohe ära vajuda." lisas ta siis pärast väikest pausi. Meganile kannatas alkoholi tegelikult mõne teise neiuga võrreldes rohkem ja teda laua alla juua oli peaaegu võimatu, sest ta teadis oma piiri. "Ma ei teagi.. Hästi vist. Inglismaa suved on nagu nad on. Ma igatsesin Arubat juba siis kui ma lennukisse istusin. Hea on Lucast, Rhead ja teisi näha." lausus tütarlaps naeratusega. Megan nimetas ainult 2 kindlat inimest, keda nähes tal tõeliselt hea meel on, kuid hiljem hakkas ta mõtlema, et äkki oleks pidanud viisakusest ikkagi ütlema, et tal on hea meel ka Mavi't näha.. Mis siis, et nad varem tegelikult väga palju ei rääkinud ja mõlemad ajasid või ajavad endiselt Lucast taga ja üritavad noormehe südant endale võita. Mõlemal neil on õnnestunud ju selle kuuma kutiga maja jagada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Nathaniel Holt
Võlur

Postituste arv : 93

Tegelase leht
Rass: Võlur

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 2:36 pm

Noora Sage kirjutas:
"Mu maitse on ikka seinast seina. Fantaasia, dokumentaal, komöödia jne. Isegi animafilmid," lisas Eva viimase naerdes. No võib siis öelda, et see hea, et Noora eriti naistekate fänn polnud. "Ja millised filmid sulle siis meeldivad? Mõni kindel lemmik?" uuris neidis vastu. "Sama." nõustus tüdruk. Ka Evanora kodulinnas New Yorgis olid jõulud lumised. Kuigi vanemad meenusid ka Eval üritas ta oma perekonnast ja kodust mitte mõelda. Ta polnud veel oma seisukohas kindel ja see pidu ning mõnes mõttes isegi kogu Arubal oleku mõte oli asjalt mõtted eemal hoida. Sellised mõtted panid Noora kohe oma pudelist suurema lonksu võtma. "Jaa," nõustus tüdruk innukalt. Siis märkas ta Nate tõsinemist ja ka Eva naeratus kadus. "Kas kõik on korras?" uuris neidis murelikult.

"Neid filme, mis mulle meeldivad, on päris palju. Žanri poolest meeldivad mulle enamjaolt action ja komöödia. Dokumentaalfilmidel täiesti oleneb teemast - mingite kummituste või lahendamata mõrvade dokumentaale on huvitav vaadata, eriti kui kell tiksub juba kesköö pole," rääkis Nate muiates. "Õudukaid meeldib mulle ka õhtul hilja vaadata. Tekib selline kõhedam tunne kui päevavalguses vaadata," lisas ta. Kutt võttis oma õllest samamoodi lonksu, seistes ise paadisilla otsas ja vaadates tiiki. Öövalguses oli see ikka ilus. Palju küll ei näinud, aga ilus oli ikka. "Jaa, kõik on korras. Ma lihtsalt mõtlesin oma perele ja sellele, kuidas mu emal ja õel minna võib," vastas Nate, jättes oma isa mainimata. Polnud vaja seda olukorda siin nukraks muuta. "Lihtsalt igatsen neid."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Postituste arv : 625

Tegelase leht
Loom/element: Elekter

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 3:12 pm

Derek Jones kirjutas:
Derek jälgis, kuidas neiu tema segatud jooki lonksas ning naeratas tänulikult, kui teine joodut hea sõnaga kommenteeris. "Peaks tuju ka parandama," lisas ta muiates ning endale kiirelt ühe džinni toonikuga valades. "Kui sina minu nime tead, siis oleks aus, kui mina sinu oma ka teaksin," pöördus noormees taas vestluspartneri poole, kelle nime ta tõesti veel kuulnud polnud. Vastust oodates ning oma jooki rüübates rändas Travise pilk taas rahvast täis ruumis ringi ning peatus hetkeks blondiinitari sõbrannadel, kelle Rhea Dereki kinni püüdmise eesmärgil kahekesi oli jätnud. "Kindel, et su sõbrannad su seltskonda ei igatse?" uuris ta igaks juhuks, pilku tagasi neiule tuues. Mehel polnud tütarlapse seltskonna vastu midagi, samas ei soovinud ta neidu ka kinni hoida, kui too peaks eelistama sõbrannadega pidutseda.

"Ma usun, et see parandab tõesti mu tuju," kinnitas Rhea. Enamasti parandab alkohol tuju, kui inimene just suure masenduses ei ole. Õnneks Dereki uuesti nägemine ei muserdanud neidist nii palju. Ta oli ajaga sellest juba ülesaanud ning mõistis, et müstilises maailmas on kõik võimalik. "Rhea," lausus hübriid ka enda nime ning naeratas kergelt. Eks see pidu tehtigi ju, et inimesed saaksid üksteisega tutvuda. Alles nüüd meenus naisele, et oli oma sõbrannade juurest põgenenud ja pööras enda pilgu nende poole. "Ma loodan, et nad mu ära tormamist ei pahandanud," vastas Isabelle ning rüüpas enda jooki. "Soovid nendega ehk tutvuda?" pakkus naine mehele välja. Võimalus tutvuda veel kahe inimesega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Derek Jones
Deemon

Postituste arv : 65

Tegelase leht
Rass: Deemon
Loom/element: On ise üks paras beast ;)

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 7:55 pm

"Sulle hakkab alkohol kergesti pähe?" uuris Derek teemast lähtuvalt muigvel sui. "Ära muretse, mul ei ole plaanis seda teadmist sinu vastu kuidagi kurjasti ära kasutada... võib-olla," lisas ta kerge naeruga, kindlustades, et tema küsimusest valet muljet ei jää. Neiu nime teada saanud, talletas mees selle endale mällu. Ilus tüdruk, ilus nimi, või kuidas see ütlemine ka ei käinud. "Sul on au olla esimene siit laagrist, keda ma nimepidi tean," muigas Travis ning võttis järjekordse lonksu oma joogist. Nüüd sai ta siit peolt lahkuda vähemalt ühe tuttava võrra rikkamana. Kuti pilk järgis Rhea oma eeskuju, liikudes samuti tagasi neidise sõbrannadele, kui jutt neile läks. "Miks ka mitte," ei näinud Jones põhjust blondiinitari pakkumisest keelduda. Uute tutvuste eesmärgil ta end siia peole ju vedanud oli. Kuigi ei saanud salata, et mõte rohkest alkoholist oli ka päris ahvatlev olnud, ja selle külluses ei saanud peolised küll pettuda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Dakota Angel Lee
Ingel

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 8:21 pm

Dakota lükkas kõrva taha näole vajunud juuksed ning punastas kergelt Lucase kommentaari peale. Ta oli esimene, kes neidise uut omaloomingut kuulis. Muidu ei hoolinud Dala teistest arvamusest, ent kui miskit ikka oma käega sai valmis tehtud, olid asjad hoopis vastupidi. Nautinud paari vaikusehetke, otsustas neidis Lucale lõpuks vastata: "Tunne end uhkelt, sa said esmaesitluse just." Pööranud pilgu langeva päikese poole lasi Dakota kerge ohkel üle huulte tulla. "Ma olen mõelnud seda ka salvestama minna, aga ma ei tea," tõdes ta ausalt. See oli tema omamoodi unistus. Avastades aga, et peomeeleolust oli asi küllaltki kaugele jäänud, otsustas ta kitarri lõpuks käest panna. "Veaks nüüd asjad tuppa ja liituks seejärel taaskord seltskonnaga?" pakkus ta noormehele ning naeratas rahulolevalt. Kindlasti tahaks neidis seda lugu ka teistele veel kunagi esitleda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Postituste arv : 625

Tegelase leht
Loom/element: Elekter

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 8:27 pm

"Noo ütleme nii, et väga palju ma seda juua ei saa," lausus Rhea. Iga pidu proovis neidis juua nii vähe, et järgmine päev ikka midagi mäletaks. See aga ei välista, et naine ei teeks midagi, mida ta hommikul kahetseda ei võiks. Selliseid asju ikka juhtub. "Parem oleks, muidu saad ingli puudutust tunda," sõnas hübriid ja kissitas silmi, kui järgmisel hetkel lasi lagedale naeru. Ta ei mõelnud seda tegelikult tõsiselt, sest ka Derek oli nalja teinud. Ainult ühe korra on neidis oma võimeid teiste vastu kasutanud aga see oli ka selleks, et ennast vihase libahundi eest kaitsta ning selleks ei olnud inglipuudutus vaid elektrilöök. Rheal on mitu võimet millega ennast kaitsta. "Oi, milline au on mulle peale langenud," rõõmustas Rhea. Talle meeldis inimestega tutvuda. Kui Derek oli nõus Mavi ja Meganiga kohtuma, jalutas ta koos mehega sõbrannade juurde."Mavi ja Megan, see on Derek," tutvustas Isabelle.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lucas Field
Elemendivaldaja

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 8:38 pm

Oli küll uhke tunne, kui teada sai, et Dakota pole seda lugu veel kellelegi teisele mänginud. Seda enam, et see ei olnud veel päris valmis - nagu Dako ise ütles, esimene salm on veel ligadi-logadi. Aga Luke võttis pärast sõbranna järgmist lauset kuuldes oma südamasjaks selle, et Dakota selle looga salvestamiseni jõuaks. salvestamise ja avaldamiseni. "Miks sa kahtled?" küsis Lucas siira imestusega. Sellel lool on väga palju potentsiaali ju! "Teeme nii," lausus kutt, hüpates pagassi servalt maha, et siis pagasnikust Dakota kott võtta. Jäägri pani Lucas sinna kotti. Siidriploki võttis ta ka enda kanda. Kitarri, kui Dakota selle üldse majja tahab vedada, saab neiu ise kotiga selga võtta. Luke ootas veel, et Dakota kõik uksed-asjad kinni paneks ja siis said nad majja tagasi liikuda.

Libahunt

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 8:42 pm

"Võin neile isiklikult tänusõnad postiga teele saata," ütles Ryan kerge naeruga. Mitte, et ta seda tegelikult teeks, aga noh, kes see siis ei naljataks. "Ma võiks sulle neist tunde rääkida, usu mind," lausus noormees ning kergitas seejärel kulme, "või siis lihtsalt näidata, või mis?" Lõpetades oma pooleldi pakkumise huulde hammustamisega, ei suutnud Ry, kui pidi lihtsalt naerma purskama. Hea debiilik on ta ikka. 
"Tegelikult.." alustas Ryan just parasjagu, kui tema enda semu kööki sisse lendas ja Alexile mõnusalt segase olukorra hetkeks tekitas. Neidise vastus aga ajas ta muigama ning Ry sasis enda käega Charlie pead: "Kuhu sa siis oma totsid jätsid?" Ilmselgelt polnud tal stseenist aimugi ning seega eeldas Ryan, et noormehel oli lihtsalt igav hakanud. "Tegelikult olin just Alexile shotiringe pakkumas, aga võime seda ka kolmekesi teha," märkis kutt seejärel, unustades kaaslaseid omavahel tutvustada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Dakota Angel Lee
Ingel

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Reede Dets 23, 2016 8:56 pm

Dakota kehitas vastuseks õlgu. "Ma ei ole päris kindel, võib-olla lihtsalt seetõttu, et kardan läbi põleda," vastas neiu. Lisaks oli ta ka inimene, kes selliste asjade puhul vajas vaimset toetust, ent viimasel ajal oli ta inimesi pigem kaotanud ja seetõttu teistest ka kaugenenud. 
Lucase entusiasm tema asju vedada ajas Dala kergelt naerma. Inglina oli talle kaasa antud supertugevus ning ta oleks üsna lihtsalt suutnud ka kõike seda hunnikut vaevata kanda. Siiski oli ta noormehele tänulik, et too viitsis ja aitas. Oma kitarri jättis esialgu Dakota siiski autosse, sest purjus seltskonda neidis oma hinnalist sõpra kohe tuua ei raatsinud. Kui vaja peaks minema, eks ta siis lihtsalt läheb uuesti järgi. Majja tagasi jõudnud, suundusid noored trepist üles ning Dala läks esimese ukse taha, lootes, et sees "midagi" parasjagu ei toimu. Ukse aga lahti lükanud, soovis tüdruk selle sama ruttu kinni panna, ent juba oli Lucas tema selja taga. "Um, hei Kyle," tervitas Dakota oma sõpra, teadmata, kas ta peaks nüüd edasi liikuma.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   

Tagasi üles Go down

Welcome home![MASSIKAS]
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» otsin lõnga Home Eldorado