HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat

Latest topics
» chatchatchat
by Kyle Hamilton Laup Apr 01, 2017 11:36 am

» My soulmate
by Alex Blaze Esm Jan 16, 2017 9:44 pm

» Liigutage peput
by Viancente Shell Reede Jan 13, 2017 10:44 pm

» Kaks suitsevat deemoni.
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:14 pm

» Hello, roomie!
by Viancente Shell Teis Jan 10, 2017 11:09 pm

» Minute by minute
by Chris Holmes Esm Jan 09, 2017 9:58 pm

» The earth plays music for those who listen.
by Rhea Dragomire Esm Jan 09, 2017 9:50 pm

» Ma tahan seda unustada
by Lucas Field Esm Jan 09, 2017 9:23 pm

» Mitte vaba aeg
by Charlotte Wordsmith Esm Jan 09, 2017 8:57 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Nelj Dets 25, 2014 6:42 pm

Share | 

Welcome home![MASSIKAS]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Derek Jones
Deemon

Postituste arv : 65

Tegelase leht
Vanus: 20
Rass: Deemon
Loom/element: On ise üks paras beast ;)

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 1:41 pm

Enne, kui Derek midagi vastata või küsida jõudis, oli Megan juba läinud. "No mine..." pomises noormees, kui ka Rhea peatselt minekut tegi ning nad Maviga kahekesi järve äärde jäid. Kutt võttis paadisillal istet ning katsus käega vett, pilk vilksamas aeg-ajalt neiule, kellele ta siin üldse turvameest mängis. Järv oli tõesti üsna soe, kuid Jones polnud siiski kindel, kas mõte sinna sisse hüppamisest ja enese märjaks tegemisest talle ahvatlev tundus. "Ma ei tea. Hülgasid sind," muigas kutt, kui Mavi taas madalamasse vette ujus. "Ju ma siis jätsin neile usaldusväärse mulje, et nad su minu valvata jätsid." Kerge imestusega jälgis ta, kuidas neidis end ilma igasuguse vaevata paadisillale vinnas. "Sa oled tugev," pidi Travis nentima. "Sinu kehaehitusest poleks seda oodanud." Oli teine ju selline õbluke ja sale, kuigi siin laagris polnud see vist midagi ebatavalist. Siit võis ju igasugu tegelasi leida. "Eriti ei kutsu," tunnistas noormees vildaka naeratusega ning heitis kiire pilgu maja suunas. "Ma ei tea, kuhu nad jäävad..." ohkas ta tagasi brüneti neiu poole pöörates. "Kui me neid siia passima jääme, hakkab sul ilmselt varsti jahe. Lähme majja tagasi või tahad veel ujuda?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Megan Harlow
Nekromant

Postituste arv : 442

Tegelase leht
Rass: Nekromant
Loom/element: -

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 3:18 pm

Meganil ei olnud hetkel mitte mingisugust naljatuju, sest ta tuli lihtsalt enda ja Rhea magamistuppa Mavile rätikut tooma, kuid leidis eest mingi väikse põngerja. Megan, kes oli muidu väga rahulik ja sõbralik, oli millegi pärast väga ärritunud. Võib-olla sellepärast, et ta oli noore tüdrukuga viisakas, kuid tema Meganiga mitte. Meganil tuli nii mõnigi mõte pähe, et mida sellise jõmpsikaga teha.... Nagu näiteks üks hea mõte oli see, et Charlotte külmakappi kinni panna. Nekromandi tõeline olemus hakkas välja paistma. Megan haaras siis lõpuks oma kohvrist rätiku ja tõusis püsti. Õnneks või kahjuks astus järgmisel hetkel sisse Rhea, et vaadata kuhu Jen jääb. Ühe rätiku toomine ei peaks ju nii kaua aega võtma. "Tere-tere.." ütles ta siis oma kortsus kulmuga Rhea poole. "See jõmpsikas oli meie toas lihtsalt ja jõllitas akna peal. Nimetab ennast Unekatiks. Plaanis meie tagant kindlapeale varastada midagi." seletas noor nekromant oma probleemi sõbrannale ja jälgis kahtlustava pilguga Charlottet. Sellisest näolapist nagu Charlottel oli, ei lugenud midagi välja tema rassi kohta. Kui Jennifer oma seletamise oli lõpetanud siis kostus koridorist veel samme ja järgmisena sisenes ruumi juba Kyle. Noormees oli vägagi lõbusas peomeeleolus ja tervitas vanu laagrikaaslasi kallistustega. Vaatamata sellele, et Meganil ja Kyle vahel oli midagi.. ebameeldivat (?) siis ei teinud neiu sellest väga välja ja kallistas viisakusest noormeest vastu. Oli mis oli, minevik on minevik, las see nii ka jääda. Ja ehk ongi parem, kui Kyle ka nüüd seal oli, sest kolmekesi suudetakse kindlasti sellele jõmpsikale midagi teha ringi tuhnimise ja luusimise eest. "Ei ole siin mingit erapidu. See jõmpsikas-....." kordas Jennifer taaskord olukorda, kuid nüüd Kylele. Megan, Rhea ja Kyle seisid kõrvuti ukse ees nagu tugev ja sirge Hiina müür, teisel pool, akna juures, aga Charlotte üksinda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ryan Parker
Libahunt

Postituste arv : 570

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Libahunt

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 3:32 pm

Alex Blaze kirjutas:
Esimesele shotile lisandus kiirelt ka teine ning kolmas. Ja kui sinna lisada veel ka eelnevalt joodud viski võis juba öelda, et kõige kainemate sekka Alex enam küll ei kuulunud. Alkohol hakkas neidise keha üle võimust võtma.
"Vot nüüd olen ma küll ametlikult purjus," nentis Alex fakti, mis ilmselt ka kõrvaltvaatajatele juba ammu selge oli, ning puhkes naerma.
"Ma vist pean tunnistama, et pole siin Arubal viga midagi. Eriti arvestades kuidas siinne rahvas pidu oskab panna ja kui palju seksikaid mehi siin leidub," seletas neidis kergelt pehme keelega ja meelalt kuttidele otsa vaadates. Neidis täitis veelkord oma shotiklaasi tekiilaga, vinnas ennast lauale istuma ning kummutas shoti kõrist alla lükates seejärel tühja klaasi endast eemale.  
Lexi hakkas oma teksade taskuid kompama, alkoholiga oli alati see jama, et tekitas neidisele meeletu suitsu isu. Kuid siis meenus talle, et suitsupakk oli jäänud äraloovutatud jaki taskusse. Kirudes silmitses neidis veelkord ümbritsevat rahvast, kuid blondi neiut ja tuttavat musta jakki küll enam kuskilt silma ei hakanud.
Shotiringid järgnesid shotiringidele ning Ryan oli igati teadlik sellest, millise mõnusa pohmaka osaliseks ta järgmisel päeval saab. Rääkimata veel peavalust, mis tekiilat tarvitades alati kaasas käis. "On näha," sõnas Ry ning naeris koos Alexiga. Sees surises korralikult ning ka tasakaal polnud enam parimate killast. 
"Ma ka ei kurda, kui ikka selliseid kuumi näkke siia satub," vastas noormees tüdrukule sügavalt silma vaadates. Ilmselgelt oli ta oma parimad flitrimisskillid juba üle joonud, kuid õnneks oli ka Alex kenakesti täis. Kui viimane uut shotiklaasi täitma asus, liikus Ryani pilk Charliele ning ta pilgutas semule silma. Nüüd oli vaikselt Ry võimalus tulemas ning ilmselt pidi tema mate wingmanita omale kellegi voodit soojendama otsima. See ei olnud Charliele ilmselgelt isegi mingi katsumus. 
Pööranud oma tähelepanu tagasi Alexile ja märgates, kuidas too midagi otsib, tõmbas noormees teksade taskust tobipaki, eeldades, et see võiks just õige asi olla. Näidates seda pakkudes neiule, küsis Ryan: "Lähme välja?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Charlotte Wordsmith
Vertir

Postituste arv : 82

Tegelase leht
Vanus: 15
Rass: Vertir
Loom/element: Otsimisel.

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 3:53 pm

Charlotte seisis üllatavalt neutraalse ilmega oma kohal, ega liigutanud ennast, jälgides kuidas inimesi järjest juurde tuli. Tal oli hirmus isu naerda, nii lõbus oli lihtsalt, kuid ta sundis oma suunurgad tavalisele tasandile. Tüdruk võttis rõõmuga vastu käe, mida üks kutt nimega Kyle talle pakkus. "Mina olen Charlotte," sõnas tüdruk armsalt, olles pehmelt võõra kätt pigistanud ning naeratas ka uuele tüdrukule. "Ma kaotasin oma roti ära, lemmikloom või nii. Mulle tundus, et ta pages siia," sõnas ta siis jättes endast mulje kui väga normaalsest inimlapsest. Loomulikult ei omanud ta ühtegi lemmiklooma, ta polnud isegi seda olendit, kes temast täisväärtusliku vertiri teinud oleks, veel leidnud. "Ta arvas, et ma kavatsen voodiriided ära varastada. Et mul on padi pluusi alla peidetud," tuli siis korraga tüdruku suust välja, silmad suured ja siirad, üritades teisi selle esimese plika vastu keerata. Peksa saab ta nüüd kohe kindlasti.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Mavi Clinton
Libahunt

Postituste arv : 166

Tegelase leht
Vanus: 18

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 3:55 pm

"Kurb," manas Mavi näole pettunud ilme, ent tegelikult polnud tal midagi selle vastu, et nad kahekesi ära kadusid. "Tore, et sina vähemalt ära ei jooksnud," lisas ta veel. Eriti mannetu oleks olnud, kui Mavi oleks end järsku üksi avastanud. Nagu tema kaks sõbrannat ja uus tuttav oleksid lihtsalt haihtunud. "Libahundina on mul mitmeid andeid - üks neist on tavapärasest tugev olemine," vastas Mavi. Hundina olid nad muidugi tugevamad, inimesena küll nõrgemad, kuid tavainimesest natuke tugevamad. Mavi ei kaalunud just eriti palju, seega suutis vabalt end käte abil paadisillale aidata. "Teinekord siis ehk. Meres on parem ujuda kui tiigis," tõdes Mavi õrnalt naeratades. "Vees oli küll mõnus, aga ma arvan, et mulle aitab tänaseks ujumisest. Niiet lähme majja, ma lähen otsin rätiku endale," sõnas tüdruk ja korjas paadisillalt oma riided üles. Rätik oli tal endal õnneks kaasas, tuli vaid enda kott üles leida, mis oli jäänud enne rahva saabumist diivanile. Jumal teab, kus see nüüd olla võib. "Ma jätsin enda koti enne elutuppa. Loodan, et keegi seda liigutanud pole," lausus Mavi, Dereki kõrval maja poole jalutades. Sisenedes majja sai ta päris mitme inimese poolt küsivaid pilke, sest ta oli ju ligemärg. Õnneks oli tüdruk endale peale pannud veekindla ripsmeduši ja meiki ka õrnalt, seega nägu ei tohiks tal väga korrast ära olla. Eks jõuab end veel peeglist üle vaadata. Mavi jalutas elutuppa, et vaadata, kas tema kott on endiselt diivanil alles. Aga ei olnud! "Ah, kuraaat küll, mu kott ei ole enam siin," pahandas tüdruk. "See on hall Nike kott roosade sangadega. Aitad mul otsida äkki?" palus Mavi Dereki käest. Ta pani oma valge kleidi hetkeks selga tagasi, vahet pole, et see märjaks sai. Tal oli kotis ka üks paar vahetusriideid, kui ta selle koti üldse üles leiab. See ei saanud kaugele rännata, ega?

Võlur

Postituste arv : 93

Tegelase leht
Rass: Võlur

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 4:16 pm

Noora Sage kirjutas:
Pärast teist pudelit võis Nooral küll keerlema hakata. Peale kolmandat tantsib laua peal juba niikuinii macarenat. Sees, eriti köögis oli üsna umbe ja kitsas. Üks kamp läks küll ära, aga kohe tuli kümme uut asemele nii, et pakkumine oli kergendus. "No võib küll rõdule minna. Eks ma kannatan ära." naeris neidis. Tüdruk oli üsna suitsetamise vastane, eriti avalikes kohtades, aga tegemist oli siiski ju peoga. Niikuinii oli pooled pidulistest ka surematud, kaasaarvatud Noora ise, mis see väike suits ikka teeb. Eks saab varsti tagasi tulla elutuppa minna. Niikuinii on neil üsna lõputult aega siin laagris kõigiga tutvumiseks. Pigem tuleks igavust karta.
Rõdul oli ainult paar inimest, aga needki kadusid varsti. "Ootad juba tunde?" uuris Eva noormehelt vaikselt oma joogiga juba alustades.

"Olgu, lähme," lausus Nate ja jalutas teisele korrusele, et sealt rõdule minna. Rõdu oli suur ja rahvast seal oli, aga mitte nii palju, kui sees. Nathaniel juhtis Noora suitsetajatest eemale nii, et tüdruku peale see suitsuhais ei leviks. Noormees toetas end puidust ääre vastu ning võttis lonksu oma õllest. "On sulle pähe ka juba hakanud?" uuris Nate muiates. Mitte, et tal mingid kurjad kavatsused oleksid, aga huvi pärast. Ta ei teadnud kui, kui hästi Noora alkoholi taluda suudab. "Ikka ootan. Kõik tunnid tunduvad põnevad olevat. Eriti ootan muusikat muidugi ja seda aega, kus lihtsalt jammida saab," vastas Nate, "aga sina?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Derek Jones
Deemon

Postituste arv : 65

Tegelase leht
Rass: Deemon
Loom/element: On ise üks paras beast ;)

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 4:26 pm

„Jah, pead natuke aega minu seltskonnaga leppima,“ muigas Derek end püsti ajades. Kahjuks või õnneks. „Ja oleksin joogise neiu kuskile järve ulpima jätnud?“ turtsatas ta õrnalt neidise järgmiste sõnade peale. „Mul pole kellegi surma oma hingele vaja.“ Kuulnud, et tütarlapse näol on tegemist libahundiga, tabas noormees oma pilgu taevast, kuid langetas selle siis kiiresti ja teatud süütundega. Täiskuud öises taevas ka ei paistnud. „Kas see on ettepanek?“ kergitas noormees kerge muigega kulmu, kui Mavi teisest korrast rääkis ning meres ujumist kiitis. „Hästi,“ oli ta brünetitari otsusega igati päri, kõndides neiuga samas tempos tagasi maja poole, kust isegi välja muusikat ja mõnusat bassi kostis.
„Ma võin sulle oma tagi selga anda,“ pakkus Travis veidi häält tõstes, kui nad majja sisenesid ja seal üle muusika rääkida tuli. Ta silmas nii mõndagi kutti, kelle pilgud juba Mavi poolalasti märga keha õgisid. Nahktagi oleks vähemalt ülemise otsa ära katnud ja see poleks märjaks ka saanud, erinevalt Mavi kleidist, mille tšikk endale elutuppa sisenedes selga tõmbas. „Ikka,“ noogutas Travis neiu palve peale, pilguga ruumist kirjeldatud kotti otsides. „Ma ei tea, mida keegi su kotiga peale võiks hakata, aga eks purjus inimestel ole oma mõtlemine...“ tõstis ta üht suuremat diivanipatja, et selle taha vaadata. Kehv lugu, kui kott pihta on pandud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Postituste arv : 625

Tegelase leht
Rass: Hübriid
Loom/element: Elekter

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 4:57 pm

Rhea kuulas Megani muret ja vaatas punapea poole. Megan küll oli ta parim sõber, kui ta polnud kindel kas see vööras tahab neilt midagi varastada. Järgmisel hetkel tuli tuppa juba Kyle. "Tsau Kyle!" hüüdis Rhea ja kallistas noormeest. Oli tore meest ka lõpuks tervitada. Hübriid oli kahevahel- kas uskuda Meganit või võõrast. "Ma olen Rhea," lausus ta, kui Kyle ja punapea olid üksteisega tutvunud. "Milline ta välja näeb?" päris Rhea, kui Charlotte tuli lagedale sellega, et tema koduloom olevat siia põgenenud. Korraks tuli naisele pähe ka enda ingli võimeid kasutada, kui ei teinud seda siiski veel. Ehk räägib naine siiski tõtt ja Megan ei anna endale aru, kuna on purjus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Hamilton
Kujumuutja

Postituste arv : 990

Tegelase leht
Rass: Kujumuutja
Loom/element: Lumeleopard

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 7:19 pm

Kyle kuulas hoolikalt Megani ära. Neiu nimega Charlotte tuli midagi varastama? Seejärel hakkas punapäine tüdruk hoopiski seletama, mis tegelikult juhtus ja Kyle turtsatas selle peale valjult naerma. Lihtsalt mõte sellest, et keegi võttis oma roti peole kaasa, oli nii naljakas, et raske oli end tagasi hoida. Tundus, et Megan oli vihast lõhkemas, aga Kyle'i jaoks pakkus olukord nalja. "Miks sa üldse oma roti peole tõid?" küsis Kyle, endiselt kergelt naerdes. See lihtsalt kõlas nii absurdselt. "Aga tegelt, mida sa siin tegid?" uuris noormees, andes märku, et ei jäänud seda rotijuttu eriti uskuma. Ta ei tahtnud uskuda ka seda, et Charlotte oli siia varastama tulnud. "Megan, kas sa nägid, et ta võttis midagi ja seepärast arvasid, et ta tuli siia varastama..?"

Libahunt

Postituste arv : 166

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 7:40 pm

"Mul pole selle vastu midagi," teatas Mavi naeratades. Derek oli sõbralik, seega mis saaks tal selle vastu üldse olla? "Kui ma oleks kaine olnud, oleksid ka ära läinud?" küsis neiu muiates, nagu purjus olek oleks ainuke asi, miks Derek teda sinna valvama jäi. "Ma saan endaga tegelikult hästi hakkama, isegi siis, kui natuke joonud olen," lisas Mavi. "Miks ka mitte," muigas tüdruk, viies oma pilgu Derekile, "ma eeldan, et sa pole siin saarel veel üldse ujuma jõudnudki?"
Mavi ei üritanud just oma keha katta, sest ta polekski seda kuidagi teha saanud. "Ei ole vaja, ma tõmban oma kleidi tagasi selga ja vahetan pärast riided ära," vastas Mavi. Kui tal kleit seljas viimaks oli, siis ega inimeste pilgud kuhugi mujale ei rännanud, sest juuksed olid tal endiselt märjad ja tilkusid põrandale. Nüüd oli vist liiga hilja oma juustest vesi välja pigistada. "Ma loodan, et keegi liigutas mu kotti just selleks, et see eest ära tõsta," vastas Mavi. Mida nad sealt huvitavat leida võiks, ei tea? Riided, hügieenitarbed, rätik, meigitarbed, rahakott ja muud väiksemad vidinad. Tahtsid raha varastada või midagi? Hea on, et tal sularaha ei olnud hetkel. Mavi trügis inimeste vahelt läbi, et vaadata igasse elutoanurka ja diivani alla, aga ei midagi. "Elutoas seda igatahes enam pole. Lähme vaatame söögituppa," arvas Mavi ja liikus söögitoa suunas. Seal oli rahvas laua ümber koondunud - mängiti mingit kaardimängu. Söögitoa pimedas nurgas märkaski Mavi oma kotti. "Oh, Jumal tänatud!" lausus tüdruk nagu tal oleks kivi südamelt langenud ning jalutas oma kotini, et see õlale võtta. "Ma lähen nüüd teisele korrusele ja otsin mingi toa koos vannitoaga, kus end korda teha. Kui tahad, võid ka ootama tulla," sõnas Mavi, "aga võid ka siia jääda ja tuttavaid otsida."
Mavi jalutas ülemisele korrusele. Koridorist oli kuulda Rhea toast tulevaid hääli, aga Mavi ei vaevunud sinna sissegi vaatama, vaid kõndis otse edasi ja leidis ühe külalistetoa, kus oli suur kahekohaline voodi. Ta pani oma koti sinna peale, et sealt rätik välja otsida ja siis esmalt oma juukseid pisut kuivatada.

Elemendivaldaja

Postituste arv : 899

Tegelase leht
Rass: Elemendivaldaja
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 7:43 pm

"Ehk peaks?" ütles Lucas lõbusalt turtsatades. Ei ole temal usku selleks, et alkoholist ära suudab öelda, aga täna ta ei usalda end. Praegu ei usalda. "Tegelikult on nii, et.." alustas Luke, jättes lause poolikuks sel hetkel, mil Kyle kööki astus. Tundus, et kutt oli nii oma rajas kinni, et ei saa üldse arugi, kui paar meetrit eemal temast räägitakse, niiet ta jätkas julgelt oma lausega. Tasasel toonil, et olla kindel, et Kiisu ei kuule oma nime. "Kyle tahab puhtalt lehelt alustada." Lucas võttis veel ühe lonksu vett ja kallas siis ülejäänud vee kraanikaussi, loputas tassi ja asetas selle kuivama. "Ja ma kardan, et ma rikun selle ära."

Nekromant

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 7:51 pm

"Jajah, Pole tal mingit rotti. Rhea, ära usu kõike mis sulle räägitakse." oli Megan endiselt pahane. Isegi kui Rhea oli tol hetkel nii lollike, et uskus kõike ja kõiki siis vähemalt oli Kyle see, kes Megani poole hoidis. "Polnud tal rotti enne ega ole ka nüüd. Ta lihtsalt üritab teid lollitada, et puhta nahaga pääseda. Ainuke rott, kes siin majas üldse olnud on, on-..." jätkas Jennifer oma pahandamist, kuid siiski sai õigel ajal pidama. Ta ei tahtnud kedagi solvata, kuid siiski lipsas ka üle huulte: "-.. Tema." Megan jäi oma arvamusele ega plaaninudki seda muuta. "Ta ei ole veel midagi võtnud, ma loodan. Aga miks ta siis meie toas siin istub ja akna peal vahti peab, et ega keegi teda ei näinud? Eelnevalt ta oli muidugi nii julge, et kiitis vargust takka, kui ma küsisin, et miks ta siin üldse on." kurjustas Megan endiselt. Ei tea, mis talle sisse läks, aga Megan tahtis nii väga kasutada oma nekromandi loitse selle väikse, punapäise ja tedretäppidega jõmpsika peal, kes temaga ebaviisakas oli ja nüüd tublit last teeskleb. Antud olukord ei olnud noore nekromandi jaoks üldsegi naljakas. Ta surus rätikut oma käes tugevalt, et mitte kontrollialt väljuda. Nüüdseks tahtis ta juba nii väga selle väikse põngerja kuskile külmikusse toppida. Esiteks oma ebaviisaka käitumise pärast Megani vastu, teiseks valetamise ja kolmandaks valel ajal vales kohas olemise eest.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 8:10 pm

Alkohol oli Rheale mõjuma hakanud ning talle ei meeldinid, kuidas Megan temaga räägib. "Sina ei ütle mulle mida ma uskuda võin ja mida mitte," sõnas ta Meganile. Sel hetkel võis öelda, et alkohol ei mõju naise iseloomule hästi. Eriti ei olnud hea ka see, et Megan temaga kurja tooni lasutas, kuigi see ei olnud talle mõeldud. Hübriid liikus tüdrukule lähemale, et teda paremini näha. Tüdruk oli alles noor, palju noorem, kui Rhea.""Äkki ta ei osanud kuhugi mujale minna ja tuli esimesse tuppa, mis teele juhtus," sõnas naine Meganile uuesti vastu. "Sa oled alles siia tulnud onju?" päris Isabelle Charlottelt, et ikka kindel olla. Võis ka vabalt juhtuda, et ta oli siin varem, aga Rhea lihtsalt ei tea teda. Muidugi ei jäänud hübriidile ka märkamata see kuidas Megan pingesse tõmbus. Kas ta tõesti tahtis minna kallale endast nooremale tüdrukule?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alex Blaze
Kujumuutja

Postituste arv : 143

Tegelase leht
Vanus: 19
Loom/element: Must ronk

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 8:15 pm

Ryan Parker kirjutas:

Shotiringid järgnesid shotiringidele ning Ryan oli igati teadlik sellest, millise mõnusa pohmaka osaliseks ta järgmisel päeval saab. Rääkimata veel peavalust, mis tekiilat tarvitades alati kaasas käis. "On näha," sõnas Ry ning naeris koos Alexiga. Sees surises korralikult ning ka tasakaal polnud enam parimate killast. 
"Ma ka ei kurda, kui ikka selliseid kuumi näkke siia satub," vastas noormees tüdrukule sügavalt silma vaadates. Ilmselgelt oli ta oma parimad flitrimisskillid juba üle joonud, kuid õnneks oli ka Alex kenakesti täis. Kui viimane uut shotiklaasi täitma asus, liikus Ryani pilk Charliele ning ta pilgutas semule silma. Nüüd oli vaikselt Ry võimalus tulemas ning ilmselt pidi tema mate wingmanita omale kellegi voodit soojendama otsima. See ei olnud Charliele ilmselgelt isegi mingi katsumus. 
Pööranud oma tähelepanu tagasi Alexile ja märgates, kuidas too midagi otsib, tõmbas noormees teksade taskust tobipaki, eeldades, et see võiks just õige asi olla. Näidates seda pakkudes neiule, küsis Ryan: "Lähme välja?"

"Sa vist oled küll mõtete lugeja," lausus Alex Ryani küsimuse peale ning tobipakki tema käes nähes. Neidis toetas end Ryani õlale, et tal veidi kergem end laua pealt alla oleks ajada. Alkoholimõjul suutis ta siiski veidi tasakaalu kaotada, kuid tänu Ryanile jäi ta siiski püsti püsima. Lexi kohendas oma pluusi, mis veidi üles oli kerkinud ja vaatas korra Charlie poole, et ehk ka tema kaasa kutsuda, kuid tundus, et noormees oli liialt ametis teiste tüdrukute nillimisega, seega lõi Alex sellele mõttele lihtsalt käega  ja haaras Ryanil käest, et koos temaga läbi rahvahulga välja liikuda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Charlotte Wordsmith
Vertir

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 8:29 pm

Charlotte jälgis kolme enda ees seisvat vanat olijat uudishimuga. Ta oli kahe vahel, kas see esimene tüdruk korralikult üles kütta enda vastu või sõlmida teistega mõni rahumeelsem suhe. "Eks te otsige mind siis läbi, kui muidu ei usu," sõnas plika, jalad harki seistes ning käed külgedele välja sirutades. Tal oli igasugu huvitavat pudi-padi taskus, ta polnud isegi päris kindel, mida kõike seal leidus. Taskunuga, tõenäoliselt, suuremal hulgal kirjaklambreid, võib-olla mõni näritud näts. "Selline koduroti näoga oli, suur, selline täissöönud. Ja ega ta õigupoolest veel täiesti minu oma polnud, seepäras siia sattusingi. Tahtsin kinni püüda ja ära kodustada. Mine tea, äkki näkkab," jutustas ta siis palju usutavama jutu, oodates kannatlikult, kas keegi julgeb kätt talle taskusse või pluusialla pista.
"Jah, ma ei tunne siin ühtegi kohta. Tulin roti järgi majja," noogutas ta teise tüdruku küsimuse peale ja naeratas pehmelt. Vertir ei olnud enam nii pinges, kuigi tal oli kuri kahtlus, et päris niisama ta küll ei pääse. Kui nüüd selle peale mõelda, siis Lottale meenus ka hiirelõks, mis tal taskus oli. Ilmselgelt selleks, et end varaste eest kaitsta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Megan Harlow
Nekromant

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 9:34 pm

"ÄRA OLE LAPSIK, RHEA!" karjus nüüd juba Jennifer oma sõbranna peale. See oli märk sellest, et asi on läinud üle piiri ja tütarlaps on tõesti endast väljas. Võimalik, et selle viimase tõuke andiski Rhea ise, et ta hakkas mingit väikest jõmpsikat kaitsma. "MINGIT ROTTI EI OLE OLEMAS! SAAD SA SELLEST ARU?!" jätkas ta karjumist ja viskas vihaselt rätiku voodi peale. Charlotte edasi valetamine tegi asja ainult veel hullemaks ja nüüd oli aeg tegudeks. Nekromant vaatas hetkeks veel enda kõrval seisva Kyle poole ja sosistas talle salakavalalt: "Ole tähelepanelik-.." Jennifer surus oma parema käe pöidla, nimeta sõrme ja väikse sõrme tugevalt peopessa ja suunas oma nimetissõrme ja keskmise sõrme välja. Nekromant viipas loitsuga ründamiseks valmis pandud käega vasaku õla juurest parema põlveni ja ütles midagi, mida ruumis olijad arvatavasti ei mõistnud. Oli näha, kuidas sõrmedest väljub nekromandi loits Rhea ja Charlotte poole, mis peaks nad mõlemad mõneks ajaks nokauti lööma. Jenniferi silmad põlesid juba tumedalt kurjajõu leekides ja ta polnud enam tema ise.

Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 9:35 pm

"Ma ei olegi lapsik!" hüüdis Rhea sõbrannale vastu. See oli tõesti märk, et asjad hakkavad vaikselt käest minema. Kellele mõjus alkohol ja kellel keesid tunded lihtsalt üle. Isegi purjuspäi kaitses tüdruk endast nooremaid, eriti, kui neid ründas nendest vanem isik. "Mis vahet, kas on või ei. Ta pole sulle midagi teinud!" andis Rhea vastu ja ärritus veelgi rohkem. Hübriid jälgis, kuidas Megan rätiku voodile viskas ja Kyleli midagi ütles. Teritanud veidi kõrvu, kuulis ta vaid seda, et Kyle peab milleksi valmis olema. Veidikese ajapärast hakkas Megan kätega liigutama ning sai aru, et Megan hakkab loitsuma. See hämmastas naist, kuna Meg oli valmis ka Rhead ründama. Peagi laskis naine loitsu teele, kui viimasel hetkel sai Isabelle enda ja Charlotte ette tekitada elektrikilbi, mis neid kaitses. See üllatas Rhead ennaski, kuna ta polnud just enda elemendis kõige parem. Paari sekundi pärast oli kilp kadunud ning Rhea kukkus sinna samasse pörandale maha. Tema jõud oli otsa saanud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Megan Harlow
Nekromant

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 9:36 pm

Nähes, et Rhea kasutas enda võimet ja tõrjus nekromandi loitsu, muutus Megan aga veel rohkem kurjemaks. Asi, mida keegi ei osanud oodata, oli see, et tervest majast kadus elekter mõneks hetkeks ära mis andis aega Meganile valmistuda enda järgmiseks rünnakuks. Halvimal juhul võib järgnev samm põhjustada kellelegi teisele kahju, kuid ilmselgelt ei olnud see vihasel nekromandil isegi mõttes. Ta kasutas üsnagi tavapärast ja stereotüüpilist võtet nekromantidele, nimelt kasutas ta nüüd juba ringi rändavaid hingi ja suutis neid mõjutada nii, et nad teeksid seda mida neiu tahab. Kuna kõik eelnev toimus sekunditega, siis võis tegevus olla nii Charlotte kui ka Kyle jaoks arusaamatu ja noorele vertir'ile võis mõjuda see väikse šokina. Jennifer sirutas oma vasaku käe Kyle ette, et ta mitte mingil juhul temast ei mööduks ja sulges silmad. Jennifer pobises taaskord teistele arusaamatus keeles, hiirvaikselt ja kui ta uuesti silmad avas, siis kukkus Charlotte samuti põrandale nagu Rhea. Ainult teistel põhjustel. Kui Rhea kukkus jõuetusest maha siis lõi Jennifer noore punapäise tüdruku surnud hinge abil nokki. Jenniferi silmad sulgesid taas ja ta tegi peaga imeliku liigutuse. Peale seda liigutust liikus aga Charlotte teadvusetu keha keldrisse, kus asus suur sügavkülmik. Kuna Rhea ei ela suvilas palju, siis ei ole ka sügavkülmik väga täis. Vaid mõni tükk liha on suvel grillimiseks külma pandud. Charlotte oli nüüd teadvuseta sügavkülmikus ja Megan lasi surnud hingel lahkuda, tema töö oli tehtud. Megan lausus veel loitsu, et seda külmikut ei saaks keegi avada enne kui külmik on täielikult hävitatud või loits eemaldatud. Peale loitsumist vajus Megan aga vastu seina ja hingeldas. Silmadest oli kadunud kurjajõu leegid, kogu viha ja kurjus oli tütarlapse seest lahkunud.

Kujumuutja

Postituste arv : 990

Tegelase leht
Loom/element: Lumeleopard

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 9:51 pm

Kyle, kes oli juba paraja koguse kanget alkoholi sisse kallanud ja maailm pöörles tema jaoks natuke aeglasemalt, ei saanud enam midagi aru. Rhea ja Megan tülitsesid, Charlotte üritas neid endiselt veenda, et ta otsib oma kadunud rotti, mille peale Kyle jälle naeris. Aga see, mis järgmisena juhtus, polnud absoluutselt naljakas ja tõsine ilme Kyle'i näol tunnistas seda. Ta kortsutas vaid kulmi, kui Megan palus tal tähelepanelik olla. "Megan, mida sa teed?!?" oli Kyle segaduses, kui neiu loitsu castis, aga Rhea nii end kui Charlotte'i selle loitsu eest kaitsta suutis. Mitte kauaks, sest Rhea langes jõuetult maha. Ta oleks tahtnud Rhea juurde joosta ja üritada neidist ärkvele saada, aga Megan asetas käe mehe ette, et ta ei liiguks. Nähes kurjust Megani silmis, siis otsustas Kyle, et tõepoolest oli targem mitte liikuda. Ta ei teadnud küll neidist kuigi hästi, aga talle oli alati jäänud mulje, et tegemist on sõbraliku neiuga, olgugi et ta on nekromant. Aga nüüd õhkus temast vaid viha ja kurjust. Nähes, kuidas Charlotte samuti teadvusetult põrandale kukub ja tema keha minema hõljub, hakkas Kyle arvama juba, et tal on nendest shottidest hallutsinatsioonid tekkimas. "Megan, mida fakki sa just tegid? Kuhu sa Charlotte'i saatsid?" oli Kyle pahane. Oli see kõik tõesti nüüd vajalik? Kyle kükitas Rhea juurde, raputas teda ja lausus neidise nimegi, aga tulutult.

Vertir

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 10:25 pm

Charlotte jälgis kõike enda ümber toimuvat vaikides, silmis kummaline läige. Ta polnud eaalles varem midagi sellist näinud, ta ei taibanud ka eriti muretseda selle pärast, mida need võimed talle teha võivad, või siis õigupoolest kohe teevad. "Vinge!" arvas plika laia naeratusega. Lotta pilgutas silmi ning kui ta need taas avas leidis ta ennast võrdlemisi jahedast pimedast kohast. Tüdruk kobas oma ümbrust ning hetkel, kui ta leidis paki mingite külmunud marjadega, sai ta aru, kus on.
Kõik oli muidu väga tore ja nii, aga ta hakkas veidi pelgama, et saab külmetuse. See poleks küll eriti tore asi, millega esimestel laagripäevadel võidelda, sellise kuuma päikese all. Kaunis irooniline. Võib-olla ta ikka istub tunnikese seal külmikus, et haigeks jääda? Aga äkki ta ei jaksa enam oma le supertugevust kasutada? Sellest oleks nüüd küll kahju, kui ta päris surnuks külmuks. Niisiis otsustas ta, et kõige parem väljavaade on siiski võidelda oma jäise vanglaga. Tüdruk ei hakanud midagi liiga fancy't tegema, surus lihtsalt oma käed ja jalad vastu külmiku seinu ning asus lükkama. Kogemata vupsas üks käsi seinast läbi ja tüdruk torises omaette, keeras end siis kõhuli ja asus hoopis seljaga külmiku luugile rõhku avaldama. Ja mis sa kostad, ega neid asju terasest ei tehtud. Kinnitus ei tahtnud üles järgi anda. Charlotte kortsutas kulmu ning surus tugevamini, veel tugevamini ja korraga käis prõks ära ja tüdruk ronis oma seljakujulise augu kaudu välja, et leida end järgmisest kottpimedast kohast.

Viimati muutis seda Charlotte Wordsmith (Kolm Dets 28, 2016 10:34 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Megan Harlow
Nekromant

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 10:28 pm

Kuna Megan kasutas piisavalt palju oma jõudu, et karistada neid, kes olid karistuse väärilised ja neid, kes seda mitte mingil põhjusel ei väärinud, oli jalust nõrkemas. Ta ei tajunud mitte midagi, mis temaga ja ta ümber toimub. Ta suunas oma pilgu Kyle poole kelle hääl oli väga vaikne ja vali samal ajal. Mitte millestki ei saanud aru, nagu keegi summutaks noore naise kõrvu millegiga. Jennifer tõukas ennast seinast eemale ja vajus Rhea juurde põrandale. "Rh....ea" kõlas veel üle tütarlapse huulte ja kaotas isegi teadvuse.
Mis puudutab elektrit, siis see oli majast täielikult kadunud. Kui kauaks? Seda oskab vaid Rhea öelda.. Kui ta muidugi kunagi üles ärkab. Kuna elekrit ei ole, siis ei tööta ka sügavkülmik, mille sees Charlotte veel teadvusetult lebab. Rääkides suletud kirstu loitsust, siis pani Megan selle peale läbi surnud hinge, keda ta juhtis. Ja kui sealt veel omakorda minnes üle sujuvalt sügavkülmikule, siis võimalused, kuidas punapäine tüdruk sealt välja saab on järgmised: Teadvusele tulles ta kas kasutab oma vertiri jõudu, mis on tavainimese jõust mitmekordistunud, või võtab Megan selle "suletud kirstu" loitsu maha. Viimaseks variant on üsna ebatõenäoline, sest ta ei mäleta üles ärgates sellest mitte midagi.

Fööniks

Postituste arv : 141

Tegelase leht
Rass: Phoenix
Loom/element:

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 10:41 pm

Cassie oli lootuselt hiljaks jäänud peole. Ta esialgu ei viitsinud väga sinna minna ning seega see tõttu ei läinud ka. Kuid paar kümend minutit hiljem ta siiski otsustas sinna minna. Ta pani omale teksad jalga, mingi kenama pluusi ning jaki peale. Jalas oli tal tennised, kuna need olid piisavalt mugavad peo jaoks. Ta jättis oma juuksed lahtiselt, lihtsalt kammis need üle. Meik oli üsnagi tagasihoidlik, kõigest huuleläige ja ripsmetušš, muud ta eriti ei vajanud.

Lõpuks kui ta valmis oli möödnud veel mõned minutid ja enamus olid juba seal peol kohe kindlasti. Ta teadis, et sealt on kindlasti raske leida, kedagi, kes oleks üsnagi kaine. Ta siiski ei kavatsenud seal kohe kaanima hakkata. Ta joob seda alkot üsnagi vähe ega ta väga suur pidudel käija ei ole. Ta siiski kuulis, et kuskilt sai ta eelmine aasta luuseri tiitli endale, mis tuli tema enda jaoks isegi ülllatusena. Ta ei oleks seda küll oodanud.

Kui aga majale lähemale jõudis, Rhea suvekodule, avastas ta, et seal on isegi vaikus, mis tundus liiga imelik peo jaoks. Siiski astus neiu majja sisse ning nägi seal siiski inimesi. Ta ei saanud üldse aru, mis siin toimub hetkel, miks siin kõik nii vaikne. Mitte isegi muusikat. "Mis kurat siin toimub, miks kõik nii vaikne?" küsis ta suht esimeselt ette juhtuvalt inimeselt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Dakota Angel Lee
Ingel

Postituste arv : 815

Tegelase leht
Rass: Ingel
Loom/element: Saatan

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 10:42 pm

"Mhn..." tõi Dakota kuuldele ebamäärase vastuse ja kehitas õlgu. Karsklasest Lucas oleks ikka Lucas. Neidis toetus endiselt vastu köögikapi äärt, mille peal noormees istus ja oli seetõttu sisenejate poole seljaga. Kui Luca lõpuks oma põiklemist selgitama hakkas, jättis ta selle sama kiirelt pooleli. Noormehe pilk oli liikunud kuskile Dala selja taha ning nägemiseks, milles on põhjus, pidid neiu peaga oma 180-kraadise pöörde tegema. Kuna Kyle nende eksistentsi isegi ei märganud, jätkas Lucas oma lause lõpetamisega. "Mm-hmm," mõmises Dakota rõõmsa naeratusega ning jälgis seejärel noormehe tegevust, oodates, mis ta edasi räägib. See oli ju ometi hea, et Kyle puhtalt lehelt alustada tahtis? "No kuule," sõnas Dako ning lõi sõbrale õrnalt käega vastu õlga, liikudes siis tema ette seisma. Loonud Lucasega silmkontakti, jätkas neidis: "Sa oled üks igavesti tore ja hooliv kutt. Minevik on minevik ja seda ei saa muuta. Sul on imeline võimalus ning minu meelest peaksid sa põdemise asemel sellest lihtsalt kinni haarama ja laskma asjadel kulgeda nii, nagu nad minema peavad."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rhea Dragomire
Hübriid

Tegelase leht

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 10:53 pm

Rhea lebas maas ega ärganud Kyle äratuste peale, sest tal oli nii palju enda jõudu kasutanud, millega ta veel harjunud ei olnud, ning suurt osa mängis ka alkohol. Seda oli ta sel öhtul juba palju joonud. Mingi hetk Rhea siiski ärkas ja silmiavades märkas ta esimesena Kyle. "Mis juhtus?" oli naise esimene küsimus kuna hetkel ei mäletanud ta suurt midagi. Vaikselt hakkasid pildid tema silme ees tantsima. Megan kes oli vihane, punapäine noor tüdruk, vaidlemine sõbrannaga ning elektrielemendi kasutamine."Kas kõik on terved?" hüüdis hübriid ning tõusis istukile. Alles nüüd märkas ta, et ka majast oli elekter ära läinud. Kas tema oli selle põhjustanud- muud loogilist seletust sellele kahjuks ei olnud. Loodetavasti on kõikidega kõik korras ning keegi ei saanud viga. Ringi vaadates ei näinud Rhea ka seda punapäist tüdrukut, kes seal ennem oli olnud. Mida nekromant temaga küll tegi?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lucas Field
Elemendivaldaja

Postituste arv : 899

Tegelase leht
Rass: Elemendivaldaja
Loom/element: Vesi

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   Kolm Dets 28, 2016 11:00 pm

"Tore ja hooliv," kordas Lucas kibedalt, "sellega ma kõik perse keerasingi, et ma tore ja hooliv olen." Saa veel kõikidega hästi läbi - kohe lendavad igast kuulujutud platsi. "Ma ei tahagi seda muuta!" pistis Luke kohe vahele, kui Dakota minevikust rääkima hakkas. Kõik, mis oli, see oli. Ju siis nii pidigi olema ja see kõik on millekski hea. Aga see põhjus võiks end juba ilmutada, eksole! "Ma olen terve oma elu lihtsalt kulgenud ja kuhu see mind viinud on? Jäängi lõputult ootama ja vaatama?" Lucas triikis kätega oma nägu:"Ma ei taha teda uuesti kaotada." Ja siis läks kõik pimedaks. Muusika jäi vait, hetkeks katkes ka kõigi jutuvada ning hetk hiljem hakkas mingi sagimine pihta. Lucas istus kapiäärel edasi. Vaikides ja kramplikult paigal olles.

PostitaminePealkiri: Re: Welcome home![MASSIKAS]   

Tagasi üles Go down

Welcome home![MASSIKAS]
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» otsin lõnga Home Eldorado